GRID

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

GRID

GRID.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Codemasters Software
Wydawca Codemasters Software
Dystrybutor Koch Media Poland
Rok produkcji 2019
Premiera dubbingu 11 października 2019
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1

GRID – gra wyścigowa stworzona przez Codemasters, jedenasta gra z serii TOCA, przeznaczona na pecety oraz konsolę PlayStation 4 i XBOX One.

Premiera gry w Polsce – 11 października 2019 roku. Dystrybucja: Koch Media Poland.

Opis gry

GRID to jedyne w swoim rodzaju wyścigi. Niezrównane, pełne zaciętej rywalizacji wyścigi GRID powracają w nowej grze, w której w każdym wyścigu możesz obrać własną drogę, tworzyć własną historię i podbić świat sportów motorowych.

Dołącz do zawodów GRID World Series i weź udział w wysokooktanowych wyścigach, siadając za kółkiem najbardziej legendarnych i pożądanych bolidów – zarówno współczesnych, jak i klasycznych, od GT po Touring, Muscle, Stock i Super Modified – w najsłynniejszych lokalizacjach na całym świecie.

GRID wiernie oddaje każdy aspekt wyścigów: od przypływu adrenaliny towarzyszącemu startowi po radość w chwili dojechania na metę. Każdy odcinek jest pełen kolizji i trudnych manewrów wymijania, podczas których będziesz jechać zderzak w zderzak z przeciwnikiem. Emocji dodaje obecność rywali, kierowców z zespołu i głównego rywala, którzy będę pomagać Ci lub utrudniać Twój postęp.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Wersja polska: 315studio – Inny wymiar dźwięku
Obsada:

Kierownik produkcji: Kamil Pałubniak