Iniemamocni: Rodzinka, na którą nie ma mocnych

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Iniemamocni: Rodzinka, na którą nie ma mocnych

The Incredibles: When Danger Calls

Iniemamocni RNKNMM.jpg
Gatunek akcji
Producent Heavy Iron Studios
Wydawca THQ
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2004
Premiera dubbingu 18 listopada 2004
Platformy z dubbingiem PC

Iniemamocni: Rodzinka, na którą nie ma mocnych (ang. The Incredibles: When Danger Calls) – kompilacja minigier zręcznościowych, na podstawie filmu Iniemamocni, stworzona przez Heavy Iron Studios.

Premiera w Polsce: 18 listopada 2004 roku; dystrybucja: CD Projekt. W przerywnikach filmowych wykorzystano fragmenty dubbingu kinowego.

O grze

Opisywana tu produkcja zalicza się gatunku gier przygodowych. Warstwa fabularna naturalnie opiera się na filmie, czyli naszpikowanej humorem historii o pewnej rodzinie superbohaterów. Owa familia składa się z supersilnego Pana Iniemamocnego, jego żony Elastyny o elastycznym ciele, córki Wioli mogącej stać się niewidzialną i posiadającej zdolność tworzenia pola magnetycznego oraz superszybkiego syna Maksa. To właśnie wykorzystanie owych mocy jest tematem Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych. W sumie na gracza czeka dziesięć mini-gier w jakich musi wziąć udział. Każda z nich wymaga maksymalnego skupienia i wykazania się szybkością i zręcznością na miarę tytułowych Iniemamocnych. Ponadto, prócz tego w Iniemamocni: Rodzinka na którą nie ma mocnych czekają na nasz liczne niespodzianki, takie jak: najlepsze fragmenty z filmu, obrazki do kolorowania, tapety i wygaszacze ekranu.

Źródło: GRY On-Line

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni