Magiczny album wujka Alberta

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Magiczny album wujka Alberta

L'album secret de l'oncle Ernest

Magiczny album wujka Alberta.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Lexis Numerique
Wydawca EMME
Dystrybutor Techland
Rok produkcji 2002
Premiera dubbingu 2 grudnia 2002
Platformy z dubbingiem PC

Magiczny album wujka Alberta (fr. L'album secret de l'oncle Ernest) – edukacyjna gra przygodowo-logiczna stworzona przez studio Lexis Numerique. W Polsce wydana przez Techland 2 grudnia 2002 roku.

O grze

Magiczny Album Wujka Alberta to pozycja przygotowana z myślą o młodszych użytkownikach komputerów (od 7 lat). Program jest połączeniem gry przygodowej z elementami logicznymi oraz zręcznościowymi. Na całość zabawy składają się liczne, pasjonujące eksperymenty, różnorakie łamigłówki i zagadki. A wszystko to zostało sprawnie umieszczone we wnętrzu tytułowego magicznego albumu, dzięki któremu dzieci mogą się przenieść w fascynujący świat przyrody.

Strony albumu wypełnione są rozmaitymi zwierzętami oraz wszelkimi innymi żyjącymi stworzeniami, a każde z nich zachowuje się w charakterystyczny dla siebie sposób. Przy okazji wykonywania zadań, które między innymi polegają na wytresowaniu wspomnianych zwierzątek, dziecko zdobywa i pogłębia wiedzę na ich temat. Ponadto młodzi użytkownicy mogą wykonywać interesujące eksperymenty oraz badać szereg frapujących przedmiotów, oczywiście wszystkie związane są ze światem przyrody.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6764

Wersja polska

Udźwiękowienie: STUDIO ELVIS VAN TOMATO – SZCZECIN
Głosów użyczyli: