Muminki: Tajemnica niewidocznego dziecka

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Muminki: Tajemnica
niewidocznego dziecka

Muumit ja näkymätön lapsi

Muminki Tajemnica niewidocznego dziecka.jpg
Gatunek edukacyjna
Producent WSOY
Wydawca Nordic Softsales
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 1999
Premiera dubbingu 30 listopada 2001
Platformy z dubbingiem PC

Muminki: Tajemnica niewidocznego dziecka (fin. Muumit ja näkymätön lapsi) – gra edukacyjna wyprodukowana przez studio WSOY.

Fabuła

Pewnego dnia do Doliny Muminków zawitał dziwny gość. Była to dziewczynka, a raczej... jej dzwoneczek, bo tylko dzięki niemu Muminek, jego rodzina i przyjaciele wiedzieli, gdzie znajduje się ta tajemnicza istotka. Nini (tak nazywała się dziewczynka) była bowiem niewidzialna. Ktoś był kiedyś dla niej bardzo niemiły, mała postanowiła nikomu nie zawadzać i w końcu... znikła. To prawdziwy kłopot, ale nie ma takiego problemu, z jakim nie poradzi sobie Mama Muminka. A i Ty masz teraz doskonałą okazję do pomocy Nini. Została ona bowiem bohaterką gry komputerowej, opartej na jednym z opowiadań Tove Jansson. Jest to kolejna z serii gier o lubianych przez wszystkich trollach. W poprzedniej towarzyszyłeś niesfornej Małej Mi, a teraz musisz pomóc niewidocznej dziewczynce. To zadanie nie będzie proste. Czeka na Ciebie wiele zabaw, podczas których musisz udowodnić, że Nini wcale nie musi się wstydzić, bo jest przecież bardzo mądrą i sprytną dziewczynką. Przed Tobą gra w badmintona z Muminkiem, rozwiązywanie naukowych problemów Tatusia, nauka piosenek z Mamusią, zbieranie jabłek z Małą Mi i układanie melodii z Włóczykijem. Jak widzisz w tej części przygód Muminków pojawią się wszyscy najbardziej znani bohaterowie sławnej Doliny! Na pewno razem uda się Wam nauczyć małą Nini, że w życiu nie trzeba być nieśmiałym.

Źródło: merlin.pl

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni

Wykonanie piosenki: Katarzyna Pysiak

Muminki
Seriale MuminkiDolina Muminków
Filmy Kometa nad Doliną MuminkówLato MuminkówMuminki w pogoni za kometąMuminki na RiwierzeMagiczna zima MuminkówPamiętniki Tatusia Muminka
Gry Muminki: Zima MuminkówMuminki: Tajemnica niewidocznego dzieckaMuminki: W Dolinie Muminków
Słuchowiska Lato Muminków