Na fali (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Na fali

Surf's Up

Na fali gra.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Ubisoft
Wydawca Ubisoft
Dystrybutor Cenega Poland
Rok produkcji 2007
Premiera dubbingu 3 sierpnia 2007
Platformy z dubbingiem PC

Na fali (ang. Surf's Up) – sportowa gra dla dzieci, stworzona na podstawie filmu pod tym samym tytułem przez Ubisoft Studios.

W Polsce wydana przez Cenegę 3 sierpnia 2007 roku.

O grze

Surf's Up to dynamiczna gra sportowa, traktująca o niezbyt łatwiej i wymagającej dyscyplinie, jaką jest surfing. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji developerzy zaczerpnęli z filmu animowanego ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali). Zarówno omawiana produkcja, jak i jej pierwowzór w rolach głównych przestawia pingwiny, ślizgające się po falach.

Użytkownik otrzymuje do wyboru dziesięć postaci, znanych z kinowego obrazu. Każda z nich dysponuje różnicowanymi umiejętnościami i odznacza się odmiennymi cechami charakteru. Ponadto, w chwilach odpoczynku bohaterów, można usłyszeć wiele zabawnych dialogów, wypowiadanych przez aktorów, występujących we wspomnianym filmie. Poza poczuciem humoru, pingwiny wykazują się również ogromną odwagą i co rusz udowadniają, że nie straszne im nawet największe fale. Poszczególne postaci bez przerwy popisują się niezwykle spektakularnymi trickami.

Zaimplementowano kilka sposobów, gwarantujących doskonałą rozrywkę. Użytkownik wykorzystuje w wirtualnych zawodach umiejętności, uzyskane podczas odbytego wcześniej treningu. Także miłośnicy potyczek wieloosobowych otrzymują sposobność do zmierzenia swoich sił. Niezależnie od wybranego trybu, zabawa odbywa się w lokacjach, wypełnionych licznymi przeszkodami. Surfując w poszczególnych wirtualnych środowiskach i zaliczając kolejne poziomy odblokowuje się ciekawe gadżety. Szybką zabawę dodatkowo napędza soundtrack, zawierający dziesięć licencjonowanych przebojów.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9026

Wersja polska

Głosów użyczyli: