Randez-vous z nieznajomą

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Randez-vous z nieznajomą

Рандеву с незнакомкой

Randez vous z nieznajomą.jpg
Gatunek karciana
Producent Experience Entertainment Software
Wydawca Russobit-M
Dystrybutor Cenega
Rok produkcji 2001
Premiera dubbingu 7 maja 2002
Platformy z dubbingiem PC

Randez-vous z nieznajomą (ros. Рандеву с незнакомкой; Randewu s nieznakomkoj, 2001) – gra karciana w rozbieranego pokera, stworzona przez rosyjskie studio Experience Entertainment Software. W Polsce wydana 7 maja 2002 roku przez Manta Multimedia.

Fabuła

Randez vous z nieznajomą to pierwsza z serii interaktywnych gier erotycznych rosyjskiego zespołu Exe Soft. Chyba każdy mężczyzna ma czasami ma ochotę na randkę z nowo poznaną kobietą. Teraz mamy okazję sprawdzić się w roli króla podrywaczy. W doskonale skrojonym garniturze od Armaniego wkraczamy do najmodniejszego z klubów w mieście. Ta noc będzie wyjątkowo uwodzicielska.

Głównego bohatera czekają niezapomniane wrażenia w towarzystwie najpiękniejszych z kobiet. Tu nie liczy się pochodzenie, sława, pieniądze, lecz wdzięk, zdolność konwersacji i umiejętność prawidłowego odgadywania nastroju partnerki. Trafne podejmowanie decyzji doprowadzi nas do finału, którym może być uścisk, kieliszek wina, wieczór przy świecach, czułe pożegnanie, upojna noc lub... policzek. Znajomość kobiecej natury ocenia komputer, przyznając graczowi punktację wyrażoną w procentach, oraz partnerka – nabierając coraz to większej ochoty na namiętne zakończenie wieczoru. Wszystko zależy więc od nas.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1609

Wersja polska

Nagrania: GMS RECORDS
Wystąpiły:

i inni