Schizm II: Kameleon

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Schizm: Prawdziwe wyzwanie

Schizm II: Chameleon

Schizm II.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Detalion
Wydawca Dreamcatcher
Dystrybutor LK Avalon
Rok produkcji 2003
Premiera dubbingu 4 lutego 2004
Platformy z dubbingiem PC

Schizm II: Kameleon (ang. Mysterious Journey II: Chameleon lub Schizm II: Chameleon) – gra przygodowo-logiczna stworzona przez firmę Detalion. W Polsce wydana przez LK Avalon 4 lutego 2004 roku.

O grze

Młody mężczyzna o imieniu Sen budzi się z kriogenicznego snu na opuszczonej stacji kosmicznej orbitującej wokół zniszczonej i spustoszonej planety Sarpedon. Nie pamięta, kim jest, jak się znalazł w tym miejscu, jak długo spał i kto umieścił go w komorze kriogenicznej. O jego przeszłości informuje go nagranie wykonane dwieście lat wcześniej. Mówi ono, iż to on był sprawcą spustoszenia, jakie dokonało się na Sarpedonie i obecnie odbywa karę za swoją zbrodnię. Stacja orbitalna jest jego więzieniem i grobem, a za szesnaście dni spadnie z orbity.
Sarpedon był kiedyś wysoko zaawansowanym technologicznie światem przeżywającym swój złoty wiek. Lecz kiedy Obcy pojawili się w jego systemie planetarnym, zawiązały się dwie frakcje - zwolennicy porozumienia z Obcymi oraz zdecydowani przeciwnicy jakichkolwiek kontaktów. Tak zaczął się wyniszczający całą planetę globalny konflikt. Tylko jedna dolina, jedna zapomniana wioska przetrwała wojnę. Gracz musi się do niej dostać i w trakcie rozgrywki znaleźć odpowiedzi na wszystkie dręczące Sena pytania. W swej przygodzie bohater odwiedzi ponad 40 szczegółowo zrealizowanych lokacji i rozwiąże ponad 30 różnorodnych zagadek logicznych. Pozna historię świata Sarpedon i tajemnicę swej roli w tym wszystkim...
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2211

Wersja polska

Wystąpili:

i inni