Shrek Trzeci (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Shrek Trzeci

Shrek the Third

Shrek Trzeci gra.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent 7 Studios
Wydawca Activision
Dystrybutor Licomp EMPiK Multimedia
Rok produkcji 2007
Premiera dubbingu 7 września 2007
Platformy z dubbingiem PC

Shrek Trzeci (ang. Shrek the Third) – zręcznościowa gra komputerowa autorstwa studia 7 Studios, oparta na filmie pod tym samym tytułem.

Z dubbingiem wydana została wyłącznie wersja przeznaczona na komputery osobiste. Polska premiera – 7 września 2007, dystrybucja: Licomp EMPiK Multimedia.

Opis

Shrek the Third to komputerowa adaptacja animowanego obrazu kinowego o tym samym tytule. Fabuła gry pokrywa się z filmem, a zatem po raz trzeci już zastajemy naszych bohaterów, m.in. Shreka, Fionę i osiołka, w bardzo kłopotliwej sytuacji. Mianowicie, gdy Shrek wraz ze swymi kompanami, osiołkiem i kotem w butach, wyruszyli na poszukiwanie zbuntowanego księcia Artura, który to zdaje się być idealnym następcą tronu w Zasiedmiogórogródzie, znany z części drugiej Książę z bajki, przeprowadził zamach stanu i przejął władzę w królestwie. W oczekiwaniu na ich powrót Fiona zorganizowała ruch oporu. Tutaj wkraczamy do akcji i musimy przywrócić w Zasiedmiogórogródzie porządek.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8853

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:

i inni


Shrek
Filmy pełnometrażowe ShrekShrek 2Shrek TrzeciShrek forever
Filmy krótkometrażowe Shrek 3-DIdol ZasiedmiogórogroduPada ShrekShrek ma wielkie oczyCiągnie świnki do wilkołakaŚwiętastyczne kolędowanie
Spin-offy Kot w ButachKot w Butach: Trzy diabłyKot w butach: Uwięziony w baśniPrzygody Kota w ButachKot w butach: Ostatnie życzenie
Gry Shrek 2Shrek TrzeciShrek forever