Song of Nunu: A League of Legends Story

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Song of Nunu:
League of Legends Story

Song of Nunu League of Legends Story.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Tequila Works
Wydawca Riot Forge
Dystrybutor Riot Forge
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 1 listopada 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX

Song of Nunu: League of Legends Story – gra przygodowa wyprodukowana przez studio Tequila Works.

Premiera polskiej wersji językowej odbyła się 1 listopada 2023 roku.

O grze

Dwóch najlepszych przyjaciół, jedna dzika przygoda.

Dołącz do dwójki przyjaciół, Nunu i Willumpa, podczas przygody w mroźnej krainie Freljord. Poznaj nierozerwalną więź łączącą chłopca i yeti, przemierzając piękną i zdradziecką krainę. Spotykaj nowych sojuszników (oraz wrogów) w podróży pełnej rodzinnych więzi, przyjaźni i magii.

Song of Nunu: A League of Legends Story to fabularna gra przygodowa dla jednego gracza stworzona przez Tequila Works. Poznaj wciągającą historię rozgrywającą się w nieodkrytych zakątkach Freljordu, gdzie każdy kolejny krok w śniegu przybliża cię do prawdy o przeszłości Nunu i Willumpa.

Graj jako Nunu, młody chłopiec szukający swojej matki z pomocą swojego najlepszego przyjaciela, Willumpa. Połączeni nieograniczoną wyobraźnią i wspólną miłością do bitew na śnieżki, obaj będą musieli współpracować, aby przemierzać Freljord, ratując go – i siebie nawzajem – przed niebezpieczeństwem, które na nich czyha.

Wędruj, wspinaj się i zjeżdżaj na sankach przez Freljord, mroźną krainę pełną srogich zamieci, okrutnych wilków... i czarów. Rusz głową, aby przedrzeć się przez mroźny świat i odkryć tajemnice ukryte pod lodem.

Poznaj potężnych bohaterów League of Legends z Freljordu, w tym Brauma, Ornna, Volibeara i Lissandrę, których wypaczona magia grozi pogrążeniem świata w Mrocznym Lodzie.

Opis wydawcy

Wersja polska

Wersja polska: FILM FACTORY STUDIO
Udział wzięli:

League of Legends
Gry League of LegendsLegends of RuneterraLeague of Legends: Wild RiftHextech MayhemRuined KingConv/rgenceSong of Nunu
Seriale Arcane