Sorcery: Świat magii

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sorcery: Świat magii

Sorcery

Sorcery.jpg
Gatunek przygodowa
Producent The Workshop
Wydawca Sony Computer Entertainment
Dystrybutor Sony Computer Entertainment Polska
Rok produkcji 2012
Premiera dubbingu 23 maja 2012
Platformy z dubbingiem PS3

Sorcery: Świat magii (ang. Sorcery) – przygodowa gra akcji przeznaczona na konsolę PlayStation 3. Wydana przez Sony Computer Entertainment Polska 22 maja 2012 roku.

Opis

Sorcery: Świat Magii to opowieść o młodym adepcie stuk magicznych, który wraz ze swoją mówiącą ludzkim głosem kotką wyrusza w nieoczekiwaną podróż po baśniowym świecie pełnym niebezpiecznych stworzeń. Gra jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 3 i promuje możliwości kontrolera ruchowego PlayStation Move.

Głównym bohaterem Sorcery jest początkujący uczeń sztuk magicznych, którego największym marzeniem jest stać się potężnym czarodziejem na wzór swojego leciwego już mentora. W wyniku swojej niefrasobliwości chłopak wylewa sporządzony przez czarodzieja wywar i wyrusza w niebezpieczną podróż, by odzyskać składniki potrzebne do odtworzenia mikstury. W czasie tej krótkiej wędrówki nasz bohater odkrywa ukryty w sobie magiczny potencjał, oraz dowiaduje się, że nie tylko on ale i cały świat znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15313

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Maciej Kowalski
Udział wzięli:

Linki zewnętrzne