The Order: 1886

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

The Order: 1886

The Order 1886.jpg
Gatunek gra akcji
Producent Ready at Dawn Studios
Wydawca Sony
Dystrybutor SCE Polska
Rok produkcji 2015
Premiera dubbingu 20 lutego 2015
Platformy z dubbingiem PS4

The Order: 1886 – gra akcji autorstwa Ready At Down Studios w klimacie steampunkowym przeznaczona na PlayStation 4. Premiera w Polsce odbyła się 20 lutego 2015 roku; dystrybucja: SCEP.

Opis

The Order: 1886 to gra akcji utrzymana w klimatach steampunkowych. Projekt opracowało studio Ready At Dawn, czyli autorzy dwóch odsłon cyklu God of War wydanych na konsolę przenośną PSP. Przy produkcji pomagał zespół Sony Santa Monica.

Kampania rozgrywa się w alternatywnej, steampunkowej wersji epoki wiktoriańskiej. Mocno odbiega ona od tego, co znamy z podręczników historii za sprawą dwóch kluczowych wydarzeń, które na zawsze zmieniły kształt świata. Pierwsze z nich miało miejsce kilkaset lat przed rozpoczęciem gry, gdy mała grupa ludzi zaczęła przechodzić dziwne mutacje, przejawiające się pozyskiwaniem cech bestii. Ostatecznie między obydwoma gatunkami wybuchła wojna. Po stronie ludzkości stanął Zakon Rycerzy Okrągłego Stołu, którego członkowie w walce wykorzystują substancję o przedziwnych właściwościach znaną jako Czarna Woda. Leczy ona rany i znacząco spowalnia proces starzenia, pozwalając poszczególnym zakonnikom na kontynuowanie swojej misji przez całe stulecia.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=21422

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: STUDIO PRL
Nagranie dialogów: Kamil Sołdacki
Udział wzięli:

oraz:

i inni