Włatcy móch: Olimpiada podwórkowa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Włatcy móch: Olimpiada podwórkowa

Włatcy móch Olimpiada podwórkowa.jpg
Gatunek zręcznościowa
Producent Red Rot Games
Wydawca Nicolas Games
Dystrybutor Nicolas Games
Rok produkcji 2009
Premiera dubbingu 15 maja 2009
Platformy z dubbingiem PC

Włatcy móch: Olimpiada podwórkowa – polska gra zręcznościowa stworzona przez Red Rot Games na motywach serialu Włatcy móch.

Fabuła

Włatcy móch: Olimpiada podwórkowa to zestaw czterech mini-gier, w których bohaterowie popularnego serialu – Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak – wyłaniają najlepszego „sportowca” szkoły. Produkcję przygotowało studio Red Dot Games.

W produkcji mamy okazję ponownie wcielić się w czterech urwisów będących idolami bywalców podstawówek, a nierzadko i starszych osób. Maślana, Czesio, Konieczko i Anusiak biorą tym razem udział w szkolnej olimpiadzie. Autorzy z firmy Nicolas Games oddali do naszej dyspozycji cztery niezbyt wyszukane dyscypliny „sportowe”.

W ramach Olimpiady podwórkowej mamy więc okazję wziąć udział w bitwie na wykwintne wyzwiska (Szermierka Słowna), naprężyć muskuły w konkursie rzucania workiem (Rzut workiem na sznurku), ustrzelić paru uczniów z IIb na szkolnej strzelnicy (Strzelnica klasowa), a także potrenować zbijanie szyb (Strzelanie karnych). Celem rozgrywki jest oczywiście zwycięstwo w każdej z dyscyplin i zdobycie szacunku u mieszkańców dzielnicy.

Gierki tworzące zestaw są w większości przypadków adaptacją popularnych flashowych tytułów, do których dostęp możemy uzyskać zupełnie za darmo za sprawą ogromnej liczby specjalnych serwisów oferujących taką rozrywkę.

Źródło: GRY-OnLine.pl

Obsada

Głosów użyczyli:


Włatcy móch
Animacje Włatcy móchĆmoki, czopki i mondzioły
Gry Wrzód na dópieMagiczni wojownicyOlimpiada podwórkowaŚnieżna rozwałka
Słuchowiska Włatcy móch