Wiedźmin: Gra przygodowa

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Wiedźmin: Gra przygodowa

Wiedźmin Gra przygodowa.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Can Explode / CD Projekt RED
Wydawca cdp.pl
Dystrybutor cdp.pl
Rok produkcji 2014
Premiera dubbingu 5 grudnia 2014
Platformy z dubbingiem PC

Wiedźmin: Gra przygodowa – komputerowa wersja gry planszowej o tym samym tytule, stworzona przez Can Explode we współpracy z CD Projekt RED.

Premiera w Polsce: 5 grudnia 2014; dystrybucja: cdp.pl.

O grze

Wiedźmin: Gra przygodowa to produkcja osadzona w mrocznym świecie fantasy, w której o życiu lub śmierci potrafi zdecydować garść złota, a krwiożercze potwory tylko czekają na dogodny moment, aby zatopić w graczach swoje szpony.

Zanurz się w doskonale przemyślanym, kompletnym i zajmującym świecie znanym z książek oraz gier wideo. Walcz z przerażającymi potworami, wykonuj emocjonujące zadania i patrz, jak Twoja postać pnie się ku zwycięstwu. Tylko od gracza zależy, czy będzie współpracował z innymi postaciami ze świata Geralta, czy potraktuje je jak potencjalnych wrogów.

Gra została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno wieloletni fani uniwersum Geralta, jak i początkujący gracze poczuli jego niepowtarzalny klimat, zagłębili się w pasjonującą historię i chcieli wracać do Rivii oraz innych tajemniczych krain.

Opis dystrybutora

Wersja polska

W roli narratora: Grzegorz Pawlak

Wiedźmin
Słuchowiska Ostatnie życzenieMiecz przeznaczeniaCoś się kończy, coś się zaczynaSezon burzKrew elfówCzas pogardyChrzest ogniaWieża JaskółkiPani JezioraDom ze szkła
Gry WiedźminWiedźmin 2: Zabójcy królówWiedźmin 3: Dziki Gon (Serca z kamieniaKrew i wino) • Gwint: Wiedźmińska gra karcianaWiedźmin: Gra przygodowaWojna krwi: Wiedźmińskie opowieści
Seriale Wiedźmin (2019)Wiedźmin: Rodowód krwi
Filmy Wiedźmin: Zmora Wilka