Kung Fu Panda (gra): Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m
m
Linia 10: Linia 10:
== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br />
'''Opracowanie wersji polskiej''': [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]<br />
'''Dźwięk''': [[Sławomir Czwórnóg]] <br />
'''Udział wzięli''':
'''Udział wzięli''':
* [[Marcin Hycnar]] – '''Po'''
* [[Marcin Hycnar]] – '''Po'''

Wersja z 14:06, 20 mar 2015

Kung Fu Panda – gra zręcznościowa na podstawie filmu o tym samym tytule autorstwa Beenox Inc. Gra w Polsce ukazała się 27 czerwca 2008 roku. Dystrybucja: Licomp Empik Multimedia.

Opis

Kung Fu Panda to gra zręcznościowa, stworzona na podstawie filmu animowanego pod tym samym tytułem. Powstał on w studiu DreamWorks, czyli tam gdzie Shrek i Madagaskar. Film opowiada o przygodach niezwykle leniwej pandy imieniem Po. W obliczu zagrożenia, jakie zawisło nad Doliną Pokoju, zwierzęta wybierają Po na swojego obrońcę. Od tej chwili leniuch musi jakimś sposobem stać się mistrzem kung fu i pokonać wrogów.

Gra składa się z trzynastu kolorowych i obfitujących w humor poziomów. W większości bazują one na lokacjach z filmu, ale niektóre narodziły się w głowach developerów. Zgłębiamy tajniki stylów Po, jego mistrza Shifu (głosu udziela mu sam Jackie Chan), a także Wściekłej Piątki. W skład tej ostatniej wchodzą: małpa, żuraw, modliszka, żmija i tygrysica. Każde z tych stworzeń potrafi co innego, a w miarę postępów w grze otrzymujemy kolejne ciosy specjalne. Jako tygrysica korzystamy z naszej szybkości i ponadprzeciętnej siły. Małpa, oprócz tego, że wariuje wokół wszystkiego, co jej się nawinie, jako broni używa swojego ogona. Żmija, jak przystało na węża, kąsa i praktykuje ataki znienacka. Żurawiem możemy pikować na przeciwników z powietrza, a modliszką traktujemy ich ciosami paraliżującymi.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11185/

Wersja polska

Opracowanie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Dźwięk: Sławomir Czwórnóg
Udział wzięli:

i inni