Rick i Morty: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (rickendmorti)
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 9: Linia 9:
 
|lata produkcji=2013 – obecnie
 
|lata produkcji=2013 – obecnie
 
|data premiery=27 sierpnia [[2016]] <small>(1. wersja)</small><br />28 lipca [[2017]] <small>(2. wersja)</small>
 
|data premiery=27 sierpnia [[2016]] <small>(1. wersja)</small><br />28 lipca [[2017]] <small>(2. wersja)</small>
|sezony= 3 z 3 <small>(1. wersja)</small><br />3 z 3 <small>(2. wersja)</small>
+
|sezony= 3 z 4 <small>(1. wersja)</small><br />3 z 3 <small>(2. wersja)</small>
|odcinki= 31 z 31 <small>(1. wersja)</small><br />31 z 31 <small>(2. wersja)</small>
+
|odcinki= 31 z 36 <small>(1. wersja)</small><br />31 z 36 <small>(2. wersja)</small>
 
}}
 
}}
 
'''Rick i Morty''' (ang. ''Rick and Morty'') – amerykański animowany serial telewizyjny dla dorosłych tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim.  
 
'''Rick i Morty''' (ang. ''Rick and Morty'') – amerykański animowany serial telewizyjny dla dorosłych tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim.  
Linia 1085: Linia 1085:
 
| ''Selfie w Białym Domu''
 
| ''Selfie w Białym Domu''
 
| ''The Rickchurian Mortydate''
 
| ''The Rickchurian Mortydate''
 +
|-
 +
| colspan=6 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA CZWARTA'''
 +
|-
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #D9E9FF;"|32
 +
| ''
 +
| ''Edge of Tomorty: Rick Die Repeat''
 +
|-
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #D9E9FF;"|33
 +
| ''
 +
| ''The Old Man And The Seat''
 +
|-
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #D9E9FF;"|34
 +
| ''
 +
| ''One Crew Over The Crewcoo's Morty''
 +
|-
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #D9E9FF;"|35
 +
| ''
 +
| ''Claw and Hoarder: Special Ricktim's Morty''
 +
|-
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #CCE2FF;"|
 +
| style="background-color: #D9E9FF;"|36
 +
| ''
 +
| ''Rattlestar Ricklactica''
 +
|-
 
|}
 
|}
  

Aktualna wersja na dzień 18:42, 23 paź 2019

Rick i Morty

Rick and Morty

Rick i Morty.jpg
Gatunek animowany, komedia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Netflix, Comedy Central, Comedy Central Family
Lata produkcji 2013 – obecnie
Data premiery dubbingu 27 sierpnia 2016 (1. wersja)
28 lipca 2017 (2. wersja)
Wyemitowane
serie
3 z 4 (1. wersja)
3 z 3 (2. wersja)
Wyemitowane odcinki 31 z 36 (1. wersja)
31 z 36 (2. wersja)

Rick i Morty (ang. Rick and Morty) – amerykański animowany serial telewizyjny dla dorosłych tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim.

Serial z pierwszą wersją dubbingu dostępny w serwisie Netflix od 27 sierpnia 2016 roku.

Druga wersja dubbingu emitowana na kanale Comedy Central od 28 lipca 2017 roku.

Fabuła

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Pierwsza wersja (Netflix)

Wersja polska: BTI Studios na zlecenie Netflix
Reżyseria i dialogi: Jan Aleksandrowicz-Krasko
Tłumaczenie: Zuzanna Chojecka (seria III)
Teksty piosenek: Aleksander Orsztynowicz-Czyż (serie II-III)
Kierownictwo muzyczne: Aleksander Orsztynowicz-Czyż (seria III)
Dźwięk i montaż:

Dźwięk: Łukasz Fober, Michał Muzyka (seria II)
Montaż: Anna Przegendza (seria II)
Zgranie: Alicja Nowak (seria III)
Kierownictwo produkcji:

Wystąpili:

W pozostałych rolach:

  • Miriam Aleksandrowicz
    • Pani Placuszek (odc. 2),
    • Prezenterka wiadomości (odc. 2, 6),
    • Joyce Smith (odc. 3),
    • Olbrzymka (odc. 5),
    • Samantha (odc. 5),
    • Spikerka (odc. 7),
    • Prowadząca Dzień dobry, Pluton (odc. 9),
    • Pani Tate (odc. 9),
    • Opiekunka w Jerryszkole (odc. 13)
  • Jan Aleksandrowicz-Krasko
    • Frank Palicki (odc. 1),
    • Roger (odc. 3),
    • Tom Randolph (odc. 3),
    • Kosmita #1 (odc. 4),
    • Spiker Radia Ziemia (odc. 4),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 5),
    • Kelner (odc. 5),
    • Przesłuchujący #2 (odc. 5),
    • Sędzia-olbrzym (odc. 5),
    • Brad (odc. 6, 11),
    • Brad Anderson (odc. 7),
    • Sprzedawca (odc. 7),
    • Lektor Saturday Night Live (odc. 8),
    • Policjant (odc. 8),
    • Sędzia w serialu (odc. 8),
    • Śmieciarz (odc. 8),
    • Trąboludź (odc. 8),
    • Kelner-krzesło (odc. 10),
    • Kapitan statku (odc. 11),
    • Pracownik fabryki lodów (odc. 12),
    • Klient (odc. 13),
    • Roy (odc. 13),
    • Trybo-policjant #2 (odc. 13),
    • Szef Roya (odc. 13),
    • Gazeciarz (odc. 14),
    • Jeden z kosmitów (odc. 14),
    • Ochroniarz #2 (odc. 14),
    • Odwrotna Żyrafa (odc. 15),
    • Ice-T (odc. 16),
    • Simon (odc. 16),
    • Ojciec Huntera (odc. 17),
    • Prezenter wiadomości (odc. 17),
    • Przedstawiciel rządu (odc. 17),
    • Żołnierze (odc. 17),
    • Beth z wyobrażenia Jerry'ego (odc. 18),
    • Toby Matthews (odc. 18),
    • Doktor Klocek (odc. 19),
    • Lektor reklamy płatków Oczodółmana (odc. 19),
    • Ochroniarz (odc. 19),
    • Stand-uper (odc. 19),
    • Zapowiadacz Anty-wiadomości z Michaelem Thompsonem (odc. 19),
    • Człek-ptak / Człek-feniks (odc. 22),
    • Agent #1 (odc. 24),
    • Trybo-przechodzień (odc. 25),
    • Kelner (odc. 26),
    • Klarbox (odc. 30)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska
    • Sędzina (odc. 7),
    • Uczestniczka przyjęcia (odc. 9),
    • Lucy (odc. 11)
  • Krzysztof Banaszyk
    • Strach Terry (odc. 2),
    • Eric McMan (odc. 3),
    • Kosmita #2 (odc. 4),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 5),
    • Zamordowany olbrzym (odc. 5),
    • Lektor zwiastuna filmu o dwóch braciach (odc. 8),
    • Szef policji (odc. 8),
    • Prowadzący Dzień dobry, Pluton (odc. 9),
    • Lektor zwiastuna filmu (odc. 10),
    • Człek-ptak (odc. 11, 16, 21)
  • Przemysław BluszczRisotto Groupon (odc. 26)
  • Tomasz Błasiak
    • Poncho (odc. 3),
    • Książę Nebulon (odc. 4),
    • Prawnik (odc. 5),
    • Koleś, który nie potrafi się pohamować (odc. 8),
    • Gość z reklamy Sztucznych Drzwi (odc. 8),
    • Trybogłowy (odc. 11, 13, 25),
    • Myśliwy (odc. 12),
    • Paul Fleischman (odc. 13),
    • Recepcjonista (odc. 13),
    • Blim Blam (odc. 14),
    • Obcy (odc. 14),
    • Ochroniarz (odc. 14),
    • Kuzyn Nicky (odc. 15),
    • Łapicuszek (odc. 16),
    • Terry (odc. 16),
    • Pediatra (odc. 17),
    • Prezydent Miniświata (odc. 17),
    • Asystent (odc. 19),
    • Phillip Jacobs (odc. 19),
    • Prowadzący teleturniej Jak się tu znalazłem? (odc. 19),
    • Sędzia-kosmita (odc. 19),
    • Jaguar (odc. 24),
    • Krokobot (odc. 25)
  • Maksymilian Bogumił
    • Natręt Wtopa (odc. 26),
    • Kelner (odc. 27),
    • Rudowłosy uczeń (odc. 27)
  • Dawid Czupryński
    • Dostawca pizzy (odc. 21),
    • Pat Gueterman (odc. 21)
  • Jacek Czyż
    • Pan Goldenfold (serie I-II),
    • Ruben Ridley (odc. 3),
    • Spiker TV (odc. 8),
    • Bezdomny (odc. 14),
    • Lektor BBC Two (odc. 19)
  • Maciej DąbrowskiPan Kupkazpupki (odc. 15, 21)
  • Marta Dobecka
    • Tricia Lange (odc. 26-27),
    • Puciek 2 (odc. 30)
  • Jarosław Domin
    • Pimpek (odc. 2),
    • Centaur (odc. 2),
    • Doktor Xenon Kwiat (odc. 3),
    • Davin (odc. 6),
    • Morty Jr. (dorosły) (odc. 7),
    • Dzidzionogi (odc. 8),
    • Lektor zwiastuna filmu Weekend u martwej kociary II (odc. 8),
    • Kisiel (odc. 12),
    • Wujek Steve (odc. 15),
    • Żyd (odc. 16),
    • Dziennikarz (odc. 19),
    • Michael Thompson (odc. 19),
    • Pichael Thompson (odc. 19),
    • Conroy (odc. 22),
    • Vance Maximus (odc. 25)
  • Dorota Furtak-Masica
    • Jessica,
    • Jedność (odc. 14)
  • Karol GajosTyci koleś z pomocy technicznej #1 (odc. 26)
  • Zuzanna Galia
    • Bizneswoman (odc. 14),
    • Staruszka (odc. 14),
    • Lekarka (odc. 15),
    • Pani Lodówka (odc. 15),
    • Lodziarka (odc. 17),
    • Pielęgniarka (odc. 19),
    • Arthricia (odc. 20),
    • Donna Gueterman (odc. 21),
    • Trybo-dziewczyna #1 (odc. 25)
  • Paweł Iwanicki
    • Nauczyciel Terry'ego (odc. 2),
    • Strach Glenn (odc. 2),
    • Leonard Smith (odc. 3),
    • Jeden z uczniów (odc. 4),
    • Kevin (odc. 4),
    • Kosmita #3 (odc. 4),
    • Pan Fasolka (odc. 5),
    • Mam Mrówki w Oczach Johnson (odc. 8),
    • Morderca (odc. 8),
    • Zwykłonogi (odc. 8),
    • Zgrzytek Noopers (odc. 9),
    • Pizza z pieczarkami (odc. 10)
    • Słuchawka #1 (odc. 10),
    • Pierwszy oficer (odc. 11),
    • Przewodnik (odc. 11),
    • Wolny Mobilus (odc. 11),
    • Prawnik (odc. 12),
    • Beta-7 (odc. 14),
    • pan Beauregard, lokaj (odc. 15),
    • Kromuloni (odc. 16),
    • Glexo Slimslom (odc. 18),
    • Latarnik (odc. 20),
    • Gromflomita w gabinecie #2 (odc. 22),
    • Eli (odc. 23),
    • Agent #2 (odc. 24),
    • Milion Mrówek (odc. 25)
  • Tomasz Jarosz
    • Jefferson (odc. 14),
    • Pilot helikoptera (odc. 14),
    • Kaczuszka (odc. 15),
    • Naziol (odc. 15),
    • Golfista (odc. 16),
    • Pastor Bobe (odc. 16),
    • Chris (odc. 17),
    • Asystent wampira (odc. 18),
    • Kosmita na wózku (odc. 19),
    • Lektor zwiastuna filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Mąż Samanthy (odc. 19),
    • Poborca podatkowy (odc. 19),
    • Prezenter wiadomości Kanału 9 (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Colossus (odc. 23),
    • Kosmita-porywacz (odc. 29),
    • Ochroniarz (odc. 31),
    • Starszy asystent (odc. 31)
  • Karolina Kalina-Bulcewicz
    • Wiewiórka #2 (odc. 29)
    • Kiara (odc. 30),
    • Amazońska prezydentka (odc. 31)
  • Jakub KamieńskiCornvelious Daniel (odc. 22)
  • Robert Kibalski
    • Gromflomita (kolega Glena) (odc. 1),
    • Cycuszkokupski (odc. 5),
    • Przesłuchujący #1 (odc. 5),
    • Mąż zamordowanej kobiety (odc. 8),
    • Murzyn (odc. 8),
    • Uczestnik przyjęcia (odc. 9),
    • Squanchy (odc. 11, 21),
    • Krombopulos Michael (odc. 13),
    • Szymuraj (odc. 15),
    • Generał Nathan (odc. 16),
    • Kradek (odc. 19)
  • Maciej Kowalik
    • Tommy Sutkoliz (odc. 30),
    • sekretarz #3 (odc. 31)
  • Tomasz Kozłowicz
    • Lektor dokumentu (odc. 2),
    • Prezenter TV (odc. 3),
    • Narrator reklamy (odc. 8)
  • Katarzyna Łaska-Kaczanowska
    • Straszna Melissa (odc. 2),
    • Głos z głośnika (odc. 3),
    • Koleżanka Jessici (odc. 6),
    • Mar-Sza (odc. 7),
    • Tammy Gueterman (odc. 11, 16, 21-22),
    • Weterynarz (odc. 12),
    • mały Roy (odc. 13),
    • żona Roya (odc. 13),
    • Dzwonek (odc. 15),
    • Statek Ricka (odc. 17, 21),
    • Żona Eli’ego (odc. 23)
  • Julia Łukowiak
    • Prezenterka (odc. 30),
    • Puciek 1 (odc. 30)
  • Piotr Makarski
    • jeden z inwestorów (odc. 27),
    • klaun (odc. 27),
    • rudowłosy uczeń (odc. 27),
    • żołnierz na pogrzebie (odc. 29),
    • Prezenter (odc. 30),
    • jeden z ochroniarzy (odc. 31),
    • Sekretarz obrony (odc. 31; na planszy rola błędnie przypisana Sebastianowi Perdkowi)
  • Maksymilian Michasiów
    • Krwotok (odc. 23),
    • Fuks Fuks (odc. 25)
  • Krzysztof Nowik
    • Gienek Wagina (odc. 1, 5-6, 9, 16, 18, 29),
    • jedna z Gazorpianek (odc. 7),
    • Właściciel pizzerii (odc. 8)
  • Dariusz Odija
    • Komentator (odc. 13),
    • Frankenstein (odc. 15),
    • Prezydent (odc. 16, 31),
    • Doktor Buldogul (odc. 19),
    • Teddy Mason (odc. 20)
  • Aleksander Orsztynowicz-Czyż
    • Ethan (odc. 3, 26),
    • Bezgrypowy Raper (odc. 6),
    • Gazorpazorfield (odc. 8),
    • Pan Kichacz (odc. 8),
    • Abradolf Lincler (odc. 11),
    • Partner Kiśla (odc. 12),
    • Głos w reklamie Pikseli i Żetonów (odc. 13),
    • Ochroniarz #1 (odc. 14),
    • Ołówkomil (odc. 15),
    • Alfabetarianin J (odc. 16),
    • Kyle (odc. 17),
    • Lektor programu Jak oni to robią? (odc. 19),
    • Oczodółman (odc. 19),
    • Ośmiornic (odc. 19),
    • Randy Dicknose (odc. 19),
    • Właściciel niewolników (Lord Tylnypaluch) (odc. 23),
    • Logic (odc. 25),
    • Pracownik spa (odc. 26),
    • Przewodnik (odc. 26),
    • Pan Kupkazpupki (odc. 31)
  • Justyna Orzechowska
    • Pani naukowiec (odc. 29),
    • Rhonda, sekretarz stanu (odc. 31)
  • Maria PakulnisDoktor Wong (odc. 24)
  • Grzegorz Pawlak
    • Pan Goldenfold (seria III),
    • Dyrektor agencji (Paweł Bartek) (odc. 24),
    • narrator reklamy Prostego Ricka (Sam Elliot) (odc. 28),
    • Wiewiórka #1 (odc. 29)
  • Józef Pawłowski
    • Muchacho (odc. 20),
    • Kosmiczny pogranicznik na lotnisku (odc. 21)
  • Sebastian Perdek
    • Gromflomita-strażnik (odc. 1),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Wiewiórka #3 (odc. 29),
    • Zyg Zag (odc. 29)
  • Agata PruchniewskaDiane Sanchez (odc. 22)
  • Krzysztof RoguckiGromflomita w gabinecie #1 (odc. 22)
  • Anna Rusiecka
    • Annie (odc. 3),
    • Morty Jr. (dziecko) (odc. 7),
    • Nancy (odc. 11)
  • Lidia Sadowa
    • Koleżanka Jessici (odc. 27),
    • Pani Placuszek (odc. 27),
    • Stacy (odc. 27)
  • Dominika Sell-KukułkaTrybo-dziewczyna #2 (odc. 25)
  • Agata SkórskaJacqueline (odc. 27)
  • Aleksandra Spyra
    • Czarnoskóra naukowczyni (odc. 29),
    • Puciek 3 (odc. 30)
  • Przemysław Stippa
    • Pan Miszuk (odc. 5),
    • Lektor reklamy Niepohamowanego Soku (odc. 8),
    • Prowadzący program o szybkich tajemnicach (odc. 8),
    • Prezenter wiadomości (odc. 13),
    • Trybo-policjant #1 (odc. 13),
    • Zeep (odc. 17),
    • Grzyb (odc. 19),
    • Właściciel restauracji Tycie Gryzki (odc. 19)
  • Dominik SzarwackiGordon Lunas (odc. 29)
  • Jakub Szydłowski
    • Pierd (odc. 13),
    • Gary (odc. 15),
    • Wampir (odc. 18),
    • Komentator (odc. 19)
  • Brygida TurowskaSupernowa (odc. 25)
  • Bartosz Wesołowski
    • Gromflomita w maszynowni (odc. 22),
    • Gromflomita w gabinecie #3 (odc. 22),
    • Głos (odc. 23),
    • Niewolnik (odc. 23)
  • Jan Wojtyński
    • Prezydent Federacji Galaktycznej (odc. 22),
    • Kucharz (odc. 23),
    • Concerto (odc. 24)
  • Aleksander Wysocki
    • Szef sztabów (odc. 22),
    • Shimmpy (odc. 23),
    • Alan Peron (odc. 25)
  • Leszek Zduń
    • Jacob (odc. 3),
    • Szef Jerry'ego (odc. 4),
    • Oślizgły Schodek (odc. 5),
    • Prezenter wiadomości (odc. 6),
    • David Letterman (odc. 8),
    • Pan Cylinder Jones (odc. 8),
    • Lucjan Potrzebny / Diabeł (odc. 9)
  • Joanna Brodzka
  • Marta Gorczyca
  • Grzegorz Kowalczyk
  • Natalia Kudelska
  • Katarzyna Michalska
  • Maksymilian Młynarski
  • Mateusz Mosiewicz
  • Michał Muzyka
  • Przemysław Niedzielski
  • Michał Pawlik
  • Katarzyna Joanna Zawidzka
  • Łukasz Zubrzycki

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Druga wersja (Comedy Central)

Wersja polska: Start International Polska na zlecenie Comedy Central
Reżyseria: Mariusz Arno Jaworowski
Dialogi: Alicja Roethel
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:

W pozostałych rolach:

  • Anna Apostolakis-Gluzińska
    • Joyce Smith (odc. 3),
    • Pani Tate (odc. 9)
  • Piotr BąkPrezydent (odc. 31)
  • Andrzej BlumenfeldDyrektor Gene Wagina (odc. 1, 5-6, 9)
  • Izabella Bukowska-Chądzyńska
    • Kiara (odc. 30),
    • Rhonda, sekretarz stanu (odc. 31)
  • Jacek Bursztynowicz
    • Narrator reklamy Zwykłego Ricka (odc. 28),
    • Gordon Lunas (odc. 29),
    • Starszy asystent (odc. 31)
  • Paweł Ciołkosz
    • Typ, który nie może się przebić (odc. 8),
    • Król Pitchiehit (Flippyskrzypek) (odc. 9),
    • Gazeciarz (odc. 14),
    • Korblok Blim Blam (odc. 14),
    • Ochroniarz #2 (odc. 14),
    • Pilot helikoptera (odc. 14),
    • Prezydent Mikroświata (odc. 17)
  • Krzysztof Dracz
    • Centaur (odc. 2),
    • Dyrektor Gene Wagina (odc. 29),
    • Ochroniarz Steve (odc. 31)
  • Przemysław Glapiński
    • Eric McMan (odc. 3)
    • Spiker Radia Ziemia (odc. 4),
    • Przesłuchujący #2 (odc. 5),
    • Mężczyzna (odc. 17)
  • Tomasz GrochoczyńskiLeonard Smith (odc. 3)
  • Jakub Hojda
    • Nauczyciel Staszka (odc. 2),
    • Przesłuchujący #1 (odc. 5)
  • Dominika Kachlik
    • Jessica (odc. 1, 4, 6, 18, 27),
    • Straszek Melissa (odc. 2),
    • Weronika Anna Bennet (Gazorpianka) (odc. 7),
    • Statek Ricka (odc. 17)
  • Klaudiusz KaufmannStraszek Glenn (odc. 2)
  • Michał Klawiter
    • Frank Palicki (odc. 1),
    • Gromflomita-strażnik #3 (odc. 1),
    • Pies #1 (odc. 2),
    • Prezenter wiadomości (odc. 3),
    • Prawnik (odc. 5),
    • Brad Anderson (odc. 7),
    • Prowadzący wywiad (odc. 7),
    • Jon Arbuckle (odc. 8),
    • Lektor reklamy Wzburzonego Soczku (odc. 8),
    • Lektor spotów wyborczych (odc. 8),
    • Lektor zwiastuna filmu Ostatnia wola i testmiaument: Weekend u martwej kociary II (odc. 8),
    • Morderca #2 (odc. 8),
    • Komentator (odc. 13),
    • Lektor reklamy Czitów i kwitów (odc. 13),
    • Prezenter wiadomości (odc. 13),
    • Ochroniarz #1 (odc. 14),
    • Pani Lodówka (odc. 15),
    • Śpiący Gary (odc. 15),
    • Reporter (odc. 16),
    • Prezenter wiadomości z Mikroświata (odc. 17),
    • Przedstawiciel rządu (odc. 17),
    • Doktor Buldogul (odc. 19),
    • Lektor programu Jak to jest zrobione? (odc. 19),
    • Lektor zapowiadający Wiadomości na opak (odc. 19),
    • Lektor zwiastuna filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Oczodółman (odc. 19),
    • Postacie w zwiastunie filmu Jan Kwadrant Vincent 16 (odc. 19),
    • Prowadzący teleturniej Jak się tu znalazłem? (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Prezenter wiadomości (odc. 21),
    • Przewodnik (odc. 27),
    • Ptak (odc. 29),
    • Wiewiórka #3 (odc. 29),
    • Zyg Zag (odc. 29)
  • Stefan KnotheSędzia (odc. 5)
  • Jacek Król
    • Pan Goldenfold (odc. 1-2, 4, 6, 9, 16, 18, 22, 24, 27, 30),
    • Kelner (odc. 5),
    • Frankenstein (odc. 15),
    • Prezydent (odc. 16),
    • Dyrektor Gene Wagina (odc. 18),
    • Prezydent Federacji Galaktycznej (odc. 22),
    • Szef sztabów (jedna ze scen odc. 22),
    • Colossus (odc. 23),
    • Shimmpy (odc. 23),
    • Jaguar (odc. 24),
    • Trybik (odc. 25),
    • Risotto Groupon (odc. 26),
    • Pastor Bobe (odc. 27),
    • Pracownik kosmicznego spa (odc. 27),
    • Dyrektor NASA (odc. 29),
    • Obcy (odc. 29),
    • Żołnierz na pogrzebie (odc. 29),
    • Trandor (odc. 30),
    • Ochroniarz w Białym Domu (odc. 31),
    • Sekretarz obrony (odc. 31)
  • Filip Krupa
    • Davin (odc. 1, 6),
    • Roger (odc. 3),
    • Pierwszy oficer (odc. 11)
  • Grzegorz Kwiecień
    • Książę Nebulon (odc. 4),
    • Szef Jerry'ego (odc. 4),
    • Lektor zwiastuna filmu o dwóch braciach (odc. 8),
    • Sędzia (odc. 8),
    • Szef policji (odc. 8),
    • Trąbol (Traboludź) (odc. 8),
    • Uczestnik przyjęcia (odc. 9),
    • Zgrzybi Skuper (Zgrzytek Noopers) (odc. 9),
    • Birdpan (Człek-ptak) / Pan Feniks (Człek-feniks) (odc. 11, 16, 21-22),
    • Kapitan statku (odc. 11),
    • Kisiel (odc. 12),
    • Partner Kiśla (odc. 12),
    • Wujek Steve (odc. 15),
    • Kuzyn Nicky (odc. 15),
    • Żyrafa Na Opak (odc. 15),
    • Kromuloni (odc. 16),
    • Ojciec Ice-T (odc. 16),
    • Kyle (odc. 17),
    • Pediatra (odc. 17),
    • Grzyb (odc. 19),
    • Jan (odc. 19),
    • Ośmiorlica (odc. 19),
    • Jeden z wieśniaków (odc. 20),
    • Muchacho (odc. 20),
    • Cornvelious Daniel (odc. 22),
    • Dyrektor agencji (odc. 24),
    • Vance Maximus (odc. 25)
  • Anna Lemieszek
    • Pani Rozjebunda (odc. 2),
    • Annie (odc. 3),
    • Cynthia (odc. 4),
    • Olbrzymka-kelnerka (odc. 5),
    • jedna z Gazorpianek (odc. 9),
    • Spikerka (odc. 9)
  • Łukasz Lewandowski
    • Pracownik McDonalda (odc. 22),
    • Właściciel niewolników (Lord Tylnypaluch) (odc. 23),
    • Świeżak (Noob Noob) (odc. 25),
    • Tyci koleś z pomocy technicznej #1 (odc. 26)
  • Jarosław ŁukomskiLektor dokumentu (odc. 2)
  • Michał Mikołajczak
    • Krwotok (odc. 23),
    • Rosyjski agent (odc. 24)
  • Szymon Roszak
    • Kevin (odc. 4),
    • Rudowłosy uczeń (odc. 27),
    • Właściciel Żołwia Prawdy (odc. 29)
  • Agata SkórskaSpikerka (odc. 1)
  • Przemysław Stippa
    • Tropek (Pimpek) (odc. 2),
    • Straszek Staszek (Strach Terry) (odc. 2),
    • Doktor Xenon Bloom (Kwiat) (odc. 3),
    • Brawoja (Pan Miszuk) (odc. 5),
    • Cukieras (Pan Fasolka) (odc. 5),
    • Cyckokupski (Pan Cycuszkokupski) (odc. 5),
    • Cylinderek Jones (odc. 8),
    • Gość z reklamy Lipnych Drzwi (odc. 8),
    • Pan Apsik (Pan Kichacz) (odc. 8),
    • Lucjan Konieczny (Potrzebny) / Diabeł (odc. 9),
    • Uczestniczka przyjęcia (odc. 9),
    • Abradolf Lincler (odc. 11),
    • Trybik (odc. 11, 13),
    • Prawnik (odc. 12),
    • Beta-7 (odc. 14),
    • Pan Kupkazpupki (odc. 15, 21, 31),
    • Pastor Bobe (odc. 16),
    • Zeep (odc. 17),
    • Glexo Slimoslom (odc. 18),
    • Wampir (odc. 18),
    • Doktor Glibglob (Klocek) (odc. 19),
    • Jumek (Kradek) (odc. 19),
    • Michael Thompson (odc. 19),
    • Philip Jacobs (odc. 19),
    • Pichael Thompson (odc. 19),
    • Latarnik (odc. 20),
    • Kosmiczny pogranicznik na lotnisku (odc. 21),
    • Tommy Sutkoliz (odc. 30)
  • Paweł Szczesny
    • Jeden z Gromflomitów w gabinecie (odc. 22),
    • Concerto (odc. 24),
    • Głos kapitana statku (odc. 26),
    • Nuchi Wtopers (Natręt Wtopa) (odc. 26),
    • Gene (odc. 26),
    • Tyci koleś z pomocy technicznej #2 (odc. 26),
    • Ochroniarz (odc. 31),
    • Sekretarz #3 (odc. 31)
  • Martyna Szymańska
    • Prowadząca wiadomości (odc. 2),
    • Pani Rozjebunda (Pani Placuszek) (odc. 27),
    • Stacy (odc. 27),
    • Uczennica #3 (odc. 27),
    • Naukowiec NASA (odc. 29),
    • Prezenterka (odc. 30),
    • Prezydentka Gargantuan (odc. 31)
  • Jakub WieczorekAlan Tor (Alan Peron) (odc. 25)
  • Wiktoria WolańskaTammy Gueterman (odc. 11)
  • Magdalena WójcikDoktor Wong (odc. 24)
  • Mirosław Zbrojewicz
    • Generał Nathan (odc. 16),
    • Przywiązany mężczyzna (odc. 16)
  • Filip Karaś
  • Daniel Laseckiróżne głosy (odc. 18-21)
  • Wiktor Loga-Skarczewski
  • Magdalena Słowik

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Spis odcinków

Premiera
(Comedy Central)
№ 1 № 2 Tytuł polski (Netflix) Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
28.07.2017 01 01 Pilot Pilot
28.07.2017 02 02 Inteligentny pies Lawnmower Dog
25.08.2017 03 06 Park wnętrzności Anatomy Park
11.08.2017 04 04 Naga prawda M. Night Shaym-Aliens!
18.08.2017 05 05 Skrzynka z Miszukami Meeseeks and Destroy
04.08.2017 06 03 Eliksir miłości Rick Potion #9
08.09.2017 07 08 Bobas z innej planety Raising Gazorpazorp
15.09.2017 08 09 R jak Rick Rixty Minutes
22.09.2017 09 10 Idź do diabła Something Ricked This Way Comes
01.09.2017 10 07 Bliskie spotkania Rickowego stopnia Close Rick-counters of the Rick Kind
29.09.2017 11 11 Ryzykowna gra Ricksy Business
SERIA DRUGA
12.11.2017 12 12 Kwestia czasu A Rickle in Time
19.11.2017 13 13 Zdążyć przed Mortym Mortynight Run
26.11.2017 14 14 Wielkie pochłanianie Auto Erotic Assimilation
03.12.2017 15 15 Pasożyty pamięci Total Rickall
10.12.2017 16 16 Totalny zjazd Get Schwifty
17.12.2017 17 17 Oni wszyscy są szaleni The Ricks Must Be Crazy
31.12.2017 18 18 Nowe ciało, nowe kłopoty Big Trouble In Little Sanchez
07.01.2018 19 19 Międzywymiarowa kablówka 2: Kuszenie losu Interdimensional Cable 2: Tempting Fate
14.01.2018 20 20 Wielka czystka Look Who's Purging Now
21.01.2018 21 21 Niewesołe wesele The Wedding Squanchers
SERIA TRZECIA
07.09.2019 (Comedy Central Family) 22 22 W głąb wspomnień
(tytuł Comedy Central: Skazani na Rickshank)
The Rickshank Rickdemption
07.09.2019 (Comedy Central Family) 23 23 Szmaragdowy obiekt pożądania Rickmancing the Stone
08.09.2019 (Comedy Central Family) 24 24 Ogór Rick Pickle Rick
08.09.2019 (Comedy Central Family) 25 25 Obrońcy 3: Powrót Światokresa Vindicators 3: The Return of Worldender
14.09.2019 (Comedy Central Family) 26 26 Wirujące Drżenie The Whirly Dirly Conspiracy
14.09.2019 (Comedy Central Family) 27 27 Detoks Rest and Ricklaxation
15.09.2019 (Comedy Central Family) 28 28 Przygoda na Atlantydzie The Ricklantis Mixup
15.09.2019 (Comedy Central Family) 29 29 Morty’ego Mózgorozjeby Morty's Mind Blowers
21.09.2019 (Comedy Central Family) 30 30 Propozycja dla Beth The ABC's of Beth
21.09.2019 (Comedy Central Family) 31 31 Selfie w Białym Domu The Rickchurian Mortydate
SERIA CZWARTA
32 Edge of Tomorty: Rick Die Repeat
33 The Old Man And The Seat
34 One Crew Over The Crewcoo's Morty
35 Claw and Hoarder: Special Ricktim's Morty
36 Rattlestar Ricklactica

Legenda

  • № 1 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.
  • № 2 – numer odcinka według kolejności produkcji.

Plansze

Linki zewnętrzne