Janusz Wituch

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Janusz Wituch (ur. 13 listopada 1968 roku w Tomaszowie Mazowieckim) – aktor teatralny, filmowy i dubbingowy.

Polski dubbing

Filmy

Seriale

  • 1929-1969: Zwariowane melodie
    • Klaun Jester z tyłówki (Nie mam kapelusza, czyli parada młodych talentów),
    • koleś z reklamy cygaretek (Figlarne plakaty),
    • Śpiewający ptak (Kocham jazzować),
    • członek kapeli Bena Ptasznika (Kokosowy gaik),
    • Lodziarz (Moje oczy widzą tylko twój dzióbek),
    • Maestro Szczekocki (Ona była córką akrobaty, czyli ale kino!),
    • Żółw (Kaczor Daffy i Chłopek-Roztropek),
    • Długobrody koleś (Wojna o miedzę),
    • Strażnik (Wojna o miedzę),
    • głos z nowoczesnego domu (Pies w pogoni za nowoczesnością),
    • Fellah (Wierzcie lub nie),
    • studnia (Wierzcie lub nie),
    • tajny agent J-23 (Zbiry o zakazanych gębach),
    • Patrick Henry (Gwiaździsty sztandar),
    • Elektryczna golarka (Kuracja Smarkasia),
    • pracownik stacji paliw (Poznaj przyrodę Ameryki),
    • ryś amerykański (Poznaj przyrodę Ameryki),
    • Pies goniący do Kalifornii (Poznaj przyrodę Ameryki),
    • Małpa (Współczesny cyrk),
    • Kot (Historia kota),
    • James Cagney (Hollywood się bawi),
    • Groucho Marx (Hollywood się bawi),
    • narrator (Awiacja rekreacja),
    • głos z wieży kontrolnej (Awiacja rekreacja),
    • Kanarek (Oblatany kanarek),
    • Bocian (Zmachany jak pies),
    • Małe misiątko (Królik Bugs i trzy miśki),
    • Brzdąc (Braciszek brzdąc),
    • maszynista pociągu (Racica z Teksasu),
    • Sędzia meczu (Bugsbolista),
    • pracownik w firmie Daffy’ego (Ambaras z bobasami),
    • mama Gorylica (Ambaras z bobasami),
    • Ochroniarz (Daffy w Hollywood),
    • Gumkowiec (Wielki skok na skarbonkę),
    • Jeden z bobrów (Bóbr pracuś),
    • Mysz (Mysi terror),
    • jeden z kogutów (Kukuryku na grzechotniku),
    • Bileter (Królicze sprawki),
    • Zimny Drań (Kinomaniak)
  • 1940-1967: Tom i Jerry
  • 1942-1957: Tex Avery przedstawia – Stuknięta Wiewiórka (odc. 8, 12)
  • 1958: Pies Huckleberry
    • Bydłokrad (druga wersja – odc. 4),
    • profesor (druga wersja – odc. 6),
    • Ziggy (druga wersja – odc. 9),
    • szef policji (druga wersja – odc. 10),
    • smok (druga wersja – odc. 11),
    • wilk (druga wersja – odc. 13, 21),
    • prapraprapraprawnuk Hucka (druga wersja – odc. 15, 41),
    • Iggy (druga wersja – odc. 16),
    • sędzia (druga wersja – odc. 25),
    • żołnierz (druga wersja – odc. 26),
    • bogacz (druga wersja – odc. 26),
    • kapitan policji (druga wersja – odc. 33),
    • złodziej (druga wersja – odc. 35),
    • legionista (druga wersja – odc. 37),
    • Harry (druga wersja – odc. 38),
    • komendant Scotland Yardu (druga wersja – odc. 38),
    • rycerz #1 (druga wersja – odc. 40),
    • Henio (druga wersja – odc. 42),
    • Lafajet Doodleberry (druga wersja – odc. 43),
    • Beczkonogi (druga wersja – odc. 44),
    • generał (druga wersja – odc. 45),
    • Cycero (druga wersja – odc. 46),
    • szeryf (druga wersja – odc. 47),
    • redaktor naczelny (druga wersja – odc. 50),
    • Zdzisiek Dynamo (druga wersja – odc. 55),
    • potencjalny klient (druga wersja – odc. 56)
  • 1960-1966: Flintstonowie
    • Car Michael (odc. 29),
    • Rock Roll (odc. 65),
    • Prezenter,
    • Różne głosy
  • 1961: Snagglepuss
  • 1969-1970: Scooby Doo, gdzie jesteś?
  • 1970: Josie i Kociaki
  • 1971: Pomocy! To banda Kudłacza
  • 1972-1973: Nowy Scooby Doo
    • papuga (odc. 3),
    • duch Kapitana Ponurasa (odc. 5),
    • Slats (odc. 7),
    • Stan Laurel (odc. 10),
    • Bobo Joe (odc. 12, 16, 17)
  • 1973: Detektyw Pchełka na tropie (Boomerang)
  • 1976: Jabberjaw
  • 1976-1978: Scooby Doo
    • Profesor Trutka (odc. 13),
    • Piorun Masakra (odc. 14)
  • 1978: Był sobie człowiek – Konus
  • 1979-1982: Scooby i Scrappy Doo
    • jeden z przebierańców (odc. 22a),
    • wynalazca (odc. 23a),
    • kosmita 2 (odc. 29b)
  • 1980: Figle z Flintstonami
  • 1980: Richie Rich
  • 1981-1989: Smerfy
    • Marzyciel,
    • Łapacz smerfów (odc. 68),
    • zła strona sumienia smerfów (odc. 98-100),
    • krasnal Michałek (odc. 101),
    • kłusownik (odc. 104)
  • 1982: Był sobie kosmos
    • konsul Nabot,
    • wspólnik wodza Teigneaux wyglądający jak Nabot (odc. 5),
    • robot Ernie (odc. 6),
    • faun wyglądający jak Nabot (odc. 7),
    • Noral (odc. 11),
    • Ink wyglądający jak Nabot (odc. 13),
    • profesor Bernard (odc. 19)
  • 1982: Listonosz Pat – Ajay Bains
  • 1982: Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda (wersja z 2012 roku)
  • 1983-1986: Inspektor Gadżet
  • 1983: Kaczor Donald przedstawia – narrator (odc. 38c)
  • 1983-1985: Malusińscy
  • 1983-1984: Nowe przygody Scooby'ego
    • sprzedawca orzeszków (odc. 8b),
    • ochroniarz (odc. 8b)
  • 1984-1987: Łebski Harry
    • ojciec chłopca (odc. 2a),
    • Bruno (odc. 2b, 23a),
    • Junior (odc. 3a),
    • wiejski pies (odc. 4b),
    • dżin Ary w jasnobeżowych jeansach (odc. 5b),
    • Bush (odc. 7b, 8b, 14b, 26b),
    • fotograf (odc. 12a),
    • Wódz Co Na Obiad (odc. 13a),
    • Drużynowy (odc. 15a),
    • policjant (odc. 22b),
    • lord Miau-Miau (odc. 27b),
    • El Gato (odc. 28a),
    • kot #2 (odc. 80a)
  • 1984-1985: Tęczowa kraina
  • 1984: Tomek i przyjaciele
    • Hirek,
    • Diesel (odc. 329-348, 418, 423, 428, 446, 451-452, 465, 489-490, 493, 496),
    • Diesel 5 (odc. 413)
  • 1985-1991: Gumisie – Ratachelli (odc. 33b)
  • 1985-1988: M.A.S.K.
    • Dusty Hayes,
    • jeden z mieszkańców wioski (odc. 55),
    • Dave (odc. 66),
    • komentator zawodów (odc. 72)
  • 1985-1991: Szopy pracze
    • Licytator (odc. 17),
    • Lekarz, który odwiedza chorego Cyryla (odc. 18),
    • Herman (odc. 19),
    • Zielony ptak (odc. 19)
  • 1986-1987: Mój mały kucyk
    • Skwark (druga wersja – odc. 12-14),
    • Drog (druga wersja – odc. 28-29)
  • 1986-1988: Troskliwe misie
  • 1987: Było sobie życie
    • Konus,
    • jeden z enzymów (odc. 1-2),
    • jeden z tłuszczów (odc. 1),
    • jeden z chromosomów homologicznych (odc. 2),
    • jedna z komórek kości (odc. 2),
    • jedna z komórek oczu (odc. 2),
    • jeden z białobrodych enzymów (odc. 2)
  • 1987-1990: Kacze opowieści
    • Baniak jeden z Braci Be (druga wersja),
    • król Arti (druga wersja; odc. 15),
    • druid, który chciał przepędzić Malcolma McKwacza (druga wersja; odc. 19),
    • pies (druga wersja; odc. 19),
    • jeden z aktorów przebranych za drzewo (druga wersja; odc. 31),
    • spiker (druga wersja; odc. 33),
    • robot lokaj (druga wersja; odc. 33),
    • jeden z kowbojów (druga wersja; odc. 37),
    • kapłan Garbulandii (druga wersja; odc. 39),
    • Pierwszy porywacz Donalda (druga wersja; odc. 39),
    • prezenter wiadomości (druga wersja; odc. 41),
    • pies dingo Włóczykija (druga wersja; odc. 42),
    • górnik (druga wersja; odc. 44),
    • oficer (druga wersja; odc. 44),
    • Baluba, jeden z braci Be (druga wersja; odc. 49),
    • Profesor Moodydoody / Kuba Podcinacz (druga wersja; odc. 61),
    • przewodnik w muzeum (druga wersja; odc. 68),
    • Bandzior Be (druga wersja; odc. 71, 73),
    • jeden z uczestników wideokonferencji (druga wersja; odc. 78),
    • prezenter wiadomości (druga wersja; odc. 78),
    • Kwaśny Lincz (druga wersja; odc. 81),
    • kierowca autobusu (druga wersja; odc. 85),
    • komentator walki bokserskiej (druga wersja; odc. 85)
  • 1987: Nastolatki z Beverly Hills
  • 1988-1994: Garfield i przyjaciele
    • Smok (odc. 37a),
    • przewodnik po muzeum (odc. 39c),
    • człowiek z wieży kontrolnej lotów (odc. 40a)
  • 1988-1993: Hrabia Kaczula
    • Wrona Bert,
    • Marchew (odc. 4),
    • Strażnik (odc. 4),
    • Norm (odc. 5),
    • Tata dzieciaka (odc. 10),
    • Mężczyzna w tawernie (odc. 12),
    • Jeden z pielgrzymów (odc. 23),
    • Ochroniarz (odc. 23),
    • Bandyta (odc. 53),
    • Dziobak (odc. 57, 63),
    • Bagażowy (odc. 57),
    • Siłacz Morris (odc. 63),
    • Azjata,
    • Mumia
  • 1988-2001: Nowe przygody Madeline
    • Ludwik XIV (odc. 40),
    • Lord Kikifaz (odc. 41),
    • policjant (odc. 42)
  • 1988-1991: Szczeniak zwany Scooby Doo
  • 1989-1992: Karmelowy obóz – Josh Shmengis (odc. 33)
  • 1990: Filiputki – Doktor Szymon
  • 1990-1993: Parker Lewis nigdy nie przegrywa
  • 1990-1994: Super Baloo
    • spiker (druga wersja – odc. 6),
    • Autopilot (druga wersja – odc. 13)
  • 1991: Były sobie Ameryki
    • Konus,
    • aztecki ambasador (odc. 6),
    • jeden z przedstawicieli króla Portugalii (odc. 7),
    • ojciec Marcelli (odc. 7),
    • jeden z żołnierzy (odc. 7),
    • Ferdynand Aragoński (odc. 7),
    • kolega łysego gościa (odc. 8),
    • jeden z tubylców (odc. 8),
    • dwaj duchowni (odc. 8),
    • Guwernator Velasquez (odc. 9),
    • Ortiz (odc. 13),
    • szlachcic plujący tytoniem (odc. 15),
    • Anthony Cooper (odc. 15),
    • ojciec Dublon (odc. 18),
    • ojciec Ragenoux (odc. 18),
    • Battier (odc. 18),
    • jeden z Anglików (odc. 19),
    • mężczyzna, któremu Daniel Boone dał czapkę myśliwską (odc. 22),
    • generał Cos (odc. 22),
    • generał Rongon (odc. 23),
    • John Freemond (odc. 25),
    • konduktor (odc. 26)
  • 1991: Młody Robin Hood – Gilbert z Gisbourn
  • 1991-2004: Pełzaki
    • Lekarz (druga wersja - odc. 16b),
    • Ratownik (druga wersja - odc. 35b)
  • 1991-1993: Powrót do przyszłości
  • 1991-1997: Rupert – Albert III (druga wersja dubbingu – odc. 3)
  • 1991: Skarbczyk najpiękniejszych bajek
  • 1992-1998: Batman
    • burmistrz Hamilton Hill,
    • Pingwin/Oswald Cobblepott (odc. 57-96, 109)
  • 1992-1993: Goofy i inni (druga wersja)
  • 1992-1997: Kot Ik!
    • Mittens (odc. 1, 42, 44, 56, 60),
    • Zoltar,
    • J.B,
    • Stinky,
    • Cyklop,
    • Fido,
    • Flem,
    • Pan Iwonter,
    • Pingwin Prosiak,
    • Al,
    • Lars,
    • Smok
  • 1992-1994: Mała syrenka
    • Rekinianin #1 (odc. 2 – druga wersja),
    • jedna ze wściekłych ryb (odc. 9 – pierwsza wersja),
    • komendant Shabada (odc. 25 – pierwsza wersja)
  • 1992-1993: Mikan - pomarańczowy kot – Ojciec Shizuyo (odc. 9)
  • 1992-1997: Mściciel na harleyu – Reno Raines/Vince Black
  • 1992: Opowieści kucyków
  • 1992: Shin-chan
  • 1992: Teknoman – Louis
  • 1993-1998: Animaniacy
  • 1993-1997: Beavis i Butt-head – Beavis
  • 1993-1994: Hello Kitty
  • 1994: Byli sobie wynalazcy
    • Nabot,
    • nieprzyjaciel próbujący targować się z jednym z chińskich żołnierzy (odc. 1),
    • chiński fałszerz przypominający Konusa (odc. 1),
    • Nabotos (odc. 2),
    • Zenodotos (odc. 3),
    • Botus (odc. 3),
    • Kryksos (odc. 4),
    • Guido (odc. 4),
    • Sebastian (odc. 5),
    • Nai Bo (odc. 5),
    • Peter Scheiffer (odc. 6),
    • Jim Moles (odc. 10),
    • pastor Sedgwige (odc. 15),
    • pies (odc. 17),
    • konduktor (odc. 22),
    • nauczyciel Alberta Einsteina (odc. 23),
    • profesor Weyland (odc. 23),
    • kłócący się rolnik wyglądający jak Nabot (odc. 24),
    • jedna z radzieckich małp (odc. 25),
    • amerykańska małpa (odc. 25),
    • szef Armstronga (odc. 25),
    • Buzz Aldrin (odc. 25),
    • łysy, brodaty delegat (odc. 26)
  • 1994-1997: Duckman
    • Richard (odc. 31),
    • Iggy Katalpa (odc. 32)
  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka
    • Strażnik więzienia (odc. 2),
    • Kierowca taksówki (odc. 3),
    • Admirał Kan (odc. 4),
    • Potwór (odc. 5),
    • Srebrny Surfer (odc. 5-6, 13),
    • Jeden z muzyków (odc. 11),
    • Matt Murdock/Daredevil (odc. 14),
    • Trapster (odc. 24)
  • 1994-1996: Iron Man: Obrońca dobra
    • Justin Hammer,
    • Fin Fang Foom (odc. 14),
    • Jeden z opryszków (odc. 20)
  • 1994-1996: Kleszcz (druga wersja)
  • 1994-1998: Spider-Man
    • Cyklop (pierwsza wersja),
    • Alistair Smythe (druga wersja),
    • Generał Tork (druga wersja)
  • 1994: Superświnka – Mężczyzna w tłumie, który ma dość statystowania w kreskówkach (odc. 1)
  • 1994-1998: Świat według Ludwiczka
    • Trener Larry Rockwell (odc. 4),
    • Druh (odc. 15),
    • Melvin #2 (odc. 23),
    • Melvin #1 (odc. 28-29),
    • Danny Anderson (odc. 31),
    • Gus Williams (odc. 31),
    • Pilot Mel (odc. 32),
    • Sprzedawca w sklepie sportowym (odc. 38),
    • Toddler (odc. 39),
    • Eryk Anderson (odc. 39)
  • 1995-1997: Freakazoid!
    • Komiksomaniak (odc. 4a, 5c, 9c, 11b),
    • drugi z chłopaków gnębiących grubasa (odc. 9b),
    • chłopak wybierający skład do drużyny #1 (odc. 11b),
    • Kujon (odc. 11b),
    • dziennikarz (odc. 15)
  • 1995-2001: Mały Miś
    • Żaba (odc. 40-65),
    • Tata skunks (odc. 49a),
    • Tata Śnieżynki (odc. 49a),
    • różowa piłka (odc. 50a),
    • Chochlik (odc. 50b),
    • Wieloryb (odc. 54c, 63c),
    • Miś olbrzym (odc. 60a),
    • Kapitan Roger (odc. 64b)
  • 1995-2001: Star Trek: Voyager – Jaret Otel (odc. 10)
  • 1995-2000: Sylwester i Tweety na tropie
    • detektyw (odc. 2),
    • Sam Spade (odc. 3, 11),
    • Rocky (odc. 4, 28b, 41b),
    • brat Bruce #1 (odc. 5),
    • Hercules Płetwa (odc. 6),
    • Lojack (odc. 7),
    • Moo-Goo Paciaj Pan (odc. 8, 16b),
    • Kongresman Salamander Getrich (odc. 9),
    • staruszek (odc. 9),
    • pilot samolotu (odc. 10),
    • ochroniarz (odc. 12),
    • pracownik kina (odc. 15a),
    • gremlin #1 (odc. 17a),
    • kustosz olimpijskiego muzeum (odc. 19a),
    • Quasimodo (odc. 23a),
    • Odrazek (odc. 23b),
    • Gremlin #2 (odc. 24a),
    • jednooki Jack (odc. 26b),
    • trener zapaśników (odc. 30b),
    • agent #1 (odc. 31b),
    • Kajtek Martin (odc. 32a),
    • taksówkarz (odc. 34a),
    • pracownik cyrku (odc. 34b),
    • pilot (odc. 43b),
    • prezenter radiowy (odc. 44a)
  • 1995-2002: Timon i Pumba
    • sęp #2 (odc. 10b, 12a, 29a, 30b, 42a, 44a),
    • komputer statku (odc. 32a),
    • mieszkaniec #2 (odc. 32b),
    • pirat #2 (odc. 69b),
    • Donny Czarmani (odc. 73a),
    • wąż (odc. 74b),
    • zebra #1 (odc. 77a),
    • policjant (odc. 77b)
  • 1996-1997: Biblioteka rodzinna – nauczyciel matematyki (film 13)
  • 1996: Byli sobie podróżnicy
    • Konus (wersja z Master Film),
    • Luis Torres (wersja z Master Filmu – odc. 9),
    • Andreas Dorantes, członek wyprawy Narváeza (wersja z Master Filmu – odc. 12),
    • Indianin ze strzałą w plecach (wersja z Master Filmu – odc. 12)
  • 1996: Fantastyczne przygody Sindbada żeglarza
  • 1996-2004: Hej Arnold! – Pan Hyunh (Nickelodeon Polska)
  • 1996-1997: Incredible Hulk
    • Mitch McCutcheon/ZZZAX (odc. 3),
    • Prokurator (odc. 14),
    • Cliff Walters (odc. 15)
  • 1996-1998: Kacper (wersja TVP)
  • 1996-2003: Laboratorium Dextera
    • Blondwłosy uczeń (odc. 14b),
    • Uczeń kochający się w Anabelli (odc. 14b),
    • Robot (odc. 15c),
    • Głupi Ness (odc. 18a),
    • Biały ślepy szczur (odc. 18a),
    • Weterynarz (odc. 20c),
    • Irlandzki chłopiec (odc. 44b),
    • Narrator (odc. 46a),
    • Surfer (odc. 48c),
    • Major Chwała (odc. 77b)
  • 1996-1998: Mała księga dżungli
    • Ned (odc. 1, 5, 10),
    • Ptaszek (odc. 3),
    • Lepik (odc. 15b),
    • gepard #1 (odc. 18a),
    • guziec (odc. 18b),
    • dzik (odc. 19a),
    • pawian #2 (odc. 20a)
  • 1996-2000: Opowieści z księgi cnót
    • ojciec Emila (pierwsza wersja dubbingu – odc. 4),
    • Wilhelm Tell (pierwsza wersja dubbingu – odc. 5),
    • Jacques (pierwsza wersja dubbingu – odc. 14),
    • smok (pierwsza wersja dubbingu – odc. 18),
    • sprzedawca zabawek (pierwsza wersja dubbingu – odc. 19),
    • grecki podróżnik (pierwsza wersja dubbingu – odc. 22),
    • kolega Bridgette #2 (pierwsza wersja dubbingu – odc. 23),
    • posłaniec (pierwsza wersja dubbingu – odc. 24),
    • lampart (pierwsza wersja dubbingu – odc. 26)
  • 1996-2000: Superman – Szajbus (odc. 40-41)
  • 1996-2006: Śladem Blue
  • 1996-1997: Walter Melon
  • 1997-2009: Bibi Blocksberg – Eddi Eddison (odc. 10)
  • 1997-2001: Byle do przerwy
    • Pan E (odc. 19),
    • Galileusz (odc. 20),
    • Paluch (odc. 27),
    • Barns (odc. 32),
    • Frank (odc. 42, 49, 55),
    • Raymond (odc. 46)
  • 1997-2004: Johnny Bravo
    • Derek (odc. 15b),
    • Kosmita (odc. 22b),
    • Timmy (odc. 33c),
    • głosy z tłumu (odc. 34c),
    • Luke Perry (odc. 36a)
  • 1997-1999: Krowa i Kurczak
  • 1997-1998: Liceum na morzu – Alejandro "Alex" Pineda
  • 1997: Miasteczko South Park
    • Peter (seria I),
    • Pan Mackey (seria I)
  • 1997-1998: Panda i banda
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista
  • 1998-2001: A to histeria! – Tost (odc. 47-52)
  • 1998-2004: Atomówki
    • Wężyk,
    • sędzia (odc. 10b),
    • kierowca ciężarówki (odc. 11b),
    • Stanley Whitfield - dziennikarz,
    • pułkownik – kosmita (odc. 18a),
    • ojciec dziecka (odc. 18a),
    • Struszak (odc. 32a),
    • Pan Obca-siła (odc. 49),
    • Harruk (odc. 69a)
  • 1998-2001: Dzika rodzinka – Mel (odc. 28)
  • 1998: Farma pełna strachów – Gill Bates (odc. 3b)
  • 1998: Gruby pies Mendoza
    • Head Strong (odc. 1),
    • Cruddy (odc. 3, 6)
  • 1998-1999: Herkules
    • Stefanopolus (odc. 2),
    • Strach (odc. 14),
    • Sprzedawca (odc. 15)
  • 1998-2001: Kotopies – Winslow (druga wersja)
  • 1998-1999: Miś Tomi i przyjaciele
    • Donat,
    • Święty Mikołaj (odc. 30)
  • 1998: Papirus – Papirus
  • 1998-2006: Para nie do pary – Rob
  • 1998-1999: Podróże z Aleksandrem i Emilią
    • Jeden z Myszy-Majów (odc. 29),
    • Pan Serigi (odc. 30),
    • Buffallo Bill (odc. 39),
    • Tata Tuka (odc. 51)
  • 1998-2006: Świat Elmo
    • Henry,
    • Ernie (późniejsze odcinki)
  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji – Łazik
  • 1998-2000: Tęczowe rybki
    • Van Krążek (odc. 1b),
    • Krabol (odc. 3a, 6a, 9b, 11b, 13a, 21b, 23a),
    • doktor Wiertło (odc. 4a),
    • ośmiornica operator (odc. 4b),
    • czerwona ryba latarnia (odc. 5a),
    • Komendant obozu (odc. 5b),
    • policjant (odc. 6b),
    • jedna z cioć Błękitka (jedna z kwestii w odc. 8b),
    • mała rybka z filmu (odc. 9b),
    • Kill (odc. 11b),
    • prezenter (odc. 12b),
    • policjant (odc. 12b),
    • Pan Zębatka, tata Zębacza (odc. 14b),
    • łapacz (odc. 16a),
    • Wiór (odc. 17b),
    • nauczyciel WF-u (odc. 20a),
    • pan Mięczak (odc. 24a),
    • poszukiwacz Wielkiej Płetwy (odc. 24b),
    • Wielka Płetwa (odc. 24b)
  • 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala
    • Rudy chłopiec (odc. 15),
    • Kapitan piratów (odc. 15),
    • Jan (odc. 16),
    • Książę Wilk (odc. 21)
  • 1999-2001: Batman przyszłości
    • kapitan barki (odc. 7),
    • jeden z ochroniarzy (odc. 11)
  • 1999: Bob budowniczy – Emil (odc. 283)
  • 1999-2000: Digimon Adventure
    • Tsunomon/Gabumon/Garurumon/WereGarurumon/MetalGarurumon,
    • Etemon/MetalEtemon,
    • Andromon (seria I),
    • Warumanzemon,
    • Elecmon (seria II)
  • 1999-2000: Dilbert – Śmieciarz (oprócz odc. 20)
  • 1999-2001: Dzieciaki z klasy 402
    • Męski narrator filmu edukacyjnego Twoje ciało się zmienia (odc. 26)
    • Tata Sanjaya (odc. 42)
  • 1999-2009: Ed, Edd i Eddy – Eddy
  • 1999-2003, 2007-2013: Futurama
    • Doktor John A. Zoidberg,
    • bracia Zoidberga (odc. 63)
  • 1999-2004: Mały Bill – wujek Al
  • 1999-2000: Medaboty
    • Floro,
    • Pingen
  • 1999-2002: Nieustraszeni ratownicy
    • przechodzień (odc. 17b),
    • jeden z robotników (odc. 18a),
    • kochanek (odc. 19b),
    • Don (odc. 20),
    • profesor Pelles (odc. 25a),
    • Chuck (odc. 26b)
  • 1999-2000: Rodzina Piratów – Szprot
  • 1999-2002: Smyki
  • 1999: Sonic Underground
    • Luke Periwinkle (odc. 23),
    • Farrell (odc. 26),
    • Robot (odc. 26)
  • 1999: SpongeBob Kanciastoporty
    • Skorupin,
    • Tata SpongeBoba,
    • Narrator (odc. 50b),
    • Gustaw Małż (odc. 89a),
    • fotograf (odc. 93a),
    • Chirurg (odc. 99),
    • Potty (odc. 175, 215a)
  • 1999: Twipsy – spiker wiadomości Cybernet
  • 1999-2001: Wodnikowe Wzgórze – kapitan Firlet
  • 2000-2002: Ania z Zielonego Wzgórza
  • 2000: Całe zdanie nieboszczyka (odc. 1, 3, 5)
  • 2000-2002: George Niewielki – jeden z poszukiwaczy skarbów (odc. 18)
  • 2000-2002: Owca w Wielkim Mieście
    • Narrator,
    • Wielki Szkot
  • 2000-2006: Słowami Ginger
    • Dyrektor Milty (odc. 16-60),
    • Pan Celia (odc. 16-60),
    • Pan Peterson (odc. 42)
  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja – Berzerker
  • 2001-2003: Clifford – Clifford (odc. 1-61)
  • 2001-2002: Cubix
  • 2001-2002: Doktor Melchior Wyderko
  • 2001: Ekstremalne kaczory
  • 2001-2003: Legenda Tarzana
    • Kobe (odc. 9),
    • Zuto (odc. 38)
  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych
    • Jeden z sędziów (odc. 4-5),
    • policjant (odc. 6),
    • dziennikarz (odc. 6),
    • lekarz Atlantydian (odc. 7),
    • załogant (odc. 12),
    • zielony kosmita (odc. 12),
    • Gladiator #2 (odc. 13),
    • mieszkaniec wysypiska #1 (odc. 13),
    • sprzedawca hamburgerów (odc. 14),
    • właściciel samochodu (odc. 14),
    • funkcjonariusz SWAT (odc. 15),
    • Buldożer (odc. 25),
    • Zmierzchon (odc. 26-27)
  • 2001-2008: Małe zoo Lucy
    • Polarek Miś Polarny (odc. 4, 29),
    • Herbert Guziec (odc. 7, 10-11, 18, 20, 23-27, 30, 32-34, 36, 39-40, 43-44, 51),
    • Victor stary Krokodyl (odc. 34, 38-39, 49)
  • 2001: Mary-Kate i Ashley w akcji – Pies Quincy
  • 2001-2007: Mroczne przygody Billy'ego i Mandy
    • "Pełzacz" (odc. Tajny Klub Węża),
    • Ojciec Irwina (odc. Zgaga),
    • Arachnator (odc. Gniew królowej pająków),
    • Różne głosy
  • 2001-2002: Lucky Luke
    • naczelnik więzienia Daltonów,
    • Pokerface Nelson (odc. 1),
    • Izajak (odc. 2),
    • Uparty Łoś (odc. 3),
    • August Lumiere (odc. 4),
    • Elliot Belt (odc. 5),
    • Edgar (odc. 6),
    • Zakłuskie Iljecz (odc. 7),
    • Teodor i Bogdan (odc. 9),
    • Willow Wulipilow (odc. 10),
    • generał John Custer (odc. 11, 16, 36),
    • Ratel Snake (odc. 13),
    • Pastor (odc. 15),
    • Alabamo (odc. 18),
    • Moe (odc. 20),
    • Zilch (odc. 21),
    • Manuelo (odc. 23),
    • Max (odc. 24),
    • Cieknąca Woda (odc. 25),
    • Nerdi Nevada (odc. 26),
    • Gillian Looney (odc. 27),
    • Eugene (odc. 29),
    • Packman (odc. 32),
    • Walter (odc. 33),
    • Jąkający Jaszczur (odc. 33),
    • profesor Otto Precel (odc. 34),
    • Fenimore Smith (odc. 35),
    • Evrett Beetle (odc. 39),
    • bankier w Dudniącym Jarze (odc. 41),
    • sekretarz stanu (odc. 42),
    • Oskar Tinyboots (odc. 43),
    • Monty (odc. 44),
    • dziadek, ojciec szeryfa Mo (odc. 45),
    • Lękliwa Fretka (odc. 46),
    • hipnotyzer Oto Luck (odc. 47),
    • Grupy Grizzly (odc. 50),
    • doradca prezydenta (odc. 52)
  • 2001: Odjazdowe zoo
    • Breivy,
    • Lord Jojo
  • 2001-2013: Odlotowe agentki
    • Lance Wrishback (odc. 141),
    • prezydent USA (odc. 144)
  • 2001: Przygody Timmy'ego
    • Bucky Miernygracz, tata Chestera (odc. 13a, 23a),
    • prowadzący (odc. 13b),
    • Pan Górecki (odc. 15a, 23b, 24, 71a, 139a, 141b, 142a, 143a, 145b, 148, 162b),
    • Sir Lanceknypek (odc. 15b),
    • Merlin (odc. 15b),
    • głosy z tłumu (odc. 15b),
    • wieśniacy (odc. 15b),
    • Mrok Mrokowicz (Mrok Mrokodom) (odc. 16b, 22b, 26a),
    • niski sędzia (odc. 21b),
    • agent Chipa Skowrona (odc. 22a),
    • głos wykrzykujący "Baczność!" (odc. 24),
    • jeden z żołnierzy Kupidyna (odc. 24),
    • Gwiazdka Flinkle Flitta (odc. 25a),
    • głos odliczający (odc. 26a),
    • Czerwony Przywódca (odc. 26b),
    • Tony Przyszłościelli (odc. 53),
    • policjant #2 (odc. 53),
    • właściciel robopsa (odc. 53),
    • indiański kompan Jonny'ego Hunta (odc. 53),
    • członek drużyny Jonny'ego Hunta z opaską na prawym oku (odc. 53),
    • gospodarz debaty (odc. 54),
    • ptak (odc. 54),
    • Skubany Dynks (odc. 54),
    • Tata Vicky (odc. 54, 61b, 63a),
    • Comet (odc. 55),
    • parodia Neda Flandersa (odc. 55),
    • sprzedawca sushi (odc. 55),
    • facet w niebieskim garniturze (odc. 56a),
    • Tytanowy Paznokieć (odc. 56a),
    • policjant (odc. 56b),
    • Wujek Albert (odc. 56b),
    • Flanky (odc. 57-58),
    • Burmistrz Mrokowa (odc. 57, 60b, 63b),
    • pracownik Adrenalandu (odc. 59b),
    • dzieciaki (odc. 59b),
    • agent (odc. 59b),
    • tata RJa (odc. 60b),
    • szeryf (odc. 60b),
    • Bob Błyszczyk (odc. 62a),
    • jeden z wróżków fotografistów (odc. 62a),
    • jeden z dzieciaków (odc. 62b),
    • Pultran (odc. 62b),
    • blondwłosy okularnik z filmu 3D (odc. 63a),
    • generał (odc. 63a),
    • Terdyniator (Dynionator) (odc. 64a),
    • George Washington (odc. 64a),
    • Matka Crockera (odc. 65a),
    • wróżkowy pastor (odc. 65b),
    • Pani Górecka (odc. 65b),
    • głos zabezpieczenia zamku w akwarium (odc. 66a),
    • głos zabezpieczenia różdżki Cosma (odc. 66a),
    • jeden z wróżków (odc. 67b),
    • kierownik #2 (odc. 67b),
    • Ron Rzepka/Kolano Zagłady (odc. 68a),
    • Kupidyn (odc. 68b),
    • Dif (odc. 69),
    • Doktor Łopata (odc. 73b),
    • Simon (odc. 77, 79),
    • profesor Alala Kazam (odc. 150),
    • Zamboniusz (odc. 155b)
  • 2001-2007: Rodzina Rabatków – Narcyz Rabatek
  • 2001-2004, 2017: Samuraj Jack – Ojciec (odc. 35)
  • 2001-2003: Strażnicy czasu – George W. Bush (odc. 26b)
  • 2001-2015: Titeuf – Victor
  • 2002-2010: Baśnie i bajki polskie
    • Mistrz (odc. 3),
    • Mieszczanin (odc. 3),
    • król (odc. 5),
    • Plumpuding (odc. 5),
    • niedźwiedź (odc. 8),
    • elf (odc. 8),
    • Historyk (odc. 10),
    • Służący (odc. 13),
    • Astrolog (odc. 13),
    • Marszałek Leon (odc. 14),
    • Trębacz Przemko (odc. 14),
    • Gość (odc. 14),
    • Wartownik (odc. 14),
    • Rybak (odc. 15),
    • Ojciec (odc. 21),
    • Mieszczanin (odc. 24),
    • Wieśniak (odc. 24),
    • Bagażowy (odc. 25)
  • 2002: Bawmy się, Sezamku – Ernie
  • 2002: Beyblade V-Force – Doktor B (wersja z Fox Kids)
  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?
    • Chris Klung (odc. 1),
    • J.J. Hakimoto (odc. 3),
    • chłopiec #1 (odc. 7),
    • uczestnik Safari (odc. 8),
    • Móżdżek (odc. 31),
    • komentator młócki w klatce (odc. 31),
    • Toddy Stickfinger (odc. 32),
    • Jonasz Supeł (odc. 33),
    • Sam (odc. 34),
    • George (odc. 42)
  • 2002-2004: Fillmore na tropie
    • Raycliff,
    • Głos w telewizji (odc. 1)
  • 2002-2008: Gwiazdka Laury (seria I)
  • 2002-2003: He-Man i Władcy Wszechświata – He-Man
  • 2002-2004, 2015: Jaś Fasola – magik (odc. 99)
  • 2002-2006: Jimmy Neutron: mały geniusz
    • Goddard,
    • Sam
  • 2002-2007: Kim Kolwiek
    • Hugo (4 seria),
    • Prezes firmy odzieżowej,
    • Monter (odc. 60)
  • 2002-2008: Kredonia
  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie
    • Ojciec Numeru 4,
    • Hrabia Sklapula,
    • Doktor Zygmunt Ząbek (odc. 3b),
    • Numer 274 (seria druga),
    • Serowy Ninja (odc. 21a),
    • Numer Super 2 (odc. 22a),
    • Dzieciak (odc. 23a, 68b),
    • Żaba McGalu (odc. 48b),
    • Narrator (odc. 53),
    • James B. Brud (odc. 55a),
    • Komentator Jim (Chip) (odc. 57a),
    • Bobby (odc. 61a),
    • Komentator Nick (odc. 66),
    • Angielski Numer 4 (odc. 67a),
    • Przewodniczący Jajek Jajowicz (odc. 70b),
    • Wódz Kiepskoubranych (odc. 71a),
    • Jeden z Inspektorów Kontoli (odc. 71b),
    • Maurycy (odc. 73b),
    • Sędzia Małpka (odc. 74b),
    • Numer 2x4 (odc. 75a),
    • Numer 48 Smaków (odc. 78)
  • 2002: Maks i Ruby
    • czerwony robocik Maksa (pierwsza wersja – odc. 2ac, 8b, 25b, 65c, 74c),
    • głos karetki-zabawki (pierwsza wersja – odc. 3a, 13c),
    • pan Piórko (pierwsza wersja – odc. 8a, 18a, 57a, 63c, 67a, 68c, 69c, 76c, 78c, 85b),
    • kierowca autobusu (pierwsza wersja – odc. 8c, 20a),
    • Święty Mikołaj (pierwsza wersja – odc. 10a),
    • Pan Królisiewicz (pierwsza wersja – odc. 12a, 22a, 40ac, 47ac, 50ac, 52a, 61ac, 62c, 64a, 65a, 68c, 75c, 78c, 87b, 92a, 94ab, 96a, 103a, 104a),
    • głos z rakiety (pierwsza wersja – odc. 13b, 40b),
    • narrator audycji o Superkróliczku (pierwsza wersja – odc. 13c, 19c, 24c),
    • pływak (pierwsza wersja – odc. 18a),
    • lodziarz (pierwsza wersja – odc. 20a),
    • robo-kosmonauci (pierwsza wersja – odc. 23c),
    • jeden z robotów Maksa (pierwsza wersja – odc. 27b, 39b, 67b),
    • zabawkowy pociąg Maksa (pierwsza wersja – odc. 56b)
  • 2002: Mali odkrywcy
  • 2002: Milusiaki
  • 2002-2006: Mistrzowie kaijudo – Wojownik
  • 2002-2005: Mucha Lucha – Pchła
  • 2002-2007: Naruto
    • Iruka Umino,
    • Waraji,
    • Shino Aburame (seria I),
    • Baki,
    • Hiashi Hyuga (seria II),
    • Choza Akimichi,
    • Jirobo (odc. 68),
    • Kisame Hoshigaki,
    • Jeden z Triady Moja (odc. 101)
  • 2002-2003: Psie serce – pies #6 (odc. Atos)
  • 2002-2003: Tajemnicze opowieści Moville'a
  • 2003-2008: 6 w pracy
    • Talon (odc. S1, 27),
    • reporter TV (odc. S1),
    • metalowiec (odc. 27),
    • pracownik Underground Video (odc. 27),
    • Hunter (odc. 42),
    • tata Jonsey’ego (odc. 45)
  • 2003-2005: Gwiezdne wojny: Wojny klonów – Generał Grievous (odc. 21-25)
  • 2003-2006: Jakub Jakub
    • pan Molekuła,
    • komentator (odc. 1),
    • Benny (odc. 10, 16),
    • Vern (odc. 23),
    • Dwaj policjanci (odc. 23, 39),
    • policjant (odc. 30),
    • głos czytnika kart bibliotecznych (odc. 38),
    • Daniel Arnold (odc. 48),
    • jeden z uczniów (odc. 52)
  • 2003-2005: Kaczor Dodgers
    • zawodnik z numerem 66 (odc. 10a),
    • lekarz w filmie (odc. 11),
    • klapser (odc. 11),
    • pirat (odc. 24b),
    • Walter Carbonite (odc. 25-26),
    • Seaman (odc. 27),
    • Wayne (odc. 29a),
    • Eksplodikoński przemytnik bomb (odc. 30b),
    • zbir Victora von Discomana (odc. 32a),
    • robot w przedsiębiorstwie Kadeta (odc. 32b),
    • Burt (odc. 33),
    • generał Delfinian #1 (odc. 34b),
    • robot #1 (odc. 35a),
    • Maxi (odc. 37b),
    • narrator programu (odc. 39),
    • Bob Bergen (odc. 39)
  • 2003: Kikoriki – Pinio (Nickelodeon Polska)
  • 2003-2007: Kod Lyoko
    • nauczyciel matematyki (odc. 26),
    • William (odc. 27, 32-34, 36, 39-44, 52-55, 57, 59, 61, 64-70, 72-87, 89, 93-95),
    • prezenter radiowy (odc. 30, 35),
    • głos z głośnika (odc. 31),
    • fotograf (odc. 34),
    • policjant (odc. 37, 39),
    • lekarz (odc. 37),
    • żołnierz (odc. 37),
    • stróż (odc. 40),
    • Thomas Vincent "Telewizja" (odc. 45),
    • Julian (odc. 47),
    • dziennikarz (odc. 48),
    • agent tajnych służb bezpieczeństwa (odc. 56),
    • ogrodnik (odc. 91)
  • 2003: Legenda Nezha
  • 2003-2006: Lilo i Stich – turysta (odc. 26)
  • 2003-2010: Małgosia i buciki
  • 2003: Martin Tajemniczy
    • pakowacz #1 (odc. 44),
    • dyrektor szkoły (odc. 46, 50, 56),
    • członek Bractwa Kości #2 (odc. 47),
    • Pablo (odc. 49),
    • nauczyciel historii (odc. 57)
  • 2003-2004: Megas XLR – Zerek (odc. 19)
  • 2003-2005: Młodzi Tytani
    • jeden ze strażników więziennych (odc. 1),
    • chłopak na imprezie (odc. 2),
    • Błyskawica (odc. 4),
    • Tłoko (odc. 15),
    • ojciec w serialu (odc. 40),
    • agent 257, bohater filmu (odc. 40),
    • gospodarz talk show (odc. 40),
    • Doktor Błysk (odc. 42),
    • klient Mega Mięsnego Mięska (odc. 44),
    • Val Yor (odc. 45)
  • 2003: Nowe psoty Dudusia – Pan McGandry (serie 4)
  • 2003: Power Rangers Ninja Storm – Blake
  • 2003: Robociki
    • Biegacz,
    • Lektor (odc. 3-52)
  • 2003-2006: Szczenięce lata Clifforda
    • Bobby (odc. 26a),
    • Sąsiad (odc. 33a)
  • 2003-2009: Wojownicze Żółwie Ninja
    • genarał Blanque (odc. 27-31, 58-59),
    • jeden z Triceratonów (odc. 29, 31, 55-56, 58),
    • głos alarmu (odc. 29),
    • Fists (odc. 30),
    • pan Mortu (odc. 32-35, 77-78),
    • chłopiec w serialu (odc. 37),
    • Nano (odc. 37),
    • Łasica (odc. 40),
    • reporter TV (odc. 40, 54, 57),
    • podwładny Karai (odc. 41),
    • ninja, podwładny Karai (odc. 42),
    • Chudy (odc. 44),
    • Szybki Zippy (odc. 48),
    • Miyamoto Usagi (odc. 49-53, 74-75),
    • Spike, jeden z Purpurowych Smoków (odc. 53),
    • Srebrny Strażnik (odc. 53, 55),
    • jeden ze światowych przywódców (odc. 54),
    • agent z patrolu 348 (odc. 54, 56),
    • triceratoński reporter (odc. 55),
    • Pionek (odc. 57),
    • jeden z żołnierzy (odc. 58),
    • pan Wal (odc. 60, 63),
    • pan Marlin (odc. 61),
    • Skonk (odc. 62),
    • złodziej #2 (odc. 63),
    • Ruffington (odc. 63),
    • dziennikarz (odc. 64),
    • doktor Chaplin (odc. 64, 67, 70, 77-78),
    • jeden z łobuzów (odc. 65),
    • Ryan (odc. 66),
    • jeden z Mrocznych Rycerzy (odc. 69),
    • Drako (odc. 69, 71-75),
    • młody syn Daimyo (odc. 75)
  • 2003-2006: Xiaolin - pojedynek mistrzów
    • jeden z umięśnionych koszykarzy (odc. 9),
    • Pomocnik Pandabubby w białym ubraniu (odc. 18)
  • 2003-2007: Z życia nastoletniego robota
  • 2004-2008: Batman
    • Pingwin,
    • Arnold Wesker
  • 2004-2006: Brenda i pan Whiskers
    • Sługa Gaspara #1 (odc. 39a),
    • leniwiec (odc. 39b)
  • 2004-2005, 2007: Czerwony traktorek
    • Janek (wersja na TVP 1 i MiniMini),
    • pan Kacper Nowik (wersja na CBeebies)
  • 2004-2007: Danny Phantom – Technus
  • 2004-2009: Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
    • Jackie Kaktus,
    • Czesiek (odc. 5),
    • Druga z głów Dwugłowego Freda (odc. 6),
    • Wymyślony przyjaciel przypominający motor (odc. 11),
    • Bass-Bloo (odc. 17b),
    • Kubek (odc. 18),
    • Dostawca pizzy (odc. 19),
    • Prezenter TV (odc. 23),
    • Jedna z pcheł (odc. 35),
    • Szczotka do włosów (odc. 35),
    • Dyrektor szkoły Maksa (odc. 36),
    • Billy Kalmar (odc. 37),
    • Point Dexter (kalkulator) (odc. 38),
    • Gumbo (odc. 39),
    • Reporter (odc. 40),
    • Aparat (odc. 41),
    • Szalony Larry (odc. 46),
    • Jordan Michaels (odc. 51),
    • Więzień #1 (odc. 52),
    • Harold (odc. 54),
    • Pielęgniarz (odc. 56),
    • DJ radiowy (odc. 61),
    • Łysy bohater Zagubionych (odc. 65),
    • Staruszek (odc. 70)
  • 2004-2008: Drake i Josh
    • Dr Jeff Glazer (odc. 8, 12),
    • Zeke (odc. 11),
    • Gościu (odc. 18)
  • 2004: Friday Wear – Henry
  • 2004: Klub Winx
    • Brandon,
    • Kierowca Browna i Bonera (odc. 13)
  • 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
    • B'wana Beast (odc. 6),
    • Sir Justin (odc. 33)
  • 2004: Lilli czarodziejka – Król Zack (odc. 4)
  • 2004: Niezwykłe ranki Marcina Ranka (wersja TVP)
  • 2004: Power Rangers Dino Grzmot
    • Devin,
    • Carlos (odc. 4),
    • Ryan (odc. 4),
    • Dustin (odc. 4)
  • 2004-2010: Przyjaciele z podwórka
    • Robot (wersja telewizyjna – odc. 62),
    • Blarg (wersja telewizyjna – odc. 78)
  • 2004-2006: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! – Otto
  • 2004-2007: Szkolny poradnik przetrwania – wicedyrektor Harvey Crubbs (odc. 19, 21-24, 26-28, 30-33)
  • 2004: Ziemniak - ostatnie starcie
    • strażnik na zamku,
    • Karczycho (odc. 19),
    • Angus McKaszanka (odc. 22),
    • sir Wielki Nos (odc. 40),
    • Samobij (odc. 43),
    • Felek Pasożyt (odc. 44),
    • wiking Eryk Szkarłat (odc. 55),
    • mumia (odc. 58),
    • sir Warzywko (odc. 61),
    • dr Zmiłuj się (odc. 63),
    • mistrz Łubudu (odc. 74),
    • kapitan Ahab (odc. 76)
  • 2005-2007: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
    • Pan Janus Lee,
    • naukowiec #2 (odc. 2),
    • Dragon (odc. 8),
    • Skalpel (odc. 19),
    • strażnik parku (odc. 33),
    • strażnik w więzieniu #2 (odc. 34),
    • Flesh (odc. 35),
    • D-Zel (odc. 37),
    • Sebastian Manning (odc. 38, 44-45, 50),
    • Doktor Logan (odc. 39),
    • jeden z braci Lioness (odc. 40)
  • 2005-2007: Amerykański smok Jake Long
    • doktor Diente (odc. 5),
    • Czarny Smok (odc. 52)
  • 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga – Kapitan Li (odc. 18)
  • 2005: B-Daman
    • Gray,
    • Cain (odc. 19)
  • 2005-2008: Ben 10
    • Szybcior,
    • Szara Materia,
    • Mucha,
    • Mały Czteroręki (odc. 42),
    • Jeden ze zbirów (odc. 45),
    • Dzikie Pnącze (IV Seria)
  • 2005-2007: Bratz
  • 2005: Dalej, Diego!
  • 2005: Doraemon
    • Nauczyciel (od odc. 14),
    • mężczyzna,
    • sprzedawca kijów bambusowych,
    • reżyser,
    • Gorgona,
    • gwar (widownia),
    • gwar (mieszkańcy),
    • gwar (tłum),
    • gwar (ludzie),
    • ludzie,
    • mężczyzna 1,
    • mężczyzna B,
    • menadżer Mokochimiego,
    • napis,
    • mężczyzna czytający wiadomość A,
    • stary mężczyzna,
    • publiczność,
    • ojciec Shizu,
    • tłum,
    • różne głosy
  • 2005: Euzebiusz - opowieść o tygrysie (MiniMax)
  • 2005: Finley, wóz strażacki – Gorby
  • 2005: Gerald McBoing Boing
  • 2005-2008: Harcerz Lazlo
    • Drużynowy Lumpus,
    • Ojciec Lumpusa (odc. 3a)
  • 2005: Johnny Test
    • Hank Anchorman (II, III, IV, V, VI seria),
    • Doktor Breja (odc. 25a),
    • Prezenter telewizyjny (odc. 25b),
    • Dark Vegan (odc. 36b, 39),
    • Kurzar (odc. 61b),
    • hycel (odc. 68a),
    • król kosmicznych kotów (odc. 69a),
    • Albert (odc. 73a, 78a, 83b, 85b, 95b, 100, 104a, 108a),
    • Szkielet z zaproszenia (odc. 79a),
    • roboty z gry (odc. 81a),
    • Dyrektor szkoły (odc. 84b, 98a),
    • ojciec nastoletnich kosmitów (odc. 89b),
    • Branson Richway (odc. 90b),
    • Różne głosy
  • 2005: Kosmiczni Ścigacze
  • 2005-2006: Krypto superpies
    • Husky Kiełson,
    • Smokey (odc. 8a),
    • wujek Dexter (odc. 25)
  • 2005-2008: Mój kumpel z wuefu jest małpą
    • Henio Pancernik,
    • Tom E. Tamarin,
    • Profesor Skunks (odc. 33a)
  • 2005-2008: Nie ma to jak hotel
    • Guistefester (odc. 7),
    • Policjant (odc. 8),
    • Sal (odc. 10),
    • Lord (odc. 21),
    • Mąż Marii (odc. 23),
    • Babalabalu (odc. 24),
    • Listonosz z telegramem (odc. 37)
  • 2005-2007: Podwójne życie Jagody Lee
    • Klaun (odc. 1),
    • Buford (odc. 28)
  • 2005: Porażki Króla Artura
    • Will (odc. 1, 3),
    • Sir Marcin (odc. 2),
    • Artysta malarz (odc. 3),
    • Wieśniak (odc. 14)
  • 2005: Power Rangers SPD
    • Sam,
    • Trent (odc. 32)
  • 2005-2008: Robotboy
    • Głos w radiu (odc. 1b),
    • Protoboy (odc. 2a)
  • 2005-2008: Spadkobiercy Tytanów – Adonis (odc. 48)
  • 2005: Strażackie opowieści – Hol
  • 2005: Transformerzy: Cybertron
    • Ransack,
    • Soundwave
  • 2005: Trollz – Pan Trollhammer
  • 2005-2008: Zoey 101
    • lektor filmu dokumentalnego (odc. 7),
    • sprzedawca w sklepiku akademii (odc. 10),
    • opiekun drużyny Ridgeway (odc. 10),
    • strażak (odc. 22),
    • jeden z nauczycieli biorących udział w licytacji (odc. 22),
    • ojciec Quinn (odc. 23),
    • nauczyciel (odc. 23),
    • trener Peters (odc. 36),
    • policjant (odc. 42)
  • 2006: Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
    • duch (odc. 2b),
    • archeolog (odc. 2c),
    • strażnik (odc. 3b),
    • szczur #1 (odc. 3c),
    • wędkarz (odc. 5a),
    • mężczyzna z miotłą (odc. 5b),
    • spiker (odc. 5c),
    • marsjańska mysz #1 (odc. 6b),
    • właściciel pizzerii (odc. 9c),
    • prowadzący loterię (odc. 12b),
    • reporter (odc. 12b),
    • budowlaniec #2 (odc. 12b),
    • czerwony superbohater (odc. 15a),
    • Van Helsing (odc. 18b),
    • Orville Wright (odc. 22b),
    • kangur (odc. 25b)
  • 2006-2010: Chaotic
    • Klay,
    • Staluk
  • 2006: Ciekawski George
    • Pan Renkins,
    • Pan Szkło
  • 2006: Codzienne przypadki wesołej gromadki
  • 2006-2008: Dolina Koni
    • Aztec,
    • Mosey (odc. 20)
  • 2006-2007: Fantastyczna Czwórka
    • Hank Pym (odc. 6),
    • Terminus (odc. 26)
  • 2006: Galactik Football – D'Jok
  • 2006-2010: H2O: Wystarczy kropla
    • Dostawca chleba (pierwsza wersja – odc. 15),
    • Profesor Gorman (pierwsza wersja – odc. 17),
    • George Chan (pierwsza wersja – odc. 22),
    • Sprzedawca u jubilera (pierwsza wersja – odc. 23)
  • 2006-2011: Hannah Montana
    • prezenter programu w TV (odc. 7),
    • Simon (odc. 9),
    • Pierre (odc. 31),
    • Hydraulik (odc. 33),
    • Scenarzysta (odc. 34),
    • Larry David (odc. 35),
    • Gubernator Californi (odc. 57),
    • Mack (odc. 58, 65),
    • Mr. Froman (odc. 59),
    • koń Blue Jeans (odc. 85-86)
  • 2006-2008: Kappa Mikey
  • 2006-2008: Kudłaty i Scooby Doo na tropie
    • Docent Trebla,
    • Agent 7 (odc. 14)
  • 2006-2007: Młodzi mistrzowie Shaolin
  • 2006-2008: Nowa szkoła króla
  • 2006: Pokémon: Diament i Perła
    • Profesor Oak,
    • Cheeves (odc. 2),
    • Pan Contesta (odc. 11-12, 27),
    • Chatot (odc. 33),
    • Lucian (odc. 35),
    • Cal (odc. 42),
    • Jeden z komentatorów (odc. 43),
    • Sędzia (odc. 43 i 49),
    • Jeden z pomocników Łowczyni J (niektóre sceny odc. 45)
  • 2006: Pomocnik św. Mikołaja – Waldorf
  • 2006: Power Rangers Mistyczna Moc
    • Wyrocznia,
    • Kot Jenji,
    • Matoombo,
    • Hekatoid,
    • Przywódca Elfów
  • 2006-2009: Storm Hawks
    • Ayrgyn,
    • Horek,
    • Czyżyk
  • 2006: Szczypta magii – Gregor
  • 2006: Tajna misja
  • 2006: W pułapce czasu
  • 2006-2008: Wiewiórek
    • Arek,
    • Borys Finkster,
    • Słodki Dyziu
  • 2006: Wspaniałe zwierzaki
  • 2006-2009: Wymiennicy
    • Johnny (seria II),
    • Papcio Hartman (odc. 23),
    • T-Bone (odc. 29)
  • 2006: Yin Yang Yo!
    • Dave,
    • Roger (odc. 27),
    • Jobeaux (odc. 33),
    • Zła Stopa,
    • Maskonur (odc. 34),
    • G.P. (Frded) (odc. 39),
    • Ojciec Małżomiła (odc. 45),
    • Różne głosy
  • 2006-2013: Złota rączka
    • Franciszek (odc. 34b),
    • pan Kumar (odc. 41b, 44a, 63b, 82a, 96b),
    • archeolog Nikodem (odc. 45b),
    • pan Dylan (odc. 62a),
    • Francisco (odc. 67a, 93b, 99a)
  • 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy
    • Julio Santana,
    • Ojciec Dana
  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki
  • 2007-2010: Chowder
    • Gazpacho,
    • Wiśnia (odc. 1a),
    • złodziej (odc. 7b),
    • Biczownik (odc. 9a)
  • 2007: Co gryzie Jimmy'ego?
    • Troll (odc. 13),
    • Prezenter radiowy (odc. 16),
    • Gary (odc. 19)
  • 2007-2012: Czarodzieje z Waverly Place
    • Zębacz (odc. 53),
    • Rudi Tootietootie (odc. 55, 57, 79, 83, 98, 109-110),
    • Bill (odc. 96)
  • 2007-2015: Fineasz i Ferb
    • Strażnik parku (odc. 1b),
    • Komentator Rick (odc. 2a),
    • Budowlaniec (odc. 2a),
    • Szwajcar (odc. 2b),
    • Derek "D.D." Dukensson (odc. 3b),
    • Ben Baxter (część kwestii w odc. 4b),
    • Evander Holyfield (odc. 5a),
    • Producent filmowy (odc. 5b),
    • gwary (odc. 11),
    • szef kuchni (odc. 13a),
    • Clyde Flynn (odc. 13b),
    • narrator (odc. 17a),
    • producent programu (odc. 17b),
    • Vance Ward (odc. 18b),
    • historyk (odc. 19a),
    • głos sprzedawcy (odc. 19b),
    • policjant (odc. 20b),
    • Shady Joe (odc. 21),
    • Zebra,
    • Kapitan Bob Webber (odc. 27, 50b),
    • Louis (odc. 28b),
    • wieloryb (odc. 32),
    • Ochroniarz 2 (odc. 33),
    • Orville Wilkins (odc. 50a),
    • Roger Dundersztyc (odc. 50a),
    • doktor Abernathy (odc. 51a),
    • mechanik (odc. 51b),
    • farmer (odc. 51b),
    • ochroniarz (odc. 57a),
    • głos z głośnika (odc. 58b),
    • Clive Addison (odc. 59),
    • Laird Hamilton (odc. 60),
    • ratownik (odc. 60),
    • Czarny mężczyzna (odc. 62a),
    • chłopak na imprezie #2 (odc. 62b),
    • agent nieruchomości (odc. 66a),
    • dodo (odc. 66b),
    • jeden z synów Glendy (odc. 66b),
    • Juan (odc. 67a),
    • łysy facet (odc. 68b),
    • mąż Marty (odc. 79a),
    • mężczyzna ze wściekłego tłumu (odc. 79a),
    • jeden z Bufordo-ziemniaczanych mutantów (odc. 81b),
    • stary rybak (odc. 82b),
    • Hobo Dan (odc. 83a),
    • mężczyzna #2 (odc. 83b),
    • narrator reklamy Gulaszu Hika (odc. 83b),
    • Sherman "Swampy" (odc. 88a),
    • pan Johnson (odc. 88b),
    • kelner (odc. 89a),
    • Zengle (odc. 90a),
    • Stan Lee (odc. 111-112),
    • łysy facet (odc. 116a),
    • Pierre Opsy (odc. 116b),
    • pan Makabra (odc. 118),
    • Jack (odc. 119b),
    • Członek zespołu Świńska grupa (odc. 120),
    • Django (odc. 124b)
  • 2007: Freefonix – Nerdry
  • 2007, 2014: George prosto z drzewa
    • Wielki Mieciu (odc. 2b, 4b, 17b),
    • Doktor Scott (odc. 9b),
    • Ryjówka (odc. 10a),
    • Żuk gnojarek (odc. 10b),
    • Edek (odc. 11b),
    • Król Warzywek (odc. 12a),
    • Trupas (odc. 18a),
    • Pstryczek George’a (odc. 22b),
    • Mikołaj (odc. 23a),
    • Kozioł minionych świąt (odc. 23b),
    • Edward Szaluny (odc. 25),
    • Cecyliusz (odc. 28a),
    • Witold Chrząszcz (odc. 30b, 32b, 34a, 38a, 46a, 49b),
    • Mięscisław (odc. 31a),
    • Klawy Gorylek (odc. 39b),
    • bawół (odc. 40a),
    • Stary leniwiec (odc. 40b),
    • Tron (odc. 43a),
    • gupik (odc. 44a),
    • leniwiec Arachid (odc. 50b),
    • Ludwik prosto z drzewa (odc. 51b),
    • Różne głosy
  • 2007-2012: ICarly
    • Harry Joyner (odc. 9),
    • Pułkownik Morgan (odc. 15),
    • Stern (odc. 16, 41),
    • Wembley (odc. 18),
    • Brad (odc. 19),
    • głos (odc. 26-27),
    • Wilkins (odc. 26-28),
    • Wiceprzewodniczący iWeb a World’s (odc. 30),
    • Król Trefl (odc. 34),
    • Bullock (odc. 36),
    • Dave (odc. 36),
    • Devin (odc. 37),
    • William (odc. 38),
    • Dale (odc. 39),
    • pająk (odc. 42/50),
    • Lou (odc. 44),
    • reporter #2 (odc. 46/47),
    • facet w TV (odc. 46/47),
    • Lektor Filmowy (odc. 35),
    • Prawnik (odc. 36),
    • Kelner (odc. 39),
    • Dostawca Poduszek (odc. 40),
    • Policjant FBI (odc. 42),
    • Sprawozdawca (odc. 49),
    • Rick (odc. 53),
    • Nauczyciel (odc. 60),
    • Policjant #2 (odc. 61),
    • Prowadzący konkurs piękności (odc. 62),
    • Instruktor (odc. 63),
    • Ubezpieczyciel (odc. 71),
    • Kapitan lotu (odc. 72),
    • Przewodnik przyjaciół z iCarly (odc. 78-79),
    • Don (odc. 89),
    • pan Fuzawa (odc. 102),
    • Ojciec Steinman (odc. 106)
  • 2007: Kraina Booga Booga – Goodsaw (odc. 2)
  • 2007-2014: M.I. High
    • napis (odc. 1-5, 7-15 - druga wersja),
    • Roger Powel (odc. 3 - druga wersja),
    • francuski minister obrony (odc. 9 - druga wersja),
    • strażnik (odc. 15 - druga wersja),
    • pan Bailey (odc. 18 - druga wersja),
    • Borys Ryfield (odc. 21 - druga wersja),
    • komputer (odc. 23 - druga wersja),
    • agent Stark (odc. 37-38, 41-43, 46, 50-51, 53, 55-56, 58-60, 62 - druga wersja)
  • 2007-2008: Magi-Nation
    • Gazean (odc. 21),
    • Shalax (odc. 24)
  • 2007: Mój przyjaciel królik
  • 2007: Nastologia – Kolega Fionna
  • 2007: Pokémon DP: Wymiar Walki
    • Pan Contesta,
    • Ekspert kamieniarz (odc. 5),
    • Złodziej (odc. 7),
    • Chudy klient w okularach (odc. 10),
    • Ojciec Leony (odc. 11),
    • Sensei-masażysta (odc. 16),
    • Jeden z policjantów (odc. 17),
    • Kelner (odc. 22),
    • Profesor Oak,
    • Ojciec Angie (odc. 46)
  • 2007: Power Rangers Operacja Overdrive
    • Cheetar (odc. 13-14),
    • KapeluszoPotwór (odc. 17),
    • Blothgaar (odc. 18),
    • Adam Park (odc. 20-21),
    • Magmador (odc. 31)
  • 2007-2008: Pradawny ląd
  • 2007-2011: Przygody Sary Jane
    • policjant (druga wersja – odc. 21),
    • głos człowieka z NASA (druga wersja – odc. 38),
    • Kapitan Tybo (druga wersja – odc. 38),
    • mężczyzna w samochodzie (druga wersja – odc. 39),
    • Pan White (druga wersja – odc. 46-47)
  • 2007: SamSam
    • Łóżkosikacz #2,
    • Marfal,
    • SamTata
  • 2007: Sushi Pack – Unagi
  • 2007-2009: Szpiegowska rodzinka – Tata Kamili
  • 2007: Tommy Zoom
    • Daniel,
    • Smog
  • 2007-2010: Tropiciele zagadek
  • 2008-2009: Aaron Stone
    • Zefir,
    • Ojciec Charliego (odc. 17, 23)
  • 2008: Agent specjalny Oso
    • Tata Emmy (odc. 5b),
    • profesor Buffo (odc. 28a, 31a, 37a, 39b, 40a, 40b, 42b, 45a, 47b, 48b, 50a, 50b, 51b, 54a, 56a, 58a, 60a),
    • Dziadek Nojuna (odc. 28a),
    • Tata Iwana i Urszuli (odc. 29b),
    • Dziadek Mikołaja (odc. 33a)
  • 2008-2011: Batman: Odważni i bezwzględni
    • Jonah Hex,
    • Craddock / Gentleman Ghost,
    • Babyface (odc. 16, 61),
    • Pingwin (odc. 30, 42, 51, 55),
    • False Face (odc. 31),
    • Dr Ecks (odc. 33),
    • Doktor Sivana (odc. 36, 52),
    • Phantom Stranger (odc. 37),
    • Dr Achilles Milo (odc. 38),
    • Starro (odc. 39),
    • Heatwave (odc. 41),
    • Tufta (odc. 53),
    • Booster Gold (odc. 54, 58),
    • Tattooed Man (odc. 56),
    • Mister Mxyzptlk (odc. 57),
    • Hellgrammite (odc. 58),
    • Megaman (odc. 64),
    • Bat-Mite (odc. 65)
  • 2008-2009: Ben 10: Obca potęga
    • Plazma,
    • Jetray,
    • Chromaton,
    • Pajęczarz,
    • Baz-El (odc. 7),
    • Manny (odc. 12, 21, 26, 27, 43),
    • Sugilite (odc. 42),
    • Devin Levin (odc. 44)
  • 2008: Beyblade: Metal Masters
    • Argo Garcia (odc. 30-33, 45-46),
    • reporter (odc. 48)
  • 2008-2012: Bujdy na resorach
  • 2008-2009: Była sobie Ziemia
    • Nabot,
    • Homo Erectus będący odpowiednikiem Nabota (odc. 6, 11),
    • jeden ze śmieciarzy (odc. 8),
    • indyjski przewodnik (odc. 18),
    • lekarz (odc. 24)
  • 2008-2009: Dex Hamilton - Kosmiczny Entomolog
    • Senior Agent (odc. 5),
    • Naukowiec – twórca Zapa (odc. 7),
    • Kamerzysta #1 (odc. 13),
    • Salazar (odc. 16),
    • Lord Horacy (odc. 24)
  • 2008: Dzieciak kontra Kot – Henry, tata Dennisa (odc. 27-40)
  • 2008: Garfield Show
    • Herman,
    • Eddie Gourmand (odc. 14-105),
    • Bruno (odc. 79-105)
  • 2008: Gawayn
    • Don Tortelini (odc. 4),
    • pan Daisy (odc. 8, 74),
    • sprzedawca (odc. 16),
    • akwizytor (odc. 20),
    • Lucjusz (odc. 31),
    • Czerwony/Żółty Rycerz (odc. 46),
    • kierownik sklepu (odc. 54),
    • właściciel mandoliny (odc. 55)
  • 2008: Gormiti
    • Cichy Jastrząb (odc. 19),
    • Insecticus (odc. 20),
    • Kapitan Gecko (odc. 20),
    • Kierowca cysterny (odc. 21),
    • Sirius (odc. 42),
    • Fenison (odc. 44, 54, 57, 64),
    • Ederus (odc. 56)
  • 2008: Gwiezdne wojny: Wojny klonów – Wag Too (odc. 13-14)
  • 2008-2011: Inazuma 11
    • Peter Mildred (odc. 14, 17, 22),
    • trener Technikum Rolniczego (odc. 18),
    • Ian Suffolk (odc. 24)
  • 2008: Iron Man: Armored Adventures
    • Howard Stark (seria 2),
    • JARVIS (odc. 44)
  • 2008: Księżniczka z Krainy Słoni – Omar
  • 2008, 2013, 2016-2017: Listonosz Pat – Przesyłki specjalne – Ajay (pierwsza wersja)
  • 2008: Mali wszechmocni
  • 2008: Marta mówi
  • 2008: Milly i Molly
    • Kierowca autobusu (odc. 1),
    • Charlie (odc. 3),
    • Właściciel psa w parku (odc. 10),
    • Policjant (odc. 10)
  • 2008: Niezwykła piątka na tropie
    • Tytus Tinker (odc. 7),
    • prowadzący bingo (odc. 8),
    • paź Edwin (odc. 11),
    • sprzedawca gadżetów (odc. 13),
    • Rory O’rin (odc. 15),
    • głos z komputera (odc. 16),
    • kuzyn pana Zanksa (odc. 17),
    • Duke (odc. 20),
    • Jerry Peterson (odc. 26)
  • 2008: Niezwykłe przygody Berta i Erniego – Ernie
  • 2008-2010: Niezwykłe przypadki Flapjacka
    • Portowa Wiedźma,
    • Żart MCKawał
  • 2008-2013: Pingwiny z Madagaskaru
    • Chuck (odc. 30a, 34a, 40, 41b, 42b, 52b, 66a, 68, 70a, 72b, 74, 77a, 78b, 80b),
    • Maks Kolanko (odc. 31),
    • weterynarz (odc. 44b, 62b),
    • Szerszeń #1 (odc. 64b)
  • 2008: Pokémon DP: Galaktyczne Bitwy
    • Profesor Oak,
    • Chatot
  • 2008: Potwory i piraci (DVD, VCD)
  • 2008-2009: Rahan - syn czasów mroku – Inok
  • 2008: RoboDz
  • 2008: Słoneczna Sonny
    • Howie (odc. 18),
    • reżyser reklamy (odc. 37)
  • 2008: Stacyjkowo
    • Pan Smyczek (odc. 24),
    • Pan Sekretarz (odc. 28),
    • Skylar,
    • pielęgniarz Dawid (odc. MC14)
  • 2008: Stich!
  • 2008: Strażak Sam – Moose
  • 2008-2009: Strażnicy z Chinatown
  • 2008-2011: Suite Life: Nie ma to jak statek
    • Kirby,
    • Haggis (odc. 5),
    • Elias (odc. 6)
  • 2008: Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki
    • Dinga (odc. 14-16),
    • Andre Meda (odc. 14, 17),
    • stadionowy ochroniarz (odc. 14),
    • głos z centrum kosmicznego (odc. 17),
    • Spike Dawson (odc. 44)
  • 2008-2009: Świat Questa – Quest
  • 2008-2009: Tajemniczy Sobotowie
    • Van Rook,
    • Kumarijczyk (odc. 6)
  • 2008: True Jackson
    • Pan Jameson (odc. 22, 32, 56),
    • Lars Baltazar (odc. 39),
    • Ian (odc. 40),
    • Brad D’Impala (odc. 42),
    • konferansjer (odc. 42),
    • Selman (odc. 54),
    • właściciel budki Kraft Kabin (odc. 57),
    • kapitan Dexter (odc. 59),
    • barman (odc. 60)
  • 2008: Wakfu
    • Mistrz Joris (odc. 19-20, 25-26),
    • Qilby (odc. 32-33, 43-44, 46, 49-52),
    • Pandiego (odc. 39)
  • 2009: Antoś
    • Maurycy Zrzęda (odc. 3),
    • kasjer (odc. 7),
    • Dziadek Tolek,
    • kasjer na stacji paliw (odc. 29),
    • Mieciu (odc. 75),
    • Tata Basi (odc. 76)
  • 2009: Archer
    • Carlos,
    • Javi,
    • Szef porywaczy (odc. 20)
  • 2009: Bakugan: Młodzi wojownicy – Nowa Vestroia
    • jeden ze strażników (odc. 2, 9),
    • jeden z pomocników (odc. 7),
    • komentator turnieju walk (odc. 8-9, 13)
  • 2009-2013: Big Time Rush – Arthur Griffin
  • 2009-2013: Daltonowie – dyrektor więzienia
  • 2009: Dinopociąg
    • ślimak (odc. 46b),
    • Kucharz Karcharodontozaur (odc. 74b),
    • Danek Dimetrodon (odc. 77b)
  • 2009: Geronimo Stilton
    • Strażnik Dojo (odc. 48),
    • Wspaniały Serini (odc. 49)
  • 2009: Ja w kapeli
  • 2009: Kacper: Szkoła postrachu
    • Dash,
    • Statek
  • 2009: Liga Złośliwców
  • 2009: Małe królestwo Bena i Holly – Tata Lucy
  • 2009: Opowieści z Tinga Tinga
  • 2009: Pokémon DP: Gwiazdy Ligi Sinnoh
    • Crispin (odc. 1),
    • Pan Contesta (odc. 4-5, 14, 17-18),
    • Ben (odc. 11)
    • Profesor Oak (odc. 25)
  • 2009: Power Rangers RPM – Hektor (odc. 2)
  • 2009: Przygody K-9
  • 2009-2011: Przypadki nastolatki
    • nauczyciel Flamenco (odc. 44),
    • pan Caruthers (odc. 46)
  • 2009: Sally Bollywood
  • 2009-2011: Super Hero Squad
    • Bitny Pan Pietruś,
    • Cyrkowiec
  • 2009: SuperSprytek i Sprytusie
  • 2009: Superszpiedzy
    • Strażnik (odc. 27),
    • Robot Marca (odc. 27),
    • Szpieg #1 (odc. 28),
    • Policjant #1 (odc. 30)
  • 2009: Tara Duncan
    • Krislak (odc. 9),
    • Inspektor policji (odc. 13),
    • Papuga (odc. 16),
    • Gerberos (odc. 20)
  • 2009-2012: Zeke i Luther – dr Chili Ricardo (odc. 24)
  • 2010: Akwalans
  • 2010-2012: Avengers: Potęga i moc – Naczelny Naukowiec A.I.M. (odc. 28)
  • 2010: Bakugan: Młodzi wojownicy – Najeźdźcy z Gundalii
    • Cesarz Bariodus (odc. 1-2, 5, 7-8, 10, 12-15, 17, 19-22, 24-27, 30-31, 33-39),
    • Phospos (odc. 2, 10, 17, 37),
    • dawny opiekun Linehalta (odc. 10),
    • Nitiański żołnierz (odc. 19-20, 28)
  • 2010-2011: Ben 10: Ultimate Alien
    • Jetray,
    • Chromaton,
    • Pajęczarz,
    • Plazma,
    • Sędzia meczu (odc. 2),
    • Doktor Animo (odc. 5, 30, 48),
    • Simons (odc. 9),
    • Inferno (odc. 16),
    • Mucha (odc. 16),
    • Echo Echo (odc. 17-18),
    • pułkownik (odc. 32),
    • doradca Edwards (odc. 41, 43, 50)
  • 2010: Bolt i Blip
    • komentator zawodów,
    • D-Gor,
    • skrzat #2 (odc. 8),
    • książę skrzatów (odc. 8)
  • 2010: Connor Heath: Szpieg stażysta
    • Prezydent Calicos,
    • Gruby szpieg (odc. 12)
  • 2010-2011: G.I. Joe: Renegaci
    • Snow Job (odc. 15),
    • Shipwreck (odc. 16),
    • Red Star (odc. 18)
  • 2010-2013: Generator Rex
    • Biowilk,
    • Wołkow (odc. 14),
    • Doktor Fell (odc. 19),
    • IV (odc. 27),
    • Agent Green Fist (odc. 29),
    • Anthony Haden-Scott (odc. 57)
  • 2010-2013: Hip-Hip i Hurra
    • Żuraw,
    • Pani Misiowa,
    • Ernest, papuga,
    • Goryl
  • 2010: Kapitan Biceps
    • Emil / Super Kret (odc. 11),
    • Col / Zamrażak (odc. 13),
    • Gabriel Gluś / Gladiator (odc. 29),
    • Franciszek Piórko / Papuga (odc. 37),
    • Pan Tumiwisi (odc. 48),
    • Patryk Pedler / Super Handlarz (odc. 52),
    • Strażnik więzienia (odc. 60),
    • Schmut (odc. 61),
    • Trener / Ojciec Herbiego (odc. 63),
    • Leopold Chmurka (odc. 64),
    • Szmut (odc. 65),
    • Meksykanin (odc. 69),
    • Jeź / Franciszek Jeż (odc. 75),
    • Sprzedawca (odc. 78)
  • 2010: Kick Strach się bać
    • Dyrektor szkoły dyktatorskiej (odc. 5b),
    • Kyle (odc. 19b, 36a, 50a)
  • 2010: Kot Prot na wszystko odpowie w lot
    • Tom tropiciel (odc. 16b, 41b),
    • wiewiórka Tytus (odc. 19b),
    • rybka (odc. 20a),
    • pancernik Luis (odc. 23a),
    • tata wilczka Szarego (odc. 23b),
    • strzyżyk Rysio (odc. 24b),
    • chrząszcz Krzych (odc. 45a),
    • kameleon Colin (odc. 45b)
  • 2010-2011, 2014: Kotka Pusia
  • 2010-2011: Księga dżungli
  • 2010: Kumple z dżungli – Gilbert
  • 2010-2013: Liga Młodych
    • Zatara (odc. 14-16, 19),
    • Dubbilex (odc. 22)
  • 2010: Mike i Molly – Andre (odc. 2)
  • 2010-2012: Mój kumpel anioł
    • Randy Foye (odc. 1),
    • pan Dolby (odc. 2, 17, 25-27, 34-35, 45, 47, 50-51),
    • właściciel pizzerii (odc. 5, 33),
    • ochroniarz (odc. 6),
    • prowadzący Quizmanię (odc. 19),
    • jeden z aniołów stażystów (odc. 22),
    • Beethoven (odc. 24),
    • Prababcia Aleksa (odc. 30),
    • ochroniarz Bob (odc. 48)
  • 2010: Mr Young – kosmita #1 (odc. 68)
  • 2010: My Little Pony: Przyjaźń to magia
    • Steven Magnet (odc. 2),
    • Osioł (odc. 4),
    • Konferansjer (odc. 16),
    • Rover (przywódca „Psów na diamenty”) (odc. 19),
    • Szeryf Srebrna Gwiazda/Szeryf Silverstar (odc. 21, 97),
    • Strażnik #1 (odc. 22),
    • Caramel (odc. 26),
    • Pan Greenhooves (odc. 26),
    • Hondo Flanks (odc. 31),
    • jeden z robotników (odc. 34),
    • Fancy Pants (odc. 35),
    • gwary (odc. 98),
    • Dziadek Gruff (odc. 99)
  • 2010: Oktonauci
    • orka #2 (odc. 3),
    • kalmar Edmund (odc. 6),
    • krab (odc. 18),
    • ukwiał (odc. 23),
    • wstęgor królewski (odc. 28),
    • ośmiornica (odc. 33),
    • mątwa (odc. 48),
    • krab palmowy Klaudiusz (odc. 54, 114),
    • krab (odc. 60),
    • mewa (odc. 65),
    • węgorz murenowaty (odc. 66),
    • delfin #2 (odc. 70),
    • rurkopław (odc. 73),
    • żabnica Antoś (odc. 76),
    • miecznik (odc. 78, 115),
    • poskoczek mułowy #1 (odc. 83),
    • legwan morski #2 (odc. 87),
    • żółw morski (odc. 89),
    • krab (odc. 90),
    • krab pustelnik #3 (odc. 94),
    • mikrob Jan (odc. 95),
    • humbak Józek (odc. 100),
    • celakantokształtny (odc. 107),
    • granik Tomek (odc. 111),
    • ryba #3 (odc. 113),
    • głowonóg #2 (odc. SP4)
  • 2010-2011: Paczka tygrysiej kaczki
  • 2010: Para królów
  • 2010-2012: Planeta Sheena
  • 2010: Pokémon: Czerń i Biel
    • Profesor Oak,
    • Doktor Zager,
    • ojciec Dana (odc. 3),
    • burmistrz Castelli (odc. 22)
  • 2010: Pora na przygodę!
    • jeden z zombie (odc. 1a),
    • Lenny (odc. 1b),
    • jeden z gnomów (odc. 2a),
    • jeden z rabusiów (odc. 5b),
    • Joshua, ojciec Jake'a (odc. 5b, 73b, 84b, 119b, 126),
    • jedna z kijanek (odc. 6a),
    • jeden z mieszkańców (odc. 9b),
    • Szeryf (odc. 10b),
    • Eberhardt (odc. 11a),
    • zły głos Anioła Stróża (odc. 11b),
    • Władca Zagadek (odc. 12b),
    • Bartłomiej Robak (odc. 12b),
    • jedna z Kosteczek (odc. 13a),
    • pani Ślimak #1 (odc. 16b),
    • Cynamonek (odc. 17a, 19b, 57b, 62b),
    • Jermaine (odc. 17b),
    • jeden z Goblinów (odc. 20b),
    • Kęs (odc. 21a),
    • jeden z hotdogowych rycerzy (odc. 24b),
    • jeden z (odc. 25a),
    • demon ojciec (odc. 40a),
    • jeden z demonów (odc. 40a),
    • jeden z robaków (odc. 41b),
    • ojciec (odc. 43a),
    • Glob (odc. 47a, 86b, 95a, 116a),
    • Król robak (odc. 48a),
    • jeden z wojowników (odc. 49a),
    • Wojownik snu (odc. 49a),
    • Czajnik (odc. 49b),
    • Starszy Błotniak (odc. 50a),
    • jeden z Ludzi Ognia (odc. 51a),
    • Bóbr Lenny (odc. 54b),
    • Pan Lis (odc. 56a, 123b-124a, 128a),
    • opętany Słodyczanin (odc. 58a),
    • jeden ze szkieletów (odc. 58b),
    • jeden z Goblinów (odc. 59a),
    • Kapitan Bananowych Strażników (odc. 60b),
    • Leśny Czarodziej (odc. 62a),
    • sprzedawca pizzy (odc. 63a),
    • SMO #1 (odc. 68a),
    • kruk Mai (odc. 68b),
    • Stary Plops (odc. 70a),
    • Strażnik Królewskiej Obietnicy (odc. 70b),
    • Jasiu (odc. 78b),
    • mrówka (odc. 82a),
    • strażnik rudy (odc. 82b),
    • Szlamo (odc. 86a),
    • 7718 (odc. 92a),
    • Duch Lasu (odc. 111a),
    • Roy (odc. 111b),
    • Lodowy Książę (odc. 114a)
  • 2010: Potwory i ja – Lektor
  • 2010: Pound Puppies: Psia paczka
    • Pan Y (odc. 27-31),
    • Wally (odc. 28),
    • gwary
  • 2010-2014: Powodzenia, Charlie!
    • Stan (odc. 28),
    • ochroniarz #2 (odc. 28),
    • głos prowadzącego konkurs talentów (odc. 31),
    • Vern (odc. 35, 75, 78-79, 82)
  • 2010-2011: Przyjaciele z Kieszonkowa
  • 2010-2012: Scooby Doo i Brygada Detektywów
    • Pan E/Ricky Owens,
    • Brokułowiec (odc. 5),
    • Szybki Wozik (odc. 14)
  • 2010-2011: Spike Team
  • 2010-2013: Taniec rządzi
    • J.J. Jones (odc. 39, 64),
    • Ralf (odc. 42),
    • Robert Lautner (odc. 43)
  • 2010: Tempo Express
    • Chester Fletcher (odc. 1, 23),
    • Giocondo (odc. 4),
    • kowal (odc. 22)
  • 2010: Truskawkowe ciastko: Niezwykłe przygody (serie 2 i 3)
  • 2010: Turbo Dudley - psi agent
    • Leszek,
    • Strażnik więzienia (odc. 4b),
    • Agent Łasicman (odc. 5b),
    • doktor Zębczak (odc. 26a),
    • pan Wong (odc. 28a),
    • fryzjer Pip "Ciach Ciach' Kudełka (odc. 40a)
  • 2010: Umizoomi – Odźwierny (odc. 59)
  • 2010: Zielony patrol
    • szef przemytników pangilinów #1 (odc. 2),
    • Max Riley (odc. 4),
    • Bill (odc. 6, 8),
    • Matt (odc. 12),
    • Yoman (odc. 19),
    • Adnan (odc. 24),
    • Filumenista (odc. 30),
    • Doug (odc. 31),
    • ojciec Maylin (odc. 37),
    • ojciec Żoau (odc. 38),
    • James (odc. 40),
    • Gilermo Sanches (odc. 44),
    • profesor Ramirez (odc. 46),
    • mieszkaniec wioski (odc. 47),
    • Inti (odc. 48)
  • 2010-2017: Zwyczajny serial
    • Glenn (odc. 177),
    • strażnik 2 (odc. 177),
    • Wielka Głowa (odc. 184),
    • Briggs (odc. 186-187),
    • jedna z gęsi (odc. 186-187),
    • Atletata (odc. 191),
    • Zaxon (odc. 198),
    • jeden z nastolatków (odc. 202),
    • Wayne (odc. 205),
    • Carter (odc. 210, 260),
    • bezdomny (odc. 214),
    • pilot helikoptera (odc. 215),
    • facet ze strzałą uwięziony w telewizorze (odc. 217),
    • sprzedawca kanapek (odc. 219),
    • Earl (odc. 253-256)
  • 2011-2016: Austin i Ally
    • oficer Dunphy (odc. 10),
    • Mike Moon (odc. 25),
    • Kenneth Kreen (odc. 53),
    • Larry (odc. 55)
  • 2011: Bakugan: Młodzi wojownicy – Świat Mechtoganów
    • Jaakor,
    • komentator (odc. 1-8, 10-15, 27, 40, 46),
    • Razenoid (odc. 6-9, 14-17, 19-20, 22-26),
    • Lotny wiatr (odc. 20),
    • jedna z osób z tłumu (odc. 26),
    • prezenter telewizyjny (odc. 28)
  • 2011: Bąbelkowy świat gupików
    • Krab – budowniczy #3 (odc. 3),
    • Hipek (odc. 6),
    • Krab – farmer (odc. 11),
    • grający dużego złego wilka (odc. 12),
    • jeden z mastodontów (odc. 12),
    • Dan – pracownik hipermarketu (odc. 14),
    • Igor (odc. 15),
    • Czerwony zawodnik (odc. 16),
    • Ślimak – dyrygent (odc. 17),
    • Krab grający na trąbce (odc. 17),
    • Pogodowa łasica (odc. 33),
    • Krewetka mechanik (odc. 38),
    • konferansjer (odc. 48),
    • narrator (odc. 49),
    • komentator (odc. 58)
  • 2011: Fred szczęściarz – ojciec Brydzi
  • 2011-2013: Grachi – Julio Vallas
  • 2011: Groove High – ojciec Duke'a (odc. 18)
  • 2011: Jessie
    • Profesor Emmy (odc. 1),
    • Clerk (odc. 6)
  • 2011: Koszykarze
    • El Juez (odc. 31-32, 39),
    • Kush (odc. 36, 40-42, 45, 48, 52),
    • Madżid (odc. 41, 49-50),
    • Big Ron (odc. 44-45)
  • 2011: Kumple z dżungli - na ratunek – Gilbert
  • 2011: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości
    • Dosu (odc. 9),
    • Bao (odc. 19, 31, 42),
    • kaczka od jabłek (odc. 19, 57, 61-63),
    • Wukong (odc. 25),
    • komentator (odc. 26),
    • rikszarz (odc. 29),
    • gąsior (odc. 36, 46),
    • Wu Yong (odc. 37),
    • krokodyl #2 (odc. 38, 74, 80),
    • Shengqi (odc. 39),
    • nadinspektor Chang (odc. 43),
    • Can-Shoo (odc. 45),
    • Ding (odc. 52),
    • lider Onyksowych Mistrzów (odc. 53),
    • kaczka Yaoguai #1 (odc. 69),
    • Wielki Naczelnik Hong (odc. 75),
    • członek tylnej straży Temutaia (odc. 76),
    • świnia (odc. 78)
  • 2011-2013: Looney Tunes Show
    • mężczyzna zbierający nazwiska (odc. 6),
    • mężczyzna na zjeździe (odc. 6),
    • lodziarz (odc. 11),
    • Don (odc. 28)
  • 2011: Maleńcy – Kapitan Brzdęk
  • 2011: Mia i ja
    • Lektor,
    • Polytheus
  • 2011: Miasto kur
    • pluszowa małpka (odc. 2),
    • Jacek Nachał (odc. 3, 14, 16-18, 23-27, 29, 36),
    • policjant (odc. 22),
    • koń (odc. 34)
  • 2011: Miś Muki – Kapitan Abdel (odc. 32)
  • 2011: Moja niania jest wampirem
    • wicedyrektor Stern (odc. 14, 18, 21, 25-26),
    • pan G (odc. 15, 22-23)
  • 2011: Niesamowity świat Gumballa
    • spiker (odc. 4a),
    • Staruszek Marvin (odc. 4a),
    • Alan (odc. 5a),
    • gra wideo (odc. 6a),
    • wiewiórka (odc. 6b),
    • Donald (odc. 26a),
    • czerwony budowlaniec (odc. 26a, 52a, 75a, 80b),
    • Kostucha (Gumball w przebraniu) (odc. 26a),
    • kanalarz (odc. 29a),
    • tata Suzy (odc. 29a),
    • Leslie (odc. 29b),
    • chłopak-bomba (odc. 32b, 52b, 92b, 93a, 97b),
    • kierownik sklepu (odc. 33a),
    • grudka na głowie Nicole (odc. 33b),
    • straszny głos Darwina (odc. 34b),
    • William (odc. 34b),
    • Boombox (odc. 35a, 74b),
    • ochroniarz (odc. 35b),
    • Troy (odc. 36b),
    • włącznik światła (odc. 38a),
    • fioletowa wtyczka (odc. 38a),
    • majtki (odc. 38a),
    • Anton (odc. 40a, 41a, 70b, 97b),
    • Charlie (odc. 42b),
    • czarny kwadrat (odc. 42b),
    • hamburger (odc. 42b),
    • kibice (odc. 42b),
    • staruszek Louie (odc. 42b),
    • piątka (odc. 43a),
    • Rocky (odc. 44a, 46a, 49a, 51b, 52a, 55a, 63b, 67b, 71a, 72a, 74a, 76b, 79b, 83ab),
    • Jamie (odc. 45b),
    • spiker TV (odc. 49a),
    • lektor napisów ekranowych (odc. 49b),
    • prezenter (odc. 51a, 92a),
    • głos w TV (odc. 51b, 62b),
    • Stefan, pomarańczowy budowlaniec (odc. 52a, 96a),
    • głos w radiu (odc. 53a),
    • lektor czytający ostrzeżenie przestrzegające przed naśladownictwem niebezpiecznych scen (odc. 53b),
    • Harold, tata Tobiasa (odc. 53b, 67a, 68a, 68b, 71b, 73ab, 74ab, 83a, 89a, 94b-95a),
    • Kojot (odc. 53b),
    • głos w TV #1 (odc. 57a),
    • pan Corneille (odc. 60b, 81a, 95a, 96b),
    • Frankie Watterson (odc. 61a, 85b),
    • tata Masami (odc. 61b),
    • Jeff Benson (odc. 64a, 75a),
    • pracownik sklepu (odc. 64b, 68b),
    • Bobert (odc. 65b, 68a, 71b, 79b-80a, 81a, 83b),
    • Jaden (odc. 65b),
    • aktor w reklamie (odc. 68a),
    • reporter wiadomości (odc. 70a, 73a, 79a),
    • Internet (odc. 71b),
    • ochroniarz w supermarkecie (odc. 72b),
    • Gary (odc. 73a, 80b-81a, 87a, 98a),
    • Mikrofon Mike (odc. 78a, 90b),
    • sprzedawca z furgonetki (odc. 78b),
    • klient w salonie (odc. 85a),
    • lekarz z tyłkiem w miejscu twarzy (odc. 85a),
    • tatuażysta (odc. 85a),
    • doktor (odc. 87a),
    • prezydent (odc. 87a),
    • sprzedawca deskorolek (odc. 88a),
    • Ocho (odc. 92b, 96a),
    • pilot helikoptera (odc. 93b),
    • Kip Schlezinger (odc. 94a),
    • ochroniarz #1 (odc. 96a)
  • 2011: Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia
    • Doktor Zager,
    • Clay (odc. 9, 11)
  • 2011: Power Rangers Samurai
    • trener baseballa (odc. 2),
    • Yamiror (odc. 5, 21),
    • Wielogęby (odc. 14),
    • Scorpionic (odc. 20),
    • Rekin (odc. 22),
    • Zmiennozwierz (odc. 26),
    • Crustor (odc. 29),
    • zapowiadający zespoły (odc. 30),
    • Duplikator (odc. 32)
  • 2011: Przyjaciele z ulicy Sezamkowej – Ernie
  • 2011: Rastamysz
    • Wiktor (odc. 29, 41, 49),
    • Redmond (odc. 30, 37, 50),
    • Daniel (odc. 35, 43-44, 48, 63),
    • Branston (odc. 60),
    • Bongo (odc. 63),
    • Rysiek (odc. 65, 70),
    • Carlton (odc. 65-67, 71, 75)
  • 2011: Redakai: W poszukiwaniu Kairu – Nanook (odc. 19, 41)
  • 2011: Rycerz Mike
    • Mieszkaniec (odc. 7, 105),
    • Siwy Wiking (odc. 12, 15-16, 27, 40, 42, 45, 51),
    • facet (odc. 15, 44),
    • Czarek (odc. 19, 21, 27, 29-30, 32, 35, 39, 41, 44, 46-47),
    • malarz (odc. 24)
  • 2011: Struś Oliwia]
  • 2011-2013: Super Ninja – Martin Fukanaga – tata Mike'a
  • 2011-2013: Tajemnice domu Anubisa – Wujek Ade (odc. 11, 33)
  • 2011: ThunderCats
    • sprzedawca (odc. 8),
    • Alburn (odc. 10, 12-13),
    • Ptak (odc. 14),
    • Policjant (odc. 22)
  • 2011: Ul – pan Krocionóg
  • 2011: Z kopyta
    • głos w grze (odc. 30),
    • Vic Deblaze (odc. 31),
    • prezes (odc. 35)
  • 2011-2013: Zielona Latarnia
    • M'ten (odc. 1),
    • Dulok (odc. 5),
    • Pielgrzym (odc. 6, 12-13),
    • strażnik (odc. 7),
    • Tomar-Re (odc. 15-16, 26)
  • 2011: Zwierzęta w bieliźnie
    • Crab,
    • Świerszcz
  • 2012-2014: Ben 10: Omniverse
    • Doktor Animo (odc. 6, 24, 33, 45, 79),
    • jeden z Kraahinów (odc. 8),
    • Szybcior (w jednej scenie odc. 9),
    • Plazma (odc. 14),
    • Fistrick (odc. 17, 57-58, 66),
    • Dzikie Pnącze (odc. 26, 66),
    • Pułkownik Hulex (odc. 31),
    • Ditto (odc. 32, 38),
    • Polarny (odc. 34),
    • Astrodaktyl (odc. 35, 38, 61),
    • Otto (odc. 36),
    • Albedo – Szara Materia (odc. 37),
    • kosmita – sprzedawca (odc. 38),
    • Pyxi (odc. 46),
    • Fangampir (odc. 48, 56, 77, 79),
    • Pajęczarz (odc. 49),
    • Inferno (odc. 50, 72),
    • Imperator Milleous (odc. 51),
    • Bezel (odc. 75)
  • 2012-2015: Brickleberry
    • dyrektor szkoły (odc. 24),
    • członek Country Clubu #1 (odc. 25),
    • Pat Sajak (odc. 27)
  • 2012-2014: Crash i Bernstein – Jeff (odc. 31)
  • 2012-2013: Glitter Force – Ulric (seria II)
  • 2012: Gormiti – Król Nadar (odc. 2, 17, 20, 22-23)
  • 2012-2015: Henio Tulistworek – Edward Wielgachnystworek
  • 2012: Jamie Mamacki – Molbi (odc. 100-101)
  • 2012: Jeźdźcy smoków
    • jeden z Berserków (odc. 13),
    • nieustraszony Finn Hofferson (odc. 26),
    • Magnus (odc. 42),
    • Sven (odc. 43, 54, 82),
    • jeden z Łowców smoków (odc. 60, 66)
  • 2012: Klub bystrzaków
    • pan Gaucho (odc. 2, 6, 20, 32, 52),
    • Ben (odc. 20)
  • 2012: Legenda Korry – Yao (odc. 19)
  • 2012: Level Up – Iron Mike Stone (odc. 14)
  • 2012: Limonka i Kruczek – Bub
  • 2012: Littlest Pet Shop
    • miś #1 (odc. 61),
    • misie (odc. 63),
    • producent (odc. 63),
    • uczniowie (odc. 63),
    • Coyfield (odc. 64),
    • Whiskers (odc. 64),
    • goście (odc. 66),
    • ludzie (odc. 66)
  • 2012-2013: Marvin Marvin – Robert "Bob" Forman
  • 2012: Max Steel
    • sprzedawca aut (odc. 15),
    • pomocnik Jasona Naughta (odc. 19)
  • 2012-2017: Mega Spider-Man – J.A.R.V.I.S. (odc. 53)
  • 2012: Monsuno – Syd (odc. 32)
  • 2012-2016: Nowe przygody Piotrusia Pana
    • Dagan,
    • Asbjorn,
    • gadające drzewo #1 (odc. 1),
    • gadające drzewo #2 (odc. 1),
    • jeden z Indian (odc. 2, 6),
    • jedno z gadających drzew (odc. 44)
  • 2012: Pok i Mok – dziadek
  • 2012: Pokémon: Czerń i Biel: Przygody w Unovie – Profesor Oak (odc. 12, 26, 31, 33, 45)
  • 2012: Ranczo Leny
    • reżyser teledysku (odc. 28),
    • żandarm #2 (odc. 30, 33-34),
    • Emir (odc. 31),
    • tata Anny (odc. 38),
    • lekarz (odc. 41),
    • ojciec Angela (odc. 43, 48),
    • Xavi (odc. 49)
  • 2012: Randy Cunningham: nastoletni ninja
  • 2012: Robot i potwór
    • Perry,
    • Pan Kółko
  • 2012: Straszny Larry
    • Fred (odc. 1),
    • listonosz (odc. 2),
    • komisarz policji (odc. 7, 11),
    • Kosiarz (odc. 10),
    • Joachim (odc. 15),
    • potencjalny sponsor (odc. 25),
    • Czacha (odc. 49)
  • 2012: Super zdrowe potwory – Ernie
  • 2012-2015: Szczury laboratoryjne – przestępca (odc. 73)
  • 2012: Tajemnicze Złote Miasta
  • 2012: Transformers: Rescue Bots
    • TREX,
    • doktor Morocco,
    • Myles
  • 2012: Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości – Czułe Serce
  • 2012: Violetta – Lisandro Ramallo
  • 2012-2016: Wodogrzmoty Małe
    • Toby Nieustępliwy,
    • Strażnik McGucket (odc. 1),
    • Tyler Cutebiker (odc. 1, 23, 26, 30-33, 38, 40),
    • dziadek (odc. 1),
    • inspektor z serialu Kaczo-dektyw (odc. 2),
    • Sherlock Holmes (odc. 2),
    • tłum na konferencji (odc. 2),
    • Thompson (odc. 3),
    • Bud Gleeful (odc. 4, 11, 20),
    • policjant Edwin Durland (odc. 6, 8, 12-13, 15, 17-18, 20, 28, 32-33, 40),
    • kierowca powozu (odc. 7),
    • głos w radiu (odc. 13),
    • Futbot (odc. 15),
    • butelka (odc. 28)
  • 2012-2017: Wojownicze Żółwie Ninja
    • Kraang,
    • facet #1 (odc. 1),
    • facet #2 (odc. 1),
    • zbir #1 (odc. 1),
    • pracownik #3 (odc. 5),
    • radio (odc. 5),
    • spiker (odc. 6, 69),
    • Martin Milton/Sir Malachiasz (odc. 41),
    • Ivan Steranko (odc. 46, 62-63, 67, 70, 73, 75, 78, 94, 99, 102-104, 107-108),
    • Dżyngis (odc. 56),
    • Garson Grunge / SzlamMan (odc. 67, 78),
    • Malfidor (odc. 68),
    • Savanti Romero (odc. 71, 110-113),
    • jeden z rycerzy (odc. 71),
    • jeden z Triceratonów (odc. 78),
    • Profesor Zayton Honeycutt / Zbiegoid (odc. 78-92),
    • jeden z żołnierzy Stopy (odc. 95)
  • 2013: Astro-małpy
  • 2013: Avengers: Zjednoczeni
    • agenci AIM (odc. 11, 13),
    • wampiry Drakuli (odc. 13),
    • agent Tarczy #1 (odc. 43),
    • komputer pokładowy (odc. 44),
    • Ebony Maw (odc. 51-52),
    • reżyser (odc. 70)
  • 2013: Borys
  • 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca – Octavio
  • 2013-2015: Czarownica Emma – Jake Novoa, ojciec Jaksa
  • 2013: Częstujcie się!
    • Kokos,
    • Karczoch,
    • Kapusta
  • 2013: Dofus: Skarby Keruba
    • przewoźnik (odc. 1),
    • Bob z Bonty (odc. 1),
    • sprzedawca #3 (odc. 1-2),
    • strażnik (odc. 2),
    • klient (odc. 4),
    • Filgi (odc. 6)
  • 2013: Ever After High
    • profesor Piper,
    • Rumpelstiltskin
  • 2013: Grzmotomocni
    • uczestnik klubu książki (odc. 5),
    • Dr Hobbs (odc. 19),
    • Wężostro (odc. 38-39),
    • głos z komputera (odc. 43),
    • Patelnia (odc. 45),
    • Człowiek Sokół (odc. 75),
    • zbir #2 (odc. 77),
    • Zbrodniokoleś (odc. 85)
  • 2013-2014: Horronin – różne głosy
  • 2013: Invizimals
    • Tezuke,
    • ekstraktor (odc. 5)
  • 2013: Inwazja Kórlików – profesor Jones (odc. 37)
  • 2013: Janosik – Pietrek
  • 2013: Jej Wysokość Zosia
    • Gideon,
    • Tadeusz,
    • senior Stable Hand,
    • Troll,
    • trener konny,
    • Gunk (odc. 61)
  • 2013: Kod Lyoko: Ewolucja – sędzia zawodów karate (odc. 10)
  • 2013: Legendy Chima – Lavertus
  • 2013-2017: Liv i Maddie – woźny (odc. 33)
  • 2013: Mój kumpel duch
    • sąsiad przedszkola (odc. 14),
    • przechodzień (odc. 16)
  • 2013: Myszka Miki
    • motorniczy (odc. 20),
    • pasażer, który był kiedyś motorniczym (odc. 20)
  • 2013: Pac-Man i upiorne przygody
  • 2013: Paczki z planety X
    • małpa Marvin (odc. 8a),
    • najstarszy z rady kosmitów (odc. 19a, 26)
  • 2013: Pokémon seria: XY – Profesor Oak
  • 2013-2014: Potwory kontra Obcy
    • Zed-7 Epsilon Bojowy Pluszak (odc. 2b),
    • sprzątacz (odc. 6a),
    • Rządzibot (odc. 14b, 21b),
    • Pip (odc. 23a),
    • Niepokonabot (odc. 25b)
  • 2013: Power Rangers Megaforce – Yuffo (odc. 2, 21)
  • 2013: Przygody słoniczki Elli
  • 2013: Psi patrol
    • pan Porter,
    • Kapitan Turbot (odc. 27, 30),
    • burmistrz Humdinger (odc. 34b, 40b, 45, 46ab, 54ab, 55a, 58, 64b, 68b, 74, 79ab, 80b, 83b, 85b, 86b, 89b, 91, 92a, 95b),
    • papuga Matea (odc. 38a, 73a),
    • maszynista (odc. 52)
  • 2013: Pszczółka Maja – Bartek (wersja DVD)
  • 2013: Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy – profesor Geist
  • 2013: Sanjay i Craig – farmer Larry (odc. 41a)
  • 2013: Sowa i spółka
    • czarodziejska sowa (druga wersja – odc. 58),
    • Wielka Stopa (druga wersja – odc. 74)
  • 2013: Steven Universe
    • Peedee (odc. 5, 8, 29, 42, 50-51, 58, 90),
    • Ronaldo (odc. 11),
    • Burmistrz (odc. 15, 24-26)
  • 2013: Strange Hill High
    • pan Łysiak,
    • Kucharz (odc. 10),
    • gwary
  • 2013: Tom i Jerry Show
    • dr Bigby (odc. 8b, 10b, 13b, 17b, 21a, 22b, 25b),
    • szczur Władek (odc. 9a),
    • owczarek (odc. 12a),
    • głos z filmu #1 (Doktor) (odc. 14a),
    • Królik Ronnie (odc. 15b),
    • chomik Spencer (odc. 17b),
    • kierownik hotelu (odc. 18b),
    • ptak z zegara (odc. 21b),
    • pirat (odc. 26a)
  • 2013: Tupcio Chrupcio – Marcel (odc. 15, 21, 37-38, 48)
  • 2013: Turbo FAST
    • Krzywy (odc. 2b, 10b),
    • Cajun Cliché (odc. 5b, 24b, 26b),
    • Reginald Devour (odc. 7b),
    • właściciel sklepu zoologicznego (odc. 16a),
    • Clap (odc. 19a, 22b, 27b, 36a),
    • fan Bicza (odc. 26a),
    • Jorgien (odc. 32ab),
    • małż (odc. 38a),
    • ropucha #2 (odc. 40a),
    • szeryf (odc. 41b),
    • ślimak #1 (odc. 42a),
    • mrówka #3 (odc. 43a, 48a)
  • 2013-2014: Wiking Vic
    • Ulme,
    • jasnowidz (odc. 22),
    • jeden ze sługów Gaudia (odc. 26),
    • sługa króla (odc. 27),
    • zbir wyglądający jak Ulme (odc. 30)
  • 2013-2017: Wujcio Dobra Rada
    • jeden z wilków (odc. 1),
    • Cesarz Wszechświata (sobowtór Wujcia Dobrej Rady) (odc. 3),
    • egzaminator na prawo jazdy (odc. 8),
    • spiker (odc. 14),
    • Kapitan Płetwal (odc. 15),
    • mięśniak w okularach (odc. 21),
    • narrator filmu dokumentalnego (odc. 23),
    • Zły Czarownik (odc. 23),
    • prezenter programu (odc. 27),
    • Krzysztof Kolumb (odc. 29),
    • Wódz wyspy (odc. 33),
    • Narrator (odc. 34, 40-41, 68),
    • strażnik więzienny (odc. 36),
    • jednorożec noszący spodnie (odc. 37),
    • siwowłosy mężczyzna (odc. 40),
    • mężczyzna w zielonym swetrze (odc. 45),
    • prezenter (odc. 45),
    • Frankenstein (odc. 47, 57),
    • lektor reklamy (odc. 49),
    • udzielający ślubu (odc. 50),
    • kosmita, właściciel wehikułu czasu (odc. 53),
    • gospodarz programu (odc. 54),
    • Kung Fu Żółwie (odc. 55),
    • jeden z jaskiniowców (odc. 56),
    • chirurg (odc. 59),
    • jedna z pirani (odc. 59),
    • przestępca ukrywający się w drzewie (odc. 61),
    • pomarańczowy kosmita (odc. 62),
    • barman (odc. 64),
    • orzeł (odc. 65),
    • Dick Bockerbock (odc. 70),
    • prezenter wiadomości (odc. 72),
    • prezydent (odc. 73),
    • Nacho Serowacho (odc. 74),
    • wędrowny sprzedawca (odc. 140),
    • kelner (odc. 142)
  • 2013-2014: Zack i Kwak – kogut (odc. 39a)
  • 2014: 100 rzeczy do przeżycia przed liceum – woźny (odc. 18, 22)
  • 2014: Astrozwierzaki – Lord Quange (odc. 15, 30)
  • 2014: Blaze i mega maszyny
    • Clyde (odc. 11),
    • Rycerz Żółty (odc. 27, 44)
  • 2014: Clarence
    • pracownik muzeum (odc. 83),
    • Drzewo życia (odc. 84),
    • Papa Mariano (odc. 90)
  • 2014: Doktor Jaciejakiegacie
    • Tabuś (odc. 4a),
    • złoblin #2 (odc. 8a),
    • Podwodniak (odc. 17b, 20a, 25a),
    • Silverstein,
    • wodni ludzie
  • 2014-2016: Dora i przyjaciele
  • 2014: Gadający Tom i przyjaciele
  • 2014: Lassie i przyjaciele
    • chomik Houdini,
    • łowca #2 (odc. 2),
    • Joe (odc. 3),
    • wspólnik Mike'a (odc. 9),
    • rudowłosy strażnik (odc. 12),
    • Nick Comley (odc. 18, 24)
  • 2014: Małe czarodziejki
    • Gary,
    • ogr (odc. 10b, 40a)
  • 2014: Misja Lanfeusta
    • Stentor,
    • mężczyzna 4,
    • mężczyzna 5,
    • mężczyzna z centrum miasta
  • 2014: Mixele – elektroid #1
  • 2014: Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
    • spiker w telewizji (odc. 5, 7, 27, 33),
    • złodziej (odc. 8),
    • lokaj (odc. 8),
    • mężczyzna zamawiający hot-doga (odc. 24)
  • 2014: Niebezpieczny Henryk
    • reporter #1 (druga wersja dubbingu, odc. 1),
    • wiceburmistrz Swellview (odc. 5),
    • głos zza kulis (odc. 61)
  • 2014: Niech żyje Król Julian – Ted
  • 2014: Paka z Pniaka – Gull
  • 2014: Pan Toti
    • Pan Toti,
    • Hehel,
    • Bliźniacy,
    • Doktor,
    • Kotki ufoludki,
    • Treser,
    • Mama kotków,
    • Ed,
    • Robocik (odc. 5, 24),
    • Turyści (odc. 11),
    • Górnik (odc. 12),
    • Astronom (odc. 13),
    • Wodnik (odc. 26),
    • Złodziej (odc. 24),
    • Królewicz (odc. 23),
    • Smok,
    • Listonosz,
    • Dyrektor (odc. 17),
    • Rycerze (odc. 22),
    • Specjalista (odc. 25),
    • Głos TV (odc. 18)
  • 2014: Petz Klub
    • konferansjer (odc. 2),
    • ogrodnik (odc. 3),
    • nowy właściciel Jokera (odc. 3),
    • hycel (odc. 5, 11, 40),
    • policjant (odc. 6-7, 38),
    • Santiago (odc. 9),
    • poprzedni właściciel Herkulesa (odc. 19),
    • tata Emmy i Jakuba (odc. 33),
    • dziadek Oskara (odc. 37),
    • dziadek Tomka (odc. 38),
    • pan Łukasz (odc. 40),
    • kierowca #2 (odc. 41),
    • Albert, dziadek Marka (odc. 46),
    • Marek, tata Janka (odc. 49)
  • 2014: Piekaczki – Chledator (odc. 37b)
  • 2014: Sonic Boom
    • Orbot,
    • staruszek (odc. 8),
    • wódz Gogobanian (odc. 12, 71, 79, 86),
    • pan Małpiszon (odc. 17),
    • Sędziobot (odc. 24),
    • Wilk Bury (odc. 40),
    • Mark Tapir (odc. 57)
  • 2014: Star Wars: Rebelianci – admirał Brom Titus (odc. 39)
  • 2014: Super 4
  • 2014: Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie – Drudny Dan
  • 2014: The Seven Deadly Sins
    • Doktor Dana (odc. 4-5),
    • Cain Barzad,
    • Helbram jako sędzia festiwalu
  • 2014-2016: Warzywne opowieści – w domu
    • Winicjusz,
    • Al Kartofel
  • 2014-2016: Wissper
    • krokodyl Kev,
    • bóbr Ed
  • 2014: Yo-Kai Watch
    • właściciel talerza (odc. 2a),
    • chłopak na randce (odc. 2b),
    • Manjimutt,
    • Robonyan (odc. 10b, 16a, 23c, 37a, 38a, 44b, 62b, 68c, 72c, 74c)
  • 2015-2017: Alex i spółka – profesor Lopez
  • 2015: ALVINNN!!! i Wiewiórki – pan Japłoń (odc. 15a)
  • 2015: Biały delfin Um
    • człowiek z wioski (odc. 5),
    • mężczyzna (odc. 9, 11, 23),
    • policjant (odc. 9),
    • wspólnik (odc. 9),
    • głos z radia (odc. 10),
    • mężczyzna z lewej (odc. 14),
    • dziennikarz (odc. 18),
    • John Shark (odc. 19),
    • głos męski (odc. 20),
    • komentator zawodów (odc. 25),
    • głos męski (odc. 29),
    • chłopak (odc. 31),
    • rybak (odc. 33),
    • rybak (odc. 34),
    • turysta (odc. 34),
    • gość w białej koszulce (odc. 36),
    • mężczyzna w koszuli (odc. 40),
    • prezenter (odc. 41),
    • strażnik (odc. 44),
    • facet w koszuli (odc. 44),
    • facet w koszuli (odc. 45),
    • mężczyzna (odc. 45),
    • facet z opaską (odc. 49),
    • gwary (odc. 25-27, 29, 31, 33, 36-38, 40-41, 43-46, 49-50, 52)
  • 2015: Chwile z muppetami – Prezenter
  • 2015: Czworo i pół przyjaciela
    • pan Harry,
    • Toby Liman (odc. 5),
    • pies #1 (Flitz) (odc. 15),
    • pan Werner Pinter (odc. 17),
    • pan Jensen (odc. 18),
    • uliczny pies #2 (odc. 20),
    • sprzątacz (odc. 20),
    • sprzedawca w antykwariacie (odc. 21),
    • Derk (odc. 24),
    • tata Cindy (odc. 25),
    • pan Kenin (odc. 26)
  • 2015: Dorwać Blake'a!
  • 2015: Dzień, w którym Heniś poznał...
    • papuga (odc. 3),
    • królik (odc. 19),
    • drzewo (odc. 20)
  • 2015: Era Ronków
  • 2015: Game Shakers. Jak wydać grę
    • Baker (odc. 1-2, 4),
    • Tom (odc. 6),
    • doktor Kotch, lekarz (odc. 24-25, 29),
    • złodziej (odc. 26),
    • rabin (odc. 28),
    • głos pracownika straży przybrzeżnej (odc. 33),
    • ojciec Jake’a (odc. 37)
  • 2015: Henio Dzióbek
    • pan Ryszard,
    • tata Mietka (odc. 19b),
    • mama pana Ryszerda (odc. 27, 29a, 30a, 34a, 36, 44b, 45a, 46a, 48b, 51ab)
  • 2015-2016: Jestem Franky – Iñaki Elizalde (odc. 24)
  • 2015: K3
    • George (odc. 2),
    • Plague (odc. 9-10, 20, 23, 39, 41)
  • 2015: Koko smoko
    • Norman,
    • Fujikato (odc. 30)
  • 2015: Królik Bugs: Serial twórców "Zwariowanych melodii"
    • mężczyzna (odc. 1a),
    • Wielka Stopa (odc. 2b, 4a, 16a, 37a, 39a, 42b, 48a),
    • mężczyzna wynajęty przez Sama (odc. 6b),
    • jeden z mężczyzn przed Białym Domem (odc. 7a),
    • Śnieżny Jeleń / Jeleń Mróz (odc. 8b, 46b, 76b),
    • sprzedawca (odc. 9b),
    • Strach na wróble (odc. 12b),
    • duch (odc. 19a),
    • reporter (odc. 21a),
    • Michigan J. Frog (odc. 21b),
    • bóbr Squint Eatswood (odc. 23a, 34b, 36a),
    • szef Taza i Bugsa (odc. 24b),
    • mostowy troll #1 (odc. 30a),
    • rybak #1 (odc. 30b),
    • mumia (odc. 32a),
    • hipcio (odc. 40a),
    • dostawca pizzy (odc. 41b),
    • komentator #2 (odc. 48b)
  • 2015: Krudowie u zarania dziejów – Przynęta
  • 2015: Magiczne magiimiecze
    • Zombie-dyniowy magiimiecz,
    • Prug,
    • Nohyas,
    • Kpiąco-drwiący magiimiecz,
    • Neddy von Tłuczek (odc. 16, 25, 43),
    • Papużotnący magiimiecz,
    • Zidan Dodrzwi (odc. 26),
    • Flonk
  • 2015: Make it Pop
  • 2015: Mali odkrywcy – słoń #2 (odc. 29)
  • 2015: Między nami, misiami – jeden z lekarzy (odc. 59)
  • 2015: Miles z przyszłości – Bibelow (odc. 33a)
  • 2015: Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – Bob Roth (odc. 20)
  • 2015: Muppety
    • Carl,
    • Newsman,
    • dziennikarz (odc. 12)
  • 2015: Nastoletnia agentka
    • Chuck Maddox (odc. 24),
    • licytator (odc. 44),
    • Jeff (odc. 48-49)
  • 2015: Nexo Knights
  • 2015: Nocna straż – Hektor (odc. 3)
  • 2015: Obóz Kikiwaka – Cosmo Dibble (odc. 34)
  • 2015: Pan Peabody i Sherman Show
    • Wilbur Wright (odc. 4),
    • Karol Dickens (odc. 5),
    • Marniakos (odc. 13),
    • Sir Richard Owen (odc. 15),
    • P.T. Barnum (odc. 16),
    • Leonardo da Vinci (odc. 19, 24),
    • Hank (odc. 21),
    • agent Smith-Cumming (odc. 22),
    • Mark Twain (odc. 26),
    • Arthur Sullivan (odc. 31),
    • William Herschel (odc. 32),
    • David Bushnell (odc. 33)
  • 2015: Pokemon seria: XYZ – Profesor Oak (odc. 47)
  • 2015: Przygody Kota w Butach
    • Angus (odc. 50, 58),
    • Tim (odc. 59)
  • 2015: Shimmer i Shine
  • 2015: Star Butterfly kontra siły zła
    • głos z gry (odc. 1b),
    • Albert (odc. 2ab, 3a, 7b, 12a),
    • wariat (odc. 4b),
    • jeden z uczniów w szkole Star (odc. 5b),
    • policjant (odc. 13),
    • woźny (odc. 33a)
  • 2015: Świń Koza Banan Robal
    • gitara (odc. 1),
    • Lotokot (odc. 3),
    • Krowa (odc. 19),
    • Burito (odc. 24)
  • 2015: Teletubisie – Narrator (serie II-III)
  • 2015-2017: Transformers: Robots in Disguise
    • Ped (odc. 10),
    • Quillfire (odc. 11, 17, 35, 62-65),
    • Divebomb (odc. 12),
    • Slashmark (odc. 55, 59-61)
  • 2015: Troskliwe Misie i kuzyni – Czułe Serce
  • 2015: Wyluzuj, Scooby Doo!
    • Russell (odc. 1),
    • Colson McCready (odc. 5),
    • Gus (odc. 7),
    • Wayne Bowman (odc. 8),
    • żołnierz #1 (odc. 11),
    • Jim McCoy (odc. 12),
    • Dave Mann (odc. 13),
    • Ed Johnson (odc. 14),
    • burmistrz Riker (odc. 19),
    • skrzat (odc. 20),
    • Gustavo (odc. 23),
    • klaun policjant (odc. 24),
    • jeden z archeologów (odc. 25),
    • policjant (odc. 27),
    • lord Harvey (odc. 29),
    • Elton Snood (odc. 31),
    • kucharz (odc. 34),
    • gospodarz sympozjum (odc. 36),
    • Lipenbaum (odc. 37),
    • policjant (odc. 38),
    • Charlie (odc. 39),
    • Ezop (odc. 41),
    • policjant (odc. 42),
    • doktor Himura (odc. 43),
    • burmistrz Stoughton (odc. 49),
    • Warden Dutto (odc. 50),
    • Gary (odc. 52a)
  • 2016: Akademia Skylanders
    • Bad Breath (seria I),
    • Skull
  • 2016: Atomowy Pacyn
    • tata Joeya,
    • Śnieżynka (odc. 23a),
    • bohaterski duch świątecznej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości (odc. 23b)
  • 2016: Atomówki
    • Chłopczyzna (odc. 10, 24),
    • dr Rupert Kenzington (odc. 16),
    • amebowiec #1 (odc. 23),
    • nauczyciel (odc. 31),
    • Allegro (odc. 37),
    • Toni (odc. 39),
    • Gerald (odc. 40),
    • Louis Pasteur (odc. 40),
    • Wooly (odc. 49),
    • Jaydeep (odc. 54)
  • 2016: Bajgiel i Becia Show – Janusz
  • 2016: Ben 10
    • Szybcior,
    • Bruce (odc. 7),
    • klaun Artie (odc. 7),
    • student #2 (odc. 7),
    • Brudny Dobbs (odc. 18),
    • drwal (odc. 31)
  • 2016: Bunsen, ty bestio! – trener Glutes (odc. 19a)
  • 2016: Falsyfikot
    • dzwoneczek-zabawka (odc. 1b),
    • maszyna do karmienia (odc. 2a),
    • pomarańczowy robal (odc. 5a),
    • żółty robal (odc. 5a),
    • gruby gołąb (odc. 5ab),
    • dziwak (odc. 6a)
  • 2016: Harmidom
    • Harold (odc. 9a),
    • Herbert (odc. 16a, 27, 29a, 43a),
    • Mick Swagger (odc. 17a),
    • kierownik sklepu (odc. 18b),
    • Siergiej (odc. 42b)
  • 2016: Justice League Action
    • Nyorlath (odc. 4),
    • Kronos (odc. 9),
    • Generał Zod (odc. 18, 37),
    • Pingwin (odc. 21),
    • Desaad (odc. 28, 35),
    • Despotellis (odc. 38),
    • Mr. Mind (odc. 40),
    • Zagadka (odc. 41),
    • Wujek Dudley (odc. 47),
    • Chronos (odc. 49)
  • 2016: Kong: Król małp – Dr Leo Remy
  • 2016: Kot-o-ciaki – gadający ptaszek
  • 2016: Królewska Akademia Bajek – smok
  • 2016: Kulipari: Żabia armia – Kapitan Kilara
  • 2016: Overwatch – członek bandy Los Muertos (odc. 4)
  • 2016: Pan Kwacki
  • 2016: Panna Moon – Pan Wąsik (odc. 12, 44-45)
  • 2016: Piratka i Kapitano
    • pan Szczypek,
    • Kapitan Homar
  • 2016: Powrót na Dziki Zachód – Gabby
  • 2016: Prawo Milo Murphy’ego
    • ojciec dziewczynki (odc. 11a),
    • dostawca (odc. 11b),
    • Victor (odc. 15a)
  • 2016: Rafcio Śrubka
  • 2016: Szkoła rocka
    • David Kwan (odc. 5),
    • Kodiak Joe (odc. 7)
  • 2016: Toon Marty
  • 2017: Ant-Man – nauczyciel (odc. 1)
  • 2017: Big Mouth – Marty
  • 2017: Bingo i Rolly w akcji
  • 2017: Buddy Błyskawica – Nick Nówka
  • 2017: Hotel Transylwania – dr Skrzelak
  • 2017: Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
    • Odpadopapatek (odc. 1),
    • Stary Rick,
    • Kula przyszłości (odc. 9)
  • 2017: Miki i raźni rajdowcy – ojciec słoń (odc. 8b)
  • 2017: OK K.O.! Po prostu walcz
    • lektor reklamy Lakewood Plaża Turbo (odc. S09),
    • pan Logiczny (odc. 3, 6, 8, 12),
    • prezenter Akcja Newsy 52 (odc. 6)
  • 2017: Rycerka Nella – Trener
  • 2017: Spider-Man – pan Salerno (odc. 15)
  • 2017: Stretch Armstrong i Flex Fighterzy – Pan Savic
  • 2017: Tarzan i Jane
  • 2018: Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe
    • Książę Łabędź (odc. 2),
    • jeden z krasnali (odc. 5)

Gry

Słuchowiska

Wykonanie piosenek

Linki zewnętrzne