Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci (inny polski tytuł: Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci, org. Tom and Jerry: Fast and Furry, 2006) – amerykański film animowany.

Film wydany w Polsce na DVD 25 listopada 2005 roku przez Warner. W telewizji wyemitowany został m.in. w TV Puls, Cartoon Network, Boomerang i Polsat.

Fabuła

Kot Tom i mysz Jerry zostają wyrzuceni ze swojego domu. Postanawiają wziąć udział w wielkim wyścigu, w którym nagrodą za pierwsze miejsce jest piękna posiadłość. Trasa wyścigu początkowo miała wieść z Kalifornii do Meksyku, jednak ze względu na duże zainteresowanie publiczności została wydłużona. Teraz Tom w swoim pomarańczowym samochodzie i Jerry w niebieskim miniautku ścigają się wraz z innymi uczestnikami rajdu dookoła świata – przez Amazonię, Antarktykę, Australię i Borneo z powrotem do Kalifornii.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-23608

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM na zlecenie WARNER BROS.
Reżyseria: Elżbieta Jeżewska
Dialogi: Dorota Filipek-Załęska
Dźwięk: Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska
Montaż: Agnieszka Kołodziejczyk
Kierownictwo produkcji: Ewa Chmielewska
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Maciej Gudowski

Linki zewnętrzne


Tom i Jerry
Seriale Tom i JerrySzczenięce lata Toma i Jerry’egoCałkiem nowe przygody Toma i Jerry’egoTom i Jerry Show
Filmy Wielka ucieczkaKot rezydencjalnyMagiczny pierścieńMisja na MarsaSzybcy i kosmaciPiraci i kudłaciDziadek do orzechówSherlock HolmesCzarnoksiężnik z krainy OzRobin Hood i jego Księżna MyszMagiczna fasolaJak uratować smokaPomocnicy świętego MikołajaSuperagenciPowrót do krainy Oz