Tara Duncan: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Linia 130: Linia 130:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="6%"|N/o
!width="41%"|Polski tytuł
!width="41%"|Francuski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł francuski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.02.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#DFEFFF"| 09.02.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Milcząca syrena''
| ''Milcząca syrena''
| ''La Sirène Muette''
| ''La Sirène Muette''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.02.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.02.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Najlepsi przyjaciele''
| ''Najlepsi przyjaciele''
| ''Mes Meilleurs Amis''
| ''Mes Meilleurs Amis''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.02.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.02.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Ukryte berło''
| ''Ukryte berło''
| ''Le Sceptre Caché''
| ''Le Sceptre Caché''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Gorączka złota''
| ''Gorączka złota''
| ''La Soif de l’or''
| ''La Soif de l’or''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.03.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.03.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Bezrogi jednorożec''
| ''Bezrogi jednorożec''
| ''La Licorne Décornée''
| ''La Licorne Décornée''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.03.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.03.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Bractwo kłów''
| ''Bractwo kłów''
| ''Frère de Crocs''
| ''Frère de Crocs''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.03.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.03.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Pokaz mody''
| ''Pokaz mody''
| ''Haute Couture''
| ''Haute Couture''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.03.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#DFEFFF"| 30.03.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Honor mistrza Szema''
| ''Honor mistrza Szema''
| ''L’honneur de Maître Chem''
| ''L’honneur de Maître Chem''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.04.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Zwierciadło młodości''
| ''Zwierciadło młodości''
| ''Le Miroir De Jouvence''
| ''Le Miroir De Jouvence''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Odczarowana''
| ''Odczarowana''
| ''Ma Sortcelière mal Aimée''
| ''Ma Sortcelière mal Aimée''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.04.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.04.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Syrena mimo woli''
| ''Syrena mimo woli''
| ''Sirène Malgré Elle''
| ''Sirène Malgré Elle''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.04.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.04.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Elf Robin''
| ''Elf Robin''
| ''Robin des Elfes''
| ''Robin des Elfes''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|04.05.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.05.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Naszyjnik z rubinów''
| ''Naszyjnik z rubinów''
| ''Le Collier De Rubis''
| ''Le Collier De Rubis''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.05.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.05.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Cyrano z Innoświata''
| ''Cyrano z Innoświata''
| ''Cyrano D’autremonde''
| ''Cyrano D’autremonde''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|18.05.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.05.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Spojrzenie Claire''
| ''Spojrzenie Claire''
| ''Le Regard de Claire''
| ''Le Regard de Claire''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.05.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.05.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Letnie praktyki''
| ''Letnie praktyki''
| ''Stage d’été''
| ''Stage d’été''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.06.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#DFEFFF"| 01.06.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Cztery pergaminy''
| ''Cztery pergaminy''
| ''Les 4 Parchemins''
| ''Les 4 Parchemins''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.06.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Serce z kryształu''
| ''Serce z kryształu''
| ''Cœur de Pierre''
| ''Cœur de Pierre''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.06.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Szturm na dwór''
| ''Szturm na dwór''
| ''Assaut sur le manoir''
| ''Assaut sur le manoir''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.06.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.06.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Puchar nietykalności''
| ''Puchar nietykalności''
| ''La Coupe d’invulnérabilité''
| ''La Coupe d’invulnérabilité''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|29.06.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#DFEFFF"| 29.06.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Czary na niby''
| ''Czary na niby''
| ''Comme par Magie''
| ''Comme par Magie''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|06.07.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.07.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Strażniczka mojego serca''
| ''Strażniczka mojego serca''
| ''La Guetteuse de mon cœur''
| ''La Guetteuse de mon cœur''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.07.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.07.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Złoto i smoczyca''
| ''Złoto i smoczyca''
| ''L’or et la dragonne''
| ''L’or et la dragonne''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.07.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.07.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Krosty i wypryski''
| ''Krosty i wypryski''
| ''Pustules et boutons''
| ''Pustules et boutons''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.07.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.07.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Znajoma melodia''
| ''Znajoma melodia''
| ''Un air familier''
| ''Un air familier''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.08.2011
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.08.2011
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''Kłopotliwy wampirek''
| ''Kłopotliwy wampirek''
| ''Le vilain petit vampire''
| ''Le vilain petit vampire''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}



Wersja z 19:22, 16 gru 2019

Tytuł Tara Duncan
Gatunek animowany
Kraj produkcji Francja
Język oryginału francuski
Stacja telewizyjna ZigZap/teleTOON+
Lata produkcji 2009
Data premiery dubbingu 9 lutego 2011
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 26 z 26

Tara Duncan (2009) – francuski serial animowany.

26-odcinkowy serial emitowany w Polsce na kanale ZigZap/teleTOON+ od 9 lutego 2011 roku.

Fabuła

Tara Duncan to nastolatka obdarzona magiczną mocą, dzięki której walczy z siłami zła, przybywającymi z innego świata. Dziewczyna stoi na czele grupy Alpha, pilnującej, aby czary były wykorzystywane we właściwy sposób. Mają służyć dobru i ułatwiać pokonywanie potworów. W każdym odcinku Tara i jej przyjaciele mierzą się z nowymi wyzwaniami i stawiają czoła kolejnym niebezpieczeństwom.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/prog-21214744.html

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM na zlecenie ZigZapa
Reżyseria:

Dialogi: Karolina Kowalska
Dźwięk: Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska
Montaż:

Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kołodziejczyk
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski (odc. 1)
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol (odc. 1)
Wystąpili:

oraz:

i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł francuski
SERIA PIERWSZA
09.02.2011 01 Milcząca syrena La Sirène Muette
16.02.2011 02 Najlepsi przyjaciele Mes Meilleurs Amis
23.02.2011 03 Ukryte berło Le Sceptre Caché
08.03.2011 04 Gorączka złota La Soif de l’or
08.03.2011 05 Bezrogi jednorożec La Licorne Décornée
16.03.2011 06 Bractwo kłów Frère de Crocs
23.03.2011 07 Pokaz mody Haute Couture
30.03.2011 08 Honor mistrza Szema L’honneur de Maître Chem
06.04.2011 09 Zwierciadło młodości Le Miroir De Jouvence
13.04.2011 10 Odczarowana Ma Sortcelière mal Aimée
20.04.2011 11 Syrena mimo woli Sirène Malgré Elle
27.04.2011 12 Elf Robin Robin des Elfes
04.05.2011 13 Naszyjnik z rubinów Le Collier De Rubis
11.05.2011 14 Cyrano z Innoświata Cyrano D’autremonde
18.05.2011 15 Spojrzenie Claire Le Regard de Claire
25.05.2011 16 Letnie praktyki Stage d’été
01.06.2011 17 Cztery pergaminy Les 4 Parchemins
08.06.2011 18 Serce z kryształu Cœur de Pierre
15.06.2011 19 Szturm na dwór Assaut sur le manoir
22.06.2011 20 Puchar nietykalności La Coupe d’invulnérabilité
29.06.2011 21 Czary na niby Comme par Magie
06.07.2011 22 Strażniczka mojego serca La Guetteuse de mon cœur
13.07.2011 23 Złoto i smoczyca L’or et la dragonne
20.07.2011 24 Krosty i wypryski Pustules et boutons
27.07.2011 25 Znajoma melodia Un air familier
03.08.2011 26 Kłopotliwy wampirek Le vilain petit vampire

Linki zewnętrzne