Włatcy móch (słuchowisko): Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m nowy artykuł |
mNie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Włatcy móch''' – słuchowisko na podstawie [[Włatcy móch|serialu]] o tym samym tytule. Wydane zostały dwie płyty z odcinkami pierwszego sezonu (odc. 1-12; po sześć każda) w wersji bez cenzury dzięki Wydawnictwu MtJ. | '''Włatcy móch''' – słuchowisko na podstawie [[Włatcy móch|serialu]] o tym samym tytule. Wydane zostały dwie płyty w [[2017]] roku z odcinkami pierwszego sezonu (odc. 1-12; po sześć każda) w wersji bez cenzury dzięki Wydawnictwu MtJ. | ||
== Obsada == | == Obsada == | ||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
* [[Elżbieta Golińska]] – '''Pani Frał''' | * [[Elżbieta Golińska]] – '''Pani Frał''' | ||
[[Kategoria: Słuchowiska]] | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="90%"|Tytuł polski | |||
|- | |||
| colspan=2 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''debet maślany'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''nazywam się anusiak'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''order dla maślany'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''wójek alfred'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''piersza komunia'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''andżelika'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''wiedźma shigella'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''higieniczny blues'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''pranie mózgów'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''korzóch mleczarka i korek do rzaby'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''ałtobus i suwenira'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''muzełum'' | |||
|- | |||
|} | |||
{{Włatcy móch}} | |||
[[Kategoria:Słuchowiska]] | |||
Aktualna wersja na dzień 13:39, 20 mar 2023
Włatcy móch – słuchowisko na podstawie serialu o tym samym tytule. Wydane zostały dwie płyty w 2017 roku z odcinkami pierwszego sezonu (odc. 1-12; po sześć każda) w wersji bez cenzury dzięki Wydawnictwu MtJ.
Obsada
Autor: Bartosz Kędzierski
Udział wzięli:
- Krzysztof Kulesza – Anusiak
- Adam Cywka – Maślana
- Bartek Kędzierski – Czesio
- Krzysztof Grębski – Higienistka
- Beata Rakowska –
- Konieczko,
- Andżelika
- Elżbieta Golińska – Pani Frał
Spis odcinków
| № | Tytuł polski |
|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |
| 01 | debet maślany |
| 02 | nazywam się anusiak |
| 03 | order dla maślany |
| 04 | wójek alfred |
| 05 | piersza komunia |
| 06 | andżelika |
| 07 | wiedźma shigella |
| 08 | higieniczny blues |
| 09 | pranie mózgów |
| 10 | korzóch mleczarka i korek do rzaby |
| 11 | ałtobus i suwenira |
| 12 | muzełum |
| Seriale | Włatcy móch • Włatcy móch: One |
| Film | Ćmoki, czopki i mondzioły |
| Gry | Wrzód na dópie • Magiczni wojownicy • Olimpiada podwórkowa • Śnieżna rozwałka |
| Słuchowiska | Włatcy móch |
