Hello Kitty: Leśny Zakątek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Hello Kitty: Leśny | {{Serial2 | ||
|tytuł=Hello Kitty: Leśny Zakątek | |||
|tytuł oryginalny=Hello Kitty: Stump Village | |||
|plakat= | |||
|gatunek=animowany, dla dzieci | |||
|kraj=Japonia, Korea Południowa | |||
|język=angielski | |||
|stacja=[[JimJam|Polsat JimJam]] | |||
|rok produkcji=2004 | |||
|data premiery=15 listopada [[2014]] | |||
|sezony=1 z 1 | |||
|odcinki=26 z 26 | |||
}}'''Hello Kitty: Leśny Zakątek''' (ang. ''Hello Kitty: Stump Village'', 2004) – japońsko-koreański serial animowany dla dzieci tworzony techniką poklatkową. | |||
Emitowany w Polsce na kanale [[JimJam|Polsat JimJam]] od 15 listopada [[2014]] roku. | |||
==Fabuła== | == Fabuła == | ||
Leśny Zakątek to urocza, radosna i pełnej przyjaźni kraina. Mieszka w niej mała biała kotka Kitty, która nosi kokardkę na lewym uchu. Wspólnie z przyjaciółmi odkrywa świat i rządzące nim reguły. Wszyscy się przy tym świetnie bawią. | Leśny Zakątek to urocza, radosna i pełnej przyjaźni kraina. Mieszka w niej mała biała kotka Kitty, która nosi kokardkę na lewym uchu. Wspólnie z przyjaciółmi odkrywa świat i rządzące nim reguły. Wszyscy się przy tym świetnie bawią. | ||
<small> | <small>Źródło: [https://www.teleman.pl/tv/-1225895 Teleman]</small> | ||
==Wersja polska== | == Wersja polska == | ||
'''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox]]<br /> | '''Opracowanie i udźwiękowienie''': [[MediaVox|MEDIAVOX]]<br /> | ||
'''Tekst polski''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /> | '''Tekst polski''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /> | ||
'''Opowiadała''': [[Anita Sajnóg]]<br /> | '''Opowiadała''': [[Anita Sajnóg]]<br /> | ||
''' | '''Tekst piosenki''': [[Dariusz Kosmowski]]<br /> | ||
''' | '''Piosenkę tytułową śpiewała''': [[Anita Sajnóg]] | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | == Spis odcinków == | ||
[[Kategoria: Opowiadane seriale dla dzieci]] | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| '' | |||
| ''Seesaw Nutcracker'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| '' | |||
| ''Veggie Sunglasses'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| '' | |||
| ''Goodie Town'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| '' | |||
| ''Heart Shaped Fruit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| '' | |||
| ''Friends Again'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| '' | |||
| ''Strange Penguin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '' | |||
| ''Shadow Show'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| '' | |||
| ''Hoop-a-Doop'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| '' | |||
| ''Domino Game'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| '' | |||
| ''Please Come Back'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| '' | |||
| ''Air Balloon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| '' | |||
| ''Little Twin Stars'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| '' | |||
| ''Kiwi Cars'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| '' | |||
| ''Magical Bowling'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| '' | |||
| ''Grape Juice'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30.11.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| '' | |||
| ''Mask Party'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| '' | |||
| ''Don't Be Picky'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| '' | |||
| ''Candy Tree'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| '' | |||
| ''Stump Theater'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| '' | |||
| ''Circus'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| '' | |||
| ''Puppet Show'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| '' | |||
| ''Scarescrow'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| '' | |||
| ''Wheat Field'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| '' | |||
| ''Windmill'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| '' | |||
| ''Trick or Treat'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.12.2014 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| '' | |||
| ''Keroppi the Frog'' | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | |||
[[Kategoria:Opowiadane seriale dla dzieci]] | |||
Aktualna wersja na dzień 01:32, 28 sty 2025
| Tytuł | Hello Kitty: Leśny Zakątek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Hello Kitty: Stump Village |
| Gatunek | animowany, dla dzieci |
| Kraj produkcji | Japonia, Korea Południowa |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Polsat JimJam |
| Data premiery dubbingu | 15 listopada 2014 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 26 z 26 |
Hello Kitty: Leśny Zakątek (ang. Hello Kitty: Stump Village, 2004) – japońsko-koreański serial animowany dla dzieci tworzony techniką poklatkową.
Emitowany w Polsce na kanale Polsat JimJam od 15 listopada 2014 roku.
Fabuła
Leśny Zakątek to urocza, radosna i pełnej przyjaźni kraina. Mieszka w niej mała biała kotka Kitty, która nosi kokardkę na lewym uchu. Wspólnie z przyjaciółmi odkrywa świat i rządzące nim reguły. Wszyscy się przy tym świetnie bawią.
Źródło: Teleman
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie: MEDIAVOX
Tekst polski: Dariusz Kosmowski
Opowiadała: Anita Sajnóg
Tekst piosenki: Dariusz Kosmowski
Piosenkę tytułową śpiewała: Anita Sajnóg
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.11.2014 | 01 | Seesaw Nutcracker | |
| 16.11.2014 | 02 | Veggie Sunglasses | |
| 17.11.2014 | 03 | Goodie Town | |
| 18.11.2014 | 04 | Heart Shaped Fruit | |
| 19.11.2014 | 05 | Friends Again | |
| 20.11.2014 | 06 | Strange Penguin | |
| 21.11.2014 | 07 | Shadow Show | |
| 22.11.2014 | 08 | Hoop-a-Doop | |
| 23.11.2014 | 09 | Domino Game | |
| 24.11.2014 | 10 | Please Come Back | |
| 25.11.2014 | 11 | Air Balloon | |
| 26.11.2014 | 12 | Little Twin Stars | |
| 27.11.2014 | 13 | Kiwi Cars | |
| 28.11.2014 | 14 | Magical Bowling | |
| 29.11.2014 | 15 | Grape Juice | |
| 30.11.2014 | 16 | Mask Party | |
| 01.12.2014 | 17 | Don't Be Picky | |
| 02.12.2014 | 18 | Candy Tree | |
| 03.12.2014 | 19 | Stump Theater | |
| 04.12.2014 | 20 | Circus | |
| 05.12.2014 | 21 | Puppet Show | |
| 06.12.2014 | 22 | Scarescrow | |
| 07.12.2014 | 23 | Wheat Field | |
| 08.12.2014 | 24 | Windmill | |
| 09.12.2014 | 25 | Trick or Treat | |
| 10.12.2014 | 26 | Keroppi the Frog | |
