Reksin: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
m poprawki |
||
| (Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|tytuł=Reksin | |tytuł=Reksin | ||
|tytuł oryginalny=Sharkdog | |tytuł oryginalny=Sharkdog | ||
|plakat= | |plakat=Reksin.jpg | ||
|gatunek=animowany | |gatunek=animowany | ||
|kraj=Stany Zjednoczone, Singapur | |kraj=Stany Zjednoczone, Singapur | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Nicktoons]], [[Nick Jr.]] | |||
|platforma=[[Netflix]] | |platforma=[[Netflix]] | ||
|lata produkcji=2021 | |lata produkcji=2021 | ||
|data premiery=3 września [[2021]] | |data premiery=3 września [[2021]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 4 | ||
|odcinki= | |odcinki=<small>główna seria</small>: 21 z 28<br /><small>odcinki specjalne</small>: 1 z 1 | ||
}} | }} | ||
'''Reksin''' (ang. ''Sharkdog'') – amerykańsko-singapurski serial animowany wyprodukowany przez studio VIS i stację Nickelodeon. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 września [[2021]] roku. | '''Reksin''' (ang. ''Sharkdog'') – amerykańsko-singapurski serial animowany wyprodukowany przez studio VIS i stację Nickelodeon. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 3 września [[2021]] roku. Serial emitowany w Polsce na kanale [[Nicktoons]] od 6 lipca [[2024]] roku. | ||
== Fabuła == | == Fabuła == | ||
| Linia 20: | Linia 21: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[ | '''Wersja polska''': [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Marta Robaczewska]]<br /> | '''Dialogi''': [[Marta Robaczewska]]<br /> | ||
'''Teksty piosenek''': [[Grzegorz Drojewski]]<br /> | '''Teksty piosenek''': [[Grzegorz Drojewski]]<br /> | ||
''' | '''Zgranie wersji polskiej''': | ||
* [[Jerzy Wierciński]] <small>(odc. 1-14, S1)</small>, | |||
* [[Łukasz Fober]] <small>(odc. 15-21)</small> | |||
'''Montaż dialogów''': [[Jerzy Skarżyński]] <small>(odc. 15-21)</small><br /> | |||
'''Reżyseria muzyki''': [[Jerzy Wierciński]]<br /> | '''Reżyseria muzyki''': [[Jerzy Wierciński]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Leonczak]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Agata Leonczak]]<br /> | ||
| Linia 30: | Linia 34: | ||
'''Obsada''': | '''Obsada''': | ||
* [[Jakub Strach]] – '''Max''' | * [[Jakub Strach]] – '''Max''' | ||
* [[Wit Apostolakis-Gluziński]] – '''Reksin''' | * [[Wit Apostolakis-Gluziński]] – '''Reksin''' <small>(odc. 1-14, S1)</small> | ||
* [[Maciej Dybowski]] – '''Reksin''' <small>(odc. 15-21)</small> | |||
* [[Marta Dylewska]] – '''Mama''' | * [[Marta Dylewska]] – '''Mama''' | ||
* [[Waldemar Barwiński]] – '''Tata''' | * [[Waldemar Barwiński]] – '''Tata''' | ||
| Linia 39: | Linia 44: | ||
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Pan Heubel''' | * [[Tomasz Steciuk]] – '''Pan Heubel''' | ||
* [[Małgorzata Prochera]] – '''Olivia''' | * [[Małgorzata Prochera]] – '''Olivia''' | ||
* [[Jan Szydłowski]] – '''Royce''' | * [[Jan Szydłowski]] – '''Royce''' <small>(odc. 1-7, S1)</small> | ||
* [[ | * [[Krzysztof Tymiński]] – '''Royce''' <small>(odc. 8-14)</small> | ||
* [[Jakub Rutkowski]] – '''Royce''' <small>(odc. 15-21)</small> | |||
* [[Antoni Chrościcki]] – '''Dennis''' | * [[Antoni Chrościcki]] – '''Dennis''' | ||
* [[Katarzyna Kozak]] – '''Kapitan Quigley''' | * [[Katarzyna Kozak]] – '''Kapitan Quigley''' | ||
* [[Katarzyna Owczarz]] – '''Burmistrz Muckford''' | * [[Katarzyna Owczarz]] – '''Burmistrz Muckford''' | ||
* [[Katarzyna Wincza]] – '''Christina''' | |||
'''Obsada dodatkowa''': | '''Obsada dodatkowa''': | ||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] | * [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] | ||
| Linia 52: | Linia 59: | ||
* [[Katarzyna Traczyńska]] | * [[Katarzyna Traczyńska]] | ||
* [[Sebastian Machalski]] | * [[Sebastian Machalski]] | ||
* [[Olga Lisiecka]] | |||
* [[Wojciech Melzer]] | |||
* [[Borys Wiciński]] | |||
* [[Katarzyna Trzeciakowska]] | |||
* [[Katarzyna Domalewska]] | |||
* [[Natalia Stachyra]] | |||
* [[Jakub Szyperski]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 61: | Linia 75: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Płetwy'' | | ''Płetwy'' | ||
| ''Fins in the Water'' | | ''Fins in the Water'' | ||
| Linia 74: | Linia 88: | ||
| ''Unfetch'' | | ''Unfetch'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Gdzie ukryć Reksina?'' | | ''Gdzie ukryć Reksina?'' | ||
| ''Sharkdoghouse'' | | ''Sharkdoghouse'' | ||
| Linia 85: | Linia 99: | ||
| ''The Great Shark Hunter'' | | ''The Great Shark Hunter'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Rekin, rekin, rekin'' | | ''Rekin, rekin, rekin'' | ||
| ''Sharks, sharks, sharks'' | | ''Sharks, sharks, sharks'' | ||
| Linia 96: | Linia 110: | ||
| ''My Fair Sharkdog'' | | ''My Fair Sharkdog'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Złoty skarb'' | | ''Złoty skarb'' | ||
| ''Shark Marks the Spot'' | | ''Shark Marks the Spot'' | ||
| Linia 107: | Linia 121: | ||
| ''Hide-and-Go-Shark'' | | ''Hide-and-Go-Shark'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Reksin jest chory'' | | ''Reksin jest chory'' | ||
| ''Green Around the Gills'' | | ''Green Around the Gills'' | ||
| Linia 118: | Linia 132: | ||
| ''Poots and Vegatables'' | | ''Poots and Vegatables'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=3 | | rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Nocne wycieczki'' | | ''Nocne wycieczki'' | ||
| ''Return of the Nightwalker'' | | ''Return of the Nightwalker'' | ||
| Linia 129: | Linia 143: | ||
| ''The Sharkdogsitter'' | | ''The Sharkdogsitter'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021 | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Festyn rybny'' | | ''Festyn rybny'' | ||
| ''Fish Fiesta Freakout'' | | ''Fish Fiesta Freakout'' | ||
| Linia 137: | Linia 151: | ||
| ''Sharkdog, Family'' | | ''Sharkdog, Family'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.10.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|SP1 | ||
| ''Żarłaczne Halloween'' | | ''Żarłaczne Halloween'' | ||
| ''Sharkdog’s Fintastic Halloween'' | | ''Sharkdog’s Fintastic Halloween'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| ''Reksinowe lato'' | |||
| ''The Sharkdog Days of Summer'' | |||
|- | |||
| ''Pierwszy dzień w szkole'' | |||
| ''No Fishes In This School'' | |||
|- | |||
| ''Dziki Reksin'' | |||
| ''Going Wild'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''(Nie)wielkie otwarcie'' | |||
| ''A Not So Grand Opening'' | |||
|- | |||
| ''Szybcy i rybscy'' | |||
| ''The Fast and the Fishy'' | |||
|- | |||
| ''Portret rodzinny'' | |||
| ''The Big Picture'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Reksin gra w kosza'' | |||
| ''Air Sharkdog'' | |||
|- | |||
| ''Chory Reksin'' | |||
| ''Sick as a Sharkdog'' | |||
|- | |||
| ''Gorący temat'' | |||
| ''The Sharkdog Scoop'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Impreza'' | |||
| ''The Party Animal'' | |||
|- | |||
| ''Reksin pomaga'' | |||
| ''Working Like a Sharkdog'' | |||
|- | |||
| ''Reksin ma talent'' | |||
| ''Sharkdog’s Got Talent'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Meteory'' | |||
| ''Meteor Madness'' | |||
|- | |||
| ''Nieulubieni kumple'' | |||
| ''Pest Friends Forever'' | |||
|- | |||
| ''Spać jak dziecko'' | |||
| ''Sleeping Like a Baby'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Ceviche – smacznego!'' | |||
| ''Ceviche for Dinner'' | |||
|- | |||
| ''Surfujemy!'' | |||
| ''Surf’s Up, Sharkdog'' | |||
|- | |||
| ''Narodziny gwiazdy morskiej'' | |||
| ''A Star Fish Is Born'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2022 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Porwany'' | |||
| ''Sharknapped'' | |||
|- | |||
| ''Reksin wkracza do akcji'' | |||
| ''Sharkdog Makes a Splash'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Psy, rekiny i reksiny'' | |||
| ''Sharks, Dogs and Sharkdogs'' | |||
|- | |||
| ''Wyjątkowy dzień'' | |||
| ''Sharkdoggy Day'' | |||
|- | |||
| ''Tu straszy'' | |||
| ''Fins That Go Bump in the Night'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Gnomy rządzą'' | |||
| ''Gnome Is Where the Art Is'' | |||
|- | |||
| ''Mama reporterka'' | |||
| ''News Hounds'' | |||
|- | |||
| ''Reksin kontra Reksin'' | |||
| ''Sharkdog vs. Sharkdog'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Spece od mapy'' | |||
| ''All Mapped Out'' | |||
|- | |||
| ''Reksin na lodzie'' | |||
| ''Sharkdog on Ice'' | |||
|- | |||
| ''Żeglowanie po lodzie'' | |||
| ''How Barb Got Her Groove Back'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Tajemnicza wyspa'' | |||
| ''Stranger Fins'' | |||
|- | |||
| ''Ale jaja!'' | |||
| ''Sharkdog and Mia’s Eggcellent Adventure'' | |||
|- | |||
| ''Kupa śniegu'' | |||
| ''Snow Way Out'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Niezła szkoła'' | |||
| ''School of Sharkpups'' | |||
|- | |||
| ''Trening'' | |||
| ''How to Train Your Sharkpups'' | |||
|- | |||
| ''Pyszności'' | |||
| ''Sharkbites and Pupcakes'' | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Wyprawa do miasta'' | |||
| ''Puptown Funk'' | |||
|- | |||
| ''W górę!'' | |||
| ''Pup, Pup and Away'' | |||
|- | |||
| ''Rekiny na łodzi'' | |||
| ''Sharks on a Boat'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.04.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Powrót na wyspę'' | |||
| ''Return to the Island'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 22:28, 15 lut 2025
| Tytuł | Reksin |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Sharkdog |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone, Singapur |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nick Jr. |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 3 września 2021 |
| Wyemitowane serie |
3 z 4 |
| Wyemitowane odcinki | główna seria: 21 z 28 odcinki specjalne: 1 z 1 |
Reksin (ang. Sharkdog) – amerykańsko-singapurski serial animowany wyprodukowany przez studio VIS i stację Nickelodeon. Dostępny w serwisie Netflix od 3 września 2021 roku. Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 6 lipca 2024 roku.
Fabuła
Reksin — w połowie rekin, a w połowie pies — ma złote serce i uwielbia paluszki rybne. Razem ze swoim właścicielem i przyjacielem Maksem przeżywa fantastyczne przygody.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: HIVENTY POLAND
Reżyseria: Anna Apostolakis
Dialogi: Marta Robaczewska
Teksty piosenek: Grzegorz Drojewski
Zgranie wersji polskiej:
- Jerzy Wierciński (odc. 1-14, S1),
- Łukasz Fober (odc. 15-21)
Montaż dialogów: Jerzy Skarżyński (odc. 15-21)
Reżyseria muzyki: Jerzy Wierciński
Kierownictwo produkcji: Agata Leonczak
Koordynacja projektu: Zuzanna Brylska
Obsada:
- Jakub Strach – Max
- Wit Apostolakis-Gluziński – Reksin (odc. 1-14, S1)
- Maciej Dybowski – Reksin (odc. 15-21)
- Marta Dylewska – Mama
- Waldemar Barwiński – Tata
- Marta Dobecka –
- Mia,
- Deliah Dourbouche
- Agata Leonczak – Annabelle
- Tomasz Steciuk – Pan Heubel
- Małgorzata Prochera – Olivia
- Jan Szydłowski – Royce (odc. 1-7, S1)
- Krzysztof Tymiński – Royce (odc. 8-14)
- Jakub Rutkowski – Royce (odc. 15-21)
- Antoni Chrościcki – Dennis
- Katarzyna Kozak – Kapitan Quigley
- Katarzyna Owczarz – Burmistrz Muckford
- Katarzyna Wincza – Christina
Obsada dodatkowa:
- Anna Apostolakis
- Karol Jankiewicz
- Damian Kulec
- Marek Molak
- Mateusz Kwiecień
- Katarzyna Traczyńska
- Sebastian Machalski
- Olga Lisiecka
- Wojciech Melzer
- Borys Wiciński
- Katarzyna Trzeciakowska
- Katarzyna Domalewska
- Natalia Stachyra
- Jakub Szyperski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.09.2021 | 01 | Płetwy | Fins in the Water |
| Witaj w domu | Home Sweet Sharkdog | ||
| Odnoszenie | Unfetch | ||
| 03.09.2021 | 02 | Gdzie ukryć Reksina? | Sharkdoghouse |
| Przekop | Sharkdog Digs In | ||
| Wielka łowczyni rekinów | The Great Shark Hunter | ||
| 03.09.2021 | 03 | Rekin, rekin, rekin | Sharks, sharks, sharks |
| Reksin sam w domu | Sharkdog Home Alone | ||
| Konkurs | My Fair Sharkdog | ||
| 03.09.2021 | 04 | Złoty skarb | Shark Marks the Spot |
| Wypad na ryby | The Fishers Go Fishing | ||
| Zabawa w chowanego | Hide-and-Go-Shark | ||
| 03.09.2021 | 05 | Reksin jest chory | Green Around the Gills |
| Burza | A Storm in Foggy Springs | ||
| Wybuchowa brukselka | Poots and Vegatables | ||
| 03.09.2021 | 06 | Nocne wycieczki | Return of the Nightwalker |
| Dron | Dennis Drones On | ||
| Reksin pod dobrą opieką | The Sharkdogsitter | ||
| 03.09.2021 | 07 | Festyn rybny | Fish Fiesta Freakout |
| Reksin to teraz rodzina? | Sharkdog, Family | ||
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 15.10.2021 | SP1 | Żarłaczne Halloween | Sharkdog’s Fintastic Halloween |
| SERIA DRUGA | |||
| 30.06.2022 | 08 | Reksinowe lato | The Sharkdog Days of Summer |
| Pierwszy dzień w szkole | No Fishes In This School | ||
| Dziki Reksin | Going Wild | ||
| 30.06.2022 | 09 | (Nie)wielkie otwarcie | A Not So Grand Opening |
| Szybcy i rybscy | The Fast and the Fishy | ||
| Portret rodzinny | The Big Picture | ||
| 30.06.2022 | 10 | Reksin gra w kosza | Air Sharkdog |
| Chory Reksin | Sick as a Sharkdog | ||
| Gorący temat | The Sharkdog Scoop | ||
| 30.06.2022 | 11 | Impreza | The Party Animal |
| Reksin pomaga | Working Like a Sharkdog | ||
| Reksin ma talent | Sharkdog’s Got Talent | ||
| 30.06.2022 | 12 | Meteory | Meteor Madness |
| Nieulubieni kumple | Pest Friends Forever | ||
| Spać jak dziecko | Sleeping Like a Baby | ||
| 30.06.2022 | 13 | Ceviche – smacznego! | Ceviche for Dinner |
| Surfujemy! | Surf’s Up, Sharkdog | ||
| Narodziny gwiazdy morskiej | A Star Fish Is Born | ||
| 30.06.2022 | 14 | Porwany | Sharknapped |
| Reksin wkracza do akcji | Sharkdog Makes a Splash | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 27.04.2023 | 15 | Psy, rekiny i reksiny | Sharks, Dogs and Sharkdogs |
| Wyjątkowy dzień | Sharkdoggy Day | ||
| Tu straszy | Fins That Go Bump in the Night | ||
| 27.04.2023 | 16 | Gnomy rządzą | Gnome Is Where the Art Is |
| Mama reporterka | News Hounds | ||
| Reksin kontra Reksin | Sharkdog vs. Sharkdog | ||
| 27.04.2023 | 17 | Spece od mapy | All Mapped Out |
| Reksin na lodzie | Sharkdog on Ice | ||
| Żeglowanie po lodzie | How Barb Got Her Groove Back | ||
| 27.04.2023 | 18 | Tajemnicza wyspa | Stranger Fins |
| Ale jaja! | Sharkdog and Mia’s Eggcellent Adventure | ||
| Kupa śniegu | Snow Way Out | ||
| 27.04.2023 | 19 | Niezła szkoła | School of Sharkpups |
| Trening | How to Train Your Sharkpups | ||
| Pyszności | Sharkbites and Pupcakes | ||
| 27.04.2023 | 20 | Wyprawa do miasta | Puptown Funk |
| W górę! | Pup, Pup and Away | ||
| Rekiny na łodzi | Sharks on a Boat | ||
| 27.04.2023 | 21 | Powrót na wyspę | Return to the Island |
Linki zewnętrzne
- Reksin w bazie Netflix
- Reksin: Żarłaczne Halloween w bazie Netflix
