Kubuś i ja: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=18 stycznia [[2024]] | |data premiery=18 stycznia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=30 z 43 | ||
}} | }} | ||
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | '''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /><!-- | '''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /><!-- | ||
''' | '''Kierownik muzyczny''': [[Agnieszka Tomicka]]<br /> | ||
'''Tłumacz dialogów i piosenek''': [[Elżbieta Pruśniewska]]<br /> | |||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Rusiłowicz]]<br />--> | |||
'''Nagranie dialogów''': [[Magdalena Więsław]]<br /> | |||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[]] – '''Kubuś Puchatek''' | * [[Wiktor Waglowski]] – '''Kubuś Puchatek''' | ||
* [[]] – ''' | * [[Adam Pająk]] – '''Tygrys''' | ||
* [[]] – ''' | * [[Kazimierz Dobrogowski]] – '''Prosiaczek'''<!-- | ||
* [[]] – ''' | * [[Paweł Piotrowski]] – '''Kłapouchy''' | ||
* [[]] – ''' | * [[Oliwia Johnson]] – '''Kangurzyca''' | ||
* [[]] – '''Królik''' | * [[]] – '''Królik'''--> | ||
--> | i inni | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="10%"|Premiera | ||
!width="6%"|№ | !width="6%"|№ | ||
!width=" | !width="42%"|Tytuł polski | ||
!width=" | !width="42%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Poznajcie Kubusia Puchatka'' | | ''Poznajcie Kubusia Puchatka'' | ||
| ''Meet Winnie the Pooh'' | | ''Meet Winnie the Pooh'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Poznajcie Tygrysa'' | | ''Poznajcie Tygrysa'' | ||
| ''Meet Tigger'' | | ''Meet Tigger'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Poznajcie Prosiaczka'' | | ''Poznajcie Prosiaczka'' | ||
| ''Meet Piglet'' | | ''Meet Piglet'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Domek na drzewie'' | | ''Domek na drzewie'' | ||
| ''Treehouse Tour'' | | ''Treehouse Tour'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Sprzątanie z Puchatkiem'' | | ''Sprzątanie z Puchatkiem'' | ||
| ''Cleaning Up with Pooh Bear'' | | ''Cleaning Up with Pooh Bear'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Kukiełki w deszczowy dzień'' | | ''Kukiełki w deszczowy dzień'' | ||
| ''Rainy Day Puppet Show'' | | ''Rainy Day Puppet Show'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Tygrys chce się ciągle bawić'' | | ''Tygrys chce się ciągle bawić'' | ||
| ''Tigger Wants to Play All Day'' | | ''Tigger Wants to Play All Day'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Poranne zwyczaje Puchatka'' | | ''Poranne zwyczaje Puchatka'' | ||
| ''Pooh Bear’s Morning Routine'' | | ''Pooh Bear’s Morning Routine'' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Poznajcie Kłapouchego'' | | ''Poznajcie Kłapouchego'' | ||
| ''Meet Eeyore'' | | ''Meet Eeyore'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.06.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Zagubiony szalik Prosiaczka'' | |||
| ''Piglet’s Missing Scarf'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Malowanie w deszczowy dzień'' | |||
| ''Rainy Day Rainbow Painting'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Zabawa w chowanego'' | |||
| ''Pooh Bear Plays Hide-and-Seek'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Prosiaczek nie może zasnąć'' | |||
| ''Help Piglet Go Back to Sleep'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Ku-ku-kubuś'' | |||
| ''Pooh Bear’s Boo Boo'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Balonowy bukiet'' | |||
| ''Balloon Bouquet'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Urodzinowa niespodzianka'' | |||
| ''Birthday Surprise'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Poranne afirmacje Kłapouchego'' | |||
| ''Eeyore’s Morning Affirmations'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Poznaj Kangurzycę'' | |||
| ''Meet Kanga'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Prosiaczek opowiada o uczuciach'' | |||
| ''Piglet Talks About Feelings'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Kubusiowe sposoby na czkawkę'' | |||
| ''Pooh Bear Has the Hiccups'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Kolekcja liści Tygrysa'' | |||
| ''Tigger’s Leaf Collection'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Kubusiowy wiersz'' | |||
| ''Pooh Bear’s Poem for Nature'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| ''Kształty chmur, imiona owadów'' | |||
| ''Cloud Shapes and Bug Names'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| ''Kłapouchy i Tygrys medytują'' | |||
| ''Eeyore and Tigger Meditate'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| ''Podarty rysunek przyjaciół'' | |||
| ''Fixing Tigger’s Torn Drawing'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Wspólne muzykowanie z Kubusiem'' | |||
| ''Winnie the Pooh Makes Music with You'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy'' | |||
| ''Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Cicha przerwa Prosiaczka'' | |||
| ''Piglet Takes A Quiet Break In Nature'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Ogródek Królika'' | |||
| ''Meet Rabbit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Meet Bea'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Królik i malowana dynia'' | |||
| ''Rabbit Paints A Pumpkin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Kanga Makes Christmas Ornaments'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Winnie the Pooh Floats On A Balloon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Let’s Go Sledding with Eeyore'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Winnie the Pooh’s Snow Day'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Bea’s Morning Routine'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Piglet Saves His Kite'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| '''' | |||
| ''Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''Pooh Bear and Kanga Play Simon Says'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Kubuś Puchatek}} | {{Kubuś Puchatek}} | ||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 20:45, 27 lut 2025
| Tytuł | Kubuś i ja |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Me & Winnie the Pooh |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 18 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 30 z 43 |
Kubuś i ja (ang. Me & Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).
Fabuła
Kubuś Puchatek z przyjaciółmi bawią się, malują, wykonują rękodzieło, skaczą i zbierają ciekawe rzeczy w Stumilowym Lesie. Niektóre dni są pełne radości, inne są smutne, lecz przyjaciele ze Stumilowego Lasu są razem bez względu na wszystko.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
W wersji polskiej udział wzięli:
- Wiktor Waglowski – Kubuś Puchatek
- Adam Pająk – Tygrys
- Kazimierz Dobrogowski – Prosiaczek
i inni
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.01.2024 | 01 | Poznajcie Kubusia Puchatka | Meet Winnie the Pooh |
| 18.01.2024 | 02 | Poznajcie Tygrysa | Meet Tigger |
| 18.01.2024 | 03 | Poznajcie Prosiaczka | Meet Piglet |
| 18.01.2024 | 04 | Domek na drzewie | Treehouse Tour |
| 18.01.2024 | 05 | Sprzątanie z Puchatkiem | Cleaning Up with Pooh Bear |
| 24.06.2024 | 06 | Kukiełki w deszczowy dzień | Rainy Day Puppet Show |
| 25.06.2024 | 07 | Tygrys chce się ciągle bawić | Tigger Wants to Play All Day |
| 26.06.2024 | 08 | Poranne zwyczaje Puchatka | Pooh Bear’s Morning Routine |
| 27.06.2024 | 09 | Poznajcie Kłapouchego | Meet Eeyore |
| 28.06.2024 | 10 | Zagubiony szalik Prosiaczka | Piglet’s Missing Scarf |
| 09.09.2024 | 11 | Malowanie w deszczowy dzień | Rainy Day Rainbow Painting |
| 10.09.2024 | 12 | Zabawa w chowanego | Pooh Bear Plays Hide-and-Seek |
| 11.09.2024 | 13 | Prosiaczek nie może zasnąć | Help Piglet Go Back to Sleep |
| 12.09.2024 | 14 | Ku-ku-kubuś | Pooh Bear’s Boo Boo |
| 13.09.2024 | 15 | Balonowy bukiet | Balloon Bouquet |
| 18.01.2025 | 16 | Urodzinowa niespodzianka | Birthday Surprise |
| 18.01.2025 | 17 | Poranne afirmacje Kłapouchego | Eeyore’s Morning Affirmations |
| 18.01.2025 | 18 | Poznaj Kangurzycę | Meet Kanga |
| 18.01.2025 | 19 | Prosiaczek opowiada o uczuciach | Piglet Talks About Feelings |
| 18.01.2025 | 20 | Kubusiowe sposoby na czkawkę | Pooh Bear Has the Hiccups |
| 18.01.2025 | 21 | Kolekcja liści Tygrysa | Tigger’s Leaf Collection |
| 18.01.2025 | 22 | Kubusiowy wiersz | Pooh Bear’s Poem for Nature |
| 18.01.2025 | 23 | Kształty chmur, imiona owadów | Cloud Shapes and Bug Names |
| 18.01.2025 | 24 | Kłapouchy i Tygrys medytują | Eeyore and Tigger Meditate |
| 18.01.2025 | 25 | Podarty rysunek przyjaciół | Fixing Tigger’s Torn Drawing |
| SERIA DRUGA | |||
| 03.02.2025 | 26 | Wspólne muzykowanie z Kubusiem | Winnie the Pooh Makes Music with You |
| 04.02.2025 | 27 | Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy | Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet! |
| 05.02.2025 | 28 | Cicha przerwa Prosiaczka | Piglet Takes A Quiet Break In Nature |
| 06.02.2025 | 29 | Ogródek Królika | Meet Rabbit |
| 30 | ' | Meet Bea | |
| 07.02.2025 | 31 | Królik i malowana dynia | Rabbit Paints A Pumpkin |
| 32 | ' | Kanga Makes Christmas Ornaments | |
| 33 | ' | Winnie the Pooh Floats On A Balloon | |
| 34 | ' | Let’s Go Sledding with Eeyore | |
| 35 | ' | Winnie the Pooh’s Snow Day | |
| 36 | ' | Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards | |
| 37 | ' | Bea’s Morning Routine | |
| 38 | ' | One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me | |
| 39 | ' | Piglet Saves His Kite | |
| 40 | ' | Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends | |
| 41 | ' | The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea | |
| 42 | ' | Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger | |
| 43 | ' | Pooh Bear and Kanga Play Simon Says | |
