Prosiaczek i przyjaciele (gra)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Prosiaczek i przyjaciele

Piglet’s Big Game

Prosiaczek i przyjaciele gra.jpg
Gatunek akcji
Producent Disney Interactive
Wydawca Disney Interactive
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2003
Premiera dubbingu 15 maja 2003
Platformy z dubbingiem PC

Prosiaczek i przyjaciele (ang. Piglet’s Big Game) – gra przygodowa dla dzieci stworzona przez Disney Interactive we współpracy z Hulabee Entertainment na podstawie filmu o tym samym tytule. W Polsce wydana 16 maja 2003 roku przez CD Projekt.

O grze

Królik jest bardzo zafrasowany! Właśnie przygotowuje zupę dla przyjaciół, ale nikt nie przyszedł z obiecanymi składnikami. Prosiaczek postanawia mu pomóc – a Ty pomóż jemu! Wędruj przez Stuwiekowy Las, rozwiązując zagadki i bawiąc się czterema minigrami, a na koniec zasiądź ze wszystkimi jego przyjaciółmi do Wielce Wielkiej Zupy!

Dlaczego ten dzień jest wyjątkowy? Bo to dzisiaj wszyscy przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu zbiorą się na przyjęciu u Królika, a Ty możesz dołączyć do nich – czy to nie Specjalna Okazja? I tylko od Ciebie zależy, czy wszystko się uda, bo bez Twojej pomocy Prosiaczek nie zdobędzie wszystkich składników Wielce Wielkiej Zupy! Przez Stuwiekowy Las biegnie wiele ścieżek. Którą wybierzesz? U Pana Sowy znajdziesz Pieprz (ale przedtem musisz ustawić pojemniki z przyprawami według wzoru!), Osty to prezent od Kłapouchego, Kubuś da Ci garnczek (o ile potrafisz go poskładać), ale Miód zdążył już spałaszować, więc musisz poprosić o pomoc rozfikanego Tygryska, który obserwuje gniazdo Pszczół, po Mleko wybierz się na drugą stronę stawku (hop-sa-sa po liściach wodnych roślin i kamieniach!). Czego jeszcze brak w Wielce Wielkiej Zupie? Warzyw i żołędzi! Prosiaczek wie, gdzie ich szukać, zaraz będziecie mieli pełny koszyk! Wszystkie wydarzenia tego Niezwykłego Dnia Prosiaczek notuje w zeszyciku, a Ty możesz pokolorować jego rysunki.

Zabawa z Prosiaczkiem i przyjaciółmi to wędrówka przez kolorowy świat, który znasz z bajek o Kubusiu, piękna opowieść z mnóstwem niespodzianek (klikaj na ekranie, aby znajdować miejsca, w których kryją się zabawne animacje!), niełatwe minigry oraz zagadki i zadania, z którymi poradzi sobie tylko ktoś tak zręczny, sprytny i spostrzegawczy jak TY! A na koniec weźmiesz udział w przyjęciu wraz z ulubionymi postaciami ze Stuwiekowego Lasu. Czy Tygrysy najbardziej lubią osty? A może miód? Przekonasz się sam!

Źródło: merlin.pl

Wersja polska

Nagrania: START INTERNATIONAL POLSKA
Głosów użyczyli:

Kubuś Puchatek
Seriale Nowe przygody Kubusia PuchatkaKubusiowe opowieściMoi przyjaciele – Tygrys i KubuśKubusiowe przygódkiKubusiowe opowieści o przyjaźniZabawy z KubusiemKubuś i ja
Filmy Przygody Kubusia PuchatkaNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaTygrys i przyjacielePuchatkowego Nowego RokuProsiaczek i przyjacieleMaleństwo i przyjacieleKubuś i HefalumpyKubuś i pogromcy goblunówKubuś i przyjacieleKrzysiu, gdzie jesteś?
Odcinki specjalne Kubuś odkrywa pory rokuPuchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuKubuś Puchatek: Czas prezentówTajemnica zaginionej skarbonkiNajlepsze z najlepszych: Święta z DisneyemKubuś i przyjaciele odwołują Walentynki, Trzy małe świnkiKlinika dla pluszaków: Do Stuwiekowego Lasu
Gry Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe przyjęcieProsiaczek i przyjacieleUrodzinowe przygody KubusiaKubuś i przyjaciele
Słuchowiska Kubuś PuchatekChatka Puchatka