Studio Soundmaking: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''Studio Soundmaking''' – polskie studio dźwiękowe, mieszczące się w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej 71.
[[Plik:Studio Soundmaking.png|right|200px]]'''Studio Soundmaking''' – polskie studio dźwiękowe, mieszczące się w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej 71.


Od 2020 roku firma współpracuje ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] w zakresie montażu i postprodukcji dźwięku.
W latach 2020-2021 firma współpracowała ze [[Studio PDK|Studiem PDK]] w zakresie montażu i postprodukcji dźwięku.
== Postprodukcja dźwięku ==
== Postprodukcja dźwięku ==
=== Filmy fabularne ===
=== Filmy fabularne ===
Linia 13: Linia 13:
| ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]''
| ''[[Nelly Rapp – Upiorna agentka]]''
| 30.10.2020
| 30.10.2020
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
| ''[[Wilczy gang]]''
| 22.03.2021
|-
|-
|}
|}
Linia 41: Linia 45:
== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{filmpolski|1164441}}
* {{filmpolski|1164441}}
[[Kategoria: Studia dubbingowe]]
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]]

Aktualna wersja na dzień 21:52, 16 maj 2025

Studio Soundmaking – polskie studio dźwiękowe, mieszczące się w Warszawie na ulicy Czerniakowskiej 71.

W latach 2020-2021 firma współpracowała ze Studiem PDK w zakresie montażu i postprodukcji dźwięku.

Postprodukcja dźwięku

Filmy fabularne

Tytuł Premiera
001 Nelly Rapp – Upiorna agentka 30.10.2020
002 Wilczy gang 22.03.2021

Filmy animowane

Tytuł Premiera
001 Magiczne muzeum 24.10.2020

Seriale fabularne

Tytuł Premiera
001 Szpiedzy w Warszawie 11.01.2013

Linki zewnętrzne