mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
|''Córki McLeoda''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Córki McLeoda''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |||
|''Córki McLeoda''||Zapowiedź||'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Inna zapowiedź.<br />Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |- | ||
|''Cud Maldonado / Zdarzył się cud''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Cud Maldonado / Zdarzył się cud''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
| Linia 23: | Linia 25: | ||
|- | |- | ||
|''Dr. Quinn: Serce na dłoni''||Krótsza zapowiedź||'''Spiker''': [[Łukasz Nowicki]]|| | |''Dr. Quinn: Serce na dłoni''||Krótsza zapowiedź||'''Spiker''': [[Łukasz Nowicki]]|| | ||
|- | |||
|''Dzień Wszystkich Świętych''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |- | ||
|Festiwal Filmów Familijnych||Zapowiedź||'''Spiker''': [[Katarzyna Tatarak]] || | |Festiwal Filmów Familijnych||Zapowiedź||'''Spiker''': [[Katarzyna Tatarak]] || | ||
| Linia 43: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
|''Katts i pies''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Jacek Kopczyński]], [[Brygida Turowska]]<br />'''Spiker''': [[Tomasz Marzecki]] || | |''Katts i pies''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Jacek Kopczyński]], [[Brygida Turowska]]<br />'''Spiker''': [[Tomasz Marzecki]] || | ||
|- | |||
|''Katts i pies''||Za chwilę||'''Spiker''': [[Tomasz Marzecki]] || | |||
|- | |- | ||
|''Królewna Śnieżka''||Za chwilę/Wkrótce/Wracamy/Oglądasz||'''Spiker''': [[Łukasz Nowicki]] || | |''Królewna Śnieżka''||Za chwilę/Wkrótce/Wracamy/Oglądasz||'''Spiker''': [[Łukasz Nowicki]] || | ||
| Linia 65: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
|''Podróż na zachód''||Zapowiedź||'''Wystąpiła''': [[Ewa Kania]]<br />'''Spiker''': [[Robert Czebotar]] || | |''Podróż na zachód''||Zapowiedź||'''Wystąpiła''': [[Ewa Kania]]<br />'''Spiker''': [[Robert Czebotar]] || | ||
|- | |||
|''Powstali z popiołów''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |- | ||
|''Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar'' (w ramach ''Nocy zbrodni'')||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar'' (w ramach ''Nocy zbrodni'')||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |- | ||
|''River Street''||Zapowiedź||'''Wystąpił''': Greg Drymer<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''River Street''||Zapowiedź||'''Wystąpił''': Greg Drymer<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |||
|''Siódmy strumień''||Zapowiedź||'''Wystąpił''': Greg Drymer<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |- | ||
|Strona internetowa Hallmark Channel||Reklama||'''Spiker''': [[Małgorzata Kaczmarska]] || | |Strona internetowa Hallmark Channel||Reklama||'''Spiker''': [[Małgorzata Kaczmarska]] || | ||
| Linia 79: | Linia 89: | ||
|- | |- | ||
|''Taggart''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Taggart''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': Greg Drymer i Renata Wojciechowska<br />'''Spiker''': Renata Wojciechowska||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |||
|''Taggart''||Zapowiedź||'''Spiker''': Greg Drymer||Inna zapowiedź.<br />Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |- | ||
|''W pierwszym brzasku''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Marcin Przybylski]], [[Andrzej Arciszewski]]<br />'''Spiker''': [[Jacek Mikołajczak]] || | |''W pierwszym brzasku''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Marcin Przybylski]], [[Andrzej Arciszewski]]<br />'''Spiker''': [[Jacek Mikołajczak]] || | ||
Aktualna wersja na dzień 08:37, 23 cze 2025
Informacje o dubbingowanych zapowiedziach Hallmarku pokazywanych do 2003 roku
Gdzieś do przełomu lat 2003-2004 Hallmark emitował dubbingowane zapowiedzi produkcji, które stacja zawsze emitowała w wersji lektorskiej. Niniejsza tabelka przedstawia zidentyfikowane informacje o wersji polskiej odnalezionych w internecie zapowiedzi.
| Program | Typ zapowiedzi | Zidentyfikowana obsada polskiej wersji dubbingowanej zapowiedzi | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Babski oddział | Zapowiedź | Wystąpiła: Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Café Ole | Zapowiedź | Wystąpili: Artur Kaczmarski i inni Spiker: Adam Bauman |
|
| Christy: Wybory serca | Zapowiedź | Wystąpili: Jacek Kopczyński, Brygida Turowska, Krzysztof Kołbasiuk Spiker: Beata Bandurska |
|
| Christy: Wybory serca | Za chwilę | Spiker: Beata Bandurska | |
| Córki McLeoda | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Córki McLeoda | Zapowiedź | Spiker: Renata Wojciechowska | Inna zapowiedź. Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Cud Maldonado / Zdarzył się cud | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Cudze serce | Zapowiedź | Wystąpiła: Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Dr. Quinn | Zapowiedź | Wystąpili: Beata Bandurska, Cezary Kwieciński, Andrzej Chudy, Janusz Wituch, Jolanta Wołłejko Spiker: Tomasz Marzecki |
W nowszej wersji zapowiedzi spikerem jest Greg Drymer (który nagrał kwestie w Wielkiej Brytanii). |
| Dr. Quinn: Serce na dłoni | Krótsza zapowiedź | Spiker: Łukasz Nowicki | |
| Dzień Wszystkich Świętych | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Festiwal Filmów Familijnych | Zapowiedź | Spiker: Katarzyna Tatarak | |
| Fidel, cz. 1 | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Gdzieś w Luizjanie | Zapowiedź | Wystąpili: Małgorzata Kaczmarska, Adam Bauman, Andrzej Chudy, Katarzyna Tatarak i inni Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Gorączka nocy (serial) | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Camelotu | Zapowiedź | Wystąpiła: ?? Spiker: ?? |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Jeden dzień z życia pewnej pary | Zapowiedź | Wystąpili: Ewa Kania, Katarzyna Skolimowska, Andrzej Chudy Spiker: Jacek Mikołajczak |
|
| Jedyna prawdziwa miłość | Zapowiedź | Wystąpili: Brygida Turowska, Adam Bauman Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| John John wraca do przeszłości | Zapowiedź | Wystąpili: Andrzej Chudy i inni Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Kampania Jelcyn / Projekt Jelcyn | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Katts i pies | Zapowiedź | Wystąpili: Jacek Kopczyński, Brygida Turowska Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Katts i pies | Za chwilę | Spiker: Tomasz Marzecki | |
| Królewna Śnieżka | Za chwilę/Wkrótce/Wracamy/Oglądasz | Spiker: Łukasz Nowicki | |
| Matka Davida | Zapowiedź | Wystąpili: Katarzyna Skolimowska, Andrzej Chudy, Ryszard Olesiński Spiker: Katarzyna Tatarak |
|
| Medalion | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Morderstwa w Midsommer | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Niezła heca | Zapowiedź | Wystąpili: Małgorzata Drozd, Jolanta Wilk, Małgorzata Boratyńska i inni Spiker: Ewa Kania |
|
| Nowe pory programów (Dr. Quinn/Córki McLeoda/Babski oddział) | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Noc zbrodni (Babski oddział/Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar/Taggart) | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Ostatnia szansa | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Outsider | Zapowiedź | Spiker: Greg Drymer | Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Pajęczyna kłamstw | Za chwilę | Spiker: Łukasz Nowicki | |
| Podróż na zachód | Zapowiedź | Wystąpiła: Ewa Kania Spiker: Robert Czebotar |
|
| Powstali z popiołów | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (w ramach Nocy zbrodni) | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| River Street | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Siódmy strumień | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Strona internetowa Hallmark Channel | Reklama | Spiker: Małgorzata Kaczmarska | |
| Śniadanie z Di | Zapowiedź | Spiker: Łukasz Nowicki | |
| Święta wielkanocne (zapowiedź zbiorowa filmowych adaptacji) | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Taggart (w ramach Nocy zbrodni) | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Alex Nowak Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Taggart | Zapowiedź | Wystąpili: Greg Drymer i Renata Wojciechowska Spiker: Renata Wojciechowska |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Taggart | Zapowiedź | Spiker: Greg Drymer | Inna zapowiedź. Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| W pierwszym brzasku | Zapowiedź | Wystąpili: Marcin Przybylski, Andrzej Arciszewski Spiker: Jacek Mikołajczak |
|
| Waśnie w świecie baśni (w ramach cyklu Bajki nie dla dzieci) | Zapowiedź | Wystąpili: Andrzej Chudy, Arkadiusz Jakubik i inni Spiker: Łukasz Nowicki |
|
| Widzę siebie - Tydzień kobiet | Zapowiedź | Wystąpiły: Katarzyna Tatarak, Monika Kwiatkowska i inni Spiker: Katarzyna Tatarak |
|
| Blok Wielkie kino | Zapowiedź | Spiker: ?? | |
| Blok Wielkie kino | Zapowiedź | Spiker: Rafał Walentowicz | Inna zapowiedź |
| Zielony kamień | Zapowiedź | Wystąpili: Jacek Kopczyński, Tomasz Kozłowicz, Adam Bauman Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Znak czterech | Zapowiedź | Wystąpili: Wojciech Paszkowski, Jerzy Mazur, Andrzej Chudy i inni Spiker: Łukasz Nowicki |
