Star Trek: Lower Decks: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Glimka (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 5: Linia 5:
|kraj=Stany Zjednoczone
|kraj=Stany Zjednoczone
|język=angielski
|język=angielski
|platforma=[[Amazon Prime Video]]
|platforma=[[Amazon Prime Video]], [[SkyShowtime]]
|lata produkcji=2020
|lata produkcji=2020
|data premiery=22 stycznia [[2021]]
|data premiery=22 stycznia [[2021]]
|sezony=3 z 4
|sezony=3 z 5
|odcinki=30 z 40
|odcinki=30 z 50
}}
}}
'''Star Trek: Lower Decks''' – amerykański serial animowany dla dorosłych.
'''Star Trek: Lower Decks''' – amerykański serial animowany dla dorosłych.
Linia 16: Linia 16:
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne…
Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne…


<small>Źródło: [https://www.primevideo.com/detail/0G59JYEPUH5J3MZKFNP8EHDBHA/ Amazon Prime Video]</small>
<small>Źródło: Amazon Prime Video</small>


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
Linia 169: Linia 169:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Drugi kontakt''
| ''Drugi kontakt''
| ''Second Contact''
| ''Second Contact''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Wysłannicy''
| ''Wysłannicy''
| ''Envoys''
| ''Envoys''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Edykt tymczasowy''
| ''Edykt tymczasowy''
| ''Temporal Edict''
| ''Temporal Edict''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Wilgotny statek''
| ''Wilgotny statek''
| ''Moist Vessel''
| ''Moist Vessel''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Zbłąkana strzała Kupidyna''
| ''Zbłąkana strzała Kupidyna''
| ''Cupid's Errant Arrow''
| ''Cupid's Errant Arrow''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Ostateczne prowokacje''
| ''Ostateczne prowokacje''
| ''Terminal Provocations''
| ''Terminal Provocations''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Dużo zamieszania wokół Boimlera''
| ''Dużo zamieszania wokół Boimlera''
| ''Much Ado About Boimler''
| ''Much Ado About Boimler''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Veritas''
| ''Veritas''
| ''Veritas''
| ''Veritas''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Punkt krytyczny''
| ''Punkt krytyczny''
| ''Crisis Point''
| ''Crisis Point''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.01.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Niemałe części''
| ''Niemałe części''
| ''No Small Parts''
| ''No Small Parts''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|13.08.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|13.08.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Dziwne energie''
| ''Dziwne energie''
| ''Strange Energies''
| ''Strange Energies''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.08.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|20.08.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Kayshon o otwartych oczach''
| ''Kayshon o otwartych oczach''
| ''Kayshon, His Eyes Open''
| ''Kayshon, His Eyes Open''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|27.08.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Zawsze będzie Tom Paris''
| ''Zawsze będzie Tom Paris''
| ''We’ll Always Have Tom Paris''
| ''We’ll Always Have Tom Paris''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|03.09.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Mugato, Gumato''
| ''Mugato, Gumato''
| ''Mugato, Gumato''
| ''Mugato, Gumato''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|10.09.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''Zamieszanie z Dooplerami''
| ''Zamieszanie z Dooplerami''
| ''An Embarrassment of Dooplers''
| ''An Embarrassment of Dooplers''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|17.09.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Kawał szpiega''
| ''Kawał szpiega''
| ''The Spy Humongous''
| ''The Spy Humongous''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.09.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|24.09.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Wodzeni pragnieniem''
| ''Wodzeni pragnieniem''
| ''Where Pleasant Fountains Lie''
| ''Where Pleasant Fountains Lie''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|01.10.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|01.10.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Ja, Ekskretus''
| ''Ja, Ekskretus''
| ''I, Excretus''
| ''I, Excretus''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|08.10.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|08.10.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''wej Duj''
| ''wej Duj''
| ''wej Duj''
| ''wej Duj''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|15.10.2021
| bgcolor="#CCE2FF"|15.10.2021
| style="background-color: #CCE2FF;"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Pierwszy Pierwszy kontakt''
| ''Pierwszy Pierwszy kontakt''
| ''First First Contact''
| ''First First Contact''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|26.08.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|26.08.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Uziemieni''
| ''Uziemieni''
| ''Grounded''
| ''Grounded''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|02.09.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|02.09.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Najmniej niebezpieczna gra''
| ''Najmniej niebezpieczna gra''
| ''The Least Dangerous Game''
| ''The Least Dangerous Game''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|09.09.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Wykopaliska umysłu''
| ''Wykopaliska umysłu''
| ''Mining the Mind’s Mines''
| ''Mining the Mind’s Mines''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.09.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|16.09.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Możliwość rozwoju''
| ''Możliwość rozwoju''
| ''Room for Growth''
| ''Room for Growth''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|23.09.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|23.09.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Odbicia''
| ''Odbicia''
| ''Reflections''
| ''Reflections''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|30.09.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Słuchaj wszystkich, nie ufaj nikomu''
| ''Słuchaj wszystkich, nie ufaj nikomu''
| ''Hear All, Trust Nothing''
| ''Hear All, Trust Nothing''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|07.10.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|07.10.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Matematycznie idealne odkupienie''
| ''Matematycznie idealne odkupienie''
| ''A Mathematically Perfect Redemption''
| ''A Mathematically Perfect Redemption''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|14.10.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Punkt krytyczny II: Paradoksus''
| ''Punkt krytyczny II: Paradoksus''
| ''Crisis Point 2: Paradoxus''
| ''Crisis Point 2: Paradoxus''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.10.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|21.10.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''Zaufane źródła''
| ''Zaufane źródła''
| ''Trusted Sources''
| ''Trusted Sources''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.10.2022
| bgcolor="#CCE2FF"|28.10.2022
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Gwiazdy nocą''
| ''Gwiazdy nocą''
| ''The Stars at Night''
| ''The Stars at Night''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA CZWARTA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA CZWARTA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Twovix''
| ''Twovix''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''I Have No Bones Yet I Must Flee''
| ''I Have No Bones Yet I Must Flee''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''In the Cradle of Vexilon''
| ''In the Cradle of Vexilon''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Somthing Borrowed, Something Green''
| ''Something Borrowed, Something Green''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Empathalogical Fallacies''
| ''Empathalogical Fallacies''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Parth Ferengi’s Heart Place''
| ''Parth Ferengi’s Heart Place''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''A Few Badgeys More''
| ''A Few Badgeys More''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Caves''
| ''Caves''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''The Inner Fight''
| ''The Inner Fight''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| style="background-color: #CCE2FF;"|40
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| ''''
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Old Friends, New Planets''
| ''Old Friends, New Planets''
|-
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIĄTA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Dos Cerritos''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|42
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Shades of Green''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|43
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''The Best Exotic Nanite Hotel''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|44
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''A Farewell To Farms''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|45
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Starbase 80?!''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|46
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Of Gods and Angles''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|47
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Fully Dilated''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|48
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Upper Decks''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|49
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''Fissure Quest''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|50
| bgcolor="#DDDDDD"|''
| ''The New Next Generation''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 09:26, 30 lip 2025

Tytuł Star Trek: Lower Decks
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Amazon Prime Video, SkyShowtime
Lata produkcji 2020
Data premiery dubbingu 22 stycznia 2021
Wyemitowane
serie
3 z 5
Wyemitowane odcinki 30 z 50

Star Trek: Lower Decks – amerykański serial animowany dla dorosłych.

Fabuła

Serial zdobywcy nagrody Emmy, Mike’a McMahana, STAR TREK: LOWER DECKS, to nowy animowany serial komediowy, którego półgodzinne odcinki koncentrują się na załodze służącej na jednym z najmniej ważnych statków Gwiezdnej Floty, USS Cerritos, w 2380 roku. Chorąży Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi muszą nadążać za swoimi obowiązkami i życiem towarzyskim, gdy statkiem wstrząsają przeróżne…

Źródło: Amazon Prime Video

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA
Reżyseria:

Dialogi polskie:

Zgranie wersji polskiej: Sergio Alejandro Pinilla Vásquez
Kierownictwo produkcji: Anna Jóźwik (odc. 21-24)
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
22.01.2021 01 Drugi kontakt Second Contact
22.01.2021 02 Wysłannicy Envoys
22.01.2021 03 Edykt tymczasowy Temporal Edict
22.01.2021 04 Wilgotny statek Moist Vessel
22.01.2021 05 Zbłąkana strzała Kupidyna Cupid's Errant Arrow
22.01.2021 06 Ostateczne prowokacje Terminal Provocations
22.01.2021 07 Dużo zamieszania wokół Boimlera Much Ado About Boimler
22.01.2021 08 Veritas Veritas
22.01.2021 09 Punkt krytyczny Crisis Point
22.01.2021 10 Niemałe części No Small Parts
SERIA DRUGA
13.08.2021 11 Dziwne energie Strange Energies
20.08.2021 12 Kayshon o otwartych oczach Kayshon, His Eyes Open
27.08.2021 13 Zawsze będzie Tom Paris We’ll Always Have Tom Paris
03.09.2021 14 Mugato, Gumato Mugato, Gumato
10.09.2021 15 Zamieszanie z Dooplerami An Embarrassment of Dooplers
17.09.2021 16 Kawał szpiega The Spy Humongous
24.09.2021 17 Wodzeni pragnieniem Where Pleasant Fountains Lie
01.10.2021 18 Ja, Ekskretus I, Excretus
08.10.2021 19 wej Duj wej Duj
15.10.2021 20 Pierwszy Pierwszy kontakt First First Contact
SERIA TRZECIA
26.08.2022 21 Uziemieni Grounded
02.09.2022 22 Najmniej niebezpieczna gra The Least Dangerous Game
09.09.2022 23 Wykopaliska umysłu Mining the Mind’s Mines
16.09.2022 24 Możliwość rozwoju Room for Growth
23.09.2022 25 Odbicia Reflections
30.09.2022 26 Słuchaj wszystkich, nie ufaj nikomu Hear All, Trust Nothing
07.10.2022 27 Matematycznie idealne odkupienie A Mathematically Perfect Redemption
14.10.2022 28 Punkt krytyczny II: Paradoksus Crisis Point 2: Paradoxus
21.10.2022 29 Zaufane źródła Trusted Sources
28.10.2022 30 Gwiazdy nocą The Stars at Night
SERIA CZWARTA
31 Twovix
32 I Have No Bones Yet I Must Flee
33 In the Cradle of Vexilon
34 Something Borrowed, Something Green
35 Empathalogical Fallacies
36 Parth Ferengi’s Heart Place
37 A Few Badgeys More
38 Caves
39 The Inner Fight
40 Old Friends, New Planets
SERIA PIĄTA
41 Dos Cerritos
42 Shades of Green
43 The Best Exotic Nanite Hotel
44 A Farewell To Farms
45 Starbase 80?!
46 Of Gods and Angles
47 Fully Dilated
48 Upper Decks
49 Fissure Quest
50 The New Next Generation

Linki zewnętrzne

Star Trek
Seriale VoyagerLower DecksProtogwiazda
Gry Deep Space Nine: Dominion WarsProtogwiazda – Supernowa