Agentka 203: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery=1 stycznia [[2025]] | |data premiery=1 stycznia [[2025]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=26 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Agentka 203''' (ang. ''Agent 203'') – niemiecko-indyjsko-północno-macedońsko-włoski serial animowany. | '''Agentka 203''' (ang. ''Agent 203'', 2023) – niemiecko-indyjsko-północno-macedońsko-włoski serial animowany. | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 stycznia [[2025]] roku. | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Telewizja Polska|TVP ABC]] od 1 stycznia [[2025]] roku. | ||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
<small>Źródło: Telewizja Polska</small> | <small>Źródło: Telewizja Polska</small> | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': TELEWIZJA POLSKA<br /> | '''Wersja polska''': [[Telewizja Polska Agencja Filmowa|TELEWIZJA POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /> | ||
'''Dialogi''': [[Jan Staszczyk]]<br /> | '''Dialogi''': [[Jan Staszczyk]]<br /> | ||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
* [[Miłosz Konkel]] – '''Hugh''' | * [[Miłosz Konkel]] – '''Hugh''' | ||
* [[Jakub Strach]] – '''DJ''' <small>(odc. 1)</small> | * [[Jakub Strach]] – '''DJ''' <small>(odc. 1)</small> | ||
* [[Adam Bauman]] | * [[Adam Bauman]] – '''Mikołaj''' <small>(odc. 17)</small> | ||
* [[Łukasz Borkowski]] | * [[Łukasz Borkowski]] | ||
* [[Dawid Dziarkowski]] | * [[Dawid Dziarkowski]] | ||
| Linia 42: | Linia 42: | ||
* [[Małgorzata Gradkowska]] | * [[Małgorzata Gradkowska]] | ||
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] | * [[Magdalena Herman-Urbańska]] | ||
* [[ | * [[Klaudiusz Kaufmann]] | ||
* [[Maciej Kulmacz]] | * [[Maciej Kulmacz]] | ||
* [[Sebastian Machalski]] | * [[Sebastian Machalski]] | ||
| Linia 55: | Linia 55: | ||
* [[Bartłomiej Wiater]] | * [[Bartłomiej Wiater]] | ||
* [[Paweł Wojtaszek]] | * [[Paweł Wojtaszek]] | ||
'''Wykonanie piosenki tytułowej''': [[Małgorzata Gradkowska]], [[Krzysztof Szczepaniak]], [[Mateusz Weber]] i inni | |||
'''Lektor''': [[Krzysztof Mielańczuk]] | '''Lektor''': [[Krzysztof Mielańczuk]] | ||
| Linia 73: | Linia 75: | ||
| ''Let the Children Boogie'' | | ''Let the Children Boogie'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|02 | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Zoe 2.0'' | | ''Zoe 2.0'' | ||
| ''Zoe 2.0'' | | ''Zoe 2.0'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|03.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''W mojej szafce jest kosmita'' | | ''W mojej szafce jest kosmita'' | ||
| ''There’s an Alien in My Locker'' | | ''There’s an Alien in My Locker'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Smuszikalipsa'' | | ''Smuszikalipsa'' | ||
| ''Smooshaggedon'' | | ''Smooshaggedon'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|05.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|05 | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Rozbijemy zabawę'' | | ''Rozbijemy zabawę'' | ||
| ''Party Crashers'' | | ''Party Crashers'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|06 | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Obcy kosmici z kosmosu'' | | ''Obcy kosmici z kosmosu'' | ||
| ''Space Aliens from Space'' | | ''Space Aliens from Space'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|07 | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Supersoniczna Zoe'' | | ''Supersoniczna Zoe'' | ||
| ''Supersonic Zoe'' | | ''Supersonic Zoe'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08 | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Inwazja kwiatów'' | | ''Inwazja kwiatów'' | ||
| ''Flower Power'' | | ''Flower Power'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09 | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Cosmic-Con'' | | ''Cosmic-Con'' | ||
| ''Death by Cosplay'' | | ''Death by Cosplay'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Woda życia'' | | ''Woda życia'' | ||
| ''Teacher Creature'' | | ''Teacher Creature'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Mama wie lepiej'' | | ''Mama wie lepiej'' | ||
| ''Mother Knows Best'' | | ''Mother Knows Best'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Zoe do samorządu!'' | | ''Zoe do samorządu!'' | ||
| ''I Want to Be Elected'' | | ''I Want to Be Elected'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Spotkanie z tatą'' | | ''Spotkanie z tatą'' | ||
| ''Daddy’s Home'' | | ''Daddy’s Home'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Gdzie jest bransoletka?'' | | ''Gdzie jest bransoletka?'' | ||
| ''Bracelet Bungle'' | | ''Bracelet Bungle'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Vandar Niezwyciężony'' | | ''Vandar Niezwyciężony'' | ||
| ''Vandar the Invincible'' | | ''Vandar the Invincible'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Królewska maskarada'' | | ''Królewska maskarada'' | ||
| ''The Royal Rumble'' | | ''The Royal Rumble'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|06.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Ho-Ho, och nie!'' | | ''Ho-Ho, och nie!'' | ||
| ''Ho Ho Oh No!'' | | ''Ho Ho Oh No!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Przyjaciel w potrzebie'' | | ''Przyjaciel w potrzebie'' | ||
| ''A Friend in Need'' | | ''A Friend in Need'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|19.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Tata Hugh'' | | ''Tata Hugh'' | ||
| ''Hugh’s Dad'' | | ''Hugh’s Dad'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|20.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Nowy agent'' | |||
| ''The New Guy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Wycieczka'' | | ''Wycieczka'' | ||
| ''Field Day'' | | ''Field Day'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Ty bądź sobą'' | | ''Ty bądź sobą'' | ||
| ''You Bee You'' | | ''You Bee You'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Gorący temat'' | | ''Gorący temat'' | ||
| ''The Big Scoop'' | | ''The Big Scoop'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Gorp-Gorp'' | | ''Gorp-Gorp'' | ||
| ''Gorp Gorp'' | | ''Gorp Gorp'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''Kapsuła czasu'' | | ''Kapsuła czasu'' | ||
| ''Time Capsule'' | | ''Time Capsule'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|26.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Niecna Quigley'' | | ''Niecna Quigley'' | ||
Aktualna wersja na dzień 23:31, 7 lis 2025
| Tytuł | Agentka 203 |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Agent 203 |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Niemcy, Indie, Macedonia Północna, Włochy |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC |
| Lata produkcji | 2023 |
| Data premiery dubbingu | 1 stycznia 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 26 z 26 |
Agentka 203 (ang. Agent 203, 2023) – niemiecko-indyjsko-północno-macedońsko-włoski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale TVP ABC od 1 stycznia 2025 roku.
Fabuła
Trzynastoletnia Zoe, a także Quigley i Rock – jej przyjaciele – mają do spełnienia trzy bardzo ważne misje. Po pierwsze: ochraniać Planetę i Kosmos. Po drugie: pilnować, aby magiczna bransoletka Zoe nie dostała się w niepowołane ręce. I wreszcie po trzecie: odnaleźć zaginionego tatę Zoe…
Źródło: Telewizja Polska
Wersja polska
Wersja polska: TELEWIZJA POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi: Jan Staszczyk
Dźwięk i montaż: Pawlo Kartojew
Kierownictwo produkcji: Jan Furmański i Robert Pirosz
Wystąpili:
- Aleksandra Kowalicka – Zoe Stranek
- Zuzanna Jaźwińska – Quigley
- Krzysztof Szczepaniak – Ulav
- Karol Kwiatkowski – Rock
- Mateusz Weber – Gore
W pozostałych rolach:
- Kim Sayar – Sandra Stranek
- Michał Klawiter – Pan Roswell
- Miłosz Konkel – Hugh
- Jakub Strach – DJ (odc. 1)
- Adam Bauman – Mikołaj (odc. 17)
- Łukasz Borkowski
- Dawid Dziarkowski
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska
- Małgorzata Gradkowska
- Magdalena Herman-Urbańska
- Klaudiusz Kaufmann
- Maciej Kulmacz
- Sebastian Machalski
- Emilia Niedzielak
- Karol Osentowski
- Joanna Pach-Żbikowska
- Małgorzata Prochera
- Kamil Pruban
- Szymon Roszak
- Dominik Rybiałek
- Klementyna Umer
- Bartłomiej Wiater
- Paweł Wojtaszek
Wykonanie piosenki tytułowej: Małgorzata Gradkowska, Krzysztof Szczepaniak, Mateusz Weber i inni
Lektor: Krzysztof Mielańczuk
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.01.2025 | 01 | Niech się młodzież bawi | Let the Children Boogie |
| 02.01.2025 | 02 | Zoe 2.0 | Zoe 2.0 |
| 03.01.2025 | 03 | W mojej szafce jest kosmita | There’s an Alien in My Locker |
| 04.01.2025 | 04 | Smuszikalipsa | Smooshaggedon |
| 05.01.2025 | 05 | Rozbijemy zabawę | Party Crashers |
| 17.01.2025 | 06 | Obcy kosmici z kosmosu | Space Aliens from Space |
| 07.01.2025 | 07 | Supersoniczna Zoe | Supersonic Zoe |
| 08.01.2025 | 08 | Inwazja kwiatów | Flower Power |
| 09.01.2025 | 09 | Cosmic-Con | Death by Cosplay |
| 10.01.2025 | 10 | Woda życia | Teacher Creature |
| 11.01.2025 | 11 | Mama wie lepiej | Mother Knows Best |
| 12.01.2025 | 12 | Zoe do samorządu! | I Want to Be Elected |
| 13.01.2025 | 13 | Spotkanie z tatą | Daddy’s Home |
| 14.01.2025 | 14 | Gdzie jest bransoletka? | Bracelet Bungle |
| 15.01.2025 | 15 | Vandar Niezwyciężony | Vandar the Invincible |
| 16.01.2025 | 16 | Królewska maskarada | The Royal Rumble |
| 06.01.2025 | 17 | Ho-Ho, och nie! | Ho Ho Oh No! |
| 18.01.2025 | 18 | Przyjaciel w potrzebie | A Friend in Need |
| 19.01.2025 | 19 | Tata Hugh | Hugh’s Dad |
| 20.01.2025 | 20 | Nowy agent | The New Guy |
| 21.01.2025 | 21 | Wycieczka | Field Day |
| 22.01.2025 | 22 | Ty bądź sobą | You Bee You |
| 23.01.2025 | 23 | Gorący temat | The Big Scoop |
| 24.01.2025 | 24 | Gorp-Gorp | Gorp Gorp |
| 25.01.2025 | 25 | Kapsuła czasu | Time Capsule |
| 26.01.2025 | 26 | Niecna Quigley | Attack of the Giant Quigley |
