Kubuś i ja: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
|||
| (Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=18 stycznia [[2024]] | |data premiery=18 stycznia [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=43 z 50 | ||
}} | }} | ||
'''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | '''Kubuś i ja''' (ang. ''Me & Winnie the Pooh'') – amerykański krótkometrażowy serial animowany. | ||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]<br /> | '''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski | '''Reżyseria''': [[Janusz Dąbrowski]]<br /> | ||
'''Dialogi polskie''': [[Elżbieta Pruśniewska]]<br /> | |||
''' | |||
'''Nagranie dialogów''': [[Magdalena Więsław]]<br /> | '''Nagranie dialogów''': [[Magdalena Więsław]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Aleksandra Rusiłowicz]]<br /> | |||
'''W wersji polskiej udział wzięli''': | '''W wersji polskiej udział wzięli''': | ||
* [[Wiktor Waglowski]] – '''Kubuś Puchatek''' | * [[Wiktor Waglowski]] – '''Kubuś Puchatek''' | ||
* [[Adam Pająk]] – '''Tygrys''' | * [[Adam Pająk]] – '''Tygrys''' | ||
* [[Kazimierz Dobrogowski]] – '''Prosiaczek''' | * [[Kazimierz Dobrogowski]] – '''Prosiaczek''' | ||
* [[Paweł Piotrowski]] – '''Kłapouchy''' | * [[Paweł Piotrowski]] – '''Kłapouchy''' | ||
* [[Oliwia Johnson]] – '''Kangurzyca''' | * [[Oliwia Johnson]] – '''Kangurzyca''' | ||
* [[]] – '''Królik''' | * [[Bruno Leszczyński]] – '''Królik''' | ||
* [[Zuzanna Wąsiewicz]] – '''Brusia''' | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="10%"|Premiera | ||
!width="6%"|№ | !width="6%"|№ | ||
!width=" | !width="42%"|Tytuł polski | ||
!width=" | !width="42%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2024 | ||
| Linia 120: | Linia 119: | ||
| ''Balloon Bouquet'' | | ''Balloon Bouquet'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| '''' | | ''Urodzinowa niespodzianka'' | ||
| ''Birthday Surprise'' | | ''Birthday Surprise'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| '''' | | ''Poranne afirmacje Kłapouchego'' | ||
| ''Eeyore’s Morning Affirmations'' | | ''Eeyore’s Morning Affirmations'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| '''' | | ''Poznaj Kangurzycę'' | ||
| ''Meet Kanga'' | | ''Meet Kanga'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| '''' | | ''Prosiaczek opowiada o uczuciach'' | ||
| ''Piglet Talks About Feelings'' | | ''Piglet Talks About Feelings'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20 | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| '''' | | ''Kubusiowe sposoby na czkawkę'' | ||
| ''Pooh Bear Has the Hiccups'' | | ''Pooh Bear Has the Hiccups'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| '''' | | ''Kolekcja liści Tygrysa'' | ||
| ''Tigger’s Leaf Collection'' | | ''Tigger’s Leaf Collection'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| '''' | | ''Kubusiowy wiersz'' | ||
| ''Pooh Bear’s Poem for Nature'' | | ''Pooh Bear’s Poem for Nature'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| '''' | | ''Kształty chmur, imiona owadów'' | ||
| ''Cloud Shapes and Bug Names'' | | ''Cloud Shapes and Bug Names'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| '''' | | ''Kłapouchy i Tygrys medytują'' | ||
| ''Eeyore and Tigger Meditate'' | | ''Eeyore and Tigger Meditate'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.01.2025 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| '''' | | ''Podarty rysunek przyjaciół'' | ||
| ''Fixing Tigger’s Torn Drawing'' | | ''Fixing Tigger’s Torn Drawing'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" | '''SERIA DRUGA''' | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| ''Wspólne muzykowanie z Kubusiem'' | |||
| ''Winnie the Pooh Makes Music with You'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27 | |||
| ''Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy'' | |||
| ''Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28 | |||
| ''Cicha przerwa Prosiaczka'' | |||
| ''Piglet Takes A Quiet Break In Nature'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29 | |||
| ''Ogródek Królika'' | |||
| ''Meet Rabbit'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|30 | |||
| ''Poznaj Brusię, nową przyjaciółkę Kubusia'' | |||
| ''Meet Bea'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|07.02.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Królik i malowana dynia'' | |||
| ''Rabbit Paints A Pumpkin'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|32 | |||
| ''Prosiaczek ratuje latawiec'' | |||
| ''Piglet Saves His Kite'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|33 | |||
| ''Kubusiowy lot balonikiem'' | |||
| ''Winnie the Pooh Floats On A Balloon'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|12.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|34 | |||
| ''Kangurzyca szykuje świąteczne ozdoby'' | |||
| ''Kanga Makes Christmas Ornaments'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|35 | |||
| ''Z górki na pazurki z Kłapouchym'' | |||
| ''Let’s Go Sledding with Eeyore'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|36 | |||
| ''Śnieżny dzień Kubusia'' | |||
| ''Winnie the Pooh’s Snow Day'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|37 | |||
| ''Poranek Brusi'' | |||
| ''Bea’s Morning Routine'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|38 | |||
| ''Raz i dwa, Kubuś i ja'' | |||
| ''One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|39 | |||
| ''Kubuś i kartki walentynkowe'' | |||
| ''Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|40 | |||
| ''Tygrys ucina sobie drzemkę'' | |||
| ''Tigger Takes a Nap'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|41 | |||
| ''„Taniec zamrażaniec” z Kubusiem i przyjaciółmi'' | |||
| ''Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|42 | |||
| ''Kangurzyca i układanka'' | |||
| ''Puzzle Time with Kanga'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Moon Rises with Eeyore'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|45 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Tigger the Magician'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|05.09.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Polowanie na pisanki z Kubusiem i Tygrysem'' | |||
| ''Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|47 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Pooh Bear and Kanga Play Simon Says'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|48 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Tigger Learns to Ask for a Hug'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|49 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Rabbit | | ''Rabbit and the Tiny Carrot'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|50 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Pooh Bear and Eeyore’s Sunset'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Kubuś Puchatek}} | {{Kubuś Puchatek}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 22:14, 24 lis 2025
| Tytuł | Kubuś i ja |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Me & Winnie the Pooh |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 18 stycznia 2024 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 43 z 50 |
Kubuś i ja (ang. Me & Winnie the Pooh) – amerykański krótkometrażowy serial animowany.
Serial emitowany na kanale Disney Junior (premiera: 18 stycznia 2024 roku).
Fabuła
Kubuś Puchatek z przyjaciółmi bawią się, malują, wykonują rękodzieło, skaczą i zbierają ciekawe rzeczy w Stumilowym Lesie. Niektóre dni są pełne radości, inne są smutne, lecz przyjaciele ze Stumilowego Lasu są razem bez względu na wszystko.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi polskie: Elżbieta Pruśniewska
Nagranie dialogów: Magdalena Więsław
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Rusiłowicz
W wersji polskiej udział wzięli:
- Wiktor Waglowski – Kubuś Puchatek
- Adam Pająk – Tygrys
- Kazimierz Dobrogowski – Prosiaczek
- Paweł Piotrowski – Kłapouchy
- Oliwia Johnson – Kangurzyca
- Bruno Leszczyński – Królik
- Zuzanna Wąsiewicz – Brusia
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.01.2024 | 01 | Poznajcie Kubusia Puchatka | Meet Winnie the Pooh |
| 18.01.2024 | 02 | Poznajcie Tygrysa | Meet Tigger |
| 18.01.2024 | 03 | Poznajcie Prosiaczka | Meet Piglet |
| 18.01.2024 | 04 | Domek na drzewie | Treehouse Tour |
| 18.01.2024 | 05 | Sprzątanie z Puchatkiem | Cleaning Up with Pooh Bear |
| 24.06.2024 | 06 | Kukiełki w deszczowy dzień | Rainy Day Puppet Show |
| 25.06.2024 | 07 | Tygrys chce się ciągle bawić | Tigger Wants to Play All Day |
| 26.06.2024 | 08 | Poranne zwyczaje Puchatka | Pooh Bear’s Morning Routine |
| 27.06.2024 | 09 | Poznajcie Kłapouchego | Meet Eeyore |
| 28.06.2024 | 10 | Zagubiony szalik Prosiaczka | Piglet’s Missing Scarf |
| 09.09.2024 | 11 | Malowanie w deszczowy dzień | Rainy Day Rainbow Painting |
| 10.09.2024 | 12 | Zabawa w chowanego | Pooh Bear Plays Hide-and-Seek |
| 11.09.2024 | 13 | Prosiaczek nie może zasnąć | Help Piglet Go Back to Sleep |
| 12.09.2024 | 14 | Ku-ku-kubuś | Pooh Bear’s Boo Boo |
| 13.09.2024 | 15 | Balonowy bukiet | Balloon Bouquet |
| 18.01.2025 | 16 | Urodzinowa niespodzianka | Birthday Surprise |
| 18.01.2025 | 17 | Poranne afirmacje Kłapouchego | Eeyore’s Morning Affirmations |
| 18.01.2025 | 18 | Poznaj Kangurzycę | Meet Kanga |
| 18.01.2025 | 19 | Prosiaczek opowiada o uczuciach | Piglet Talks About Feelings |
| 18.01.2025 | 20 | Kubusiowe sposoby na czkawkę | Pooh Bear Has the Hiccups |
| 18.01.2025 | 21 | Kolekcja liści Tygrysa | Tigger’s Leaf Collection |
| 18.01.2025 | 22 | Kubusiowy wiersz | Pooh Bear’s Poem for Nature |
| 18.01.2025 | 23 | Kształty chmur, imiona owadów | Cloud Shapes and Bug Names |
| 18.01.2025 | 24 | Kłapouchy i Tygrys medytują | Eeyore and Tigger Meditate |
| 18.01.2025 | 25 | Podarty rysunek przyjaciół | Fixing Tigger’s Torn Drawing |
| SERIA DRUGA | |||
| 03.02.2025 | 26 | Wspólne muzykowanie z Kubusiem | Winnie the Pooh Makes Music with You |
| 04.02.2025 | 27 | Kubuś, Prosiaczek i kosz piknikowy | Packing For A Pooh Bear Picnic… With Piglet! |
| 05.02.2025 | 28 | Cicha przerwa Prosiaczka | Piglet Takes A Quiet Break In Nature |
| 06.02.2025 | 29 | Ogródek Królika | Meet Rabbit |
| 21.04.2025 | 30 | Poznaj Brusię, nową przyjaciółkę Kubusia | Meet Bea |
| 07.02.2025 | 31 | Królik i malowana dynia | Rabbit Paints A Pumpkin |
| 01.09.2025 | 32 | Prosiaczek ratuje latawiec | Piglet Saves His Kite |
| 22.04.2025 | 33 | Kubusiowy lot balonikiem | Winnie the Pooh Floats On A Balloon |
| 12.05.2025 | 34 | Kangurzyca szykuje świąteczne ozdoby | Kanga Makes Christmas Ornaments |
| 13.05.2025 | 35 | Z górki na pazurki z Kłapouchym | Let’s Go Sledding with Eeyore |
| 14.05.2025 | 36 | Śnieżny dzień Kubusia | Winnie the Pooh’s Snow Day |
| 23.04.2025 | 37 | Poranek Brusi | Bea’s Morning Routine |
| 24.04.2025 | 38 | Raz i dwa, Kubuś i ja | One, Two, Three, Winnie The Pooh & Me |
| 15.05.2025 | 39 | Kubuś i kartki walentynkowe | Winnie The Pooh Makes Valentine’s Cards |
| 02.09.2025 | 40 | Tygrys ucina sobie drzemkę | Tigger Takes a Nap |
| 03.09.2025 | 41 | „Taniec zamrażaniec” z Kubusiem i przyjaciółmi | Freeze Dance Game with Winnie the Pooh and Friends |
| 04.09.2025 | 42 | Kangurzyca i układanka | Puzzle Time with Kanga |
| 43 | ' | The Sink or Float Game with Pooh Bear and Bea | |
| 44 | ' | Moon Rises with Eeyore | |
| 45 | ' | Tigger the Magician | |
| 05.09.2025 | 46 | Polowanie na pisanki z Kubusiem i Tygrysem | Hundred Acre Easter Egg Hunt with Pooh Bear and Tigger |
| 47 | ' | Pooh Bear and Kanga Play Simon Says | |
| 48 | ' | Tigger Learns to Ask for a Hug | |
| 49 | ' | Rabbit and the Tiny Carrot | |
| 50 | ' | Pooh Bear and Eeyore’s Sunset | |
