ReelShort: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| (Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|stacja=ReelShort | |stacja=ReelShort | ||
|zdjęcie=ReelShort.png | |zdjęcie=ReelShort.png | ||
|start platformy=sierpień [[ | |start platformy=sierpień [[2025]] | ||
|zamknięcie platformy= | |zamknięcie platformy= | ||
}} | }} | ||
| Linia 134: | Linia 134: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | | bgcolor="#CCE2FF"|020 | ||
| ''[[ | | ''[[Partner przeklętego Alfy]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 28.09.2025 | | 28.09.2025 | ||
| Linia 140: | Linia 140: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|021 | | bgcolor="#CCE2FF"|021 | ||
| ''[[Powrót | | ''[[Powrót Alfy-Królowej]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 28.09.2025 | | 28.09.2025 | ||
| Linia 164: | Linia 164: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | | bgcolor="#CCE2FF"|025 | ||
| ''[[Maskarada miliardera]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 29.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|026 | |||
| ''[[Powrót zaginionej dziedziczki]]'' | | ''[[Powrót zaginionej dziedziczki]]'' | ||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | | [[VOX studio|VOX STUDIO]] | ||
| 29.09.2025 | | 29.09.2025 | ||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|027 | |||
| ''[[Przypadkowa Surogatka Alfy]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 30.09.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|028 | |||
| ''[[Skazana nianią u samotnego miliardera]]'' | |||
| [[Studio PDK|STUDIO PDK]] | |||
| 11.10.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|029 | |||
| ''[[Mamusiu nie płacz, tatusiowi jest przykro]]'' | |||
| ''brak danych'' | |||
| 27.10.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Dziewicza surogatka miliardera]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 30.10.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Odrodzona by kochać właściwego]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 06.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Zerwane zaręczyny dla prawdziwej miłości]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 12.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Osiem lat i jedna noc: Zakazany płomień]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 13.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Z powrotem do miłości przez gotowanie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 13.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[Urodziłam dziecko bez ciebie]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 21.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Obsesja na punkcie swojej milczącej narzeczonej]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 24.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Związana honorem]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 25.11.2025 | |||
| TAK | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Czy podmieniono dziedziczkę przy porodzie?]]'' | |||
| [[VOX studio|VOX STUDIO]] | |||
| 27.11.2025 | |||
| TAK | | TAK | ||
|- | |- | ||
Aktualna wersja na dzień 13:24, 27 lis 2025
ReelShort
| |
|---|---|
| Start platformy | sierpień 2025 |
ReelShort – amerykańska platforma umożliwiająca oglądanie seriali krótkometrażowych poprzez media strumieniowe. W Polsce w pewnym momencie wprowadzono polską wersję interfejsu platformy oraz tłumaczenia seriali w formie napisów. W sierpniu 2025 roku na platformie zaczęto publikować seriale z polskim dubbingiem.
Część treści na platformie udostępnianych jest za darmo, dostęp do innych można wykupić za pomocą mikrotransakcji, są one również możliwe do obejrzenia w ramach subskrypcji.
