Studio Wind: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Brum]]'' | | ''[[Brum]]'' | ||
| 2009 | | 2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Kwizerr]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Kwizerr]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 05.10.2009 | | 05.10.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Nosal i Skrob]]'' | | ''[[Nosal i Skrob]]'' | ||
| 14.03.2010 | | 14.03.2010 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Dłoń do rysowania]]'' | | ''[[Dłoń do rysowania]]'' | ||
| 2012 | | 13.11.2012 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Czas na zwierzęta]]'' | | ''[[Czas na zwierzęta]]'' | ||
| 26.01.2014 | | 26.01.2014 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Dafna i Dudidu]]'' | | ''[[Dafna i Dudidu]]'' | ||
| 22.05.2014 | | 22.05.2014 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''[[Ćwirki]]'' | |||
| 03.04.2017 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[Miś Tomi i przyjaciele|Miś Pysiaczek i przyjaciele]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small> | | ''[[Miś Tomi i przyjaciele|Miś Pysiaczek i przyjaciele]]'' <small>(trzecia wersja dubbingu)</small> | ||
| 01.12.2008 | | 01.12.2008 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Trzecia, róg Ptasiej]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 01.06.2009 | | 01.06.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|03 | ||
| ''[[Duży i Mały]]'' <small>(serie I-II)</small> | | ''[[Duży i Mały]]'' <small>(serie I-II)</small> | ||
| 01.06.2009 | | 01.06.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Harry i Toto]]'' | | ''[[Harry i Toto]]'' | ||
| 06.07.2009 | | 06.07.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Księżycowy Jim]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | | ''[[Księżycowy Jim]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | ||
| 20.07.2009 | | 20.07.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Supercyfry]]'' <small>(seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1)</small> | | ''[[Supercyfry]]'' <small>(seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1)</small> | ||
| 16.12.2009 | | 16.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Puchaty ogród]]'' | | ''[[Puchaty ogród]]'' | ||
| 01.02.2010 | | 01.02.2010 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''[[Kolorowa tęcza]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''[[Księga kształtów]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Umiem liczyć]]'' | |||
| 13.11.2012 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| Linia 114: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| ''[[ | | ''[[Kuntzonim]]'' | ||
| | | 09.06.2015 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Działające studia dubbingowe]] | [[Kategoria:Działające studia dubbingowe]] | ||
Aktualna wersja na dzień 01:15, 31 gru 2025
Studio Wind – czeskie studio dubbingowe. Zajmuje się udźwiękowieniem seriali oraz filmów animowanych i fabularnych. Firma została założona w 1998 roku przez Petra Nováka, a jej siedziba znajduje się w Ostrawie w Czechach.
Od 2008 firma współpracuje z Cabo przy udźwiękowieniu filmów na język polski.
Klienci
- BBC CBeebies
- JimJam
- Luli TV
- MediaShop / WS Teleshop
Polski dubbing
Filmy animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Opowiadania Erica Carle | 25.12.2008 |
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Brum | 2009 |
| 02 | Kwizerr (pierwsza wersja dubbingu) | 05.10.2009 |
| 03 | Nosal i Skrob | 14.03.2010 |
| 04 | Dłoń do rysowania | 13.11.2012 |
| 05 | Czas na zwierzęta | 26.01.2014 |
| 06 | Dafna i Dudidu | 22.05.2014 |
| 07 | Ćwirki | 03.04.2017 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Miś Pysiaczek i przyjaciele (trzecia wersja dubbingu) | 01.12.2008 |
| 02 | Trzecia, róg Ptasiej (pierwsza wersja dubbingu) | 01.06.2009 |
| 03 | Duży i Mały (serie I-II) | 01.06.2009 |
| 04 | Harry i Toto | 06.07.2009 |
| 05 | Księżycowy Jim (pierwsza wersja dubbingu) | 20.07.2009 |
| 06 | Supercyfry (seria II - pierwsza wersja dubbingu, odc. S1) | 16.12.2009 |
| 07 | Puchaty ogród | 01.02.2010 |
| 08 | Kolorowa tęcza | 13.11.2012 |
| 09 | Księga kształtów | 13.11.2012 |
| 10 | Umiem liczyć | 13.11.2012 |
| 11 | Zabawa w chowanego | 13.11.2012 |
| 12 | Kuntzonim | 09.06.2015 |
