VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
=== Tłumacze i dialogiści === | === Tłumacze i dialogiści === | ||
* [[Paulina Dzierzkowska]] | * [[Paulina Dzierzkowska]] | ||
* [[Anna Grygorowicz]] | |||
* [[Klaudia Kielech]] | * [[Klaudia Kielech]] | ||
* [[Kamil Michalski]] | * [[Kamil Michalski]] | ||
| Linia 169: | Linia 170: | ||
| ''[[Przeznaczenie kazało mi Cię odnaleźć]]'' | | ''[[Przeznaczenie kazało mi Cię odnaleźć]]'' | ||
| 17.12.2025 | | 17.12.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Powiedz, że mam Cię nie kochać]]'' | |||
| 25.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|032 | |||
| ''[[Amerykański snajper: Ostatnia runda]]'' | |||
| 26.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|033 | |||
| ''[[Jak złamać DILF-a]]'' | |||
| 01.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|034 | |||
| ''[[Ukryty miliarder w pierwszej klasie]]'' | |||
| 01.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|035 | |||
| ''[[To ja tu rządzę]]'' | |||
| 15.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|036 | |||
| ''[[Wynajęty mąż miliarder na święta]]'' | |||
| 15.01.2026 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | |||
| ''[[Z drogi, jestem królem biznesu]]'' | |||
| 19.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 12:27, 19 sty 2026

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
ReżyserzyTłumacze i dialogiści
Adiustatorzy |
Montażysci i realizatorzy
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 002 | Co słychać? | 19.08.2025 |
