Zagadki rodziny Hunterów: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji= 2016- | |lata produkcji= 2016- | ||
|data premiery= 25 września [[2017]] | |data premiery= 25 września [[2017]] | ||
|sezony= 2 z | |sezony= 2 z 3 | ||
|odcinki= 40 z | |odcinki= 40 z 70 | ||
}} | }} | ||
'''Zagadki rodziny Hunterów''' (org. ''Hunter Street'', 2016-) – niderlandzki serial fabularny. | '''Zagadki rodziny Hunterów''' (org. ''Hunter Street'', 2016-) – niderlandzki serial fabularny. | ||
| Linia 230: | Linia 230: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 04.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| '''' | | ''Przesyłka'' | ||
| ''The Package'' | | ''The Package'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 237: | Linia 237: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 05.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| '''' | | ''Aresztowanie'' | ||
| ''The Arrest'' | | ''The Arrest'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 244: | Linia 244: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| '''' | | ''Max'' | ||
| ''Max'' | | ''Max'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 251: | Linia 251: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 07.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| '''' | | ''Evie'' | ||
| ''Evie'' | | ''Evie'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 258: | Linia 258: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 08.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| '''' | | ''Muzeum'' | ||
| ''The Museum'' | | ''The Museum'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 265: | Linia 265: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 11.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| '''' | | ''Nowa znajoma'' | ||
| ''The New Friend'' | | ''The New Friend'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 272: | Linia 272: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 12.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| '''' | | ''Drzewo genealogiczne'' | ||
| ''The Family Tree'' | | ''The Family Tree'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 279: | Linia 279: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 13.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| '''' | | ''Odpłata'' | ||
| ''Payback'' | | ''Payback'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 286: | Linia 286: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 14.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| '''' | | ''Plan'' | ||
| ''The Plan'' | | ''The Plan'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 293: | Linia 293: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.06.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| '''' | | ''Skok wspak'' | ||
| ''The Reverse Heist'' | | ''The Reverse Heist'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 300: | Linia 300: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 15.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| '''' | | ''Kret'' | ||
| ''The Mole'' | | ''The Mole'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 307: | Linia 307: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| '''' | | ''Zielona maska'' | ||
| ''The Green Mask'' | | ''The Green Mask'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 314: | Linia 314: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 17.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| '''' | | ''Kryjówka hackera'' | ||
| ''Hacker Hideout'' | | ''Hacker Hideout'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 321: | Linia 321: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 18.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| '''' | | ''Super tajny pokój'' | ||
| ''The Super Secret Room'' | | ''The Super Secret Room'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 328: | Linia 328: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 19.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| '''' | | ''Korona'' | ||
| ''The Crown'' | | ''The Crown'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 335: | Linia 335: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| '''' | | ''Zabawa w chowanego'' | ||
| ''Hide and Seek'' | | ''Hide and Seek'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 342: | Linia 342: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| '''' | | ''Barka'' | ||
| ''The Houseboat'' | | ''The Houseboat'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 349: | Linia 349: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 24.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| '''' | | ''Szpieg'' | ||
| ''Spy'' | | ''Spy'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 356: | Linia 356: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| '''' | | ''Ceremonia'' | ||
| ''The Ritual'' | | ''The Ritual'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 363: | Linia 363: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.10.2018 | | bgcolor="#DFEFFF"| 26.10.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| ''Na zawsze Hunterowie'' | |||
| ''Hunters Forever'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| ''Prezent na urodziny'' | |||
| ''The Birthday Gift'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| ''Dziwny dom'' | |||
| ''Strange House'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| ''Burza'' | |||
| ''The Storm'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| ''Jake i klątwa'' | |||
| ''Jake’s Curse'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| ''Zagubieni w lesie'' | |||
| ''Lost in the Woods'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| ''Oliver'' | |||
| ''Oliver'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| ''Kod'' | |||
| ''The Code'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| ''Receptury i zagadki'' | |||
| ''Remedies and Riddles'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| ''Pokonać klątwę'' | |||
| ''Curse or Cure?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| ''Drugi kamień'' | |||
| ''The Second Stone'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| ''Powrót do domu'' | |||
| ''Return to Hunter Street'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| ''Miś'' | |||
| ''Mr. Bear'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| ''Rex przybywa z pomocą'' | |||
| ''Rex to the Rescue'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '''' | |||
| ''Secret Signs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '''' | |||
| ''Evil Narikoa'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|56 | |||
| '''' | |||
| ''Siblings'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '''' | |||
| ''What Hides Beneath'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '''' | |||
| ''The Butterfly Sun'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '''' | |||
| ''Appeals'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '''' | |||
| ''Trapped'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '''' | |||
| ''Escape'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Moms'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '''' | |||
| ''Swamped'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '''' | |||
| ''Truth and Lies'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '''' | |||
| ''The Final Riddle?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '''' | |||
| ''Revelations'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '''' | |||
| ''Not Quite X Marks the Spot'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '''' | |||
| ''Tricky Times'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|69 | |||
| '''' | |||
| ''The Pyramid'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|70 | |||
| '''' | |||
| ''Eclipse'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 18:34, 11 paź 2019
| Tytuł | Zagadki rodziny Hunterów |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Hunter Street |
| Gatunek | fabularny |
| Kraj produkcji | Holandia |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2016- |
| Data premiery dubbingu | 25 września 2017 |
| Wyemitowane serie |
2 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 40 z 70 |
Zagadki rodziny Hunterów (org. Hunter Street, 2016-) – niderlandzki serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 25 września 2017 roku.
Fabuła
Po pierwszej nocy spędzonej w nowym domu Max, Tess, Anika, Sal i Daniel ze zdumieniem odkrywają, że ich przybrani rodzice gdzieś przepadli. Aby rozwiązać zagadkę i dowiedzieć się, jaki los spotkał Kate i Erika, dzieci muszą przeprowadzić własne śledztwo. Rozpoczyna się poszukiwanie wskazówek, które pomogą wyjaśnić tę przedziwną sprawę.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1667657
Wersja polska
W wersji polskiej występują:
- Milena Gąsiorek – Anika
- Igor Borecki – Sal
- Mateusz Weber – Daniel
- Agata Paszkowska – Tess
- Bartosz Wesołowski – Max
- Józef Pawłowski – Jake
- Nastazja Bytner – Evie
W pozostałych rolach:
- Andrzej Chudy – Erik
- Anna Wodzyńska – Kate
- Grzegorz Kwiecień – Tim (odc. 1-20)
- Mateusz Kwiecień – Tim (odc. 23)
- Adam Bauman – Bruhl
- Włodzimierz Press – Rinus
- Bożena Furczyk – pani Clutterbeek
- Marta Markowicz – Simone Smith
- Agnieszka Fajlhauer – ciotka Hedwig
- Jacek Bursztynowicz – pan Browning
- Zuzanna Galia – Kelly
- Wojciech Machnicki – wuj Eugene
- Katarzyna Tatarak – Gertrude
- Przemysław Glapiński – Peter Peters
- Aleksandra Radwan – Janine Bruhl
- Maksymilian Bogumił – Julius Bruhl
- Aleksandra Kowalicka – Sophie
- Julia Kołakowska-Bytner – Lucia
- Ewa Prus – Jenny
- Monika Szomko – właścicielka sklepu (odc. 33)
- Damian Kulec – Simon
- Dominika Kachlik – gwary i epizody
- Stefan Knothe
- Maksymilian Michasiów
- Bartosz Martyna
- Brygida Turowska
- Wojciech Chorąży
- Mikołaj Klimek
i inni
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Andrzej Chudy
Dialogi polskie: Piotr Radziwiłowicz
Dźwięk i montaż: Jerzy Wierciński
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 25.09.2017 | 01 | Nowy Hunter | The New Hunter |
| 26.09.2017 | 02 | Saganash | Saganash |
| 27.09.2017 | 03 | Ukryty pokój | The Secret Room |
| 28.09.2017 | 04 | Dyrektorka | Principal |
| 29.09.2017 | 05 | Rinus | Rinus |
| 02.10.2017 | 06 | Klucz | The Key |
| 03.10.2017 | 07 | Niebieski diament | The Blue Diamond |
| 04.10.2017 | 08 | MGP | MGP |
| 05.10.2017 | 09 | Ciotka Hedwig i wuj Eugene | Aunt Hedwig & Uncle Eugene |
| 06.10.2017 | 10 | Kontakt | Contact |
| 09.10.2017 | 11 | Krewni | The Relatives |
| 10.10.2017 | 12 | Czerwony diament | The Red Diamond |
| 11.10.2017 | 13 | Mapa Cassandry | Cassandra’s Map |
| 12.10.2017 | 14 | Urodziny Aniki | Anika’s Birthday |
| 13.10.2017 | 15 | Labirynt | The Maze |
| 16.10.2017 | 16 | Tajna misja | Undercover |
| 17.10.2017 | 17 | Sophie | Sophie |
| 18.10.2017 | 18 | Bruhl | Bruhl |
| 19.10.2017 | 19 | Prawie z powrotem | Almost Back |
| 20.10.2017 | 20 | Akt | The Deed |
| SERIA DRUGA | |||
| 04.06.2018 | 21 | Przesyłka | The Package |
| 05.06.2018 | 22 | Aresztowanie | The Arrest |
| 06.06.2018 | 23 | Max | Max |
| 07.06.2018 | 24 | Evie | Evie |
| 08.06.2018 | 25 | Muzeum | The Museum |
| 11.06.2018 | 26 | Nowa znajoma | The New Friend |
| 12.06.2018 | 27 | Drzewo genealogiczne | The Family Tree |
| 13.06.2018 | 28 | Odpłata | Payback |
| 14.06.2018 | 29 | Plan | The Plan |
| 15.06.2018 | 30 | Skok wspak | The Reverse Heist |
| 15.10.2018 | 31 | Kret | The Mole |
| 16.10.2018 | 32 | Zielona maska | The Green Mask |
| 17.10.2018 | 33 | Kryjówka hackera | Hacker Hideout |
| 18.10.2018 | 34 | Super tajny pokój | The Super Secret Room |
| 19.10.2018 | 35 | Korona | The Crown |
| 22.10.2018 | 36 | Zabawa w chowanego | Hide and Seek |
| 23.10.2018 | 37 | Barka | The Houseboat |
| 24.10.2018 | 38 | Szpieg | Spy |
| 25.10.2018 | 39 | Ceremonia | The Ritual |
| 26.10.2018 | 40 | Na zawsze Hunterowie | Hunters Forever |
| SERIA TRZECIA | |||
| 41 | Prezent na urodziny | The Birthday Gift | |
| 42 | Dziwny dom | Strange House | |
| 43 | Burza | The Storm | |
| 44 | Jake i klątwa | Jake’s Curse | |
| 45 | Zagubieni w lesie | Lost in the Woods | |
| 46 | Oliver | Oliver | |
| 47 | Kod | The Code | |
| 48 | Receptury i zagadki | Remedies and Riddles | |
| 49 | Pokonać klątwę | Curse or Cure? | |
| 50 | Drugi kamień | The Second Stone | |
| 51 | Powrót do domu | Return to Hunter Street | |
| 52 | Miś | Mr. Bear | |
| 53 | Rex przybywa z pomocą | Rex to the Rescue | |
| 54 | ' | Secret Signs | |
| 55 | ' | Evil Narikoa | |
| 56 | ' | Siblings | |
| 57 | ' | What Hides Beneath | |
| 58 | ' | The Butterfly Sun | |
| 59 | ' | Appeals | |
| 60 | ' | Trapped | |
| 61 | ' | Escape | |
| 62 | ' | Moms | |
| 63 | ' | Swamped | |
| 64 | ' | Truth and Lies | |
| 65 | ' | The Final Riddle? | |
| 66 | ' | Revelations | |
| 67 | ' | Not Quite X Marks the Spot | |
| 68 | ' | Tricky Times | |
| 69 | ' | The Pyramid | |
| 70 | ' | Eclipse | |
