Szkolny poradnik przetrwania: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
OkiDoki (dyskusja | edycje)
Linia 127: Linia 127:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
|-style="background: #ABC;"
!width="12%"|Premiera odcinka
!width="8%"|N/o
!width="40%"|Polski tytuł
!width="40%"|Angielski tytuł
|-
|-
| colspan=4 |
!width="12%"|Premiera
!width="6%"|№
!width="41%"|Tytuł polski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 15.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|01
| ''Pierwszy dzień w szkole''
| ''Pierwszy dzień w szkole''
| ''The First Day''
| ''The First Day''
Linia 148: Linia 144:
| ''Lockers''
| ''Lockers''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 16.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|02
| ''Toalety''
| ''Toalety''
| ''Bathrooms''
| ''Bathrooms''
Linia 158: Linia 152:
| ''Project Partners''
| ''Project Partners''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 17.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|03
| ''Paka''
| ''Paka''
| ''Detentions''
| ''Detentions''
Linia 168: Linia 160:
| ''Teachers''
| ''Teachers''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|04
| ''Miejsca''
| ''Miejsca''
| ''Seating''
| ''Seating''
Linia 178: Linia 168:
| ''Tryouts''
| ''Tryouts''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 19.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|05
| ''Zakochania''
| ''Zakochania''
| ''Crushes''
| ''Crushes''
Linia 188: Linia 176:
| ''Dances''
| ''Dances''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 22.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|06
| ''Choroba''
| ''Choroba''
| ''Sick Days''
| ''Sick Days''
Linia 198: Linia 184:
| ''Spelling Bee''
| ''Spelling Bee''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 23.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|07
| ''Plotki''
| ''Plotki''
| ''Rumors''
| ''Rumors''
Linia 208: Linia 192:
| ''Photo Day''
| ''Photo Day''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 24.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|08
| ''Konkurs talentów''
| ''Konkurs talentów''
| ''Talent Show''
| ''Talent Show''
Linia 218: Linia 200:
| ''Election''
| ''Election''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 25.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|09
| ''Pracownia komputerowa''
| ''Pracownia komputerowa''
| ''Computer Labs''
| ''Computer Labs''
Linia 228: Linia 208:
| ''Backpacks''
| ''Backpacks''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 26.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|10
| ''Liściki''
| ''Liściki''
| ''Notes''
| ''Notes''
Linia 238: Linia 216:
| ''Best Friends''
| ''Best Friends''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 29.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11
| ''Marzenia''
| ''Marzenia''
| ''Daydreaming''
| ''Daydreaming''
Linia 248: Linia 224:
| ''Gym''
| ''Gym''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 30.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12
| ''Ściąganie''
| ''Ściąganie''
| ''Cheaters''
| ''Cheaters''
Linia 258: Linia 232:
| ''Bullies''
| ''Bullies''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31.08.2016
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 31.08.2016
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13
| ''Próbny alarm''
| ''Próbny alarm''
| ''Emergency Drills''
| ''Emergency Drills''
Linia 268: Linia 240:
| ''Late Bus''
| ''Late Bus''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA'''
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
| colspan=4 |
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 03.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14
| ''Nowy semestr''
| ''Nowy semestr''
| ''New Semester''
| ''New Semester''
Linia 282: Linia 250:
| ''Electives''
| ''Electives''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 04.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15
| ''Spotkanie motywacyjne''
| ''Spotkanie motywacyjne''
| ''Pep Rallies''
| ''Pep Rallies''
Linia 292: Linia 258:
| ''Lunch''
| ''Lunch''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16
| ''Zajęcia pozalekcyjne''
| ''Zajęcia pozalekcyjne''
| ''School Clubs''
| ''School Clubs''
Linia 302: Linia 266:
| ''Video Projects''
| ''Video Projects''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 06.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17
| ''Zeszyty''
| ''Zeszyty''
| ''Notebooks''
| ''Notebooks''
Linia 312: Linia 274:
| ''Math''
| ''Math''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 07.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18
| ''Walentynki''
| ''Walentynki''
| ''Valentine’s Day''
| ''Valentine’s Day''
Linia 322: Linia 282:
| ''School Websites''
| ''School Websites''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 10.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19
| ''Wicedyrektor''
| ''Wicedyrektor''
| ''Vice Principals''
| ''Vice Principals''
Linia 332: Linia 290:
| ''Mondays''
| ''Mondays''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 11.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20
| ''Ciało''
| ''Ciało''
| ''Your Body''
| ''Your Body''
Linia 342: Linia 298:
| ''Procrastination''
| ''Procrastination''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 12.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21
| ''Sekcja żaby''
| ''Sekcja żaby''
| ''Gross Biology Dissection''
| ''Gross Biology Dissection''
Linia 352: Linia 306:
| ''Upper Classmen''
| ''Upper Classmen''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 13.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22
| ''Wyzwania''
| ''Wyzwania''
| ''Dares''
| ''Dares''
Linia 362: Linia 314:
| ''Bad Habits''
| ''Bad Habits''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14.04.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 14.04.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23
| ''Zastępstwa''
| ''Zastępstwa''
| ''Substitute Teachers''
| ''Substitute Teachers''
Linia 372: Linia 322:
| ''The New Kid''
| ''The New Kid''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.09.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 25.09.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24
| ''Nieśmiałość''
| ''Nieśmiałość''
| ''Shyness''
| ''Shyness''
Linia 382: Linia 330:
| ''Nicknames''
| ''Nicknames''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02.10.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 02.10.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25
| ''Zapraszanie na randkę''
| ''Zapraszanie na randkę''
| ''Asking Someone Out''
| ''Asking Someone Out''
Linia 392: Linia 338:
| ''Recycling''
| ''Recycling''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09.10.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|26
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 09.10.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26
| ''Tydzień radości''
| ''Tydzień radości''
| ''Spirit Week''
| ''Spirit Week''
Linia 402: Linia 346:
| ''Clothes''
| ''Clothes''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16.10.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 16.10.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27
| ''Sekrety''
| ''Sekrety''
| ''Secrets''
| ''Secrets''
Linia 412: Linia 354:
| ''Car Wash''
| ''Car Wash''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23.10.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 23.10.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28
| ''Prima Arpilis''
| ''Prima Arpilis''
| ''April Fools Day''
| ''April Fools Day''
Linia 422: Linia 362:
| ''Excuses''
| ''Excuses''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30.10.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|29
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 30.10.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29
| ''Piknik naukowy''
| ''Piknik naukowy''
| ''Science Fair''
| ''Science Fair''
Linia 432: Linia 370:
| ''Study Hall''
| ''Study Hall''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06.11.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 06.11.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30
| ''Księga pamiątkowa''
| ''Księga pamiątkowa''
| ''Yearbook''
| ''Yearbook''
Linia 442: Linia 378:
| ''Career Week''
| ''Career Week''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04.11.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|31
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 04.11.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31
| ''Lekcja muzyki''
| ''Lekcja muzyki''
| ''Music Class''
| ''Music Class''
Linia 452: Linia 386:
| ''Class Clown''
| ''Class Clown''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11.11.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|32
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 11.11.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32
| ''Złe oceny''
| ''Złe oceny''
| ''Failing''
| ''Failing''
Linia 462: Linia 394:
| ''Tutors''
| ''Tutors''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|27.11.2017
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|33
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 27.11.2017
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33
| ''Podwójna randka''
| ''Podwójna randka''
| ''Double Dating''
| ''Double Dating''
Linia 472: Linia 402:
| ''The Last Day''
| ''The Last Day''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA'''
|-
| colspan=4 |
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|34
| ''''
| ''''
| ''New Grade''
| ''New Grade''
Linia 486: Linia 412:
| ''Dodgeball''
| ''Dodgeball''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#DFEFFF"| 19.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35
| ''Czytanie''
| ''Czytanie''
| ''Reading''
| ''Reading''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''''
| ''''
| ''Principals''
| ''Principals''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|30.10.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|36
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 30.10.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36
| ''Halloween''
| ''Halloween''
| ''Halloween''
| ''Halloween''
Linia 507: Linia 429:
| ''Vampires, Werewolves, Ghosts and Zombies''
| ''Vampires, Werewolves, Ghosts and Zombies''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|37
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37
| ''''
| ''''
| ''Popularity''
| ''Popularity''
Linia 517: Linia 437:
| ''Stressin’ Out''
| ''Stressin’ Out''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|38
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38
| ''''
| ''''
| ''Art Class''
| ''Art Class''
Linia 527: Linia 445:
| ''Lost and Found''
| ''Lost and Found''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|39
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39
| ''''
| ''''
| ''Social Studies''
| ''Social Studies''
Linia 537: Linia 453:
| ''Embarrassment''
| ''Embarrassment''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|40
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40
| ''''
| ''''
| ''The Bus''
| ''The Bus''
Linia 547: Linia 461:
| ''Bad Hair Days''
| ''Bad Hair Days''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|28.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|41
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41
| ''Ostatni dzwonek''
| ''Ostatni dzwonek''
| ''Dismissal''
| ''Dismissal''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 31.10.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|31.10.2019
| ''Szkolny teatr''
| ''Szkolny teatr''
| ''School Plays''
| ''School Plays''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|21.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|42
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42
| ''''
| ''''
| ''Revenge''
| ''Revenge''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''''
| ''''
| ''School Records''
| ''School Records''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|43
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43
| ''''
| ''''
| ''Hallways''
| ''Hallways''
Linia 579: Linia 487:
| ''Friends Moving''
| ''Friends Moving''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|44
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44
| ''''
| ''''
| ''Boys''
| ''Boys''
Linia 589: Linia 495:
| ''Girls''
| ''Girls''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|45
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45
| ''Telefony komórkowe''
| ''Telefony komórkowe''
| ''Cell Phones''
| ''Cell Phones''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.07.2019
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.07.2019
| ''Drewutnia''
| ''Drewutnia''
| ''Woodshop''
| ''Woodshop''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|46
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46
| ''''
| ''''
| ''The Library''
| ''The Library''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''''
| ''''
| ''Volunteering''
| ''Volunteering''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.07.2019
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|47
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2019
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47
| ''Organizacja nauki''
| ''Organizacja nauki''
| ''Getting Organized''
| ''Getting Organized''
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| style="background-color: #CCE2FF;"|
| ''''
| ''''
| ''Extra Credit''
| ''Extra Credit''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|48
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48
| ''''
| ''''
| ''Fundraising''
| ''Fundraising''
Linia 632: Linia 530:
| ''Competition''
| ''Competition''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|49
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49
| ''''
| ''''
| ''Making New Friends''
| ''Making New Friends''
Linia 642: Linia 538:
| ''Positives and Negatives''
| ''Positives and Negatives''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|50
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50
| ''''
| ''''
| ''Money''
| ''Money''
Linia 652: Linia 546:
| ''Parties''
| ''Parties''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|51
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51
| ''''
| ''''
| ''Spring Fever''
| ''Spring Fever''
Linia 662: Linia 554:
| ''The School Newspaper''
| ''The School Newspaper''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|52
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52
| ''''
| ''''
| ''Health''
| ''Health''
Linia 672: Linia 562:
| ''Jealousy''
| ''Jealousy''
|-
|-
| colspan=4 |
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|53
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"|  
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|53
| ''''
| ''''
| ''Tests''
| ''Tests''
Linia 682: Linia 570:
| ''When You Like Someone Who Is Seeing Someone Else''
| ''When You Like Someone Who Is Seeing Someone Else''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|54
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|54
| ''''
| ''''
| ''Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part One''
| ''Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part One''
|-
|-
| colspan=4 |
| style="background-color: #CCE2FF;"|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|55
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|55
| ''''
| ''''
| ''Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part Two''
| ''Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part Two''
|-
|-
| colspan=4 |
|}
|}


[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 19:45, 14 gru 2019

Tytuł Szkolny poradnik przetrwania
Tytuł oryginalny Ned’s Declassified School Survival Guide
Gatunek familijny, komedia
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Lata produkcji 2004-2007
Data premiery dubbingu 15 sierpnia 2016
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 37 z 55

Szkolny poradnik przetrwania (ang. Ned’s Declassified School Survival Guide, 2004-2007) – amerykański serial fabularny.

Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 15 sierpnia 2016 roku.

Fabuła

Szkolny poradnik przetrwania śledzi losy Neda, Cookie i Moze oraz ich przygody w gimnazjum Jamesa K. Polka. Serial pokazuje w jaki sposób dzieciaki radzą sobie z problemami z nauką, kolegami, szkolnymi szafkami, czy klasówkami.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1599397

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Reżyseria: Andrzej Chudy
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Udział wzięli:

i inni

Piosenkę tytułową śpiewał: Janusz Kruciński

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
15.08.2016 01 Pierwszy dzień w szkole The First Day
Szafki Lockers
16.08.2016 02 Toalety Bathrooms
Partner projektu Project Partners
17.08.2016 03 Paka Detentions
Nauczyciele Teachers
18.08.2016 04 Miejsca Seating
Testy sportowe Tryouts
19.08.2016 05 Zakochania Crushes
Tańce Dances
22.08.2016 06 Choroba Sick Days
Konkurs literowania Spelling Bee
23.08.2016 07 Plotki Rumors
Zdjęcia Photo Day
24.08.2016 08 Konkurs talentów Talent Show
Wybory Election
25.08.2016 09 Pracownia komputerowa Computer Labs
Plecaki Backpacks
26.08.2016 10 Liściki Notes
Przyjaciele Best Friends
29.08.2016 11 Marzenia Daydreaming
WF Gym
30.08.2016 12 Ściąganie Cheaters
Mięśniaki Bullies
31.08.2016 13 Próbny alarm Emergency Drills
Opóźniony autobus Late Bus
SERIA DRUGA
03.04.2017 14 Nowy semestr New Semester
Fakultety Electives
04.04.2017 15 Spotkanie motywacyjne Pep Rallies
Lunch Lunch
05.04.2017 16 Zajęcia pozalekcyjne School Clubs
Projekt wideo Video Projects
06.04.2017 17 Zeszyty Notebooks
Matematyka Math
07.04.2017 18 Walentynki Valentine’s Day
Szkolna strona internetowa School Websites
10.04.2017 19 Wicedyrektor Vice Principals
Poniedziałki Mondays
11.04.2017 20 Ciało Your Body
Odkładanie Procrastination
12.04.2017 21 Sekcja żaby Gross Biology Dissection
Ósmoklasiści Upper Classmen
13.04.2017 22 Wyzwania Dares
Nawyki Bad Habits
14.04.2017 23 Zastępstwa Substitute Teachers
Nowy uczeń The New Kid
25.09.2017 24 Nieśmiałość Shyness
Ksywki Nicknames
02.10.2017 25 Zapraszanie na randkę Asking Someone Out
Recykling Recycling
09.10.2017 26 Tydzień radości Spirit Week
Ubrania Clothes
16.10.2017 27 Sekrety Secrets
Szkolna myjnia Car Wash
23.10.2017 28 Prima Arpilis April Fools Day
Wymówki Excuses
30.10.2017 29 Piknik naukowy Science Fair
Wolne zajęcia Study Hall
06.11.2017 30 Księga pamiątkowa Yearbook
Tydzień kariery Career Week
04.11.2017 31 Lekcja muzyki Music Class
Klaun klasowy Class Clown
11.11.2017 32 Złe oceny Failing
Tutor Tutors
27.11.2017 33 Podwójna randka Double Dating
Ostatni dzień The Last Day
SERIA TRZECIA
34 ' New Grade
' Dodgeball
19.07.2019 35 Czytanie Reading
' Principals
30.10.2019 36 Halloween Halloween
Wampiry, duchy, wilkołaki i zombiaki Vampires, Werewolves, Ghosts and Zombies
37 ' Popularity
' Stressin’ Out
38 ' Art Class
' Lost and Found
39 ' Social Studies
' Embarrassment
40 ' The Bus
' Bad Hair Days
28.07.2019 41 Ostatni dzwonek Dismissal
31.10.2019 Szkolny teatr School Plays
21.07.2019 42 ' Revenge
' School Records
43 ' Hallways
' Friends Moving
44 ' Boys
' Girls
22.07.2019 45 Telefony komórkowe Cell Phones
24.07.2019 Drewutnia Woodshop
17.07.2019 46 ' The Library
' Volunteering
17.07.2019 47 Organizacja nauki Getting Organized
' Extra Credit
48 ' Fundraising
' Competition
49 ' Making New Friends
' Positives and Negatives
50 ' Money
' Parties
51 ' Spring Fever
' The School Newspaper
52 ' Health
' Jealousy
53 ' Tests
' When You Like Someone Who Is Seeing Someone Else
54 ' Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part One
55 ' Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part Two