Ricky Zoom: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|lata produkcji=2019- | |lata produkcji=2019- | ||
|data premiery=31 sierpnia [[2020]] | |data premiery=31 sierpnia [[2020]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=54 ze 104 | ||
}} | }} | ||
'''Ricky Zoom''' (2019-??) – chińsko-brytyjski serial animowany. | '''Ricky Zoom''' (2019-??) – chińsko-brytyjski serial animowany. | ||
| Linia 45: | Linia 45: | ||
* [[Klementyna Umer]] – '''Pani Bikely''' | * [[Klementyna Umer]] – '''Pani Bikely''' | ||
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Fred''' | * [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Fred''' | ||
* [[Paweł Szymański]] – '''Dasher Zoom''' <small>(odc. 10, 38-39)</small> | * [[Paweł Szymański]] – '''Dasher Zoom''' <small>(odc. 10, 38-39, 86)</small> | ||
* [[Adam Bauman]] – '''Święty Mikoła''' <small>(odc. 31)</small> | * [[Adam Bauman]] – '''Święty Mikoła''' <small>(odc. 31)</small> | ||
* [[Marta Czarkowska]] | * [[Marta Czarkowska]] | ||
| Linia 329: | Linia 329: | ||
| ''Dyspozytor Toot'' | | ''Dyspozytor Toot'' | ||
| ''Toot De Suite'' | | ''Toot De Suite'' | ||
|- | |||
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|053 | |||
| ''Nowa Brumdeska Ricky’ego'' | |||
| ''Ricky’s New Vroomboard'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|054 | |||
| ''Buster Zoom'' | |||
| ''Buster Zoom'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|055 | |||
| ''Szybki dzień DJ’a'' | |||
| ''DJ’s Speedy Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|056 | |||
| ''Scootbopsowy Bebop'' | |||
| ''The Scootbop Bop'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|057 | |||
| ''Trener Ricky'' | |||
| ''Coach Ricky'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|058 | |||
| ''ZoomSpektor'' | |||
| ''ZoomCop'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|059 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|060 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|061 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|062 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|063 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|064 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|065 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|066 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|067 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|068 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|069 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|070 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|071 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|072 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|073 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|074 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|075 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|076 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|077 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|078 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|079 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|080 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|081 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|082 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|083 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|084 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.12.2021 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|085 | |||
| ''Ricky na stoku'' | |||
| ''Ricky’s Ski Day'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25.12.2021 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|086 | |||
| ''Śnieżny zamek Dashera'' | |||
| ''Dasher’s Snow Castle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|087 | |||
| ''Bardzo ziumastyczne Święta'' | |||
| ''A Very Zoomtastic Christmas'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|088 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|089 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|090 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|091 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|092 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|093 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|094 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|095 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|096 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|097 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|098 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|099 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|100 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|101 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|102 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|103 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|104 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 19:59, 25 gru 2021
| Tytuł | Ricky Zoom |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Chiny, Wielka Brytania |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | TVP ABC, Polsat JimJam |
| Lata produkcji | 2019- |
| Data premiery dubbingu | 31 sierpnia 2020 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 54 ze 104 |
Ricky Zoom (2019-??) – chińsko-brytyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce od 31 sierpnia 2020 roku na kanale TVP ABC. Od 23 sierpnia 2021 roku emitowany jest też na kanale Polsat JimJam.
Fabuła
Mały Ricky mieszka w miasteczku… motocykli. Sam jest motocyklem, jednocześnie zwykłym dzieciakiem, ze zwykłymi przygodami, które zdarzają się małym motocyklom. Swoje przygody dzieli z przyjaciółmi, z którymi ściga się, bije rekordy, uczestniczy w szalonych ucieczkach. Dzięki temu nigdy się nie nudzi. Przyjaciele świetnie się bawią, jest dużo śmiechu i niezwykłych doświadczeń.
Źródło: Telewizja Polska
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Dźwięk: Łukasz Fober
W wersji polskiej udział wzięli:
- Bartosz Czajkowski – Ricky Zoom
- Mikołaj Gajowy – DJ
- Krzysztof Tymiński – Loop Hoopla
- Małgorzata Prochera – Scootio
W pozostałych rolach:
- Grzegorz Pawlak – Maxwell
- Dariusz Odija – Oficer Bunker
- Jakub Wieczorek – Hank Zoom
- Anna Sztejner – Helen Zoom
- Filip Rogowski – Blip Hoopla
- Janusz Wituch – Don Hoopla
- Ignacy Szczerbiński – Buster Bunker
- Wojciech Chorąży – Jake
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska – Della
- Tomasz Błasiak – Steel Awesome
- Emilia Niedzielak – Whoopi
- Alicja Warchocka – Toot
- Klementyna Umer – Pani Bikely
- Klaudiusz Kaufmann – Fred
- Paweł Szymański – Dasher Zoom (odc. 10, 38-39, 86)
- Adam Bauman – Święty Mikoła (odc. 31)
- Marta Czarkowska
- Karol Gajos
- Piotr Tołoczko
- Bartosz Martyna
i inni
Wykonanie piosenek:
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 31.08.2020 | 001 | Wheelford Wheeler | The Wheelford Wheeler |
| 01.09.2020 | 002 | Dostawca Blip | Blip Delivers |
| 02.09.2020 | 003 | Nie ma się czego bać | Tired and True |
| 03.09.2020 | 004 | Niezdalny pilot | The Out of Controller |
| 04.09.2020 | 005 | Ricky Gwiazdor | Starring Ricky |
| 05.09.2020 | 006 | Ricky się trzęsie | Ricky Wobbles |
| 06.09.2020 | 007 | Wzór dla Ricky’ego | Ricky’s Role Model |
| 07.09.2020 | 008 | Odznaka dla Ricky’ego | Ricky’s Rescue Coaching Badge |
| 08.09.2020 | 009 | Po prostu niesamowity | Flat Out Awesome |
| 09.09.2020 | 010 | Nowy motor w mieście | New Bike on the Block |
| 10.09.2020 | 011 | Ricky się toczy | Ricky’s on a Roll |
| 11.09.2020 | 012 | Moto-Sprawiedliwość | Two Wheel Justice |
| 12.09.2020 | 013 | Ricky wygrywa konkurs | Ricky Blows Away the Competition |
| 13.09.2020 | 014 | Co kryje się w pudełku? | The Most Amazing Thing Ever Put in a Box |
| 14.09.2020 | 015 | Nowy sprzęt ratunkowy | The New Rescue Tool |
| 15.09.2020 | 016 | Siłacz DJ | Rock the Float |
| 16.09.2020 | 017 | Scootio maluje linie | Scootio Changes Lanes |
| 17.09.2020 | 018 | Magnes Maxwella | Super Awesome Magnet |
| 18.09.2020 | 019 | Kłopoty na szkolnym festiwalu | Show and Tell Trouble |
| 19.09.2020 | 020 | Przygoda ze śmieciami | Ricky’s Litter Round Up |
| 20.09.2020 | 021 | Problem na Windshield Point | Problem at Windshield Point |
| 21.09.2020 | 022 | Niewidzialny przyjaciel Toot | Toot’s Invisible Friend |
| 22.09.2020 | 023 | Kapsuła czasu | Time Capsule |
| 23.09.2020 | 024 | Super-bohaterka Bikely | Mrs. Bikely Up All Nightly |
| 24.09.2020 | 025 | Z bratem najlepiej | Ramp It Up |
| 25.09.2020 | 026 | Stopek i jego pomocnik | The Crosswalk Helper |
| 26.09.2020 | 027 | Kosmiczne Brum | Zoom Encounters |
| 27.09.2020 | 028 | Loop bohaterem Wheelford | Loop Hero of Wheelford |
| 28.09.2020 | 029 | Mały Buster Bunker | Little Buster Bunker |
| 29.09.2020 | 030 | Pomocnicy Maxwella | Maxwell Gets a Little Help |
| 06.12.2020 | 031 | Święty Mikoła | SantaCycle Down |
| 01.10.2020 | 032 | Ratujemy Pana Speedy’ego | Saving Mr. Speedy |
| 02.10.2020 | 033 | Toot i kółeczka | Toot & the Wheelies |
| 03.10.2020 | 034 | Pokaz świateł | The Shining |
| 04.10.2020 | 035 | Blip liderem | Blip in Charge |
| 05.10.2020 | 036 | Prawdziwa Loopność | True Loopness |
| 06.10.2020 | 037 | Rodzinny dzień sportu | Family Sports Day |
| 07.10.2020 | 038 | Motobiwak Rajdowców | The Ramp Camp Bikeout |
| 08.10.2020 | 039 | Zasady Ricky’ego | Ruled by Ricky |
| 09.10.2020 | 040 | Nagły zwrot akcji | Ricky’s in a Twist |
| 10.10.2020 | 041 | W poszukiwaniu złotych biletów | The Gold Ticket Rush |
| 11.10.2020 | 042 | Trajki są super | Trike Trials |
| 12.10.2020 | 043 | Zamiana ról | Trading Places |
| 13.10.2020 | 044 | Ziumastyczna Ekipa | The Zoomtastic Gang |
| 14.10.2020 | 045 | ReperoBopsy | RepairBops |
| 15.10.2020 | 046 | Wheelo-ween | Wheelo-ween |
| 16.10.2020 | 047 | Steel Awesome ma pomocnika | Steel Awesome Meets Vroomboy |
| 17.10.2020 | 048 | Fałszywy alarm | False Alarm |
| 18.10.2020 | 049 | Mega wirujący skok | The Mega-Whirely-Leap |
| 19.10.2020 | 050 | Super Szybkie Dostawy Moto Ferajny | Bike Buddies Super Speedy Delivery Service |
| 20.10.2020 | 051 | Mniej znaczy więcej | Slippy Street |
| 21.10.2020 | 052 | Dyspozytor Toot | Toot De Suite |
| SERIA DRUGA | |||
| 053 | Nowa Brumdeska Ricky’ego | Ricky’s New Vroomboard | |
| 054 | Buster Zoom | Buster Zoom | |
| 055 | Szybki dzień DJ’a | DJ’s Speedy Day | |
| 056 | Scootbopsowy Bebop | The Scootbop Bop | |
| 057 | Trener Ricky | Coach Ricky | |
| 058 | ZoomSpektor | ZoomCop | |
| 059 | ' | ' | |
| 060 | ' | ' | |
| 061 | ' | ' | |
| 062 | ' | ' | |
| 063 | ' | ' | |
| 064 | ' | ' | |
| 065 | ' | ' | |
| 066 | ' | ' | |
| 067 | ' | ' | |
| 068 | ' | ' | |
| 069 | ' | ' | |
| 070 | ' | ' | |
| 071 | ' | ' | |
| 072 | ' | ' | |
| 073 | ' | ' | |
| 074 | ' | ' | |
| 075 | ' | ' | |
| 076 | ' | ' | |
| 077 | ' | ' | |
| 078 | ' | ' | |
| 079 | ' | ' | |
| 080 | ' | ' | |
| 081 | ' | ' | |
| 082 | ' | ' | |
| 083 | ' | ' | |
| 084 | ' | ' | |
| 24.12.2021 | 085 | Ricky na stoku | Ricky’s Ski Day |
| 25.12.2021 | 086 | Śnieżny zamek Dashera | Dasher’s Snow Castle |
| 087 | Bardzo ziumastyczne Święta | A Very Zoomtastic Christmas | |
| 088 | ' | ' | |
| 089 | ' | ' | |
| 090 | ' | ' | |
| 091 | ' | ' | |
| 092 | ' | ' | |
| 093 | ' | ' | |
| 094 | ' | ' | |
| 095 | ' | ' | |
| 096 | ' | ' | |
| 097 | ' | ' | |
| 098 | ' | ' | |
| 099 | ' | ' | |
| 100 | ' | ' | |
| 101 | ' | ' | |
| 102 | ' | ' | |
| 103 | ' | ' | |
| 104 | ' | ' | |
