PLAION Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | | style="background-color: #CCE2FF;"|000 | ||
| ''[[Syberia: The World Before]]'' | | ''[[Syberia: The World Before]]'' | ||
| | | [[Roboto Sound|ROBOTO SOUND]] | ||
| {{Platforma|PC}} | | {{Platforma|PC}} | ||
| 18.03.2022 | | 18.03.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|000 | |||
| ''[[Call of Duty: Modern Warfare II]]''<ref>dubbing opracowany na zlecenie Activision</ref> | |||
| [[Roboto Sound|ROBOTO SOUND]] | |||
| {{Platforma|PC}}, {{Platforma|PS4}}, {{Platforma|PS5}}, {{Platforma|X1}}, {{Platforma|XSX}} | |||
| 28.10.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 09:45, 23 paź 2022
Koch Media Poland – istniejący od października 2019 roku polski oddział międzynarodowej firmy wydawniczej. Prezesem polskiego oddziału jest Maciej Turski.
Dystrybutor współpracuje ze studiami Roboto Sound i PRL.
Gry komputerowe
- ↑ dubbing opracowany na zlecenie Codemasters
- ↑ 2,0 2,1 2,2 2,3 2,4 2,5 2,6 reedycja; dubbing opracowany na zlecenie CD Projekt
- ↑ 3,0 3,1 reedycja w ramach pakietu Crysis Remastered Trilogy; dubbing opracowany na zlecenie Electronic Arts Polska
- ↑ dubbing opracowany na zlecenie Activision
- ↑ dubbing opracowany na zlecenie Activision
