MAKE-IT: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
=== Reżyserzy === | === Reżyserzy === | ||
* [[Krzysztof Czeczot]] | * [[Krzysztof Czeczot]] | ||
* [[Mikołaj Dobber]] | |||
* [[Józef Pawłowski]] | * [[Józef Pawłowski]] | ||
* [[Wojciech Pątkiewicz]] | * [[Wojciech Pątkiewicz]] | ||
| Linia 20: | Linia 21: | ||
* [[Jagoda Bogusz]] | * [[Jagoda Bogusz]] | ||
* [[Krzysztof Czeczot]] | * [[Krzysztof Czeczot]] | ||
* [[Mikołaj Dobber]] | |||
* [[Jan Jędrzejczyk]] | * [[Jan Jędrzejczyk]] | ||
* [[Juliusz Kłos]] | * [[Juliusz Kłos]] | ||
| Linia 47: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== | == Audioseriale == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| Linia 67: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[ | | ''[[FAKAP]]'' | ||
| | | 04.03.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[ | | ''[[Wilkołak]]'' | ||
| | | 22.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[ | | ''[[Gra Luizy]]'' | ||
| | | 13.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[ | | ''[[Projekt Riese]]'' | ||
| | | 26.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[ | | ''[[Niech to usłyszą]]'' | ||
| | | 26.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[ | | ''[[Z pierwszej piłki]]'' | ||
| | | 09.11.2022 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 107: | Linia 101: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| ''[[ | | ''[[Biblia Audio. Superprodukcja]]'' | ||
| | | 11.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''[[Chaos]]'' | |||
| 01.10.2019 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''[[Fucking Bornholm]]'' | |||
| 30.03.2020 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[ | | ''[[Wyrwa. Historia Ułana]]'' | ||
| | | 28.04.2020 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|05 | ||
| ''[[Kwestia ceny]]'' | | ''[[Kwestia ceny]]'' | ||
| 24.06.2020 | | 24.06.2020 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[ | | ''[[Lalka (audioserial 2020)|Lalka]]'' | ||
| | | 06.10.2020 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''[[O księciu Gotfrydzie, rycerzu gwiazdy wigilijnej]]'' | |||
| 06.10.2020 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Wiatr (słuchowisko 2021)|Wiatr]]'' | | ''[[Wiatr (słuchowisko 2021)|Wiatr]]'' | ||
| 23.09.2021 | | 23.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Bezcenny]]'' | | ''[[Bezcenny]]'' | ||
| 22.10.2021 | | 22.10.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''[[Mów mi Win]]'' | | ''[[Mów mi Win]]'' | ||
| 10.11.2021 | | 10.11.2021 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''[[Mierzeja]]'' | |||
| 07.07.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''[[Chołod]]'' | |||
| 23.11.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:47, 30 lis 2022
MAKE-IT, dawniej Osorno Media Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – firma produkcyjna mieszcząca się na ulicy Edwarda Stachury 4 w Warszawie. Zajmuje się realizacją nagrań audiobooków, słuchowisk, a także produkcją filmów i seriali animowanych, eventów, koncertów i uroczystości okolicznościowych. Założycielem studia jest Krzysztof Czeczot.
Kadra
ReżyserzyKierownicy produkcji |
Dźwiękowcy |
Realizacja nagrań
Filmy animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Przebudzone spojrzenia | 01.10.2019 |
Audioseriale
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Filip | 03.2015 |
| 02 | Jan Karski | 10.01.2016 |
| 03 | Krzyżacy | 04.04.2016 |
| 04 | FAKAP | 04.03.2021 |
| 05 | Wilkołak | 22.04.2021 |
| 06 | Gra Luizy | 13.07.2021 |
| 07 | Projekt Riese | 26.01.2022 |
| 08 | Niech to usłyszą | 26.09.2022 |
| 09 | Z pierwszej piłki | 09.11.2022 |
Słuchowiska
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Biblia Audio. Superprodukcja | 11.04.2016 |
| 02 | Chaos | 01.10.2019 |
| 03 | Fucking Bornholm | 30.03.2020 |
| 04 | Wyrwa. Historia Ułana | 28.04.2020 |
| 05 | Kwestia ceny | 24.06.2020 |
| 06 | Lalka | 06.10.2020 |
| 07 | O księciu Gotfrydzie, rycerzu gwiazdy wigilijnej | 06.10.2020 |
| 08 | Wiatr | 23.09.2021 |
| 09 | Bezcenny | 22.10.2021 |
| 10 | Mów mi Win | 10.11.2021 |
| 11 | Mierzeja | 07.07.2022 |
| 12 | Chołod | 23.11.2022 |
