MAKE-IT: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 70: | Linia 70: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| ''[[Baśniopera]]'' | |||
| 21.08.2020 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''[[FAKAP]]'' | | ''[[FAKAP]]'' | ||
| 04.03.2021 | | 04.03.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''[[Wilkołak]]'' | | ''[[Wilkołak]]'' | ||
| 22.04.2021 | | 22.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| ''[[Gra Luizy]]'' | | ''[[Gra Luizy]]'' | ||
| 13.07.2021 | | 13.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''[[Projekt Riese]]'' | | ''[[Projekt Riese]]'' | ||
| 26.01.2022 | | 26.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| ''[[Mierzeja]]'' | |||
| 07.07.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''[[Niech to usłyszą]]'' | | ''[[Niech to usłyszą]]'' | ||
| 26.09.2022 | | 26.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| ''[[Z pierwszej piłki]]'' | | ''[[Z pierwszej piłki]]'' | ||
| 09.11.2022 | | 09.11.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''[[Opowiem o tobie gwiazdom]]'' | |||
| 26.12.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''[[Fucking Monterosa]]'' | |||
| 02.02.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''[[Langer]]'' | |||
| 26.04.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''[[Mierzeja 2]]'' | |||
| 10.08.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 148: | Linia 172: | ||
| ''[[Chołod]]'' | | ''[[Chołod]]'' | ||
| 23.11.2022 | | 23.11.2022 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''[[Przygody Baltazara Gąbki]]'' | |||
| 06.07.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:44, 14 sie 2023

MAKE-IT, dawniej Osorno Media Sp. z o.o. Sp. Komandytowa – firma produkcyjna mieszcząca się na ulicy Edwarda Stachury 4 w Warszawie. Zajmuje się realizacją nagrań audiobooków, słuchowisk, a także produkcją filmów i seriali animowanych, eventów, koncertów i uroczystości okolicznościowych. Założycielem studia jest Krzysztof Czeczot.
Kadra
ReżyserzyKierownicy produkcji |
Dźwiękowcy |
Realizacja nagrań
Filmy animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Przebudzone spojrzenia | 01.10.2019 |
Audioseriale
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Filip | 03.2015 |
| 02 | Jan Karski | 10.01.2016 |
| 03 | Krzyżacy | 04.04.2016 |
| 04 | Baśniopera | 21.08.2020 |
| 05 | FAKAP | 04.03.2021 |
| 06 | Wilkołak | 22.04.2021 |
| 07 | Gra Luizy | 13.07.2021 |
| 08 | Projekt Riese | 26.01.2022 |
| 09 | Mierzeja | 07.07.2022 |
| 10 | Niech to usłyszą | 26.09.2022 |
| 11 | Z pierwszej piłki | 09.11.2022 |
| 12 | Opowiem o tobie gwiazdom | 26.12.2022 |
| 13 | Fucking Monterosa | 02.02.2023 |
| 14 | Langer | 26.04.2023 |
| 15 | Mierzeja 2 | 10.08.2023 |
Słuchowiska
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 01 | Biblia Audio. Superprodukcja | 11.04.2016 |
| 02 | Chaos | 01.10.2019 |
| 03 | Fucking Bornholm | 30.03.2020 |
| 04 | Wyrwa. Historia Ułana | 28.04.2020 |
| 05 | Kwestia ceny | 24.06.2020 |
| 06 | Lalka | 06.10.2020 |
| 07 | O księciu Gotfrydzie, rycerzu gwiazdy wigilijnej | 21.11.2020 |
| 08 | Wiatr | 23.09.2021 |
| 09 | Bezcenny | 22.10.2021 |
| 10 | Mów mi Win | 10.11.2021 |
| 11 | Mierzeja | 07.07.2022 |
| 12 | Chołod | 23.11.2022 |
| 13 | Przygody Baltazara Gąbki | 06.07.2023 |
