Ada Bambini, naukowczyni: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
 
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=28 września [[2021]]
|data premiery=28 września [[2021]]
|sezony=4 z 4
|sezony=4 z 4
|odcinki=39 z 39
|odcinki=39 z 41
}}
}}
'''Ada Bambini, naukowczyni''' (ang. ''Ada Twist, Scientist'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 28 września [[2021]] roku.
'''Ada Bambini, naukowczyni''' (ang. ''Ada Twist, Scientist'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 28 września [[2021]] roku.
Linia 20: Linia 20:


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Wersja polska''': [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]]<br />
'''Wersja polska''': [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]]<br />
'''Reżyseria''': [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]<br />
'''Reżyseria''': [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]]<br />
'''Dialogi''': [[Kamila Klimas-Przybysz]]<br />
'''Dialogi''': [[Kamila Klimas-Przybysz]]<br />
Linia 75: Linia 75:


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
|-
|-
!width="12%"|Premiera
!width="12%"|Premiera
Linia 82: Linia 82:
!width="41%"|Tytuł angielski
!width="41%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Jak zdobyć fort?''
| ''Jak zdobyć fort?''
| ''A Fort of One’s Own''
| ''A Fort of One’s Own''
Linia 92: Linia 92:
| ''Twelve Angry Birds''
| ''Twelve Angry Birds''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Wieczór filmowy''
| ''Wieczór filmowy''
| ''Movie Night''
| ''Movie Night''
Linia 100: Linia 100:
| ''The Banana Peel Problem''
| ''The Banana Peel Problem''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Słodki przepis''
| ''Słodki przepis''
| ''Cake Twist''
| ''Cake Twist''
Linia 108: Linia 108:
| ''Garden Party''
| ''Garden Party''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Ptasia perspektywa''
| ''Ptasia perspektywa''
| ''Bird’s Eye View''
| ''Bird’s Eye View''
Linia 116: Linia 116:
| ''Sleeping Duty''
| ''Sleeping Duty''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Muzyka, którą widać''
| ''Muzyka, którą widać''
| ''Sight of Music''
| ''Sight of Music''
Linia 124: Linia 124:
| ''Rain Day''
| ''Rain Day''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|28.09.2021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2021
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Wielki smród''
| ''Wielki smród''
| ''The Great Stink''
| ''The Great Stink''
Linia 132: Linia 132:
| ''Rosie’s Rockin’ Pet''
| ''Rosie’s Rockin’ Pet''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''Dziwny przypadek pewnej jaszczurki''
| ''Dziwny przypadek pewnej jaszczurki''
| ''The Curious Case of Lil’ Liz''
| ''The Curious Case of Lil’ Liz''
Linia 142: Linia 142:
| ''Cat on a Hot Twist Roof''
| ''Cat on a Hot Twist Roof''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''Ada Bambini, magii bogini''
| ''Ada Bambini, magii bogini''
| ''Ada Twist Magicianist''
| ''Ada Twist Magicianist''
Linia 150: Linia 150:
| ''Bend It Like Arthur''
| ''Bend It Like Arthur''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Spadochron''
| ''Spadochron''
| ''Oh Parachute''
| ''Oh Parachute''
Linia 158: Linia 158:
| ''Meltdown''
| ''Meltdown''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Zajączku, gdzie jesteś?''
| ''Zajączku, gdzie jesteś?''
| ''Show Me the Bunny''
| ''Show Me the Bunny''
Linia 166: Linia 166:
| ''A Kite Above the Rest''
| ''A Kite Above the Rest''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''Dzień deskorolki''
| ''Dzień deskorolki''
| ''Skate On''
| ''Skate On''
Linia 174: Linia 174:
| ''Ada’s Cure for the Common Conundrum''
| ''Ada’s Cure for the Common Conundrum''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25.01.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''Mózg, nie mięśnie''
| ''Mózg, nie mięśnie''
| ''Mind Over Muscle''
| ''Mind Over Muscle''
Linia 182: Linia 182:
| ''Iggy Gettin’ Diggy With It''
| ''Iggy Gettin’ Diggy With It''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA TRZECIA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA'''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''Gazu, Róziu!''
| ''Gazu, Róziu!''
| ''Ready, Set, Rosie!''
| ''Ready, Set, Rosie!''
Linia 192: Linia 192:
| ''A Wheel with a Twist''
| ''A Wheel with a Twist''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''Quiz bystrzaków''
| ''Quiz bystrzaków''
| ''The Whiz Kid Quiz''
| ''The Whiz Kid Quiz''
Linia 200: Linia 200:
| ''Glitter-tastrophe''
| ''Glitter-tastrophe''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''TatoBot''
| ''TatoBot''
| ''DadBot''
| ''DadBot''
Linia 208: Linia 208:
| ''Into the Brainstorm''
| ''Into the Brainstorm''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''Lody''
| ''Lody''
| ''Ice Creamed''
| ''Ice Creamed''
Linia 216: Linia 216:
| ''Pitch Perfect''
| ''Pitch Perfect''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Krok po kroku''
| ''Krok po kroku''
| ''Slow Your Roll''
| ''Slow Your Roll''
Linia 224: Linia 224:
| ''The Amazing Spider-Twist''
| ''The Amazing Spider-Twist''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Duch w piwnicy''
| ''Duch w piwnicy''
| ''Ghost Busted''
| ''Ghost Busted''
Linia 232: Linia 232:
| ''A Cold Blooded Complication''
| ''A Cold Blooded Complication''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Bakcyl śmiechu''
| ''Bakcyl śmiechu''
| ''The Giggle Bug''
| ''The Giggle Bug''
Linia 240: Linia 240:
| ''Dance Dance Twist Solution''
| ''Dance Dance Twist Solution''
|-
|-
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12.09.2022
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.09.2022
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''Jak zdobyć sprawność?''
| ''Jak zdobyć sprawność?''
| ''Bee the Change''
| ''Bee the Change''
Linia 248: Linia 248:
| ''Battle of the Boogie Bots''
| ''Battle of the Boogie Bots''
|-
|-
| colspan=4 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA CZWARTA'''
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA'''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|21
| ''Jak teleportować Benka?''
| ''Jak teleportować Benka?''
| ''Benny Who''
| ''Benny Who''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|22
| bgcolor="#CCE2FF"|22
| ''Walentynkowy bałagan''
| ''Walentynkowy bałagan''
| ''My Messy Valentine''
| ''My Messy Valentine''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|23
| ''Zieloni''
| ''Zieloni''
| ''The Green Team''
| ''The Green Team''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|24
| bgcolor="#CCE2FF"|24
| ''Idealna fryzura''
| ''Idealna fryzura''
| ''The Right Puff''
| ''The Right Puff''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|25
| ''Smok ognia''
| ''Smok ognia''
| ''Monster Mash''
| ''Monster Mash''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|26
| bgcolor="#CCE2FF"|26
| ''Chlapella''
| ''Chlapella''
| ''Soakchella''
| ''Soakchella''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|27
| bgcolor="#CCE2FF"|27
| ''Muzyczna składanka''
| ''Muzyczna składanka''
| ''Mixtape Remix''
| ''Mixtape Remix''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|28
| bgcolor="#CCE2FF"|28
| ''Rodeo Rózi''
| ''Rodeo Rózi''
| ''Rodeo Rosie''
| ''Rodeo Rosie''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|29
| bgcolor="#CCE2FF"|29
| ''Tata gra nutę''
| ''Tata gra nutę''
| ''Dad to the Bone''
| ''Dad to the Bone''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|30
| bgcolor="#CCE2FF"|30
| ''Skarb w jaskini''
| ''Skarb w jaskini''
| ''X Marks the Spot''
| ''X Marks the Spot''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|31
| bgcolor="#CCE2FF"|31
| ''Ślub i tornado''
| ''Ślub i tornado''
| ''Blue River Wedding''
| ''Blue River Wedding''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|32
| bgcolor="#CCE2FF"|32
| ''Jak cofnąć czas''
| ''Jak cofnąć czas''
| ''A Twist in Time''
| ''A Twist in Time''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|33
| bgcolor="#CCE2FF"|33
| ''Stary Pan Dąb''
| ''Stary Pan Dąb''
| ''Old Mr. Oak''
| ''Old Mr. Oak''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|34
| bgcolor="#CCE2FF"|34
| ''Joga i tenis''
| ''Joga i tenis''
| ''You Got Served''
| ''You Got Served''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|35
| bgcolor="#CCE2FF"|35
| ''Pożeracz śmieci''
| ''Pożeracz śmieci''
| ''The Garbage Gobbler''
| ''The Garbage Gobbler''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|36
| bgcolor="#CCE2FF"|36
| ''Łowcy planet''
| ''Łowcy planet''
| ''Planet Hunters''
| ''Planet Hunters''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|37
| bgcolor="#CCE2FF"|37
| ''Pałac pamięci''
| ''Pałac pamięci''
| ''Iggy’s Memory Palace''
| ''Iggy’s Memory Palace''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|38
| bgcolor="#CCE2FF"|38
| ''Zdążyć z obiadem''
| ''Zdążyć z obiadem''
| ''Dinnertime Deadline''
| ''Dinnertime Deadline''
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|22.04.2023
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2023
| style="background-color: #CCE2FF;"|39
| bgcolor="#CCE2FF"|39
| ''Napisz to''
| ''Napisz to''
| ''Getting it Write''
| ''Getting it Write''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|40
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''More Scientists''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|–
| bgcolor="#CCE2FF"|41
| bgcolor="#DDDDDD"|
| ''Even More Scientists''
|-
|-
|}
|}

Aktualna wersja na dzień 21:29, 5 paź 2025

Tytuł Ada Bambini, naukowczyni
Tytuł oryginalny Ada Twist, Scientist
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa Netflix
Lata produkcji 2021
Data premiery dubbingu 28 września 2021
Wyemitowane
serie
4 z 4
Wyemitowane odcinki 39 z 41

Ada Bambini, naukowczyni (ang. Ada Twist, Scientist) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 28 września 2021 roku.

Fabuła

Serial opowiada o przygodach uwielbiającej naukę malutkiej ośmiolatki obdarzonej wielką ciekawością świata. Stawia sobie ona ambitny cel odkrycia prawdy o absolutnie wszystkim. Razem z dwójką przyjaciół, Ignasiem Kitkiem i Rózią Rewelką, rozwiązuje zagadki i tajemnice dla rodziny i znajomych. Na rozwiązywaniu tajemnic się jednak nie kończy, bo przecież w nauce chodzi nie tylko o to, by wyjaśnić jak, dlaczego i co — zdobytą wiedzę trzeba wykorzystywać, żeby zmienić świat na lepsze.

Źródło: Netflix

Wersja polska

Wersja polska: HIVENTY POLAND
Reżyseria: Anna Apostolakis
Dialogi: Kamila Klimas-Przybysz
Zgranie wersji polskiej:

Teksty piosenek: Mateusz Rulski-Bożek
Nagranie i montaż dialogów: Jerzy Wierciński
Reżyseria muzyki: Jerzy Wierciński
Koordynacja projektu: Agata Leonczak
Nadzór produkcji: Zuzanna Brylska
Obsada:

Obsada dodatkowa:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
28.09.2021 01 Jak zdobyć fort? A Fort of One’s Own
Dwanaście gniewnych ptaków Twelve Angry Birds
28.09.2021 02 Wieczór filmowy Movie Night
Problem z obieraniem bananów The Banana Peel Problem
28.09.2021 03 Słodki przepis Cake Twist
Przyjęcie w ogrodzie Garden Party
28.09.2021 04 Ptasia perspektywa Bird’s Eye View
Problemy ze snem Sleeping Duty
28.09.2021 05 Muzyka, którą widać Sight of Music
Deszczowy dzień Rain Day
28.09.2021 06 Wielki smród The Great Stink
Przygarnij kamyk Rosie’s Rockin’ Pet
SERIA DRUGA
25.01.2022 07 Dziwny przypadek pewnej jaszczurki The Curious Case of Lil’ Liz
Kot na dachu Cat on a Hot Twist Roof
25.01.2022 08 Ada Bambini, magii bogini Ada Twist Magicianist
Podkręć jak Artur Bend It Like Arthur
25.01.2022 09 Spadochron Oh Parachute
Śnieżny fort Meltdown
25.01.2022 10 Zajączku, gdzie jesteś? Show Me the Bunny
Najlepszy z latawców A Kite Above the Rest
25.01.2022 11 Dzień deskorolki Skate On
Sprytny sposób Ady na grypę Ada’s Cure for the Common Conundrum
25.01.2022 12 Mózg, nie mięśnie Mind Over Muscle
Ignaś coś wykopał Iggy Gettin’ Diggy With It
SERIA TRZECIA
12.09.2022 13 Gazu, Róziu! Ready, Set, Rosie!
Nowy wiatraczek A Wheel with a Twist
12.09.2022 14 Quiz bystrzaków The Whiz Kid Quiz
Katastrofa z brokatem Glitter-tastrophe
12.09.2022 15 TatoBot DadBot
Burze mózgów Into the Brainstorm
12.09.2022 16 Lody Ice Creamed
Jak naukowo rozstawić namiot Pitch Perfect
12.09.2022 17 Krok po kroku Slow Your Roll
Kto się boi Łasy? The Amazing Spider-Twist
12.09.2022 18 Duch w piwnicy Ghost Busted
Zimnokrwisty kłopot A Cold Blooded Complication
12.09.2022 19 Bakcyl śmiechu The Giggle Bug
Pamięć mięśniowa Dance Dance Twist Solution
12.09.2022 20 Jak zdobyć sprawność? Bee the Change
Boogie Bot Battle of the Boogie Bots
SERIA CZWARTA
22.04.2023 21 Jak teleportować Benka? Benny Who
22.04.2023 22 Walentynkowy bałagan My Messy Valentine
22.04.2023 23 Zieloni The Green Team
22.04.2023 24 Idealna fryzura The Right Puff
22.04.2023 25 Smok ognia Monster Mash
22.04.2023 26 Chlapella Soakchella
22.04.2023 27 Muzyczna składanka Mixtape Remix
22.04.2023 28 Rodeo Rózi Rodeo Rosie
22.04.2023 29 Tata gra nutę Dad to the Bone
22.04.2023 30 Skarb w jaskini X Marks the Spot
22.04.2023 31 Ślub i tornado Blue River Wedding
22.04.2023 32 Jak cofnąć czas A Twist in Time
22.04.2023 33 Stary Pan Dąb Old Mr. Oak
22.04.2023 34 Joga i tenis You Got Served
22.04.2023 35 Pożeracz śmieci The Garbage Gobbler
22.04.2023 36 Łowcy planet Planet Hunters
22.04.2023 37 Pałac pamięci Iggy’s Memory Palace
22.04.2023 38 Zdążyć z obiadem Dinnertime Deadline
22.04.2023 39 Napisz to Getting it Write
40 More Scientists
41 Even More Scientists

Linki zewnętrzne