Hot Wheels – Na start!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=4 marca [[2024]] | |data premiery=4 marca [[2024]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=20 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Hot Wheels – Na start!''' (ang. ''Hot Wheels Let’s Race'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 4 marca [[2024]] roku. | '''Hot Wheels – Na start!''' (ang. ''Hot Wheels Let’s Race'') – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie [[Netflix]] od 4 marca [[2024]] roku. | ||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
* [[Helena Zaciewska]] – '''Brights''' | * [[Helena Zaciewska]] – '''Brights''' | ||
* [[Antoni Jędrak]] – '''Sidecar''' | * [[Antoni Jędrak]] – '''Sidecar''' | ||
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Przemyk Przejezdny''' <small>(odc. 2-4, 9- | * [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Przemyk Przejezdny''' <small>(odc. 2-4, 9-20)</small> | ||
* [[Michał Kania]] – '''Komputer''' <small>(odc. 2)</small> | * [[Michał Kania]] – '''Komputer''' <small>(odc. 2)</small> | ||
* [[Bartosz Bednarski]] – '''Tata Coopa''' <small>(odc. 3, 6, 9)</small> | * [[Bartosz Bednarski]] – '''Tata Coopa''' <small>(odc. 3, 6, 9, 18, 20)</small> | ||
* [[Szymon Mysłakowski]] – '''Profesor Lustrus''' <small>(odc. 5, 8-9)</small> | * [[Szymon Mysłakowski]] – '''Profesor Lustrus''' <small>(odc. 5, 8-9, 11-12, 15-20)</small> | ||
* [[Mateusz Narloch]] – '''Wujek Larry''' <small>(odc. 5)</small> | * [[Mateusz Narloch]] – '''Wujek Larry''' <small>(odc. 5, 16, 18, 20)</small> | ||
* [[Adam Krylik]] – '''Sprinter Spoiler''' <small>(odc. 6, 9)</small> | * [[Adam Krylik]] – '''Sprinter Spoiler''' <small>(odc. 6, 9, 20)</small> | ||
* [[Sabina Bednarz]] – '''Szosa''' <small>(odc. 11-16, 18-20)</small> | |||
* [[Kamil Pruban]] – '''Mega-Wrex''' <small>(odc. 17, 20)</small> | |||
* [[Delfina Wilkońska]] – '''Mama Coopa''' <small>(odc. 18, 20)</small> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 42: | Linia 45: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="12%"|Premiera | !width="12%"|Premiera | ||
| Linia 49: | Linia 52: | ||
!width="41%"|Tytuł angielski | !width="41%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Wesoło goniąc koło'' | | ''Wesoło goniąc koło'' | ||
| Linia 59: | Linia 62: | ||
| ''Racing to Success'' | | ''Racing to Success'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Straszna maszyna'' | | ''Straszna maszyna'' | ||
| Linia 67: | Linia 70: | ||
| ''Takeout Spinout'' | | ''Takeout Spinout'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Dotrzymując tempa'' | | ''Dotrzymując tempa'' | ||
| Linia 75: | Linia 78: | ||
| ''Car Wash Catastrophe'' | | ''Car Wash Catastrophe'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''W nocy bez mocy'' | | ''W nocy bez mocy'' | ||
| Linia 83: | Linia 86: | ||
| ''Scavenger Stunt Hunt'' | | ''Scavenger Stunt Hunt'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Uwaga, spoiler!'' | | ''Uwaga, spoiler!'' | ||
| Linia 91: | Linia 94: | ||
| ''Victory Lapse'' | | ''Victory Lapse'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Zrób ten skok'' | | ''Zrób ten skok'' | ||
| Linia 99: | Linia 102: | ||
| ''Trashed Tracks'' | | ''Trashed Tracks'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Pizza z dodatkiem jadu'' | | ''Pizza z dodatkiem jadu'' | ||
| Linia 107: | Linia 110: | ||
| ''Shifting Gears'' | | ''Shifting Gears'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Nie wchodź komuś w drogę'' | | ''Nie wchodź komuś w drogę'' | ||
| Linia 115: | Linia 118: | ||
| ''Follow the Lead Car'' | | ''Follow the Lead Car'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Skupienie ma znaczenie'' | | ''Skupienie ma znaczenie'' | ||
| Linia 123: | Linia 126: | ||
| ''Photo Finish'' | | ''Photo Finish'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04.03.2024 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Wyczekiwana wygrana'' | | ''Wyczekiwana wygrana'' | ||
| Linia 130: | Linia 133: | ||
| ''Ognia!'' | | ''Ognia!'' | ||
| ''Fired Up!'' | | ''Fired Up!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Skrzyżowanie z Szosą'' | |||
| ''Cruise Control'' | |||
|- | |||
| ''Pianki łapanki'' | |||
| ''The S’more Fun the Better'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''MiniCoop'' | |||
| ''Mini Coop'' | |||
|- | |||
| ''Skok przez rekina'' | |||
| ''Jumping the Shark'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Droga do zwycięstwa'' | |||
| ''Cruisin’ to Victory'' | |||
|- | |||
| ''Zamiana aut'' | |||
| ''The Great Car Swap'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Gorączka złota'' | |||
| ''Go for the Gold'' | |||
|- | |||
| ''Szkoda Skrzypka'' | |||
| ''Sneezy Squeakers'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.09.2024 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| ''Nie tędy droga'' | |||
| ''Drive Me Batty'' | |||
|- | |||
| ''Wzloty i upadki'' | |||
| ''Highs & Lows'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Nie ten tor'' | |||
| ''The Wrong Track'' | |||
|- | |||
| ''Napompowani'' | |||
| ''All Pumped Up'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Jazda monster truckiem'' | |||
| ''Keep on Monster Truckin’'' | |||
|- | |||
| ''Tyranozaur rządzi'' | |||
| ''T-Rex Takeover'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Imprezowy przystanek'' | |||
| ''Party Pit Stop'' | |||
|- | |||
| ''Koniec drogi'' | |||
| ''End of the Road'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Zatrzymać te auta'' | |||
| ''Stop Those Cars'' | |||
|- | |||
| ''Autodestrukcja'' | |||
| ''Self-Destruct'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.03.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| ''Ostatnia prosta'' | |||
| ''The Final Finish Line'' | |||
|- | |||
| ''Potworny chaos'' | |||
| ''Monster Mayhem'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 11:32, 5 mar 2025
| Tytuł | Hot Wheels – Na start! |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Hot Wheels Let’s Race |
| Gatunek | animowany, przygodowy, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Netflix |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 4 marca 2024 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 20 z 20 |
Hot Wheels – Na start! (ang. Hot Wheels Let’s Race) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 4 marca 2024 roku.
Fabuła
„Hot Wheels – Na start!” to porywający serial oparty na popularnej serii zabawek, który obudzi w każdym ducha rajdowego współzawodnictwa! Opowiada o zawodnikach najmłodszego pokolenia, którzy biorą udział w niesamowitych wyścigach, ekstremalnych konkursach kaskaderskich oraz emocjonujących wyzwaniach.
Źródło: Netflix
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Ignacy Szczerbiński – Coop
- Dorota Furtak – Szybka Dash
- Kosma Press – Axle Spoiler
- Mikołaj Wachowski – Mac
- Zuzanna Wąsiewicz – Spark
- Helena Zaciewska – Brights
- Antoni Jędrak – Sidecar
- Grzegorz Kwiecień – Przemyk Przejezdny (odc. 2-4, 9-20)
- Michał Kania – Komputer (odc. 2)
- Bartosz Bednarski – Tata Coopa (odc. 3, 6, 9, 18, 20)
- Szymon Mysłakowski – Profesor Lustrus (odc. 5, 8-9, 11-12, 15-20)
- Mateusz Narloch – Wujek Larry (odc. 5, 16, 18, 20)
- Adam Krylik – Sprinter Spoiler (odc. 6, 9, 20)
- Sabina Bednarz – Szosa (odc. 11-16, 18-20)
- Kamil Pruban – Mega-Wrex (odc. 17, 20)
- Delfina Wilkońska – Mama Coopa (odc. 18, 20)
i inni
Dialogi: Michał Kania
Reżyseria: Izabella Bukowska
Kierownictwo muzyczne: Krzysztof Jaworski
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Rusiłowicz
Studio dubbingowe: IYUNO
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 04.03.2024 | 01 | Wesoło goniąc koło | A Wheel Good Time |
| Wyścig o zwycięstwo | Racing to Success | ||
| 04.03.2024 | 02 | Straszna maszyna | Scream Machines |
| Na wynos na zakręcie | Takeout Spinout | ||
| 04.03.2024 | 03 | Dotrzymując tempa | Keeping the Pace |
| Młyn w Mega Myjni | Car Wash Catastrophe | ||
| 04.03.2024 | 04 | W nocy bez mocy | Night Fright |
| Polowanie z popisami | Scavenger Stunt Hunt | ||
| 04.03.2024 | 05 | Uwaga, spoiler! | Spoiler Warning |
| O krok od wygranej | Victory Lapse | ||
| 04.03.2024 | 06 | Zrób ten skok | Getting the Jump |
| Zator na torze | Trashed Tracks | ||
| 04.03.2024 | 07 | Pizza z dodatkiem jadu | Pizza with Extra Venom |
| Zmiana biegu | Shifting Gears | ||
| 04.03.2024 | 08 | Nie wchodź komuś w drogę | Pedal to the Meddle |
| Podążaj za przywódcą | Follow the Lead Car | ||
| 04.03.2024 | 09 | Skupienie ma znaczenie | Eyes on the Prize |
| Fotokomórka | Photo Finish | ||
| 04.03.2024 | 10 | Wyczekiwana wygrana | In It to Win It |
| Ognia! | Fired Up! | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 09.09.2024 | 11 | Skrzyżowanie z Szosą | Cruise Control |
| Pianki łapanki | The S’more Fun the Better | ||
| 09.09.2024 | 12 | MiniCoop | Mini Coop |
| Skok przez rekina | Jumping the Shark | ||
| 09.09.2024 | 13 | Droga do zwycięstwa | Cruisin’ to Victory |
| Zamiana aut | The Great Car Swap | ||
| 09.09.2024 | 14 | Gorączka złota | Go for the Gold |
| Szkoda Skrzypka | Sneezy Squeakers | ||
| 09.09.2024 | 15 | Nie tędy droga | Drive Me Batty |
| Wzloty i upadki | Highs & Lows | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 03.03.2025 | 16 | Nie ten tor | The Wrong Track |
| Napompowani | All Pumped Up | ||
| 03.03.2025 | 17 | Jazda monster truckiem | Keep on Monster Truckin’ |
| Tyranozaur rządzi | T-Rex Takeover | ||
| 03.03.2025 | 18 | Imprezowy przystanek | Party Pit Stop |
| Koniec drogi | End of the Road | ||
| 03.03.2025 | 19 | Zatrzymać te auta | Stop Those Cars |
| Autodestrukcja | Self-Destruct | ||
| 03.03.2025 | 20 | Ostatnia prosta | The Final Finish Line |
| Potworny chaos | Monster Mayhem | ||
Linki zewnętrzne
- Hot Wheels – Na start! w bazie Netflix
