Zwierzęta w bieliźnie: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 171: | Linia 171: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 09.01.2013 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| '' | | ''Meduza'' | ||
| ''Jellyhead'' | |||
|- | |||
| ''Nadprzyrodzona moc'' | |||
| ''Matter Over Mind'' | | ''Matter Over Mind'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 22:19, 9 sty 2013
Zwierzęta w bieliźnie (ang. Almost Naked Animals, 2011-??) – kanadyjski serial animowany, emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 6 grudnia 2012 roku.
Fabuła
W tropikalnym kurorcie mieszkają zabawne zwierzęta, które ze względu na upał nie noszą swoich futer i chodzą w samej bieliźnie. Przywódcą przeżywającej niezwykłe przygody grupy jest żółty, bardzo ruchliwy i zawsze uśmiechnięty pies Howie.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-845176
Wersja polska
Polska wersja językowa: na zlecenie Disney Character Voices International – START INTERNATIONAL POLSKA
Wystąpili:
- Monika Kwiatkowska
- Grzegorz Pawlak
- Miłogost Reczek
- Klaudiusz Kaufmann
- Jakub Szydłowski
- Anna Sroka
- Karol Wróblewski
- Joanna Pach-Żbikowska
- Andrzej Hausner
- Przemysław Stippa
- Anna Apostolakis
- Janusz Wituch
- Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk
i inni
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 06.12.2012 | 01 | Urodziny | It’s My Party |
| Hotel jednogwiazdkowy | One Star Hotel | ||
| 10.12.2012 | 02 | Wielka rola | There Are No Small Parts |
| Rośnij wielki, okrąglutki | Keep on Monster Truckin’ | ||
| 11.12.2012 | 03 | Woskowinowy elf | The Ear Wax Elf |
| Kaskader w niemocy | Stunter’s Block | ||
| 12.12.2012 | 04 | Co zrobiłby Bumpy? | What Would Batty Do? |
| Dziwaczka | The Duck Vinci Code | ||
| 13.12.2012 | 05 | Pracownik miesiąca na zawsze | Employee of the Month For Life |
| The Saliva Drive | |||
| 14.12.2012 | 06 | Zielony potwór | The Veggie Beast |
| Oswajanie huraganu | Hurricane Seasoning | ||
| 17.12.2012 | 07 | Gra o przyszłość | Act to the Future |
| Zgadnij, kto wpadnie na obiad | Guess Who’s Coming to Lunch | ||
| 18.12.2012 | 08 | Pies i jego panowie | All Dog, No Danger |
| Kowboj Cabana | Cowboy Cabana | ||
| 19.12.2012 | 09 | Kim jesteś, bracie? | Oh Brother, Who Art Thou? |
| Nagi ząb | Nothing But the Tooth | ||
| 20.12.2012 | 10 | Przerośnięty bohater | A Fish This Big |
| Bombi-belki-bum | Fizz Fuzz Bang | ||
| 21.12.2012 | 11 | Lepiej nie dmuchać na zimne | Better Safe and Sorry |
| Konkurs Dzidy | Narwhal’s Contest | ||
| 19.12.2012 | 12 | Pies stróżujący | Cool Paw Howie |
| S.S. Banana Cabana | S.S. Banana Cabana | ||
| 08.01.2013 | 13 | Robo Howie | Robo Howie |
| Dawne czasy | The Old Act | ||
| 09.01.2013 | 14 | Meduza | Jellyhead |
| Nadprzyrodzona moc | Matter Over Mind | ||
| 15 | The Sun Howie Always Wanted | ||
| In the Deep End | |||
| 16 | Gone Banana | ||
| Imaginary Fiend | |||
| 17 | Who Inked the Bed? | ||
| Kikmee | |||
| 18 | Candid Camaraderie | ||
| May the Best Loser Win | |||
| 19 | Piggy Party | ||
| Living Dangerously | |||
| 20 | The Orange Fizzy Blues | ||
| Champion Gurgitator | |||
| 21 | Piggy’s Secret | ||
| Sloth Unleashed | |||
| 22 | Stink Dog | ||
| Doll Pox | |||
| 23 | Cat’s Eight Lives | ||
| Crouching Narwhal, Hidden Piggy | |||
| 24 | Howieween | ||
| Hotel of Horrors | |||
| 25 | The Perfect Gift | ||
| Home for the Howiedays | |||
| 26 | The Cabana Manana | ||
| Howie’s Little Helper | |||
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | Horn Swoggled | ||
| The Night Shift | |||
| 28 | Trash to the Past | ||
| The Green Banana | |||
| 29 | Dr. Howie & Dr. Howyena | ||
| Howie’s Pet Project | |||
| 30 | Octo vs. Batty | ||
| Needle Day | |||
| 31 | The Brother and Sister Games | ||
| Freebie Jeebies | |||
| 32 | Howie’s Staycation | ||
| A Helping Hoof | |||
| 33 | Octopi P.I. | ||
| The Lost Stunt | |||
| 34 | Trance Romance | ||
| Wooing Warty | |||
| 35 | Octo Gets Tough | ||
| Narwhal’s Birthday | |||
| 36 | All Night Long | ||
| Camp Stinka-wah-way | |||
| 37 | Ducking Duck | ||
| Banana Split | |||
| 38 | Cap’n Fizzy Fizzles | ||
| Banned! | |||
| 39 | Bumbag Bummer | ||
| Dirk Dubious | |||
| 40 | Miss Surrounding Area | ||
| Wag the Dog Thing | |||
Linki zewnętrzne
- Zwierzęta w bieliźnie w polskiej Wikipedii
