SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=14 kwietnia [[2025]] | |data premiery=14 kwietnia [[2025]] | ||
|sezony=1 z 2 | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki=13 z 52 <small>(serial)</small><br /> | |odcinki=13 z 52 <small>(serial)</small><br />3 z 12 <small>(odcinki krótkometrażowe)</small> | ||
}} | }} | ||
'''SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power''' – hiszpański serial animowany. | '''SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power''' – hiszpański serial animowany. | ||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Jakub Jamrożek]] i [[Zbigniew Gozdecki]]<br /> | '''Reżyseria i dźwięk''': [[Jakub Jamrożek]] i [[Zbigniew Gozdecki]]<br /> | ||
'''Dialogi polskie''': | '''Dialogi polskie''': | ||
* [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 1-4, K01- | * [[Seweryn Jach]] <small>(odc. 1-4, K01-K03)</small>, | ||
* [[Jakub Strach]] <small>(odc. 5-8)</small>, | * [[Jakub Strach]] <small>(odc. 5-8)</small>, | ||
* [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 9-13)</small> | * [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 9-13)</small> | ||
'''Montaż dialogów''': | '''Montaż dialogów''': | ||
* [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 1-13)</small>, | * [[Michał Rzodkiewicz]] <small>(odc. 1-13)</small>, | ||
* [[Julia Nalepa]] <small>(odc. K01- | * [[Julia Nalepa]] <small>(odc. K01-K03)</small> | ||
'''Miks dialogów''': [[Jakub Jamrożek]]<br /> | '''Miks dialogów''': [[Jakub Jamrożek]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Jakub Jamrożek]]<br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Jakub Jamrożek]]<br /> | ||
| Linia 91: | Linia 91: | ||
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | | colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|14.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|14.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|001 | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''Moc Kazoom'' | | ''Moc Kazoom'' | ||
| Linia 97: | Linia 97: | ||
| ''The Power of the Kazoom'' | | ''The Power of the Kazoom'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|15.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|002 | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''Witajcie w Kaboom City'' | | ''Witajcie w Kaboom City'' | ||
| Linia 103: | Linia 103: | ||
| ''Welcome to Kaboom City!'' | | ''Welcome to Kaboom City!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|16.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|003 | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''Imię bohatera'' | | ''Imię bohatera'' | ||
| Linia 109: | Linia 109: | ||
| ''The Name of a Hero'' | | ''The Name of a Hero'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|004 | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''Odzyskajmy Kazoom!'' | | ''Odzyskajmy Kazoom!'' | ||
| Linia 115: | Linia 115: | ||
| ''Let's Recover the Kazoom'' | | ''Let's Recover the Kazoom'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|005 | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''Być jednym z nas'' | | ''Być jednym z nas'' | ||
| Linia 121: | Linia 121: | ||
| ''One of Us'' | | ''One of Us'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|19.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|006 | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''Oczy złoczyńcy'' | | ''Oczy złoczyńcy'' | ||
| Linia 127: | Linia 127: | ||
| ''The Eyes of a Villain'' | | ''The Eyes of a Villain'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|20.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|007 | | bgcolor="#CCE2FF"|007 | ||
| ''Felerny popcorn'' | | ''Felerny popcorn'' | ||
| Linia 133: | Linia 133: | ||
| ''Pop-corn Revenge'' | | ''Pop-corn Revenge'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|21.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|008 | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''Turbo Kazoom'' | | ''Turbo Kazoom'' | ||
| Linia 139: | Linia 139: | ||
| ''Speedy Kazoom'' | | ''Speedy Kazoom'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|009 | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
| ''Zapach problemów'' | | ''Zapach problemów'' | ||
| Linia 145: | Linia 145: | ||
| ''Smells like Problems'' | | ''Smells like Problems'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|010 | | bgcolor="#CCE2FF"|010 | ||
| ''Jeszcze pięć minut'' | | ''Jeszcze pięć minut'' | ||
| Linia 151: | Linia 151: | ||
| ''5 More Minutes'' | | ''5 More Minutes'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|24.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|24.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | | bgcolor="#CCE2FF"|011 | ||
| ''Atak na bazę'' | | ''Atak na bazę'' | ||
| Linia 157: | Linia 157: | ||
| ''Check to the Barracks'' | | ''Check to the Barracks'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|25.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | | bgcolor="#CCE2FF"|012 | ||
| ''Skuteczny sabotaż'' | | ''Skuteczny sabotaż'' | ||
| Linia 163: | Linia 163: | ||
| ''Wreck Delivery Service'' | | ''Wreck Delivery Service'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|26.04.2025<br /><small>(Cartoonito)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|013 | | bgcolor="#CCE2FF"|013 | ||
| ''W kawałki'' | | ''W kawałki'' | ||
| Linia 257: | Linia 257: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.05.2025<br /><small>(YouTube)</small> | | bgcolor="#CCE2FF"|09.05.2025<br /><small>(YouTube)</small> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|K02 | | bgcolor="#CCE2FF"|K02 | ||
| ''Mr King'' | | ''Mr. King'' | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Mr King'' | | ''Mr. King'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.05.2025<br /><small>(YouTube)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|K02 | |||
| ''Enigma'' | |||
| '''' | |||
| ''Enigma'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 16:13, 28 maj 2025
| Tytuł | SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Hiszpania |
| Język oryginału | hiszpański |
| Stacja telewizyjna | Cartoonito |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 14 kwietnia 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 52 (serial) 3 z 12 (odcinki krótkometrażowe) |
SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power – hiszpański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoonito od 14 kwietnia 2025 roku.
Fabuła
Kai, Finn i Mia, przyjaciele z szóstej klasy, zostają wciągnięci w przygodę swojego życia, gdy Enigma zabiera ich w podróż do Kaboom City, fantastycznego świata fantazji, w którym przedmioty codziennego użytku, takie jak pomarańcze, temperówki do ołówków i płetwy do pływania, są Superbohaterami i Złoczyńcami, którzy zacięcie walczą ze sobą przy każdej okazji.
Źródło: YouTube
Wersja polska
Wersja polska: MASTERGROOVE STUDIOS
Reżyseria i dźwięk: Jakub Jamrożek i Zbigniew Gozdecki
Dialogi polskie:
- Seweryn Jach (odc. 1-4, K01-K03),
- Jakub Strach (odc. 5-8),
- Michał Rzodkiewicz (odc. 9-13)
Montaż dialogów:
- Michał Rzodkiewicz (odc. 1-13),
- Julia Nalepa (odc. K01-K03)
Miks dialogów: Jakub Jamrożek
Kierownictwo muzyczne: Jakub Jamrożek
Kierownictwo produkcji: Lidia Płoszka
W rolach głównych:
- Michał Chełmiński – Finn / Kid Fury
- Jakub Strach – Kai / Kid Kazoom
- Małgorzata Gradkowska – Mia / Multy
- Michał Podsiadło – Enigma
W pozostałych rolach:
- Paulina Raczyło –
- Super C,
- Sneakey (odc. 6),
- Smellvelous (odc. 9-10, K01)
- Martin Fitch –
- Profesor Daninsky (odc. 1),
- Skatestar (odc. 2, 6, 8, 10),
- Rolloxtreme (odc. 4-5, 8, 10),
- Komunikat (odc. 5),
- Lockster (odc. 6, 8, 11-13, K02),
- Narrator (odc. 7),
- Supersurfero (odc. 7),
- Tomatop (odc. 9),
- Bad Bulb (odc. 12),
- Telefon (odc. 12-13)
- Adam Bauman –
- Jack the Juicer (odc. 1-4, 10, 12-13),
- Popshock (odc. 2, 4-5, 7-8, 10, K01),
- Rockonoth (odc. 2, 10-11),
- Mighty Moo (odc. 3, 6, 8, 10, K01),
- Rythmix (odc. 6, 8, 10, 12-13),
- Ultraninja (odc. 7),
- Stinkator (odc. 9-10, K01)
- Paulina Śmigielska –
- Bubbles (odc. 2-3, 7-10, K01),
- Snapshot (odc. 9),
- O'Clock (odc. 9-10),
- Pic Manic (odc. 9-12),
- Golden Wind (odc. 10-11),
- Cacterrible (odc. 11)
- Karol Gajos –
- Profesor K (odc. 2, 4-5, 9-13, K02),
- Cerealiak (odc. 3-4, 11, K01),
- Zzleeper (odc. 7, 10, 12, K01)
- Tomasz Błasiak – Mister King (odc. 2, 4-6, 9-13, K02)
i inni
Piosenkę czołówkową z tekstem Michała Rzodkiewicza śpiewali: Martin Fitch i Małgorzata Gradkowska
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł hiszpański | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 14.04.2025 (Cartoonito) |
001 | Moc Kazoom | El poder del Kazoom | The Power of the Kazoom |
| 15.04.2025 (Cartoonito) |
002 | Witajcie w Kaboom City | ¡Bienvenidos a Kazoom City! | Welcome to Kaboom City! |
| 16.04.2025 (Cartoonito) |
003 | Imię bohatera | El nombre de un héroe | The Name of a Hero |
| 17.04.2025 (Cartoonito) |
004 | Odzyskajmy Kazoom! | ¡Recuperemos el Kazoom! | Let's Recover the Kazoom |
| 18.04.2025 (Cartoonito) |
005 | Być jednym z nas | Uno de los nuestros | One of Us |
| 19.04.2025 (Cartoonito) |
006 | Oczy złoczyńcy | Los ojos de un villano | The Eyes of a Villain |
| 20.04.2025 (Cartoonito) |
007 | Felerny popcorn | La venganza de las palomitas | Pop-corn Revenge |
| 21.04.2025 (Cartoonito) |
008 | Turbo Kazoom | A todo Kazoom | Speedy Kazoom |
| 22.04.2025 (Cartoonito) |
009 | Zapach problemów | Huele a problemas | Smells like Problems |
| 23.04.2025 (Cartoonito) |
010 | Jeszcze pięć minut | Cinco minutos más | 5 More Minutes |
| 24.04.2025 (Cartoonito) |
011 | Atak na bazę | Jaque a la base | Check to the Barracks |
| 25.04.2025 (Cartoonito) |
012 | Skuteczny sabotaż | Sabotaje a domicilio | Wreck Delivery Service |
| 26.04.2025 (Cartoonito) |
013 | W kawałki | Fragmentados | Into Pieces |
| 014 | ' | Un pequeño desvío | A Little Detour | |
| 015 | ' | Esta base es nuestra | This Is Our Base | |
| 016 | ' | Una búsqueda legendaria | A Legendary Quest | |
| 017 | ' | Batalla de dulces | Candy Challenge | |
| 018 | ' | Los recién llegados | The Newcomers | |
| 019 | ' | Villanos sobre hielo | Villains on Ice | |
| 020 | ' | Un diver-tedero problema | A Funny-Dum Problem | |
| 021 | ' | Entrenamiento legendario | Legendary Training | |
| 022 | ' | Robemos la energía | Let's Steal the Energy | |
| 023 | ' | Súper carrera Kazoom | Kazoom Super Race | |
| 024 | ' | Misión Magma | Magma Mission | |
| 025 | ' | Volcán furioso | Raging Volcano | |
| 026 | ' | Huida abrasadora | Burning Flight | |
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | ||||
| 25.04.2025 (YouTube) |
K01 | Witajcie w Kaboom City! | ' | Kaboom City |
| 09.05.2025 (YouTube) |
K02 | Mr. King | ' | Mr. King |
| 28.05.2025 (YouTube) |
K02 | Enigma | ' | Enigma |
