VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Tai16 (dyskusja | edycje)
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 15: Linia 15:
* [[Bartosz Socha]]
* [[Bartosz Socha]]
* [[Maciej Szutko]]
* [[Maciej Szutko]]
* [[Maciej Ślusarczyk]]


=== Tłumacze i dialogiści ===
=== Tłumacze i dialogiści ===
Linia 78: Linia 79:
| ''[[Na Biwaku Bez Laku: TomJake]]''
| ''[[Na Biwaku Bez Laku: TomJake]]''
| 29.06.2025
| 29.06.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|006
| ''[[Co słychać?]]''
| 19.08.2025
|-
|-
|}
|}

Wersja z 16:20, 19 sie 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.

Kadra

Reżyserzy

Tłumacze i dialogiści

Dźwiękowcy i montażyści

Kierownicy produkcji

Dubbing

Seriale animowane

Tytuł Premiera
001 Na Biwaku Bez Laku: Sezon 1 22.07.2023
002 Na Biwaku Bez Laku: Aleja Gwiazd 01.06.2024
003 Przełęcz Michinoku 13.04.2025
004 Na Biwaku Bez Laku: Przygody personelu 20.04.2025
005 Na Biwaku Bez Laku: TomJake 29.06.2025
006 Co słychać? 19.08.2025

Linki zewnętrzne