VOX studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 102: | Linia 102: | ||
| ''[[Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali]]'' | | ''[[Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali]]'' | ||
| 17.09.2025 | | 17.09.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| ''[[Jestem Królem smoków i Arcymedykiem]]'' | |||
| 23.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 12:56, 23 wrz 2025

VOX studio – studio nagrań oparte na grupie zrzeszającej artystów i pasjonatów VOX record, założone w 2024 roku, mieszczące się przy ul. Wincentego Pstrowskiego 5 w Gdańsku. Zajmuje się realizacją dubbingu, wersji lektorskich, tworzeniem napisów oraz nagraniami dźwiękowymi – w tym nagraniami wokalu, instrumentów i kreacją dźwięku do różnorodnych projektów.
Kadra
Reżyserzy
Tłumacze i dialogiści |
Dźwiękowcy i montażyści
Kierownicy muzyczniKierownicy produkcji |
Dubbing
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Lodowa tajemnica | 30.08.2025 |
| 002 | Podwójne życie mojego miliardera męża | 30.08.2025 |
| 003 | Świąteczny bezdomny milioner | 30.08.2025 |
| 004 | Turbulencje małżeńskie | 30.08.2025 |
| 005 | Brzemienna, słodka żona rozpieszczana przez bogatego męża | 02.09.2025 |
| 006 | Ratownictwo na odległość tysięcy kilometrów | 02.09.2025 |
| 007 | Pieniądze, broń i wesołych świąt | 09.09.2025 |
| 008 | The Alpha King and His Virgin Bride | 11.09.2025 |
| 009 | Naprawdę nie jestem nieśmiertelny | 15.09.2025 |
| 010 | Po moim długim śnie, moi trzej bracia stali się posiwiali | 17.09.2025 |
| 011 | Jestem Królem smoków i Arcymedykiem | 23.09.2025 |
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Na Biwaku Bez Laku: Sezon 1 | 22.07.2023 |
| 002 | Na Biwaku Bez Laku: Aleja Gwiazd | 01.06.2024 |
| 003 | Przełęcz Michinoku | 13.04.2025 |
| 004 | Na Biwaku Bez Laku: Przygody personelu | 20.04.2025 |
| 005 | Na Biwaku Bez Laku: TomJake | 29.06.2025 |
| 006 | Co słychać? | 19.08.2025 |
