Astro-małpy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m drobne nazwiska |
|||
| Linia 178: | Linia 178: | ||
| ''Korzyści z małpowania'' | | ''Korzyści z małpowania'' | ||
| ''There’s No Business Like Monkey Business'' | | ''There’s No Business Like Monkey Business'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|19.08.2013 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| ''Banano-duchy'' | |||
| ''Banana Ghost'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''One and a Half Friends'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|20.08.2013 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''Roboto-dżuma'' | |||
| ''Robot Plague'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|21.08.2013 | |||
| ''Czy zwycięży lepszy?'' | |||
| ''May the Best Monkey Win'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|22.08.2013 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''Inny wymiar Szympskiego'' | |||
| ''The Chimpsky Dimension'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|23.08.2013 | |||
| ''Prawo do przestoju'' | |||
| ''License To Monkey Around'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|26.08.2013 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''Terror-bot'' | |||
| ''My Bully Bot'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Switch Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '' | |||
| ''Flearoy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''The Inventor'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '' | |||
| ''Party Planet'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Spacey Cake'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '' | |||
| ''Squidsgiving'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Rocket Mommy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '' | |||
| ''Welcome To Inky Mart'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Eggs and Breakin’'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '' | |||
| ''Robo Butler'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Teeny Weeny Pinky Winky'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '' | |||
| ''Big Bro Rules!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| ''Monkey Too Young'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 17:11, 26 sie 2013
Astro-małpy (ang. Rocket Monkeys, 2013) – kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 17 czerwca 2013 roku.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Udział wzięli:
- Łukasz Lewandowski – Wally
- Rafał Sisicki – Gus
- Jarosław Domin – YAY-OK
- Adam Bauman – Doktor Szympski
- Jacek Bończyk – Lord Bzik
- Robert Tondera
- Cezary Kwieciński
- Jakub Szydłowski
- Joanna Węgrzynowska
- Wojciech Paszkowski
- Paweł Szczesny
- Tomasz Steciuk
- Piotr Bąk
- Miłogost Reczek
- Anna Sroka
- Zbigniew Suszyński
- Jacek Kopczyński
- Katarzyna Łaska
- Janusz Wituch
i inni
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 17.06.2013 | 01 | Nie jestem bananem! | I Am Not a Banana |
| Śmiech rażenia | Scare-Larious | ||
| 18.06.2013 | 02 | Dzień inspekcji | Inspection Day |
| Znamiona ogona | Tail Fail | ||
| 19.06.2013 | 03 | Bracia w potrzebie | Bro to Bro |
| Triki Trixie | Trick or Trixie | ||
| 20.06.2013 | 04 | Tatabot, pan zagłady | My Dad-Bot, the Doom-Bot |
| Małpie łapy | Monkey Mitts! | ||
| 21.06.2013 | 05 | Byle nie Bzik | Not Lord Peel |
| Niegdyś małpa | Once Upon a Monkey | ||
| 24.06.2013 | 06 | Goń miłość | Love on the Run |
| 25.06.2013 | Małpie serca | Monkey Hearts | |
| 26.06.2013 | 07 | Ogon niespodzianek | Tail of the Unexpected |
| 27.06.2013 | Złote grudki | Golden Nugglets | |
| 28.06.2013 | 08 | Zombie banany | Zombie Bananas |
| 01.07.2013 | To ja jestem YAY-OK | I’m YAY-OK You’re Not YAY-OK | |
| 02.07.2013 | 09 | Bunt śmieci | When Garbage Revolts |
| 03.07.2013 | Małpy kontra goryle | Monkeys vs. Gorillas | |
| 04.07.2013 | 10 | Balon trach | B.A.L.L. |
| 05.07.2013 | Ukelele Wally | Ukelele Wally | |
| 08.07.2013 | 11 | Księżniczka Niefajnos | Princess Nefarious |
| 09.07.2013 | Ani rogate, ani ranczo | Home on the Strange | |
| 10.07.2013 | 12 | Zawsze w górę | Space Out! |
| 11.07.2013 | Najlepsza zabawa | Monkey See, Monkey Do Better | |
| 12.07.2013 | 13 | Brat czy Joel | Bro or Joel |
| 15.07.2013 | Korzyści z małpowania | There’s No Business Like Monkey Business | |
| 19.08.2013 | 14 | Banano-duchy | Banana Ghost |
| One and a Half Friends | |||
| 20.08.2013 | 15 | Roboto-dżuma | Robot Plague |
| 21.08.2013 | Czy zwycięży lepszy? | May the Best Monkey Win | |
| 22.08.2013 | 16 | Inny wymiar Szympskiego | The Chimpsky Dimension |
| 23.08.2013 | Prawo do przestoju | License To Monkey Around | |
| 26.08.2013 | 17 | Terror-bot | My Bully Bot |
| Switch Day | |||
| 18 | ' | ||
| ' | |||
| 19 | Flearoy | ||
| The Inventor | |||
| 20 | Party Planet | ||
| Spacey Cake | |||
| 21 | Squidsgiving | ||
| Rocket Mommy | |||
| 22 | Welcome To Inky Mart | ||
| Eggs and Breakin’ | |||
| 23 | Robo Butler | ||
| Teeny Weeny Pinky Winky | |||
| 24 | Big Bro Rules! | ||
| Monkey Too Young | |||
| 25 | ' | ||
| ' | |||
| 26 | ' | ||
| ' | |||
Linki zewnętrzne
- Astro-małpy w polskiej Wikipedii
