Sanjay i Craig: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 318: | Linia 318: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 09.03.2015 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| '''' | | ''Dzień wrzasków'' | ||
| ''Screamday'' | | ''Screamday'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Nowi kumple'' | ||
| ''Enter Sandman'' | | ''Enter Sandman'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Alien Craig'' | | ''Alien Craig'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Googas'' | | ''Googas'' | ||
| Linia 338: | Linia 339: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Glory Hounds'' | | ''Glory Hounds'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Glad To Be Sad'' | | ''Glad To Be Sad'' | ||
| Linia 348: | Linia 350: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''TuffCon'' | | ''TuffCon'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Pet Parents'' | | ''Pet Parents'' | ||
| Linia 358: | Linia 361: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Cuddle Buddy'' | | ''Cuddle Buddy'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''2 Tuff 2 Watch'' | | ''2 Tuff 2 Watch'' | ||
| Linia 368: | Linia 372: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Ting'' | | ''Ting'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Fartwerk'' | | ''Fartwerk'' | ||
| Linia 380: | Linia 385: | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| '''' | |||
| ''Fowl Work'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rash Thrash'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 18:17, 9 mar 2015
Sanjay i Craig (ang. Sanjay and Craig, 2013) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 15 września 2013 roku.
Fabuła
Perypetie 12-letniego Amerykanina, Sanjaya Patela. Pochodzący z Indii chłopiec przeżywa liczne przygody ze swoim najlepszym przyjacielem, wężem Craigiem. Niezwykłe zwierzę potrafi władać ludzką mową.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-992245
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Andrzej Chudy
Dialogi polskie: Marcin Bartkiewicz
Dźwięk i montaż: Hanna Makowska
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji: Anna Kuszewska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Mateusz Narloch – Sanjay Patel
- Maciej Kowalik – Craig
oraz:
- Modest Ruciński – Vijay Patel
- Brygida Turowska – doktor Darlene Patel
- Joanna Pach-Żbikowska – Megan Sparkles
- Tomasz Steciuk – Leslie Noodman
- Jakub Szydłowski – Remington Tufflips
- Agnieszka Fajlhauer – Belle Pepper
- Piotr Bajtlik – Hector Flanagan
- Janusz Wituch
- Wojciech Chorąży
- Krzysztof Cybiński
- Katarzyna Łaska
- Elżbieta Kopocińska
- Artur Pontek
- Andrzej Chudy
- Bartosz Martyna
i inni
Piosenkę śpiewał: Adam Krylik
Lektor: Andrzej Chudy
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.09.2013 | 01 | Punkt siedzenia | Brett Venom MD |
| Beczka śmiechu | Laugh Quake | ||
| 22.09.2013 | 02 | Denis Maksymalny | Maximum Dennis |
| Pies ogrodnika | Dog Wave | ||
| 29.09.2013 | 03 | Koszmarna wysokość | Heightmare |
| Być jak Tufflips | Be Like Tufflips | ||
| 13.10.2013 | 04 | Śmierdziuch | Stinkboy |
| 06.10.2013 | O wilku mowa | Wolfie | |
| 20.10.2013 | 05 | Wyspa wśród spalin | Traffical Island |
| 03.11.2013 | Partybot | Partybot | |
| 10.11.2013 | 06 | Znikający Gienio | The Giving G |
| 17.11.2013 | Piękna Craiga | Release the Craigan | |
| 24.11.2013 | 07 | C.O.P.S. | Muscle C.O.P.S. |
| 01.12.2013 | Zamrożone finanse | Cold Hard Cash | |
| 07.04.2014 | 08 | Nierzygalni | Unbarfable |
| 08.04.2014 | Gra o taflipsa | Game On | |
| 09.04.2014 | 09 | Naga prawda | Laked Nake |
| 10.04.2014 | Dziecię zagłady | Doom Baby | |
| 11.04.2014 | 10 | Elektro-wpadka | Blackout |
| 14.04.2014 | Noodmania | Family Re-Noodman | |
| 15.04.2014 | 11 | Mały bączek | Fart Baby |
| 16.04.2014 | Katapulta kung fu | Kung Fu Catapult | |
| 17.04.2014 | 12 | Famizjada – podwójne wyzwanie | Trouble Dare |
| 18.04.2014 | Rozjechana pizza | Road Pizza | |
| 21.04.2014 | 13 | Kubuś wszechświata | Cup O’ Universe |
| 22.04.2014 | Zdradliwe moczary | You’re in Trouble | |
| 23.04.2014 | 14 | Rysio Glut | Booger Johnson |
| 24.04.2014 | Strażnicy snów | Dream Rangers | |
| 25.04.2014 | 15 | Dzień węża | Day of the Snake |
| 28.04.2014 | Kłujo-bestia | Pricker Beast | |
| 29.04.2014 | 16 | Wkręceni | Kerplunk’d |
| 30.04.2014 | Stare pryki | Old Farts | |
| 18.11.2014 | 17 | Flip Flopy | Flip Flopas |
| Chill Bill | Chill Bill | ||
| 19.11.2014 | 18 | Susan Loogie | Susan Loogie |
| Curb Dawgz | Curb Dawgz | ||
| 17.11.2014 | 19 | Ślizga historia | A Tail of Two Slithers |
| 20.11.2014 | 20 | Z wartkim nurtem rzeki | Boatin’ Down the River |
| Słodki punk | Pretty in Punk | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 21.11.2014 | 21 | We własnym sosie | Hot Sauce Boss |
| Upiorna sadzawka | Ghost Pool | ||
| 24.11.2014 | 22 | Goło i wesoło | Shirts Off |
| Haniebne imię | Middle Shame | ||
| 25.11.2014 | 23 | Wylaszczeni | Dolled Up |
| 26.11.2014 | Kosmiczny wyścig | Space Race | |
| 27.11.2014 | 24 | Dzieci Wymiotka | Barfy’s Babies |
| 28.11.2014 | Tyłek do góry | Butts Up | |
| 31.10.2014 | 25 | Straszne historie Tufflipsa | Tufflips’ Tales of Terror |
| 09.03.2015 | 26 | Dzień wrzasków | Screamday |
| Nowi kumple | Enter Sandman | ||
| 27 | ' | Alien Craig | |
| ' | Googas | ||
| 28 | ' | Glory Hounds | |
| ' | Glad To Be Sad | ||
| 29 | ' | TuffCon | |
| ' | Pet Parents | ||
| 30 | ' | Cuddle Buddy | |
| ' | 2 Tuff 2 Watch | ||
| 31 | ' | Ting | |
| ' | Fartwerk | ||
| 32 | ' | Fowl Work | |
| ' | Rash Thrash | ||
| 33 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 34 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 35 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 36 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 37 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 38 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 39 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 40 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
Linki zewnętrzne
- Sanjay i Craig w polskiej Wikipedii
