Małe czarodziejki: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 374: | Linia 374: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Santa Sparkle'' | | ''Santa Sparkle'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.05.2016 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| ''Uciekająca kapela'' | |||
| ''Band on the Run'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Picture Perfect Posie'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''Forget Me Not'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Nelson in Charge'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Glass Slipper'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Hazel, You Shrunk The Charmers!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Hazel-Nuts'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Charming Cookies'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''A Charming Story'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Magic Mishap'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Posie’s Pesky Potion'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Sparkle Storm'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 14:52, 23 maj 2016
Małe czarodziejki (ang. Little Charmers, 2014-??) – kanadyjsko-amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 16 marca 2015 roku w bloku Nick Jr..
Fabuła
Trzy czarodziejki zamieszkują krainę, gdzie można spotkać wiele legendarnych stworów – ogry, wróżki zębuszki czy krasnoludki. Przyjaciółki dopiero szkolą swoje magiczne umiejętności. Codziennie przeżywają wiele niezwykłych przygód.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1287153
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi polskie: Jan Onoszko
Dźwięk i montaż: Monika Szuszkiewicz
Kierownictwo muzyczne: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Kierownictwo produkcji: Anna Kuszewska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Natalia Jankiewicz – Hazel
- Dominika Sell – Lavender
- Justyna Bojczuk – Posie
- Piotr Bajtlik – tata Hazel
- Karol Jankiewicz –
- książę Ferg (odc. 1a, 19b),
- kolega Parsleya (odc. 2b)
- Janusz Wituch –
- Gary,
- ogr (odc. 10b)
- Miłosz Konkel – Parsley
- Brygida Turowska – Piernikowy chłopak (odc. 7b)
- Izabela Dąbrowska – nauczycielka (odc. 18a)
- Agnieszka Fajlhauer –
- Wilow (odc. 18b),
- Pepper (odc. 23b)
- Krzysztof Szczerbiński – Nelson (odc. 19a)
- Mirosław Wieprzewski – bracia Belini (odc. 22b)
- Paweł Szczesny – Błyszczące Drzewo (odc. 25b)
- Krzysztof Cybiński
- Katarzyna Łaska
i inni
Piosenki śpiewała: Katarzyna Łaska
Lektor tytułu serialu: Katarzyna Łaska
Lektor tytułów odcinków i tyłówki: Natalia Jankiewicz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 16.03.2015 | 01 | Nie taki książę z bajki | Prince Not So Charming |
| 17.03.2015 | Czarodziejska sukienka | A Charming Outfit | |
| 18.03.2015 | 02 | Cudowna trójka | A Charming Trio |
| 19.03.2015 | Nie ma jak Parsley | Add A Little Parsley | |
| 20.03.2015 | 03 | Kopiuj się kto może | Double Trouble Spell |
| 23.03.2015 | Zwierzaki są najlepsze | Charming Pets | |
| 24.03.2015 | 04 | Niekończący się karnawał | A Charming Do Over |
| 25.03.2015 | Taneczne rozterki | A Charming Fad | |
| 26.03.2015 | 05 | Seven w tarapatach | Lucky Seven |
| 27.03.2015 | Księżycowe szaleństwo | Moon Madness | |
| 13.04.2015 | 06 | Sprytna podmianka | Switcheroo |
| 14.04.2015 | Chwasty i inne rozrabiaki | Garden Pests | |
| 15.04.2015 | 07 | Mroźna tańce | Freeze Dance |
| 16.04.2015 | Piernikowy chłopiec | The Gingerbread Boy | |
| 30.10.2015 | 08 | Mroczna dyniowa noc | Spooky Pumpkin Moon Night |
| 17.04.2015 | 09 | Uroczy gaduła | Charming Chatterbox |
| 20.04.2015 | Tęczowe gwiazdki | Cluck Stars | |
| 21.04.2015 | 10 | Pokaz nie pokaz | Fashion No Show |
| 22.04.2015 | Przyjaźń na medal | Locket Or Lose It | |
| 23.04.2015 | 11 | Życie bez czarów | Uncharmed Life |
| 24.04.2015 | Miło by było | Pest Friends Forever | |
| 14.02.2016 | 12 | Dzień zakochanych serduszek | Charmy Hearts Day |
| 18.05.2015 | 13 | Ech, te włosy | Hairy Ways |
| 19.05.2015 | Kotły do boju | Calling All Cauldrons | |
| 20.05.2015 | 14 | Życzenie w słoiku | Wish Upon A Jar |
| 21.05.2015 | Przyjaciele na odwrót | Upside Down Friends | |
| 02.09.2015 | 15 | Pędzimiotła | Zip Zoom Broom |
| 03.09.2015 | Owieczki z innej beczki | Sheepover Party | |
| 16 | ' | Sparkle Bunny | |
| 17 | ' | Franken Flare | |
| 04.09.2015 | Gwiazdy, fikołki i inne podskoczki | Charming Cheers | |
| 09.09.2015 | 18 | Fasolinki | Bean There Done That |
| 08.09.2015 | Czarodziejski łańcuszek | Charmville Unchained | |
| 11.09.2015 | 19 | Mój domek jest twoim domkiem | My Charmhouse is Your Charmhouse |
| 10.09.2015 | Dzień pod znakiem żaby | Frog For a Day | |
| 15.09.2015 | 20 | Czarodziejski ślub | A Charming Wedding |
| 14.09.2015 | Dywanowe psoty | A Snug Little Rug | |
| SERIA DRUGA | |||
| 23.11.2015 | 21 | Zaczarowany dzień mamy | Charm Your Mom Day |
| 24.11.2015 | Zaczarowany biwak | A Charming Campout | |
| 25.11.2015 | 22 | W krainie tęczy | Somewhere Over The Rainbow |
| 26.11.2015 | Cyrkowa niespodzianka | Circus Surprise | |
| 27.11.2015 | 23 | Śpiewająca ospa | Sing Song Pox |
| 30.11.2015 | Ząb na wolności | Tooth on the Loose | |
| 01.12.2015 | 24 | Tata i magiczny kapelusz | Dad’s Hat Magic |
| 02.12.2015 | Czarujące ogry | Charming Ogres | |
| 03.12.2015 | 25 | Pospiesz się, Hazel | Hurry Up Hazel |
| 04.12.2015 | Odczarowany domek | No Charm in the House | |
| 31.03.2016 | 26 | Czarodziejska noc | Charming Nightlights |
| 30.03.2016 | Zaczarowane maluchy | Charming Babies | |
| 04.04.2016 | 27 | Jakiś dziwny jednorożec | Unicorn Without a Horn |
| 01.04.2016 | Wielkie zamieszanie | All Stirred Up | |
| 06.04.2016 | 28 | Czarodziejska wpadka | A Charming Mistake |
| 05.04.2016 | Czarodziejskie urodzinki | A Charming Surprise Birthday | |
| 08.04.2016 | 29 | Uciekająca różdżka | Wandering Wand |
| 07.04.2016 | Dobry rycerz nie jest zły | Good Knight, Good Day | |
| 30 | ' | Santa Sparkle | |
| 23.05.2016 | 31 | Uciekająca kapela | Band on the Run |
| ' | Picture Perfect Posie | ||
| 32 | ' | Forget Me Not | |
| ' | Nelson in Charge | ||
| 33 | ' | Glass Slipper | |
| ' | Hazel, You Shrunk The Charmers! | ||
| 34 | ' | Hazel-Nuts | |
| ' | Charming Cookies | ||
| 35 | ' | A Charming Story | |
| ' | Magic Mishap | ||
| 36 | ' | Posie’s Pesky Potion | |
| ' | Sparkle Storm | ||
| 37 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 38 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 39 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 40 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
Linki zewnętrzne
- Małe czarodziejki w polskiej Wikipedii
