Obóz Kikiwaka: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 23: | Linia 23: | ||
* [[Wojciech Chorąży]] – '''Murphy''' <small>(odc. 3)</small> | * [[Wojciech Chorąży]] – '''Murphy''' <small>(odc. 3)</small> | ||
* [[Anna Gajewska]] – '''Gladys''' <small>(odc. 1-4, 8, 11-12, 15-16, 18)</small> | * [[Anna Gajewska]] – '''Gladys''' <small>(odc. 1-4, 8, 11-12, 15-16, 18)</small> | ||
* [[Zuzanna Galia]] – '''Hazel''' <small>(odc. 1, 5-10, 19, 21)</small> | * [[Zuzanna Galia]] – '''Hazel''' <small>(odc. 1, 5-10, 19, 21-22)</small> | ||
* [[Artur Kaczmarski]] | * [[Artur Kaczmarski]] | ||
* [[Maciej Kosmala]] – '''dr Hunter Brody''' <small>(odc. 7)</small> | * [[Maciej Kosmala]] – '''dr Hunter Brody''' <small>(odc. 7)</small> | ||
| Linia 34: | Linia 34: | ||
* [[Marta Dylewska]] – '''Sasha''' <small>(odc. 20)</small> | * [[Marta Dylewska]] – '''Sasha''' <small>(odc. 20)</small> | ||
* [[Bernard Lewandowski]] – '''Timmy''' <small>(odc. 21)</small> | * [[Bernard Lewandowski]] – '''Timmy''' <small>(odc. 21)</small> | ||
* [[Antoni Scardina]] – '''Griff''' <small>(odc. 22)</small> | |||
* [[Zofia Modej]] – '''Lydia''' <small>(odc. 22)</small> | |||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | '''Lektor''': | ||
* [[Artur Kaczmarski]], | |||
* [[Adam Bauman]] <small>(tyłówka odc. 22)</small> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 196: | Linia 200: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"|18 | | bgcolor="#DCD0FF"|18 | ||
| ''Bride and Doom'' | | ''Bride and Doom'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|22 | |||
| ''Griff is in the House!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Dance in my Pants'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Zuri Has a Little Lamb'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Camp Kiki-Slasher'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Zuri Weasels Out'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Luke Out Below'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Queen of Screams'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Tidal Wave'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Treehouse of Terror'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mother May I?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''How The Griff Stole Christmas'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Fog’d In'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Dog Days of Summer'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Bad Dog!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Mud Fight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Food Fight'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Camp Stinky Waka'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Cabin vs. Cabin'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Dreams Come True'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''We Didn’t Start the Fire'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 18:06, 17 lip 2017
Obóz Kikiwaka (ang. Bunk’d, 2015-??) – amerykański sitcom dla młodzieży należący do seriali Disney Channel Original Series, będący spin-offem serialu Jessie.
Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy 10 czerwca 2016 roku (zapowiedź serialu) na kanale Disney Channel, regularna emisja rozpoczęła się 27 czerwca 2016 roku.
Fabuła
Emma, Ravi i Zuri Ross wyjeżdżają na obóz letni w Maine, gdzie ich rodzice poznali się, gdy byli nastolatkami. Trio robi co może, by dostosować się do nowego, ekscytującego otoczenia i warunków panujących na obozie Kikiwaka.
Opis pochodzi ze strony Telemagazyn.pl
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Tekst: Agnieszka Zwolińska
W wersji polskiej:
- Aleksandra Kowalicka – Emma Ross
- Franciszek Dziduch – Ravi Ross
- Matylda Kaczmarska – Zuri Ross
- Marta Markowicz – Lou
- Karol Jankiewicz – Xander
- Karol Kwiatkowski – Jorge
- Maja Kwiatkowska – Tiffany
W pozostałych rolach:
- Wojciech Chorąży – Murphy (odc. 3)
- Anna Gajewska – Gladys (odc. 1-4, 8, 11-12, 15-16, 18)
- Zuzanna Galia – Hazel (odc. 1, 5-10, 19, 21-22)
- Artur Kaczmarski
- Maciej Kosmala – dr Hunter Brody (odc. 7)
- Bartosz Wesołowski – Ted (odc. 12)
- Jakub Świderski – Noah (odc. 13)
- Paweł Szczesny – Mikołaj (odc. 14)
- Miłosz Konkel – Marsh (odc. 16)
- Jan Rotowski – Luke Ross (odc. 19)
- Karol Osentowski – Eric (odc. 19)
- Marta Dylewska – Sasha (odc. 20)
- Bernard Lewandowski – Timmy (odc. 21)
- Antoni Scardina – Griff (odc. 22)
- Zofia Modej – Lydia (odc. 22)
i inni
Lektor:
- Artur Kaczmarski,
- Adam Bauman (tyłówka odc. 22)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 10.06.2016 | 01 | 01 | Welcome to Camp Kikiwaka |
| 27.06.2016 | 02 | 02 | Gone Girl |
| 30.06.2016 | 03 | 05 | The Ones That Got Away |
| 28.06.2016 | 04 | 03 | Camp Rules |
| 29.06.2016 | 05 | 04 | Smells Like Camp Spirit |
| 01.07.2016 | 06 | 06 | Can You Hear Me Now |
| 04.07.2016 | 07 | 07 | Friending with the Enemy |
| 05.07.2016 | 08 | 08 | Waka, Waka, Waka! |
| 28.07.2016 | 09 | 15 | Boo Boos and Birthdays |
| 06.07.2016 | 10 | 09 | Counselors’ Night Off |
| 07.07.2016 | 11 | 10 | There’s No Place Like Camp |
| 25.07.2016 | 12 | 12 | No Escape |
| 29.07.2016 | 13 | 16 | For Love and Money |
| 06.12.2016 | 14 | 21 | Secret Santa |
| 03.12.2016 | 15 | 19 | Live from Camp Kikiwaka |
| 25.07.2016 | 16 | 13 | Close Encounters of the Camp Kind |
| 27.07.2016 | 17 | 14 | Crafted and Shafted |
| 04.12.2016 | 18 | 20 | Xander Says Goodbye |
| 08.07.2016 | 19 | 11 | Luke’s Back |
| 26.11.2016 | 20 | 17 | Love is for the Birds |
| 27.11.2016 | 21 | 18 | Bride and Doom |
| SERIA DRUGA | |||
| 17.07.2017 | 22 | 22 | Griff is in the House! |
| 23 | Dance in my Pants | ||
| 24 | Zuri Has a Little Lamb | ||
| 25 | Camp Kiki-Slasher | ||
| 26 | Zuri Weasels Out | ||
| 27 | Luke Out Below | ||
| 28 | Queen of Screams | ||
| 29 | Tidal Wave | ||
| 30 | Treehouse of Terror | ||
| 31 | Mother May I? | ||
| 32 | How The Griff Stole Christmas | ||
| 33 | Fog’d In | ||
| 34 | ' | ||
| 35 | Dog Days of Summer | ||
| 36 | Bad Dog! | ||
| 37 | Mud Fight | ||
| 38 | Food Fight | ||
| 39 | Camp Stinky Waka | ||
| 40 | Cabin vs. Cabin | ||
| 41 | Dreams Come True | ||
| 42 | We Didn’t Start the Fire | ||
Linki zewnętrzne
- Obóz Kikiwaka w polskiej Wikipedii
