Widzę Głosy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
ThePinkFin (dyskusja | edycje) |
ThePinkFin (dyskusja | edycje) |
||
| Linia 146: | Linia 146: | ||
|- | |- | ||
| 02.10.2018 || 63 || [[Kacper Kuszewski]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/2110848652486429/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=EOG9Vh3-zUY YouTube] | | 02.10.2018 || 63 || [[Kacper Kuszewski]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/2110848652486429/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=EOG9Vh3-zUY YouTube] | ||
|- | |||
| 09.10.2018 || 64 || [[Monika Pikuła]] || [https://www.facebook.com/1506149493026979/videos/351858208721176/ Facebook]<br/>[https://www.youtube.com/watch?v=DDOAACq41WY YouTube] | |||
|} | |} | ||
Wersja z 17:19, 9 paź 2018
Widzę Głosy (2016-??) – seria wywiadów z polskimi aktorami dubbingowymi. Jej twórczynią jest Natalia Litwin.
Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 18 października 2016 roku na fanpage'u Widzę Głosy w serwisie Facebook.
Obecnie nowe odcinki zamieszczane są równocześnie na Facebooku i YouTubie.
