Dwanaście na zawsze: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 82: | Linia 82: | ||
* [[Maksymilian Michasiów]] | * [[Maksymilian Michasiów]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 60%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="45%"|Tytuł polski | |||
!width="45%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Urodziny na zawsze'' | |||
| ''Birthday Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|02 | |||
| ''Wiedźmozad na zawsze'' | |||
| ''The Butt Witch Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Esther na zawsze'' | |||
| ''Esther Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|04 | |||
| ''Przyjemniaczek na zawsze'' | |||
| ''Guy Pleasant Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Wyspa na zawsze'' | |||
| ''Endless Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|06 | |||
| ''Dustin na zawsze'' | |||
| ''Dustin Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|07 | |||
| ''Koks i Masa na zawsze'' | |||
| ''Mack & Beefhouse Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|08 | |||
| ''Galeria handlowa na zawsze'' | |||
| ''The Mall Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | |||
| ''Szkoła na zawsze'' | |||
| ''School Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | |||
| ''Tajemnice na zawsze'' | |||
| ''Secrets Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11 | |||
| ''Pangwin na zawsze'' | |||
| ''Manguin Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|12 | |||
| ''Szpan na zawsze'' | |||
| ''Fancy Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|13 | |||
| ''Mieszkańcy na zawsze'' | |||
| ''The Locals Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|14 | |||
| ''Tata Reggie na zawsze'' | |||
| ''Reggie's Dad Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|15 | |||
| ''Opiekunka na zawsze'' | |||
| ''Babysitting Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Pseudodwunastka na zawsze'' | |||
| ''Not Twelve Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Zamknięta na zawsze: część 1'' | |||
| ''Locked Out Forever: Part One'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Zamknięta na zawsze: część 2'' | |||
| ''Locked Out Forever: Part Two'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Brązalek na zawsze'' | |||
| ''Brown Roger Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Ferie wiosenne na zawsze'' | |||
| ''Spring Break Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Taniec na zawsze'' | |||
| ''Dance Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Kasting na zawsze'' | |||
| ''Audition Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Obcy na zawsze'' | |||
| ''Stranger Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Todd na zawsze'' | |||
| ''Todd Forever'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Razem na zawsze'' | |||
| ''Together Forever'' | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | |||
* {{netflix|80210294}} | |||
* {{filmweb|film|806783}} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 18:48, 29 lip 2019
| Tytuł | Dwanaście na zawsze |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Twelve Forever |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 29 lipca 2019 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 25 z 25 |
Dwanaście na zawsze (ang. Twelve Forever) – amerykański serial animowany. Dostępny w serwisie Netflix od 29 lipca 2019 roku.
Fabuła
Dzięki bujnej wyobraźni Reggie tworzy dziwny i wspaniały świat, w którym może być sobą... i uniknąć problemów związanych z dorastaniem.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: Hiventy Poland – Start International Polska
Reżyseria: Anna Apostolakis-Gluzińska
Dialogi: Alicja Roethel
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Wystąpili:
- Natalia Jankiewicz – Reggie
- Karol Jankiewicz – Todd
- Aleksandra Radwan – Esther
W pozostałych rolach:
- Anna Apostolakis-Gluzińska – Wade
- Wit Apostolakis-Gluziński –
- Bonzo,
- Aaron
- Piotr Bajtlik –
- Przyjemniaczek,
- Elmer
- Tomasz Błasiak – Galaxander
- Tomasz Borkowski – Wiedźmozad
- Paweł Ciołkosz – Colin
- Patryk Czerniejewski – Szmaron
- Wojciech Dmochowski – Pangwin
- Marta Dobecka –
- Tanopy,
- Kornelia
- Marta Dylewska –
- Leslie,
- Darla,
- Gwen
- Agnieszka Fajlhauer –
- Syrenka,
- Flaps,
- Rodney
- Przemysław Glapiński –
- Tata Todda,
- Borbo
- Michał Klawiter – Dustin
- Jacek Król – Koks
- Stefan Kubiak – Ogden
- Damian Kulec –
- Doktor Prymus,
- Dennis
- Agnieszka Kunikowska – Mama Borba
- Grzegorz Kwiecień –
- Beth,
- Wujek Paul,
- Pan Fleming
- Zuzanna Lipiec-Gąsiorek – Cathy
- Katarzyna Łaska-Kaczanowska – Pliska Pliz
- Mieczysław Morański – Larwalon
- Agata Skórska – Kendra
- Joanna Sokołowska – Kartofelek
- Anna Ułas – Judy
- Klementyna Umer – Alekschandra
- Jakub Wieczorek – Masa
- Janusz Wituch –
- Rance,
- Pychotek
- Nastazja Bytner
- Magdalena Herman-Urbańska
- Mateusz Kwiecień
- Maksymilian Michasiów
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Urodziny na zawsze | Birthday Forever |
| 02 | Wiedźmozad na zawsze | The Butt Witch Forever |
| 03 | Esther na zawsze | Esther Forever |
| 04 | Przyjemniaczek na zawsze | Guy Pleasant Forever |
| 05 | Wyspa na zawsze | Endless Forever |
| 06 | Dustin na zawsze | Dustin Forever |
| 07 | Koks i Masa na zawsze | Mack & Beefhouse Forever |
| 08 | Galeria handlowa na zawsze | The Mall Forever |
| 09 | Szkoła na zawsze | School Forever |
| 10 | Tajemnice na zawsze | Secrets Forever |
| 11 | Pangwin na zawsze | Manguin Forever |
| 12 | Szpan na zawsze | Fancy Forever |
| 13 | Mieszkańcy na zawsze | The Locals Forever |
| 14 | Tata Reggie na zawsze | Reggie's Dad Forever |
| 15 | Opiekunka na zawsze | Babysitting Forever |
| 16 | Pseudodwunastka na zawsze | Not Twelve Forever |
| 17 | Zamknięta na zawsze: część 1 | Locked Out Forever: Part One |
| 18 | Zamknięta na zawsze: część 2 | Locked Out Forever: Part Two |
| 19 | Brązalek na zawsze | Brown Roger Forever |
| 20 | Ferie wiosenne na zawsze | Spring Break Forever |
| 21 | Taniec na zawsze | Dance Forever |
| 22 | Kasting na zawsze | Audition Forever |
| 23 | Obcy na zawsze | Stranger Forever |
| 24 | Todd na zawsze | Todd Forever |
| 25 | Razem na zawsze | Together Forever |
Linki zewnętrzne
- Dwanaście na zawsze w bazie Netflix
- Dwanaście na zawsze w bazie filmweb.pl
