Mała lama: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 85: | Linia 85: | ||
!width="47%"|Tytuł angielski | !width="47%"|Tytuł angielski | ||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|01 | ||
| Linia 191: | Linia 191: | ||
| ''Walentynki!'' | | ''Walentynki!'' | ||
| ''I Heart You!'' | | ''I Heart You!'' | ||
|- | |||
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | |||
| ''Troje przyjaciół i dzidziuś'' | |||
| ''Three Friends and a Baby Newman'' | |||
|- | |||
| ''Nowi sąsiedzi'' | |||
| ''New Neighbors'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | |||
| ''Konkurs talentów'' | |||
| ''Llama Llama Talent Show'' | |||
|- | |||
| ''Kłamstwo Lamy'' | |||
| ''Llama Llama's Lie'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | |||
| ''Lama i potwór z głębin'' | |||
| ''Loch Ness Llama'' | |||
|- | |||
| ''Muzyczny zespół'' | |||
| ''Band Together'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| ''Wizyta u lekarza'' | |||
| ''Doctor Visit'' | |||
|- | |||
| ''Dzień taty'' | |||
| ''Daddy's Day'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| ''Spektakl na niebie'' | |||
| ''Llama Llama Light Show'' | |||
|- | |||
| ''Idealny liść Łucji'' | |||
| ''Luna's Perfect Leaf'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| ''Śnieżne zawody'' | |||
| ''The Snow Must Go On'' | |||
|- | |||
| ''List w butelce'' | |||
| ''Message in a Bottle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| ''Nowy rok, nowy ja'' | |||
| ''New Year, New Me'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| ''Wyspa przygód'' | |||
| ''Story Island'' | |||
|- | |||
| ''Nowa zabawka'' | |||
| ''The New Toy'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| ''Dzień wdzięczności'' | |||
| ''Thanks-For-Giving Day'' | |||
|- | |||
| ''Gdzie jest Donat?'' | |||
| ''Finding Dion'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| ''Rodzinne wakacje Lamy'' | |||
| ''Llama Family Vacation'' | |||
|- | |||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{netflix|80115338}} | * {{netflix|80115338}} | ||
* {{filmweb|film|803207}} | * {{filmweb|film|803207}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 10:33, 15 lis 2019
| Tytuł | Mała lama |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Llama Llama |
| Gatunek | animowany, familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Netflix |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 26 stycznia 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 25 z 25 |
Mała lama (ang. Llama Llama) – amerykański serial animowany, dostępny w serwisie Netflix od 26 stycznia 2018 roku.
Fabuła
Mała lama, postać znana z serii książek dla dzieci, wkracza na ekrany w sympatycznym serialu o rodzinie, przyjaźni i poznawaniu świata.
Źródło: Netflix
Wersja polska
Wersja polska: BTI Studios
Reżyseria:
- Maksymilian Bogumił (seria 1),
- Zuzanna Galia (seria 2)
Tłumaczenie i dialogi:
- Izabela Tereszczuk-Prusakowska (odc. 1-15, 17-22),
- Aleksandra Piotrowska (odc. 16, 23-25)
Teksty piosenek:
- Wiesława Sujkowska (seria 1),
- Janusz Onufrowicz (seria 2)
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Dźwięk:
- Przemysław Jóźwik (seria 1),
- Barbara Jelińska (seria 2)
Montaż:
- Przemysław Jóźwik (seria 1),
- Przemysław Kruszewski (seria 2)
Zgranie: Przemysław Kruszewski
Kierownictwo produkcji:
- Katarzyna Joanna Zawidzka (seria 1),
- Katarzyna Fijałkowska (seria 2)
Wystąpili:
- Karol Kwiatkowski – Lama Lama
- Brygida Turowska – Mama Lama
- Monika Wierzbicka – Babcia Lama
- Andrzej Chudy – Dziadzio Lama (seria 1)
- Cezary Nowak – Dziadzio Lama (seria 2)
- Maja Kwiatkowska – Greta Gnu
- Maksymilian Michasiów – Krzysio Koza
- Sara Lewandowska – Łucja Żyrafa
- Joanna Pach-Żbikowska –
- Euklides,
- Mama Łucji
W pozostałych rolach:
- Miriam Aleksandrowicz – Stefania Słoń
- Gabriela Całun – Pola Borsuk
- Karolina Kalina-Bulcewicz –
- Mama Gnu,
- Ramona
- Tomasz Olejnik – Tata Gnu
- Dominik Szarwacki – Oficer Flaming
- Anna Szymańczyk – Zebra Zyta
- Konrad Szymański –
- Tata Łucji,
- Donat Kaczka
- Anna Wodzyńska –
- Roland,
- Gustaw Gnu
- Antonina Żbikowska – Anita
- Maksymilian Bogumił
- Marta Dylewska
- Zuzanna Galia
- Damian Kulec
- Kamil Pruban
- Agata Skórska
- Krzysztof Szczepaniak
- Małgorzata Szymańska
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Ziuuu! | Zoom! Zoom! Zoom! |
| Wypadł mi ząbek | Lost Tooth | |
| 02 | Ostatni dzień lata | Last Day of Summer |
| Niemiła koza | Bully Goat | |
| 03 | Zguba | Forgotten Fuzzy |
| Z mamą w domu | Home with Mama | |
| 04 | Czerwona piżama | Llama Llama Red Pajama |
| Warto się dzielić | Time to Share | |
| 05 | Niegrzecznie na zakupach | Llama Llama Shopping Drama |
| Szczęśliwa piżama | Lucky Pajamas | |
| 06 | Śnieżny konkurs | Snow Show |
| Mikołajki | Secret Santa | |
| 07 | Wiosenne szaleństwo | Spring Fever |
| Sto lat! | Happy Birthday Llama Llama | |
| 08 | Lemoniada | Llama Llama Lemonade |
| Trema | Stage Fright | |
| 09 | Nocowanka | Sleepover at Gilroy's |
| Hałaśliwa sąsiadka | Noisy Neighbor | |
| 10 | Trener | Coach Llama Llama |
| Zazdrosna Greta | Jealous Nelly | |
| 11 | Cukierek albo psikus | Llama Llama Trick or Treat |
| Łódkowy konkurs | Boat Float | |
| 12 | Dzień plażowania | Beach Day |
| Dzień Mamy | Mama Llama’s Mother’s Day | |
| 13 | Zgubiony naszyjnik Łucji | Saving Luna’s Necklace |
| Biwak | Let's Go Camping | |
| 14 | Nowa opiekunka | Llama Llama and the Babysitter |
| Dzień w pracy | Job Day | |
| 15 | Czytanie jest super! | Llama Llama Loves to Read |
| Walentynki! | I Heart You! | |
| SERIA DRUGA | ||
| 16 | Troje przyjaciół i dzidziuś | Three Friends and a Baby Newman |
| Nowi sąsiedzi | New Neighbors | |
| 17 | Konkurs talentów | Llama Llama Talent Show |
| Kłamstwo Lamy | Llama Llama's Lie | |
| 18 | Lama i potwór z głębin | Loch Ness Llama |
| Muzyczny zespół | Band Together | |
| 19 | Wizyta u lekarza | Doctor Visit |
| Dzień taty | Daddy's Day | |
| 20 | Spektakl na niebie | Llama Llama Light Show |
| Idealny liść Łucji | Luna's Perfect Leaf | |
| 21 | Śnieżne zawody | The Snow Must Go On |
| List w butelce | Message in a Bottle | |
| 22 | Nowy rok, nowy ja | New Year, New Me |
| 23 | Wyspa przygód | Story Island |
| Nowa zabawka | The New Toy | |
| 24 | Dzień wdzięczności | Thanks-For-Giving Day |
| Gdzie jest Donat? | Finding Dion | |
| 25 | Rodzinne wakacje Lamy | Llama Family Vacation |
